Skocz do zawartości

Bez cenzury


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Pietaszek89, zobacz sobie jak ten mecz wyglodal?Rezerwy cisna jeden z czolowych zespolow Szwajcarskich 2 bramki w ciagu ilu 2 minut?Postawa United katastrofa przy stanie 2-0 do przerwy nie mozna stracic 3 bramek...jagby odrobili lekcje poczytali, pooglodali rywala specyfike ligi to by wiedzieli ze liga bardzo ofensywna, sporo bramek Basel strzela.Totalna olewka przy stanie 2-0 moglo sie skonczyc roznie szkoda ze helweci ich nie ograli.Basel tagze oslabione w tym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi rezerwami to bym nie przesadzal, bo chyba nie masz na mysli Welbecka, Younga czy Carricka ;) Giggs wiadomo, albo gra pierwsza polowke, albo wchodzi na druga z lawy ale "rezerwa" bym go nie nazwal.

Prawda jest taka, i tu Żyleta ma troche racji, ze nie mozna tak zagrac, zeby z 2:0 nagle przegrywac 2:3, zespol takiej klasy jak ManUtd nie powinien na to pozwolic. Ja nie ogladalem spotkania, ale moge sie zalozyc, ze po prostu zaczeli klepac w drugiej polowie, lekcewazac rywala i zostali skarceni. Alex po meczu zbluzgal ich tam pewnie rowno. To jest najgorszy mecz United w tym roku!!

Ale i Pietaszek dobrze mowi, ze nie gra sie United, gdy kontuzjowani sa tak wazni zawodnicy jak Rooney i Chicarito, bo nie przewidzisz, jak sie mecz potoczy. Stwierdzenie "oni nawet rezerwa ich zmiazdza" w LM jest totalnie nie na miejscu, dlatego ogladamy niespodzianke w kazdej kolejce. Ja to sobie uswiadomilem po przegranej Interu z Trabzonem 2tyg temu i choc myslalem ze Manchester pyknie Basel 2 bramkami na lajcie, to kasy po prostu nie wykladam, wiedzac o takich brakach jakie mialy miejsce.

 

Oto moja nowa filozofia gry %-) Sprawdza sie na razie, 3 razy mniej gralem i 3 razy mniej wtop :k: joke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo Grodzką :k:

 

wku**ia mnie to, że Barcelona mając potencjał, aby wygrywać z każdym postanawia strzelić szybko bramkę i kontrolować mecz przy wyniku 1:0. Nie oglądam meczu, ale zapewne cały czas klepią swoją piłkę przód<->tył, gówno z tego wynika, a nastolatki piszczą na stadionie.

 

To Real wczoraj wygrał 4:0 z palcem w dupie z dużo mocniejszym od Victorii - Lyonem :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dany Heatley nedzny cwel %-) Niepotrzebnie przeszedl do tej Minnesoty, a to ze odszedl z Ottawy to niech go pochlona czelusci piekiel %-) To byl smiertelny grzech, ktorego juz zaden dobry uczynek nie naprawi, ale ten kutafon wcale nie chce czynic dobrze, wrecz przeciwnie bardziej na ch**a niz wtedy gdy gral dla Rekinow :/ Dla mnie zawsze bedzie pieprzona płotką %-)

 

 

A myslalem ze ta wtopa mnie zbytnio nie ruszyla :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gruby zamknął ten temat
  • Tonny unlocked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...