Skocz do zawartości

Czat Koszykówka


old_Chomik

Rekomendowane odpowiedzi

Skład konkursu rzutów za trzy punkty.

 

Paul Pierce (Boston Celtics) - 40%

Ray Allen (Boston Celtics) - 46%

Kevin Durant (Oklahoma City Thunder) - 34%

Daniel Gibson (Cleveland Cavaliers) - 44%

James Jones (Miami Heat) - 43%

Dorell Wright (Golden State Warriors) - 41%

 

 

jakie typy ? :) powiem że skład jest bardzo ciekawy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę że któryś z doświadczonych Panów z Bostonu wygra konkurs. Chyba że ktoś trafi na swój dzień i rozniesie konkurencję ale jak pamiętam z roku ubiegłego to chyba pozniom nie był szalenie wysoki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betsafe

 

05.00

NBA All-Star Weekend Three-Point Shootout Winner 2011

Zwycięzca

NBA specials

Ray Allen 2,20

Kevin Durant 4,00

Daniel Gibson 5,00

Paul Pierce 6,00

James Jones 6,00

Dorell Wright 8,00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mo wrócił do Cleveland Cavaliers i już w pierwszym meczu dołożył się do przełamania fatalnej serii zdobywając double-double.

Wizards jeszcze bez wygranej w meczach wyjazdowych, grają od niechcenia i po Cavaliers są najgorszą ekipą w NBA.

Ponadto ciekawostka, że najmniejszą porażkę jaką odniosło Wizards w meczu wyjazdowym to było 7 pkt różnicy.

Mam nadzieję, że dzisiejsza ekipa gospodarzy nabierze wiatru w skrzydła i wygrają po raz drugi na własnym parkiecie po tej fatalnej serii.

Kurs zachęcający na czyste zwycięstwo Cavaliers @ 1.80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten over mi sie podoba ale pośledzę go na live bo różnie może być.

Z Suns to ja wole uważać bo oni potrafią zagrać dobrze ale potrafią też odwalić kaszanę. Co do typu litera w sumie się z nim zgadzam. A są jakieś znaczące kadrowe ubytki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durant jest Questionable

Following Saturday night's win over the Kings, Kevin Durant (ankle) said he "hopefully" will be able to play in Sunday night's game against the Warriors.

Durant twisted his ankle in the third quarter last night but was able to finish despite some discomfort. "If it was hurt too much I would have came out the game," Durant said. Ankle sprains often get worse the next day, so we'd still consider the NBA's leading scorer questionable for tonight's dream matchup in Golden State. We likely won't know his official status until about 7 p.m. ET.

 

Zdecydowanie bym odradzal Oklahome bo Durant naprawde wiele dla nich znaczy. A tym bardziej ze sa b2b...

Z tych dwoch co zostaly, to wg mnie linia under/over za wysoka, handi wyglada lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie spodziewałem się, że jakikolwiek bukmacher odważy się wystawić aż tak wysoki kurs na 'Gryfa'.Stawiamy stówkę i 40zł na czysto, trzeba to przemyśleć :)) Blake tego nie przegra...jak wygra ktoś inny to będę naprawdę bardzo zdziwiony.I jak ktoś już napisał, aby Griffin przegrał musiałbym nie wykonać ani jednego wsadu.It's impossible...

 

Znamy obsadę w Skills Challenge:Chris Paul, Derrick Rose, Stephen Curry, Russell Westbrook i John Wall.

 

Cieszę się, że właśnie tych graczy wybrali bo taką piątkę typowałem w głosowaniu(Paul wybrany był już wcześniej przez NBA).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko tutaj coś prorokować, może być dużo zabawy.I pamiętajmy, że w spotkaniu Rookies - Sophomores gramy 2x20min, więc o8min mniej niż w zwykłym meczu NBA.

Jak dla mnie trzeba się delektować tym weekendem, a stawianie zostawić na mecze ligowe :))

W tym meczu będę kibicował Rookies, jak co roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rookies (debiutanci): Eric Bledsoe (rozgrywający, Los Angeles Clippers, nr 18 Draftu 2010), DeMarcus Cousins (środkowy, Sacramento Kings, nr 5 Draftu 2010), Derrick Favors (skrzydłowy, New Jersey Nets, nr 3 Draftu 2010), Landry Fields (rzucający obrońca, New York Knicks, nr 39 Draftu 2010), Blake Griffin (skrzydłowy, Los Angeles Clippers, nr 1 Draftu 2009), Wesley Johnson (skrzydłowy, Minnesota Timberwolves, nr 4 Draftu 2010), Greg Monroe (center, Detroit Pistons, nr 7 Draftu 2010), Gary Neal (rzucający obrońca, San Antonio Spurs, niewybrany w drafcie), John Wall (rozgrywający, Washington Wizards, nr 1 Draftu 2010).

 

Sophomores (drugoroczniacy): DeJuan Blair (skrzydłowy, San Antonio Spurs, nr 36 Draftu 2009), Stephen Curry (rozgrywający, Golden State Warriors, nr 7 Draftu 2009), DeMar DeRozan (rzucający obrońca, Toronto Raptors, nr 9 Draftu 2009), Taj Gibson (skrzydłowy, Chicago Bulls, nr 26 Draftu 2009), James Harden (rzucający obrońca, Oklahoma City Thunder, nr 3 Draftu 2009), Jrue Holiday (rozgrywający, Philadelphia 76ers, nr 17 Draftu 2009), Serge Ibaka (skrzydłowy, Oklahoma City Thunder, nr 24 Draftu 2008), Brandon Jennings (rozgrywający, Milwaukee Bucks, nr 10 Draftu 2009), Wesley Matthews (rzucający obrońca, Portland Trail Blazers, niewybrany w drafcie).

 

A oglądnąć można na C+Sport oraz Orange Sport.Ja osobiście będę pewnie oglądał na jakimś kanale na veetle :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz radę...taki mecz zdarza się raz w roku.Ja tam nie oglądałem seriali w tygodniu aby mieć co robić do 3 %-)

 

Pierwszoroczniaki nieźle wyglądają, ciekawe jak będzie wyglądał duet Wall&Griffin.Oby było efektownie i wesoło :)) MVP? Pewnie Gryf...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...