Skocz do zawartości

Bez cenzury


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Newcastle :fp: zeby bramki Swansea nie strzelic? A idz pan w c**j z tymi lamusami!! Co sie z nimi stalo ostatnio, przeciez juz niesmialo mowiono o pierwszej czworce PL, a z tego co ja widze, to niech sie modla o 10tke z taka gra :/ Polozyli mi przepiekna tasme, zostalby mi Real i Milan :( ku**a...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brzuszek

Ja już na Was ku**y jebane z Napoli piękny poemat szykuje :)) Poczekajcie szmaty jeszcze 45 minut i będzie do przeczytania. A ten wytatuowany pedał Hamsik będzie głównym bohaterem tego dzieła :f:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

pierdolony Rose, pier****ne Byczki, wszyscy popierdoleni tam :f: :f: :c: :c:

 

szkoda, ze te pier****ne emotikonki nie oddaja mojego poziomu wkurwieniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

na c**j wygrywaliscie 40 punktami? ku**a, nauczcie sie rzucac z otwartych pozycji jak wam pierdolony Derrick podaje, ktory nie potrafi w ciagu 13minut zadnej pierdolonej asysty zaliczc

 

ku**a MAC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur----wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy co ja jabane chuuuuuuuuuuu-jeeeeeeeeeee

19:33 3 tercji strzelaja na 2:3 i ku**a jebance jeszcze traca na 2:4 ku**y chuje pier****ne, tak mi sie zagotowalo pod czaszka ze ku**a c**j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat, jak sama nazwa wskazuje, jest bez cenzury. Nie jest moderowany, co jest z reszta opisane w jego opisie "Temat niemoderowany... wchodzisz na własne ryzyko :)". Miejsce na wyżywanie sie po wkurzajacych porazkach, bramkach straconych w 90 minucie i kolejnym kuponie wtopionym przez jeden mecz. Jesli chcesz prowadzic dyskusje - zapraszam do dzialow sportowych.

 

http://obstawianie.com/pilka-nozna-vf4.htm

http://obstawianie.com/koszykowka-vf6.htm

i inne.

Wez udzial rowniez w konkursach. Nie chcesz czytac przeklenst - nie wchodz tutaj. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak sie skonczy ten mecz, ale po 3 kwartach wiem jedno:

 

Sacramento to najgorsza druzyna ku**a mac na swiecie. Nie ma gorszych, uwierzcie. pier****ne barany nie potrafia rzucic spod kosza, nic ku**a nie potrafia. Niech spierdalaja czarnuchy jebane do afryki zbierac bawelne, a nie sie ku**a za koszykowke wzieli. Nigery pier****ne.

 

:f: :f: rozjebie zaraz cos w domu bo nie wytrzymam.

Jak tu sie nie wkurwiac przez tak zjebanych czarnuchow? ku**a MAC

 

//edit po meczu:

 

Nie, oni nie sa zjebani. Oni sa po prostu beznadziejnie gupi i stad wynika ich pier****na gra. Ale juz przestalem sie zloscic. W dupie mam tych wszystkich graczy, moze oprocz Fridette'a bo jest bialy, mlody, ale tez ch****o gra.

 

Najblizszy mecz graja z Dunver i obiecuje wam, ze napisze taka analize i ona bedzie super skuteczna, a te ku**y z Sacramento niech pocaluja mnie w dupe, choc nie wiem czy bym dal czarnuchowi moj odbyt, bo pewnie jego zjebana natura i dzicz, skazala by mnie na bol.

 

A c**j IM WSZYSTKIM ku**a POMIEDZY OCZY !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

to i ja cos od siebie dodam czarna niedziela ku**a na syfa juz nie beda narzekac zrobił to kolega ale czemu ku**a jego mac tak dlugo na lawie trzyma Bieleckiego, takie warunki idealny na serbow gra krotko i jeszcze naj na boisku tragedia jaszka ku**a mac tyle strat zero przewagi= rzutu chlupię pchasz sie robi faule w ataku masakra jakaś fajnie Kamil jako debiutant super muszę koledze krakenowi dać pr za analizę no i na koniec ku**a abate jak mozna nie trawic w pilke i czarna ku**a robino paranoja z pietki nie potrawi podniesc pilki tylko kopie po ziemi w nogi cesara....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gruby zamknął ten temat
  • Tonny unlocked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...