Skocz do zawartości

Czat Koszykówka


old_Chomik

Rekomendowane odpowiedzi


clipboard01bnb.jpg

 

Co myślicie o takiej wymianie?

Cały czas mi Amare nie pasuje do NYK i chciałem sprawdzić czy ewentualna wymiana z NJ Nets i z udziałem 3 zespołu byłaby w ogóle możliwa.To tylko zabawa, lecz czy NYK w składzie: Deron, Lin, Melo, PF(Hickson?), Chandler. Czy ta piątka nie byłaby lepsza od obecnej?

Wiadomo, dziura robi się na PF, Hickson bardzo zawodzi w Kings, lecz gość ma potencjał.

 

Oczywiście wymiana bardzo mało prawdopodobna, a nawet niemożliwa, choć wydaje mi się, że obydwa zespoły czyli NYK i NJ Nets wyszli by na tej wymianie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Amare w NJ to może byłby dobry pomysł, ale wtedy lipa z rozgrywajkiem w NJ, bo zostałby bodajże tylko Farmar

 

zaś w NY mamy przeca Lina :)) ciekawe czy nadal będzie kręcił takie staty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dla NJ Nets to byłby niezły deal także pod względem takim, że Amare ma długi kontrakt, a D'Willowi kończy się już niedługo, więc mogą zostać z niczym.Mając silnego skrzydłowego z Knicks mogliby handlować kontraktem Humpries'a, wtedy pozyskaliby jakiegoś dobrego PG i powstałby już jako taki trzon drużyny.

Bez tej wymiany D'Will może odejść samodzielnie po zakończeniu kontraktu i NJ Nets dalej będą dołować przez kilka lat :bz:

 

Jakiś czas temu były plotki o wymianie Amare'go do innej ekipy.Zobaczymy jak to się wszystko potoczy.Czy NJ Nets będą chcieli wymienić swojego lidera czy zaryzykują i będą próbowali podpisać z nim nowy kontrakt :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajon Rondo zastąpi Curry'ego

 

To konkurs trójek oraz Skills Challenge zapowiada się bardzo ciekawie :))

 

Co do wczorajszego meczu Shaq'a z Chuckiem to bez historii.Wytrzymałem tylko 1 połowę, jakoś nie bardzo miałem chęci aby oglądać drugą część gry.Fajne asysty Rubio, świetne wsady Wall'a i w sumie tyle można zapamiętać po tym spotkaniu.I zasłużone MVP dla Irvinga(nie wiem czy tylko mi się wydawało, ale Kyrie od początku podszedł do tego meczu bardzo poważnie).I tak jak wspomniałem wcześniej...mecz bez historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie Rondo bardzo miła informacja :))

 

 

co do meczu, to niestety bez szału :bz: kilka ciekawych akcji, ale spodziewałem się nieco lepszego widowiska... no ale jako przedsmak pozostałych dwóch nocy było w miare :))

 

 

dziś czekamy na konkursy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po konkursach

 

 

tak jak myślałem fajerwerków nie było z dunkami :/

 

Love zaskoczenie... nie spodziewałem się nawet, że może wejść do finałowej grupy, a do tego jeszcze wygrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po konkursach

 

 

tak jak myślałem fajerwerków nie było z dunkami :/

 

Love zaskoczenie... nie spodziewałem się nawet, że może wejść do finałowej grupy, a do tego jeszcze wygrać

 

Zgadzam się w 100% z tym co napisał Chomik.

Niestety konkurs wsadów nie zachwycił.Choć w sumie trzeba się zastanowić czy formuła została wyczerpana czy może oczekujemy czegoś niemożliwego?Ja w sumie sam nie wiem co mogłoby mnie zaskoczyć, liczyłem, że Ci mniej znani gracze przyłożą się bardziej, będzie im zależało.Niestety, wydawało mi się, że niektórzy w ogóle nie przygotowywali się do tego konkursu :bz:

Jeden plus...Jeremy Evans wygrał zasłużenie.A warto odnotować, że on wskoczył do rywalizacji w ostatniej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zachwycil to chyba malo powiedziane Munez %-) Oprocz dwoch wsadow, to tam nic ciekawego nie bylo ;< No ale przynajmniej ten wsad z dwoma pilkami Evansa byl niezly :)) Ja licze, ze po przecietnych dwoch dniach, dzis zobaczymy swietny mecz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety konkurs wsadów nie zachwycił.Choć w sumie trzeba się zastanowić czy formuła została wyczerpana czy może oczekujemy czegoś niemożliwego?Ja w sumie sam nie wiem co mogłoby mnie zaskoczyć,

Podnieść obręcz na 4,05 i kto doskoczy do obręczy :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gortat i jego 2000 tysiące punktów!

