Skocz do zawartości

Czat Koszykówka


old_Chomik

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdę mówiąc co by nie patrzyć to 76ers na tej wymianie ostro się wzmocniło. Iguodala to dla mnie był pionek, kompletnie nie trybię tego gościa i jest dla mnie słaby jak barszcz, a Bynum może być zajebistym centrem i tego brakowało w tym zespole trochę. Do tego młody i będzie zawodnik na lata dla 76ers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W porzadku - LA Lakers maja mistrza bez gadania, czyz nie?

 

nie

 

Wg mnie sa uwazani za faworyta do fianlu konferencji Zach razem z OKC, ale nie dajemy im mistrza, nadal miami beda faworytem calej ligi. Po pierwsze to bedzie ich trzeci sezon , bo drugie i tak maja wiekszy atletyzm( Wade, LBJ, Bosh > Kobe(35) , Nash(39) , Howard, ) miami brakuje centra by powstrzymac Howarda, ale nie powiedzanie jest ze Jeziorany maja gwarantowany final, czeka ich OKC, z robiacym postepy z sezonu na sezon Iblocka, Hardenem Durnatem, Westbrookiem( ktory swoja droga moze wyrosnac na najlepsze obronce na pozycji nr w lidze), bo tym co widzielimsy na olimpiadzie, jego rola, tam to zabijanie rozgrywajkow druzyn przeciwnych, gdzie nie dysponuje statami, ale mial na oko najwiecej przechwytow na minute w calym turnieju , 3-4 w 1 q sie zdarzalo wybierac pilki, przez mega agrewsywny defense , presje na calym boisku..

 

 

LAL, przechwycili toksycxne kontrakty E.Clarka na pewno via ZP1, i pewnie kogos Orlando dorzuca. Jeziorany znow nie beda miec Lawki rezerwowych, bo nie maja payrolla , zeby zatrudnic jakis roleplayerow. Ale S5 i tak miazdzy Nash, Koby, Gasol, Howard i xxx(Barnes?) 4All starow, nie ma tego nigdzie indziej, taki Real Madryt w koszykowce zawodowej( ktora jest mocna ograniczana, pod wzgledem Kupowania allstarow, ze wzgledu na zaostrzone przepisy i wytyczne, Salary Cup, przepisy transferow etc, chodzi o rownosc szans, by nie zabierac small market szans na wyjecie top graczy) .

 

Pytanie czy Real Madryt koszywkowki, podola zadaniu, bo lawka trenerska Jezioranow ssie... R U Serious, Mike Brown ma prowadzic 4 AllStarow, bo ostani( przedostani runn do Pierscien dla Kobego) nie wydaje mi sie. Erik SPolstra, Scott Broks z OKC, nie mowiac o Popie z SAS, wyprzedzaja Go, o lata swietlne( no dobrze, moze nie o lata, ale dluuuugiiie mile, w fachowosci wiedzy, reakcji na lawce, dostosowaniu sie do gry przebiegu meczu) .

 

 

moj ciezki poranny elaborat, na obstawce z masa bledow ort i gramatycznych, Sorki ale nie chce mi sie robic korekty, to moje luzne przemyslenia.

 

WOW 4 AS w Start 5, ale praktycznie zero lawki jak na razie( managment LAL, ma jeszcze czas, sporo weteranow bedzie chcialo za min $$, podpisac kontratky byle zdobyc upragniony pierscien, wiec tutaj jest szansa tanio uzupelnic sklad) , mimo wszystko jakby jeszcze trenera wymienic, to cud miod i orzeszki, wtedy bedzie ultra ciekawy final miami -LAL.

 

BTw. taka fantazja mi przyszla do glowy , ze Miami oddaje Bosha + Chalmersa za Bynuma z Phili i kogos jeszcze i wtedy jest Redemption game final :D ,

 

btw2. Luzna uwaga, Howard musi przejsc jeszcze zabieg na plecach, bo nie gral od marca praktycznie, i jego niezniszczalnosc stoi pod znakiem zapytania. A Andrzejek B, od 3sezonow nie cierpi na powazne kontuzje, rozgrywa wszystkie mecze, dorosl( przyszedl do ligi jako 17latek , zadebuitowal w lidze w wieku 18lat) , wiec jego kontuzje wynikaly z tego ze jego cialo nie bylo dostosowane do gry na zawodym poziomie, ale teraz to On moze byc bardziej Zelazny niz Howard.

 

KOniec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna opinia, tylko jedna rzecz ciagle mnie zastanawia. Wszyscy podkreslaja, ze LAL nie maja lawki, ykhym.. Miami ja ma? Ray Allen na lawce to jest cala ich lawka?

 

1. Miami nadal nie ma PG, a Lakersi maja najlepszego rozgrywajacego, ktory wykreuje kazdego zawodnika. Z trzeciej strony jest Westbrook, ktory nadal nie jest rozgrywajacym i jak bedzie tak szalal to go Howard pod koszem potraktuje odpowiednio, do spolki z Gasolem.

