Skocz do zawartości

Czat Koszykówka


old_Chomik

Rekomendowane odpowiedzi

Ilgauskas zakończył karierę

 

Litwin postanowił zawiesić buty na kołek i odejść na sportową emeryturę. To kolejny center wielkiego formatu obok O’Neala, który podjął taka decyzję po rozgrywkach 2010/2011. Litwin spędził trzynaście sezonów na parkietach NBA.

Zydrunas Ilgauskas został wybrany z 20 numerem w drafcie ’96 przez Cleveland Cavaliers i pozostał w Ohio na dwanaście kolejnych sezonów. U schyłku kariery postanowił wraz z LeBronem Jamesem przenieść się na Florydę, by – jak się okazało – ostatni raz spróbować podjąć walkę o mistrzowski tytuł z Miami Heat. Na decyzję o jego przejściu na emeryturę w głównej mierze miała wpływ rodzina.

Już wystarczy. Moje ciało jest poobijane i czuję się fizycznie wykończony. Tutaj nie ma limitu wieku, ale każdy wie, kiedy kończy się jego czas. Chcę spędzić więcej czasu z moją rodziną. Przez ostatnie piętnaście lat żyłem wyłącznie na walizkach- powiedział Ilgauskas, który w minionym sezonie przez problemy zdrowotne brał udział tylko w dziewięciu z dwudziestu jeden meczy Żarów w playoffach.

 

W NBA rozegrał 843 spotkania, notował średnio 13 punktów, 1,6 bloku, 1,1 asysty i 7,3 zbiórki.

 

źródło:probasket.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat można samemu założyć.Jeżeli to trudne dla Ciebie to mogę wytłumaczyć.

Jak wejdziesz w dział Koszykówka to wyświetli Ci się duuuużo tematów, gdzie jak sam zauważyłeś nie ma takiego, który Ty szukasz...czyli Polska Liga Koszykówki Kobiet, w skrócie PLKK.I co w tym wypadku zrobić?Trzeba znaleźć taki napis 'NOWY TEMAT', jest to biały napis na pomarańczowym tle, naprawdę trudno go przegapić.Jeżeli go znajdziesz to już sukces.Ale nie warto się podniecać jeżeli w niego nie naciśniesz.Tak więc trzeba w niego kliknąć 2 razy, jak klikniesz 3 razy to ni uja, nie wejdzie.Jak Ci się uda 2 razy kliknąć i wyświetli Ci się taki biały ekranik, gdzie można pisać...możesz zrobić próbę i sprawdzić czy działa.Trochę wyżej masz 2 przedziałki, najpierw TEMAT, a poniżej Opis Tematu.Wystarczy, że w tym pierwszym napiszesz 'Polska Liga Koszykówki Kobiet 10/11' i staniesz się hardcorem.Jeżeli wpiszesz inaczej to spodziewaj się w przyszłości, że takowy temat może zostać usunięty a nawet możesz zostać zbanowany.

Zakładanie tematów to naprawdę trudno rzecz i tylko nieliczni potrafią to robić.Dzięki mnie zdobędziesz tą umiejętność i szacunek u innych użytkowników.

Jeżeli zrobisz tak jak napisałem to w dużym, białym okienku piszesz to samo.A jeżeli chcesz wejść na wyższy poziom to możesz wkleić logo tejże ligi, ale to już jest naprawdę trudne zadanie, że sam mam z tym problem.Tak więc możesz wkleić tam to samo co w temacie, czyli 'Polska Liga Koszykówki Kobiet 10/11'.

I ostatni etap...sprawdzasz kilka razy czy wszystko dobrze zrobiłeś, bo jeżeli nie to spodziewaj się konsekwencji.Jeżeli uważasz, że wszystko jest cacy to na dole masz dwa przyciski, 'Podgląd' i 'Wyślij'. Jeżeli nie wiesz, którą wybrać to możesz zapytać się kolorowych, a jak wiesz to...uzyskasz nową umiejętność i przede wszystkim szacunek!

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To od czego tu jesteś przyjacielu forum? Dziękuję za wytłumaczenie, ale widzę iż to forum jest po Polsku i wszystko można znaleźć. Ja go zakładać nie będę, bo ktoś wyższy rangą zrobi to lepiej. A może Przyjaciel Forum założy? Tyle czasu pisał podpowiedź jak założyć temat, więc zakładam że ma go sporo. Ale jak czytam ty też masz problemy, więc może lepiej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Sezon w tym roku kalendarzowym na 80-90% nie ruszy.Niestety wciąż są duże rozbieżności, szczególnie przy podziałach w zyskach.Zawodnicy zeszli niby do poziomu 52,5%, niestety właściciele twardo stoją przy podziale 50/50.I osobiście nie wierzę w to, że ten sezon ruszy...

 

Tymczasem ESPN przygotował nam dość dziwny ranking.Z obecnie grających koszykarzy wg tejże strony najlepszy jest LeBron James, reszta rankingu trochę niżej.Najbardziej zastanawia mnie wybór Griffina na 10 miejscu.1 sezon i już TOP 10?Za przeproszeniem ich poj****. No ale co zrobić, jeżeli na siłę kreuje się kogoś na gwiazdę.

