Skocz do zawartości

Czat Koszykówka


old_Chomik

Rekomendowane odpowiedzi

A ja bym się właśnie pobawił razem z nimi na live :p nie mówię żeby stawiać bóg wie ile ale coś zawsze poleci :D

nie wiem czy dam radę na razie w miarę się czuję ale może być gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zaraz idę zaparzyć kawę.... %-) Osobiście jakbym typował to Rookies +6.5 po 1.90, ale jak już co za grosze, wiemy jaka to ma być zabawa :)

 

Btw Melo chyba w Netsach %-)

 

Źródła donoszą, że jest porozumienie pomiędzy Nuggets i Nets w sprawie Melo, podobno chodzi już tylko o zgodę zawodnika na trade.

Jeśli dojdzie do wymiany do Nets trafią:Anthony, Chauncey Billups, Sheldon Williams, Melvin Ely i Renaldo Balkman. W drugą stronę powędrują: Devin Harris, Derrick Favors, Troy Murphy, Ben Uzoh i cztery picki w pierwszej rundzie draftu. Zobaczymy jednak co na to sam Anthony, Prokhorov i Jay-Z mają się z nim spotkać w weekend w LA.

 

Netsi ładnie się moga wyjebać na tym tradzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co wyjdzie ze spotkanie Ruska i Jay Z z Melo.Jak nie będzie chciał podpisać kontraktu z nimi na kolejne lata to Nets na 100% sie wycofają, bo tak to tylko stracą...jeszcze parę dni do zamknięcie okienka transferowego, coś czuję, że będzie gorąco...z resztą ostatnio sporo plotek o ciekawych nazwiskach :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w robocie jestem i nie mam C+

 

może macie Orange Sport %-)

 

Na pw wyślę Ci dane do mojego konta na nba.com, mam wykupiony abonament to sobie obejrzysz :)

 

Btw to zdjęcie mnie rozwaliło...

 

haha.jpg

 

Nie wszyscy byli zadowoleni z wyniku :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładną czapę dostał od Pippen'a %-)

Ciekawe na jakiej zasadzie wybrali MVP tego meczu, bo niby mówią, że grał słabo i już nie wspominając o tym, że występował w ekipie przegranych.Niby to tylko zabawa, no ale... %-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na jakiej zasadzie wybrali MVP tego meczu, bo niby mówią, że grał słabo i już nie wspominając o tym, że występował w ekipie przegranych.Niby to tylko zabawa, no ale...

 

kasa za tym stoi, nie wygrał grammy w swojej kategorii to został MVP %-)

 

http://www.youtube.com/watch?v=ugr_tmxCJjk&feature=player_embedded

 

http://www.youtube.com/watch?v=fsJG_QsJcRE&feature=player_embedded

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu Slam Dunk Contest w pewien sposób zaciekawił...było na co popatrzeć, choć szczerze Blake nie zasłużył aż na tyle % głosów.No może, McGee trochę przesadził z tym drugim dunk'iem w finale(bardzo, bardzo niski poziom trudności), ale cóż...Weekend Gwiazd w LA, więc musiał wygrać Griffin.Mimo to gracz Wizards zaskoczył mnie pozytywnie, wsad 2 piłkami, później 3...to było niezłe.Mimo to najlepszy wsad w tym turnieju wykonał DeMare DeRozan(w 2 rundzie)...szkoda, że nie udało mu się załapać do finału, bo ten dunk był naprawdę wysokiej klasy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu Slam Dunk Contest w pewien sposób zaciekawił...było na co popatrzeć, choć szczerze Blake nie zasłużył aż na tyle % głosów.No może, McGee trochę przesadził z tym drugim dunk'iem w finale(bardzo, bardzo niski poziom trudności), ale cóż...Weekend Gwiazd w LA, więc musiał wygrać Griffin.Mimo to gracz Wizards zaskoczył mnie pozytywnie, wsad 2 piłkami, później 3...to było niezłe.Mimo to najlepszy wsad w tym turnieju wykonał DeMare DeRozan(w 2 rundzie)...szkoda, że nie udało mu się załapać do finału, bo ten dunk był naprawdę wysokiej klasy :))

 

No i głosowanie widzów, a w przeciągu sezonu Griffin miażdzył, wystarczyło, aby wszedł tylko do finału, to reszta się zrobi sama. Yep, w finale, drugi dunk McGee'giego był, że tak powiem nie na poziomie %-) Również się zgadzam co do najlepszego dunku tego wieczoru, w drugiej rundzie, wsad reversowy - super ;))

 

http://www.youtube.com/watch?v=LICiToUVxXM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeRozan nice w drugim dunku :))

 

 

po Griffinie spodziewałem się, że przeskoczy nad dachem auta, ale najwidoczniej bał się o karoserię %-)

 

 

Jedyny plus to Kia Optima %-) Ładne auto :))

 

:))

 

 

 

 

ale muszę powiedzieć, że nie był to nudny konkurs :))

 

tak czy siak czekamy na East-West :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakbym miał stawiać to także tylko na Wschód.Lepszą pakę tam mają, jeszcze jakby Melo przeszedł to już w ogóle...Zachód traci gwiazdy ostatnio :))

Pierwsza piątka East prezentuje się naprawdę bardzo smacznie %-) Będzie na co popatrzeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos linka bedzie mial do calej powtorki to wrzuccie.

 

2011.02.18 Rookies - Sophomores

Mecz debiutantów z drugoroczniakami

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

2011.02.18 Celebrity Game East - West

Mecz gwiazd ekranu, sceny muzycznej a także byłych graczy NBA

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

2011.02.18 Sprite Slam Dunk Showdown

Konkurs wsadów z udziałem amatorów wybranych drogą eliminacji

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

2011.02.19 Haier Shooting Stars

Trzech graczy musi trafić piłką do kosza z 5 pozycji, w tym ostatnią z połowy

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

2011.02.19 Skills Challenge

Zawodnik na czas wykonuje drybling, podanie oraz rzut.

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

2011.02.19 Three Point Shootout

Konkurs rzutów za trzy punkty

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

2011.02.19 Slam Dunk Contest

Główny konkurs wsadów z udziałem graczy NBA

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

===

wczorajszy All Stars Game, który zawiera:

- Przedmeczowe Show

- Wywiady

- MECZ

- Show w połowie meczu

- Prezentacje MVP meczu gwiazd

 

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świeżo po powtórce... :))

 

ogólnie to może nie było zbyt wielu ciekawych akcji, ale sam meczyk przyjemnie się ogladało :))

 

 

top10 z wczoraj :)

 

 

 

 

szkoda, że wschód nie wygrał, bo według mnie LeBron powinien dostać MVP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"The Knicks are sending Danilo Gallinari(notes), Raymond Felton(notes), Wilson Chandler(notes), the Knicks’ 2014 first-round pick, two second-round picks New York acquired from the Golden State Warriors in the David Lee sign-and-trade and $3 million. The Knicks will also trade Anthony Randolph(notes) and Eddy Curry’s(notes) expiring contract to the Minnesota Timberwolves, who will send Corey Brewer(notes) to the Nuggets. The Knicks will receive Anthony, Chauncey Billups(notes), Shelden Williams(notes) and Renaldo Balkman(notes) and Anthony Carter."

 

http://www.nba.com/2011/news/features/david_aldridge/02/22/carmelo.anthony.trade/index.html?ls=iref:nbahpt1

 

To się trochę Knicksi wyjebali, deal chyba na zwiększenie marki :fp:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...