 

2. Druga kwestia to jest Kobe. Wszyscy mowia, ze i tak Nash nic nie pomoze bo Bryant bedzie sam rzucal 40 razy w meczu i zadnego pozytku ze Steve'a nie bedzie. Szkoda tylko, ze to wlasnie Kobas nalegal na sciagniecie Nasha do Lakers.

 

3. Gasol + Howard to najlepszy podkoszowy zestaw w lidze. Z Nashem na obwodzie to nawet nie ma opcji, zeby ktokolwiek smial sie nadal z Pau'a, bo dzieki Kanadyjczykowi, Hiszpan bedzie potezna 4-ka, a Howard pod koszem bedzie mial oczywiscie bardzo latwa przeprawe w pojedynkach z Miami i OKC. Perkins i Ibaka, ktory moze i robi postepy, to nie ta liga co Superman.

 

4. Po raz kolejny Kobe. Ma dwa sezony na to zeby zdobyc 6. pierscien i dogonic MJ. Z pewnoscia bedzie nakrecal wszystkich, ze ten sezon jest najwazniejszy itd. A do tego Steve nadal nie ma pierscienia, wiec na koniec kariery z checia sobie taki sprawi.

 

5. Ostatnim starterem bedzie oczywiscie MWP aka Ron Artest. Slaby defensor? Jeden z lepszych w tej lidze, chociaz lepszy byl pod szyldem Artest niz w obecnym wcieleniu, ale jak bronic 1vs1 na pewno nie zapomnial.

 

 

Nie zebym byl bardzo szczesliwy z powodu, ze praktycznie 3 druzyny licza sie w stawce, bo ja mysle, ze DRose wrociwszy po kontuzji pokaze Miami miejsce w szeregu, ale obiektywnie rzecz ujmujac, to LAL maja 65% szans na wygranie ligi, Miami 25% a OKC 10%. Tyle ode mnie ;)

 

edit:

zapomnialem, ze Heat na lawce maja jeszcze Rasharda - ale to i tak nadal lawka na poziomie Lakersow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iguodala to dla mnie był pionek, kompletnie nie trybię tego gościa i jest dla mnie słaby jak barszcz,

 

spoko , 2nd najlepszy Guard na pozycje 1/2/3 zaraz bo LBJ, top5 DYF , wybrany glosami COachow, ale co tam sie oni znaja ..

 

Nie wiem na czym oparles sie wydajac opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Miami nadal nie ma PG, a . Z trzeciej strony jest Westbrook, ktory nadal nie jest rozgrywajacym i jak bedzie tak szalal to go Howard pod koszem potraktuje odpowiednio, do spolki z Gasolem.

 

miami ma Chalmersa, LBJ i Dwade na pozycji nr 1, z takim atletyzmem nie potrzebuje klasycznej jedynki , zreszta LBJ na IO ma wiecej asyst niz CP3.

 

a Lakersi maja najlepszego rozgrywajacego, ktory wykreuje kazdego zawodnika

 

za JvG " still the best offfensive roleplayer in busines, trudno sie nie zgodzic , ale wiek robi swoje. To raz, dwa pytanie czy Nash i G. Hill beda wstanie bez Sztabu medycznego z Arizony grac caly sezon jak to robili w sloncach, zobaczymy czy Sunsi maja naprawde taki kosmiczny Medical Stuff, jak o niich pisza, jesli tak, to LAL moga nie zakonserowac STeve, by ten rozegral pelny sezon, bez kontuzji.

 

2. Druga kwestia to jest Kobe. Wszyscy mowia, ze i tak Nash nic nie pomoze bo Bryant bedzie sam rzucal 40 razy w meczu

 

moze tak moze nie, Koby jak chce widzi ze idzie gra partnerom to , podaje, mial w swom zespole jeden z wyzszych wspolczynnkow asyst.

 

Bardziej ciekawi mnie jak sobie poradzi Ego, Kobego Howarda , Nasha i Gasolo, nie mowiac o Swiatowym Pokoju, ktory ma krzywo pod kopuła, i moze pobic any one z własnego teamu na treningu . Shaq odszedl, bo bylo Ego War Kobe vs Shaq , kto ma byc szeryfem w zespole, jedno miasto jest za male dla dwoch szeryfow, wiec moze ze sezon bedzie placzi lament ze Dzeiciak chce jednak na Brooklyn. Dwight chciał odgrywać większą role w ataku i jest to możliwe dzięki Nash'owitak jak to wcześniej robił Amare, ale to marginalizuje Kobego, ktory gra z 40% akcji w izolacjach na prawym lokciu lewym post up, etc.

 

to nie ta liga co Superman
ktory nie wie, kiedy wroci, ale wroci jak bedzie 100% zdrowy, a czeka jeszcze zabieg plecow.