 

Jedyny polski koszykarz, grający obecnie w lidze NBA, Marcin Gortat, dzięki swoim coraz lepszym występom, jest z każdym tygodniem coraz bardziej zauważany i doceniany. Śrubuje on też swoje indywidualne osiągnięcia. Niedawno center Phoenix Suns pobił swój indywidualny rekord zdobytych punktów w jednym meczu (28), a dzisiejszej nocy osiągnął barierę 2000 punktów rzuconych w całej karierze.

W czwartkowy wieczór, drużyna ze stanu Arizona, podejmowała aktualnych mistrzów NBA, Dallas Mavericks. Nasz rodak wyszedł w pierwszej piątce swojej ekipy i podczas ponad 33 minut na parkiecie, zanotował swoje 24. double-double w tym sezonie, na które złożyło się 16 punktów oraz 12 zbiórek. Punkty zaliczone przeciwko ekipie z Teksasu, sprawiły, że grający piąty rok w lidze zawodowej Polak, ma już ich na swoim koncie łącznie dokładnie 2000.

 

info z probasket.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Report: Wolves' Rubio out for season with torn ACL

 

Nie zagra już w tym sezonie w NBA ani na IO w Londynie.Wypada także z gry o nagrodę RoY.A wszystko przez fatalną kontuzję, która miała miejsce 14sek przed końcem meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T.J. Ford zakończył karierę

 

Rozgrywający San Antonio Spurs, T.J. Ford zdecydował się zakończyć karierę.

Powodem są ciągle powracające kontuzje szyi i kręgu szyjnego.

Podczas, gdy była to dla mnie trudna decyzja, jest to wyjście najlepsze dla mnie i mojej rodziny. Przez ostatnie pięć lat grałem pomimo tego, że lekarze mi to odradzali. Nie mogę być samolubny i tak bardzo ryzykować. Mam dzieci, które są dla mnie najważniejsze. Miałem szczęście grać ze świetnymi zawodnikami, dla świetnych trenerów. Nigdy nie zapomnę tej przygody i z pewnością przyjaźnie zawiązane na parkiecie pociągnę dalej. To trudna decyzja, bo wiem, że gdybym musiał to mógłbym dzisiaj zagrać. Stwierdziłem jednak, że moje ciało przeszło przez zbyt wiele i przyszedł czas by odpuścić - powiedział zawodnik.

T.J. Ford dołączył do Spurs 10 grudnia 2011. W ich barwach rozegrał 14 spotkań notując średnio 3,6 punktów, 3,2 asysty. Ford w NBA spędził razem 8 lat, a statystyki całej kariery wyglądają następująco: 11,2 punktów, 5,8 asyst, a także 3,1 zbiórek.

 

Coraz bliżej zamknięcia okienka transferowego, coś czuję, że w czwartek będziemy świadkami jakieś zaskakującej wymiany.Cisza przed burzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T.J. Ford zakończył karierę

 

Rozgrywający San Antonio Spurs, T.J. Ford zdecydował się zakończyć karierę.

Powodem są ciągle powracające kontuzje szyi i kręgu szyjnego.

Podczas, gdy była to dla mnie trudna decyzja, jest to wyjście najlepsze dla mnie i mojej rodziny. Przez ostatnie pięć lat grałem pomimo tego, że lekarze mi to odradzali. Nie mogę być samolubny i tak bardzo ryzykować. Mam dzieci, które są dla mnie najważniejsze. Miałem szczęście grać ze świetnymi zawodnikami, dla świetnych trenerów. Nigdy nie zapomnę tej przygody i z pewnością przyjaźnie zawiązane na parkiecie pociągnę dalej. To trudna decyzja, bo wiem, że gdybym musiał to mógłbym dzisiaj zagrać. Stwierdziłem jednak, że moje ciało przeszło przez zbyt wiele i przyszedł czas by odpuścić - powiedział zawodnik.

T.J. Ford dołączył do Spurs 10 grudnia 2011. W ich barwach rozegrał 14 spotkań notując średnio 3,6 punktów, 3,2 asysty. Ford w NBA spędził razem 8 lat, a statystyki całej kariery wyglądają następująco: 11,2 punktów, 5,8 asyst, a także 3,1 zbiórek.

 

Coraz bliżej zamknięcia okienka transferowego, coś czuję, że w czwartek będziemy świadkami jakieś zaskakującej wymiany.Cisza przed burzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...