Skocz do zawartości

Czat Koszykówka


old_Chomik

Rekomendowane odpowiedzi


brał coś na 100%... w końcu był najlepszy, a sądzę, że z niczego to się nie wzięło :D

 

Co do wczorajszych spotkań... szkoda, że Toronto nie dało rady ... po dogrywce 1 punktem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie w spotkaniu Portland Trail Blazers-Orlando Magic...D12 dzisiaj pauzuje, ponieważ w ostatnim spotkaniu złapał technika, a za 15 czy 16 razem zawodnik pauzuje.Taka sytuacja właśnie spotkała Dwight'a :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brał coś na 100%... w końcu był najlepszy, a sądzę, że z niczego to się nie wzięło

Ziomek moj z ktorym razem gralem w klubie na corocznych badaniach mial wykryte jakas zmiane chorobowa serca, na szczescie obylo sie bez zadnych operacji itp, tylko lekami. Ale jakby nie wykryto, to kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Orlando Magic - Portland Trail Blazers

Typ: Orlando -8 pkt. (w przypadku wygranej Orlando 8 pkt. zwrot)

 

 

odważnie...

 

Howard nie gra, Turkoglu nie gra, Arenas nie wiadomo...

 

 

jedyna nadzieja jest w tym, że Nelson dziś ogarnie ładnie, a do tego Anderson i Redick na kozak skuteczności za 3.

 

Sam jednak dałem za drobne na Portland :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brał coś na 100%... w końcu był najlepszy, a sądzę, że z niczego to się nie wzięło

Ziomek moj z ktorym razem gralem w klubie na corocznych badaniach mial wykryte jakas zmiane chorobowa serca, na szczescie obylo sie bez zadnych operacji itp, tylko lekami. Ale jakby nie wykryto, to kto wie...

 

 

a to inna sprawa... ale sądzę, że u tego niczego nie wykryli... tak by już dawno były doniesienia w mediach, a tu akurat cisza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Orlando Magic - Portland Trail Blazers

Typ: Orlando -8 pkt. (w przypadku wygranej Orlando 8 pkt. zwrot)

 

 

odważnie...

 

Howard nie gra, Turkoglu nie gra, Arenas nie wiadomo...

 

 

jedyna nadzieja jest w tym, że Nelson dziś ogarnie ładnie, a do tego Anderson i Redick na kozak skuteczności za 3.

 

Sam jednak dałem za drobne na Portland :)

 

 

Sorki za posta pod postem, ale czytam po kolei i odpisuje :D

 

Również zagrałem na Portland, ogólnie nie najgorzej się spisują i w miarę równo grają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie dzisiaj Portland -4,5 lub -5 izi. W sumie nawet wyzsze handicapy wejda zapewne. Charlotte ostatnio bardzo slabo w ofensywie 88 punktow nie przekroczyli od 6 spotkan. Calkiem niedawno grali z Portland u nich, rzucili 69 punktow. Sporo zawodnikow kontuzjowanych lub day-to-day. Wg mnie izi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojedynek Howard'a z Gortatem.Ojj, będzie ciekawie :))

Ciekawe czy jakiś bukmacher wystawi H2H na MG13 i D12 %-) Phoenix dzisiaj musi wygrać, a kluczem do zwycięstwa będzie bez wątpienia zatrzymanie Howard'a.Lopez i Gortat muszą zagrać dzisiaj w defensywie perfekcyjnie.Może Polak dziś wystąpi w S5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojedynek Howard'a z Gortatem.Ojj, będzie ciekawie :))

 

3,5 roku wspolnych treningow, zrobily swoje, Ogladajac mecze, komentatorzy powtarzaja w kolko, ze Gortat mial najlepszy mozliwy trening w lidze na tej pozycji, ale nie oszukujmy , Gortat dla D12 to zaden rywal, zreszta nie ma centra, ktory moglby go zatrzymac, czy wylaczyc z gry, Bauym, tego nie jest w stanie zrobic, wiec tym bardzie Drewniany Lopez.

Może Polak dziś wystąpi w S5?

 

 

Fakt Gortat powinnien wyjsc , bo Nieruchliwego Lopeza D12 zje, opcja na howarda jest granie duzo w pomalowym, penetracje, granie duzo pickow, zaangazowanie wysokich w trumnie , granie na kontakcie, bo Howard ma tendencje do lapania fauli, jakis techniczny moze by wpadl, to wtedy sie moglby wkurwic i zrobic drugiego techinczego . Ale to takie gdybanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Steve Nash powróci na mecz z New Orleans Hornets.Jeżeli Suns przegrają ten mecz to ich sytuacja będzie ciut skomplikowana i szczerze mówiąc to bardziej na te 8.miejsce zasługuje Memphis Grizzlies.Porównując grę obydwu ekip to 'Niedźwiadki' są po prostu lepsze, choć i tak obojętnie kto wywalczy awans do PO to i tak odpadnie w 1 rundzie %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm moze zle interpretuje zapis na rotoworld. Napisali tam, ze ma kontuzjowana reke a nie bark, ale wlasciwie zadnego konkretu w zadna strone. :bz: Wiec moze nie tyle nie zagra, co jest niepewny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem to Dirk powinien wystąpić...w ostatnim spotkaniu doznał kontuzji i zszedł w trakcie meczu do szatni, lecz po pewnym czasie wrócił do gry.Tak więc, wydaje się że to nic poważnego :))

 

Dzisiaj do oglądnięcia obowiązkowo mecz Thunder - Heat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten Griffina to taki chyba nie do konca dunk. Ja tam sie nie znam, ale pilka wrzucona do kosza a nie wsadzona. Pomijajac, to obie akcje ladne, ale Wade'a jakos fajniej mi sie oglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudy Gay kontuzjowany!To już pewne, że do końca sezonu nie wystąpi.

 

Na pewno ta informacja powoduje, iż wzrastają szanse Suns na awans do PO...zobaczymy jak Grizzlies będą radzić sobie bez swojego lidera...końcówka sezonu zapowiada się bardzo ciekawie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam obejrzeć skrót ze spotkania San Antonio Spurs - Portland Trail Blazers.Końcówka...niesamowita!Spurs na 30sek przed końcem meczu prowadzili 96:92 mając w rękach piłkę i...przegrali to 96:98.A jak?To juz sami zobaczcie :))

 

Gortat dziś przejdzie operację, mam nadzieję, że nie opuści żadnego spotkania...bo pozostało już mało meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie błędy są nie do przyjęcia w takiej drużynie... każdą z 3 strat SAS, Portland wykorzystało najlepiej jak mogło :))

 

 

podrzucam mini skrót, dla tych co nie widzieli :))

 

 

 

oglądając niecodzienną przegraną SAS, przypomniał mi się ich mecz z Houston z 2004 :)) Wielki TMac pokazał klasę zdobywając 13 punktów w niecałe 35 sekund :)) dla tych co nie widzieli, polecam !!! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...