Skocz do zawartości

Bez cenzury


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

co za skurwysyński je***y w pizde zajebaną liverpool co za suki ku**a bez honoru i bez ambicji bez ku**a umiejętności no jebane skurwiele ;/ ujebały mi kupon na ponad kafla za jedynego piątka :fp: nooo kurwiszony jebante !!!!!!!!!!!!!!!!!11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Slask wrocław to ku**y jebane szmaty pierdolene psy wrocławskie, chuje zajebane mila ty skurwiały pseudograjku gikiewicz ty chuju obrzmiały zeby was je***y deniss rodman wyjebał w dupe

 

 

Legia to stara ku**a, pod pałac jebane pedały zabawiac sie z typami waszego pokroju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku**a w sumie dopiero dzisiaj, ale cały czas to we mnie siedziało. Wy jebane ku**y pier****ne z Malagi. Gnoje skurwiałe w LM wygrywają a z jebanym ciotowatym w dupe Espanyolem nie potraficie wygrać. Wy ku**y szejkowe i dobrze, że wam nie płaci dymane cioty na żelu, wypierdalać do haremu do waszego jebanego szejka, wy ku**y pier****ne. Oddawać kasę dupojeby!

 

Jeszcze dzisiaj te ku**y z Bayernu. Jebane psy wygrywają 8 spotkań, a suki 9 w pizde dostają z jakąś apteką podkurwioną. c**j wam w dupe niemieckie pizdy, faszystowskie sabaki, je**ć was szmaty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malaga wy ku**y zjebane, 3 raz ku**a dymacie w lidze, wy zjebane pedalskie ryje. c**j wam w dupe, wy ku**y zjebane. Jebał was pies, wypierdlac szejki, jebane, na c**j ku**a ywgyrwacie w tej lidze mistrzów jebane pedały, do ch**a? ku**a w lidze się gra jak się jest jebanym pedalskim gniotem, co ku**a tylko jeden mecz na tydzień ogarnia, a nie na c**j wkurwiacie, ku**a 3 szanse wam daje i do ch**a jebanego znowu dymacie mi ostatnią kase, wy jebane miernoty w dupe wyj***ne. Do ch**a jak można wjebać z Sociedad u siebie do ch**a no jak? ku**a więcej długów i spierdalać gnioty pokuriowne z tej ligi, do segunda i girona was w kapsko wypierdoli jak na ruskim targu. Żeby was ku**a Saleta spotkał na drodze i zaje**ł wam "loł kika" wy spedalone śmiecie. je**ć was ku**y, nigdy więcej nie zagram!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mnie wqurwia pilka nozna w Europie ostatnio, coraz wieksze pieniadze wpierdalane w ten sport a umiejetnosci zawodnikow coraz nizsze. Zero serca wkladaja w mecz, choc mecz trwa 90 minut to i tak 20-30 minut przeznaczane sa na wybicia z autow, rogow, faule czy pier****ne symulacje ktore rozpowszechnil jeden bardzo znany klub z Hiszpanii. A nawet jesli znajdzie sie 1 na 10 meczow w ktorych trzymany jest fason przez cale spotkanie to swoje 3 grosze ZAWSZE musi wpierdolic sedzia ktory musi zniszczyc widowisko, smutne ale prawdziwe.

 

[ Komentarz dodany przez: bigbraine777: 2012-11-23, 22:11 ]

kasa misu misu kasa, pilkarz robi swoje wygramy przegramy, nie istotne , wazne by koryto syte bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

je**ć panate co te ku**y dzis mialy farta! sa ku**a beznadziejni ale ku**a farca chuje jebane! i je**ć tego BRAMOS, MICHAEL cwela jebanego ! ku**a 7 na 9 za 3 pkt pojebalo go do reszty! typ nigdy w zyciu nie rzucil i nie rzuci tych jebanych trojek ale ku**a dzis musial! c**j ci w dupe je***y penerze! jestes ku**a ! pease!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ku**a co za greckie tępaki...zero szacunku dla takiego grania zeby nie pokryć takiego niskiego hendi na 4 kwartę... totalna olewka osobiste i z pod kosza powinni do rana rzucać...Mama nadzieje ze Panta zbankrutujesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnie 6 typow, skutecznosc 1/6, wszystkie porazki w ostatnich kilkunastu sekundach spotkania :f::wsciekly:

a najlepsza przed chwila Maria Irigoyen co zjebala 3MP przy 6*:5 w 3 secie, 2 razy robiac DFy przy MP :fp::bye: co za glupia dziwka, to juz wiem czemu szmata znajduje sie tylko w ITFach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

newcastle wy jebane ku**y ! żebyście spadli!!! Cały mecz w przewadze i od 25 minuty na czas graja :lol: . Cisse żeby ci cała wioska na malarie zdechła ty pierdolony czarnuchu!!!! I sędzia którego matka karmiła całe życie środkiem od kapusty!!!!! Ja pier**e ca za widowisko.... :fp:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GSW co za ku**a cwele jebane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gruby zamknął ten temat
  • Tonny unlocked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...