 

 

Ostatnim starterem bedzie oczywiscie MWP aka Ron Artest. Slaby defensor? Jeden z lepszych w tej lidze, chociaz lepszy byl pod szyldem Artest niz w obecnym wcieleniu, ale jak bronic 1vs1 na pewno nie zapomnial

 

to sie okaze, bo jest Lakersi dysponuja tylko 1 mid lev wyjatkiem( za ktorego podpisza Jodie'm Meeksem ?), a jesli chca walczyc i wygrana w sezonie, musza miec lepsza lawke, wiec chodza plotki, ze zamnestiuja, MWP , by miec podpisac za jego 9-12 baniek kontrakutu 2,3 solindych zmiennikow z lawki

 

Licze na to, ze ze PAru weteranow, skusi sie za minima, podpisac kontrakty bedzie dawac z siebie wszystko , by wywalczyc upragniony pierscien..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przygotowane przez ZP1 :

 

 

PG: Steve Nash – Steve Blake – Chris Duhon

SG: Kobe Bryant – Jodie Meeks

SF: Metta World Peace – Devin Ebanks

PF: Pau Gasol – Antawn Jamison

C: Dwight Howard – Jordan Hill

 

 

Naprawde, slabo to nie wyglada ;) No ale rozne sa opinie, zobaczymy co z tego wyjdzie. Wedlug mnie Kobe uspokoi sie, bo doskonale wie, ze jesli bedzie chcial byc jedyna gwiazda w zespole to nic nie zdziala, a na pierscien nr 6 zostalo bardzo malo czasu. Taka mam nadzieje przynajmniej, ze bedzie gral tak jak na IO - rzuca trojki z kazdego miejsca na boisku i wszystko mu wpada, a jak przetrzymuje zbyt dlugo pilke to sie na niego wydzieraja i w koncu ja oddaje. Oczywiscie to tak pol zartem pol serio, ale Kobe ze swoimi zdolnosciami do trafiania z dystansu moze byc w tym zespole super strzelcem bez 30 rzutow na mecz. Wszystko wyjdzie w praniu, ale jak na moje to LAL musza po prostu w tym skladzie wygrac NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Kierwa, nie chce o tym pisac :(

 

"Odmówić Thibsowi było najtrudniejszą decyzją, jaką musiałem podjąć w życiu. Wspaniale byłoby pracować z Bulls, ale próba w telewizji jest moim wyborem na ten moment."

 

Brian Scalabrine konczy kariere!

 

i co z tego, ze nie byl najlepszy na parkiecie, skoro byl najlepszy poza nim :)):respekt: KOCIE!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jakby nie patrzec to Chciago traci 60% swojej wartosci bez DRose'a. Co prawda Tibodo juz i tak ladnie wkomponowal Hinricha i Nate'a w zespol, ale to nadal dziura na pozycji PG. Indiana pokazala, ze to zespol naprawde dobry i przy odrobinie szczescia mogli wyeliminowac Heat w ubieglym sezonie. Szanse daje 65-35 na Indiane, chyba ze Bulls naprawde swietnie beda grali w difensie, a Boozer bedzie gral jak olstar, to wtedy przy powrocie Derricka na koncowke sezonu beda mieli szanse. Jednak tak jak pisze 65-35 na Indiane wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

League Pass darmowy, przez pierwsze dwa tygodnie (?) dokladnych terminow nie kojarze, ale to dobra wiadomosc,

 

zla taka jest ze trzeba zarejstrowac kredytowke, i pozniej anulowac wplatnosc przed terminem konca

 

ale mozna karte platnicza MB zarejstrowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krysztalowyy cos ranga cie wybiła z rytmu,wytłumacz mi jaki sens jest grania danej druzyny do ht ,przy wyrównany ekipach,chyba ze skads produkujesz te typy ,tak samo Lal ktore prezentuje teraz zalosną koszykówke....skroty chyba ogladales....chyba ze za malo zielonego skladniku miales i sie nie skoncetrowales

Powodzenia dalej....

 

edit:

Czytaj .ze zrozumieniem ;) nie odpowiedziales mi na pytanie ,wiem nie mamy o czym gadac

0/3 wiec raczej koncentacjii dzis nie bylo..... :(

Zycze jak najlepiej ci ,niech wchodzą typy bo to nam wszysktim na dobre wyjdzie ,ale dzisiejsze mecze co podałes ,to wg mojej oceny byl po 50/50.Ty tu jestes specjalistą od tej dziedziny :ok:

 

 

Skywalker niektorzy po 23 juz spią ,zeby rano wstać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie, ze wiesz wiecej o NBA ode mnie - zarabiaj na tym pieniadze i jak juz zarobisz cos, to pogadamy ok? A skutecznosci 100% nie da sie utrzymac, chyba ze ustawiasz mecze. Wiem, ze czekales na ten moment, az w koncu cos nie wejdzie i bedziesz mogl z satysfakcja napisac cos o moich typach. Poczekaj do konca sezonu na efekt i sie tak nie spinaj, tylko dlatego ze dostalem typera, bo jak to napisales gdzies w temacie "rok temu bylem slabym typerem". Pozdro 600.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...