 

1. LeBron James (Miami Heat)

2. Dwight Howard (Orlando Magic)

3. Dwyane Wade (Miami Heat)

4. Chris Paul (New Orleans Hornets)

5. Dirk Nowitzki (Dallas Mavericks)

6. Kevin Durant (Oklahoma City Thunder)

7. Kobe Bryant (Los Angeles Lakers)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie dziwi wysoka pozycja Dwighta , oraz CP3. Dirk po fantastycznym sezonie, mega formie w PO, MVP finalow, zdobyciu pierscienia tylko 5 WTF... A james przez Final gdzie nie zamykal koncowek meczy, to powinnien to miejsce zostawic Dwadowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem nadzieję, że sezon NBA ruszy i tak jak pisali wczoraj...zostanie rozegrany pełny sezon.Niestety nie.Te wiadomości odnośnie szansy rozegrania 82 spotkań w sezonie to był tylko wymysł dziennikarzy.

Stern odwołał kolejne 2 tygodnie, czyli już 102 mecze przepadły...co dalej?Meczu Gwiazd na 90% już nie zobaczymy, chyba że sezon rozpocznie się na samym początku grudnia w co osobiście wątpię.

 

Ileż można czekać :fp:

Dobrze, że niedługo rusza NCAA, bo rok bez koszykówki to rok stracony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
NBPA rejects offer, plans antitrust lawsuit against league!

 

Jak ktoś nie wie o co chodzi...to napiszę tylko, że sytuacja jest ch****.

 

NBA już dziękujemy, czas na NCAA.Od jutra ruszają transmisje na ESPN America :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Osiągnięto wstępne porozumienie!

 

Po 15 godzinach rozmów w jednym z nowojorskich hoteli, strony poinformowały, że doszły do wstępnego porozumienia w sprawie nowego Collective Bargaining Agreement. Oznacza to, że już wkrótce zostanie podpisana umowa i sezon ruszy 25 grudnia.

Mimo panującego optymizmu musimy pamiętać, iż warunki nowej umowy muszą zostać ratyfikowane zarówno przez wszystkich właścicieli, jak i zawodników. Dopiero po tym procesie nowe CBA zostanie oficjalnie podpisane. Co więcej, do rozwiązania pozostaje wiele pobocznych kwestii, ale tym nie powinniśmy się nazbyt przejmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, skoro lokaut sie konczy, to wiadome jest, ze zawodnicy wracaja do USA. Straca na tym te kluby, ktore zatrudnily duzo zawodnikow z NBA. Moglibyscie w miare napisac, ktore druzyny zatrudnily najwiecej takich graczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, skoro lokaut sie konczy, to wiadome jest, ze zawodnicy wracaja do USA.

 

nie do końca tak jest... z tego co wiem kilku podpisało takie umowy, że bez względu na to czy NBA ruszy czy nie, muszą wypełnić kontrakt do końca :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale juz znam przypadki (Parker) ze po prostu wyjezdzaja do Stanow. Parker byl liderem swojego zespolu we Francji i na pewno bedzie go brakowalo przez najblizsze pare spotkan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie graczy w drużynach to wygląda to mniej więcej tak:

 

Zalgiris: 2

Partizan: 2

Crvena Zvezda Belgrad: 1

Olimpija Lublana: 2

Montepaschi: 2

Benetton Treviso: 3

CSKA: 2

Caja Laboral: 2

Khimki Moskwa: 2

ASVEL: 2

Galatasaray: 2

Efes Stambuł: 2

Joventut Badalona: 2

Besiktas Stambuł: 2

 

sporo drużyn miało po 1 zawodniku... tutaj tez nie wszyscy z wielkimi nazwiskami, ale punkty zdobywali regularnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec lokautu NBA ozna­czać będzie, że kil­ku­na­stu dobrych koszy­ka­rzy spa­kuje torby i wróci do Sta­nów

 

Caja Labo­ral - Kevin Sera­phine, Reg­gie Wil­liams, Goran Dra­gic

Real Madryt - Rudy Fer­nan­dez, Serge Ibaka

Besik­tas - Deron Wil­liams, Semih Erden

Vil­leur­banne - Tony Par­ker, Ronny Turiaf

Nancy - Nico­las Batum

Basket Bor­deux - Boris Diaw

Mac­cabi Tel Aviv - Jor­dan Far­mar

KK Zagreb - T.J. Ford

Empo­rio Armani - Danilo Gal­li­nari

Ana­dolu Efes - Ersan Ily­asova

Żalgi­ris Kowno - Ty Law­son

Chimki Moskwa - Timo­fej Mozgow

Turk Tele­com - Meh­met Okur

Gala­ta­sa­ray -Zaza Pachu­lia

Par­ti­zan Bel­grad - -Nikola Peko­vic

Fenerbahce- - Thabo Sefe­lo­sha

Basket Valen­cia - Tiago Split­ter

Lucen­tum Ali­cante Kyle Sin­gler

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...