Skocz do zawartości

Czat Koszykówka


old_Chomik

Rekomendowane odpowiedzi

dawid, nie kompromituj sie %-) Na pewno Gortat robi duzo lepsza prace w Phx, niz Gasol w LALkach. Jakbys ogladal wiecej NBA, doszedl bys do takiego samego wniosku. A to, ze wolimy Polaka Cie dziwi? Skoro juz sie wybil, to mozemy mu tylko kibicowac, a nie zazdroscic i hejtowac :fp:

Hahaha, w Lalkach? Widać że się znasz, my tu mówimy o Gasolu, ale o Marcu Gasolu!

 

Gasol jest dla mnie lepszym zawodnikiem i tyle, gra na pewno bardziej efektownie niż Gortat i daję więcej drużynie, Gortat rzucał po ok. 20 punktów z ponad 10 zbiórkami przez kilka przegranych meczy, a potem gdy po serii porażek wreszcie wygrali, Gortat rzucił 8 czy 9 punktów i nie miał nawet 10 zbiórek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chomik, no jesli Rayan potwierdzi to co z meczu Miami to myślę ze wygra żarło mu nie sam-owicie całego roolla mi zabrał na sb, hot hend to mało u siebie w amway chyba każda klepa obcykana co do młodego Lina ja nie wiem czy jak wróci Melo hm troszkę nie będą sie gryźli- niezły policzek im daje to co rąbią Knicks to miazga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anthony Morrow został zaproszony do wzięcia udziału w konkursie rzutów za trzy.

 

A ja wciąż czekam aż zaproszą ubiegłorocznego zwycięzcę, Jamesa Jones'a :)) Jak dla mnie to z obecnej trójki Love, Anderson, Morrow faworytem jest Ryan 'białas' Anderson.

 

I tak poza tematem...Ben Wallace po tym sezonie kończy karierę :nie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę w Wikipedii to od 2000r zwycięzca broni tytułu :) Także jednak go zaproszą, choć sam zawodnik nie ma obowiązku przyjmować chyba takiego wyzwania. Jednak wątpię aby Jones zrezygnował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak mi się wydawało, ale nie byłem pewny :))

 

 

teraz smutniejsza wiadomość, dla mnie bardzo smutna...

 

Obrońca Hornets pod nóż

 

Obrońca New Orleans Hornets, Eric Gordon dzisiaj podda się artroskopii prawego kolana co zmusi go do opuszczenia dodatkowych 6 tygodniu sezonu.

 

 

 

 

btw. dobry mecz Marcina :)) szkoda, że przegrany :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezerwy na All Star Game

 

Wschód:

Chris Bosh,

Luol Deng,

Roy Hibbert,

Andre Iguodala,

Joe Johnson,

Paul Pierce,

Deron Williams

 

Zachód:

LaMarcus Aldridge,

Marc Gasol,

Kevin Love,

Dirk Nowitzki,

Tony Parker,

Russell Westbrook,

Steve Nash

 

 

jak dla mnie kilka niespodzianek, oczywiście na minus, brakuje kilku fajnych nazwisk i kilka bym stąd wyrzucił... jakie Wasze opinie na ten temat? :)

To dla mnie jakaś kompletna kpina...

 

 

 

 

 

 

 

 

Gdzie jest Jordan,Pippen,Ewing,Kemp,Payton i reszta?? %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy i mam parę pytań do ekspertów NBA mój bukmacher to Fortuna i tam obstawiam ile dany zawonik zdobędzie punktów więcej czy mniej oto moja lista :

Det-San:T.Parker

Więcej niż 19.5 pkt

Den-Pho:S.Nash

mniej niż 13.5 pkt

Por-Was:Wall J.

mniej niż 16.5 pkt

LAL-Atl:Joe Johnson

mniej niż 18.5 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy i mam parę pytań do ekspertów NBA mój bukmacher to Fortuna i tam obstawiam ile dany zawonik zdobędzie punktów więcej czy mniej oto moja lista :

Det-San:T.Parker

Więcej niż 19.5 pkt

Den-Pho:S.Nash

mniej niż 13.5 pkt

Por-Was:Wall J.

mniej niż 16.5 pkt

LAL-Atl:Joe Johnson

mniej niż 18.5 pkt

 

...kolego wrzucaj takie rzeczy do odpowiednich tematów, taki czat jest właśnie tym tematem, gdzie możesz dopytywać się o poszczególne typy

 

 

co do samych typów to tutaj z nba najszybciej znajdziesz coś w wieczornych godzinach, bo w dzień raczej nikt nie przegląda oferty NBA :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Det-San:T.Parker

Więcej niż 19.5 pkt

Den-Pho:S.Nash

mniej niż 13.5 pkt

Por-Was:Wall J.

mniej niż 16.5 pkt

LAL-Atl:Joe Johnson

mniej niż 18.5 pkt

 

Parker - powyżej

Nash - powyżej

Johnson - powyżej

Ale najpewniejszy na dziś jest over Lina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chase Budinger, Paul George, Iman Shumpert i Derrick Williams w Konkursie Wsadów

 

Na początku myślałem, że to ktoś sobie z d** rzucił tymi nazwiskami.A to jednak prawda %-)

 

Co do uczestników...lepiej wypowiedzieć się po Weekendzie Gwiazd.Jeden duży plus?Nie będzie cyrków i różnorakich szopek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka ciekawostek odnośnie ASW :))

 

Kibice wybiorą zwycięzcę Konkursu Wsadów!

