Skocz do zawartości

Bez cenzury


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


no to może ja się wyładuję za ostatni tydzień

1. Wiktorio Azarenko niech Cię krew jasna zaleje je***y ruski babsztylu, złodziejko i oszustko, spierdalaj na IO dla niepełnosprawnych fizycznie i umysłowo, mam nadzieję że dostaniesz wrzodów na żołądku, z takim podejściem do sportu skończysz na granicy Polsko Białoruskiej jako ku**a za 120 zł, chociaż nie wiem czy ktoś skorzysta z twoich usług, bo ja bym Ci nawet buta nie dał polizać głupia suko.

2. ślepa kuro z Chorwacji która sędziowalaś mecz Janowicza z hindusem, przez twój niedowład oczu duża kasa przeszlam mi koło nosa, masz szczęście że Jerzyk Ci nie zaje**ł, bo jak ja byłbym na jego miejscu to byś poczuła co to Znaczy grawitacja

3. Skro Bełchatowska dzifko, mam nadzieję, że PGE po tym sezonie odejdzie i ze rozwiążą wasz marny klubik i już nigdy nie skompromitujecie Polski na arenie międzynarodowej, Cupkowic szmaciarzu jeden powiem ci tak nadajesz się do tarcia chrzanu, zrezygnuj z siatkówki dla dobra nas wszystkich a przede wszystkim dla dobra siatkówki, a ty Nawrocki palancie i nerwusie jesteś zerem, nie wiem kto Ci zalatwił pozycję trenera, chyba jakiś wujek z zarządu PGE nieudaczniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy pier****ne w dupe makarony niech was ku**a pies jebie w dupe do konca waszej zywotnoscie, niech was jebie w dupe co tylko moze abyscie ku**a zdechli w najgorszy mozliwy sposob, niech was ku**a wezmie i wypierdoli w dupe najwieksza grupa pedofili na tym swiecie. niech was ku**a ten pierdolony milan wyprzedzi i zycze wam ku**a spadku do najnizszej mozliwej ligi w tym waszym pierdolonym sprzedawczyku o nazie serie a. niech was ku**a wszytskich sprzedawczyow wywioza na sibiir i wypierdola w kolchozy przy -50 stopni do normalnej robory AMEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy zjebane ku**y z city. Żeby Was ku**a wybili zanim zdarzycie wyjść z tego stadionu. Takich szmat, pizd, kurew, piłkarskiego chłamu dawno nie widziałem. Powinni Breivika wypuscic i on by wiedział co z Wami zrobić :)). Toure ty pierdolony śmierdzący czarnuchu zebys zdechł na malarie i zeby wyrzneli cała twoja wioske. powinniście zmienic nazwe na ku**y!!!!!Chociaz nie one sie przynajmniej jakos prezentuja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można u siebie wjebać z Espanyolem 0-4 %-) Ja pier*** od razu degradacja do Segunda i 5-letni zakaz gry w pucharach, no nie czaje jak tak kur*** można? %-)

 

 

Mozna ku**a bo dalem na espaniol :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gruby zamknął ten temat
  • Tonny unlocked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...