 

W wydarzeniu tym nie będą już brali udziału sędziowie, a fani wybiorą zwycięzce. Konkurs będzie składał się z jednej rundy. Każdy z uczestników będzie mógł wykonać 3 wsady, a następnie kibice wyłonią tryumfatora za pomocą głosów, które będą mogli oddawać na drodze SMS-owej, za pomocą Twittera lub też na oficjalnej stronie ligi.

 

odnośnie wsadów to oglądałem sobie filmiki każdego z graczy i muszę potwierdzić swoje słowa, że jest bez szału %-) no ale, w tym wypadu może być tylko lepiej %-)

 

 

Lin w Rising Stars, składy wybrane!

 

Oto składy obu drużyn (zachowana kolejność wyboru):

 

TEAM SHAQ: Blake Griffin, Jeremy Lin, Ricky Rubio, Greg Monroe, Markieff Morris, Kemba Walker, Landry Fields, Norris Cole, Brandon Knight, Tristian Thompson

 

TEAM BARKLEY: Kyrie Irving, DeMarcus Cousins, Paul George, Derrick Williams, MarShon Brooks, John Wall, Gordon Hayward, Tiago Splitter, Kawhi Leonard, Evan Turner

 

jestem za Shaqiem %-)

 

 

no i ASW w C+ :))

 

NBA ALL STAR WEEKEND W CANAL+ SPORT HD:

Piątek, 24 lutego, 02:45 Mecz Debiutantów (na żywo)

Sobota, 25 lutego, 01:45 Konkursy (na żywo)

Niedziela, 26 lutego, 00:15 Mecz Gwiazd (na żywo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CytatCytat:

Lin w Rising Stars, składy wybrane!

 

Oto składy obu drużyn (zachowana kolejność wyboru):

 

TEAM SHAQ: Blake Griffin, Jeremy Lin, Ricky Rubio, Greg Monroe, Markieff Morris, Kemba Walker, Landry Fields, Norris Cole, Brandon Knight, Tristian Thompson

 

TEAM BARKLEY: Kyrie Irving, DeMarcus Cousins, Paul George, Derrick Williams, MarShon Brooks, John Wall, Gordon Hayward, Tiago Splitter, Kawhi Leonard, Evan Turner

 

 

jestem za Shaqiem %-)

 

Skład Shaq'a wydaje się na papierze zdecydowanie lepszy. Lin, Rubio, Walker, Knight...ojj będą piękne podania do Blake'a :))

Cole czy Fields to także bardzo solidni gracze.

 

Zobaczymy...wynik mniej istotny, najważniejsze aby było widowiskowo, za sprawą ekipy Shaq'a można się tego spodziewać.

 

Wszystkich uczestników poszczególnych konkursów już znamy, oprócz Skills Challenge.Chyba, że gdzieś już jest info kto tam wystąpi?

 

EDIT#

 

I tak poza tym, dziś rusza GortatTV, zapraszam na stronę! http://gortattv.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znamy skład Skills Challenge: Stephen Curry, Kyrie Irving, Tony Parker, John Wall, Russell Westbrook i Deron Williams.

 

Info ze strony FB Zawsze Po Pierwsze :)

 

Skład bardzo fajny :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem, że Jeremy Evans gra w Utah %-)

 

Niby nazwiska nie grają, lecz nie jestem pewien czy taki Budinger, Williams czy Evans są w stanie zapewnić dunki na bardzo wysokim poziomie :bz:

 

Pewnie będzie ten konkurs bez historii, no ale mam nadzieję, że się mylę i jednak ktoś Nas zaskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja informacja odnośnie Shumpert'a jest już oficjalnie potwierdzona :)

 

To teraz niech mi ktoś powie: Skąd wytrzasnęli Evansa z Utah? Czy z prawie 400 graczy nie było nikogo innego?Może wszyscy się boją?

Ten gość grywa w tym sezonie średnio 5.6min i zalicza 1.7pkt.Pewnie nawet filmiku z jego wsadami nie zrobią, bo nie ma z czego %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Munez info z ZPP bierzesz z ich FB?

 

 

Rajon Rondo has reportedly taken Joe Johnson's (knee) place as an All-Star reserve.

There has been no official announcement from the NBA, but it would make sense for Rondo to go considering the Eastern Conference needs another guard with Johnson unable to play. The campaigning for Josh Smith is in full effect, but Rondo appears to be getting the nod in Johnson's place.

 

 

jak tak będzie to dla mnie bomba :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Munez info z ZPP bierzesz z ich FB?

 

 

Rajon Rondo has reportedly taken Joe Johnson's (knee) place as an All-Star reserve.

There has been no official announcement from the NBA, but it would make sense for Rondo to go considering the Eastern Conference needs another guard with Johnson unable to play. The campaigning for Josh Smith is in full effect, but Rondo appears to be getting the nod in Johnson's place.

 

 

jak tak będzie to dla mnie bomba :))

 

Tak, czasem dają bardzo fajne info.Jeszcze polecam 'NBA 20H' także na FB.Tę stronę także prowadzą ludzie z Zpp :) Tutaj dają info nt. kontuzji, absencji i gorących plotek transferowych z pierwszej ręki.Więcej źródeł tym lepsza skuteczność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...