Skocz do zawartości

Czat Koszykówka


old_Chomik

Rekomendowane odpowiedzi


Westbrook out przynajmniej do All Star Weekend, a widziałem Oklahomę w finale, jakby zagrali z Miami to dawałem 50 na 50, z Indiana 60:40 na OKC, zobaczymy ile stracą teraz...ale ogólnie sezon z tymi kontuzjami :krzeslo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy mam plakac czy nie ;<

Luol to chyba najlepszy obronca 1vs1 ktory potrafi kazdego zatrzymac + ofensywnie to najlepszy gracz Bulls (Derricka nie licze, wiadomo czemu)

niby zwolni sie miejsce w salary cup i zaamnestiuja Boozera (i hope so) to bedzie mozna dodac jakiegos kozaka do skladu

ale kuuuuuuurwa LUOL :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie teraz tak spojrzalem co sie dzieje po tej wymianie i troche jestem spokojniejszy

ale i tak mi szkoda Luola, bo jest dobry

 

[ Komentarz dodany przez: bigbraine777: 2014-01-07, 20:14 ]

jeden z najbardziej wyeksplatowanych graczy tej ligi ( 29lat) oficjalnie, choc niektorzy mu zarzucaja ze ma wiecej, 31lat+ , na tyle wyglada, bylo duzo zamieszania, bo w Sudanie nie do konca mozna zweryfikowac certyfikat urodzenia, a nie zgodzil sie na badania genetyczne , potwierzdzajacego jego wiek biologiczny, do tego 38 minut co mecz, od 2sezonow, bo jak D.Rose nie gral to ktos musial wziac na barki gre zesplou, wiec 38minut/mecz przez dwa lata i ponad 35 minut w karierze na gre to duzoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem mozgu ze tak jest, ale Deng to nie wiem, top5 obroncow? moim zdaniem spokojnie, a dobrym obronca to on bedzie jeszcze przez dluuugi czas, wiec majac zdrowego DRose'a (tylko o to sie modle) i nie majac Boozera tylko kogos innego/lepszego (niepotrzebne skreslic) na PF, Deng nie musialby w ofensywie sie "az tak" starac. Wiadomo, to nie jest mlody kot, dodatkowo super ekslopatowany przez Tibsa, ale jak ktos zostawia tyle sil na boisku dla CHICAGO to ja zawsze bede mu dobrze zyczyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie świetny ruch- w zasadzie to mam nadzieje że dwa bo mam nadzieje że pozbędą się Bozera - już rok temu powinni to zrobic Co do samego Denga . Dostają picki w drafcie który jest zapowiadany na najmocniejszy draft od dekady , za kasę która miała iść na nowy kontrakt Denga mogą namówić jakiegoś gracza który bedzie wolnym agentem po sezonie ( a bedzie kilka ciekawych nazwisk). Mają Rose'a który oby jeszcze pograł , do tego Noah który zdrowy jest czołówką NBA na centrze biorąc pod uwagę atak z obroną , jest perspektywiczny gibsson, butler. Ponadto to co napisał Brain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak jak pisalem, poczytalem troche wiecej niz tylko pierwsze odczucie (ojebane, Denga nie ma, ale blad) to wiem, ze to byl dobry ruch

w zasadzie to MOZE BYC dobry ruch, jesli GM Chicago to wykorzysta, no i w sumie to w tym drafcie teraz tez duze nadzieje, a Deng i tak by nie przedluzyl kontraktu po sezonie wiec nic by nie dostali

ja to mowie, mam nadzieje tylko ze Derrick bedzie zdrowy, jakis dobry SF za Denga i Chicago znow bedzie w gronie kontenderow, na co licze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum NBA ktoś zasugerował, że będą robić podchody pod Melo...Rose prawie 2 sezony nie gra, ma wielki kontrakt (to nie jest wygodne dla włodarzy), pieron wie co z tego wyjdzie...co znowu jakaś przebudowa większa składu? Problem w tym taki wyszedł, że wszystko miało być oparte na Rose i walczyć o wielkie cele, ale kontuzje :bz:

 

bo mam nadzieje że pozbędą się Bozera

 

prawdopodobnie tak będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melo w Chicago to bylby przypal

co do Derricka to niestety, posypal sie bardzo, ale nastepny sezon bedzie wszystkim, Curry tez mial problem z kostkami i przez pierwsze 3 sezony nie pogral, a teraz jest dobrze

wiadomo, ze kolana to nie to samo co kostki, ale mysle ze w nba jest tyle specow ze dadza rade i Chicago bedzie z Derrickiem na czele wygrywac NBA jeszcze

Melo z Rosem w skladzie? nie widze tego + jesli Tibs nie odejdzie(bo tez takie plotki juz slyszalem) to na pewno nie bedzie chcial Melo w swojej druzynie, ktora przede wszystkim opiera sie na defensywie, a wiadomo ze Anthony to nie jest krol w tej dziedzinie

ale nie gdybajmy moze juz %-) po sezonie bedziemy wiedziec wiecej, po drafcie jeszcze wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do defensywy, to dzięki Niej zdobywa się pierścień. Wyjdzie po sezonie, ale to wygląda tak jakby ten sezon już oddali, spisali na straty. A jak Chicago chce zdobywać coś więcej, Rose musiałby zrobić to samo co Wade w Miami. A Rose PODOBNO nie jest taki skłonny zgodzić się na pewne kroki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mowisz, ze Rose musialby sie zgodzic na bycie 2ga opcja?

to wyprowadze Cie z bledu mistrzu, ale Rose zdrowy to jest NAJLEPSZA pierwsza opcja jaka Chicago moze miec, bo nie bede liczyl KD albo Lebrona, ktorych w Chicago nie zobaczymy nigdy

potrzebny jest ktos, kto bedzie dawal w ofensywie minimum tyle co Deng, a mysle ze znalazl by sie ktos, kto bedzie dawal wiecej niz on

defensywnie i tak bedzie dobrze, bo Butler i Noah + Gibson(chyba ze go wytrejduja) beda spokojnie dawac rade + Rose, ktory moze najlepszy obronca nie jest, ale mysle ze co najmniej srednim no i ten SF tez musi cos prezentowac, w sumie to nie mam pomyslu kto moglby grac na tej pozycji, moze Chicago sie opamieta i zacznie przegrywac i wylosuja w drafcie Jabari Parkera albo Wigginsa albo nawet tego Randle'a i bedzie dobrze

no ale co tu spekulowac, na razie to jeden ruch, ktory pokazuje, ze Chi-town bedzie przechodzilo przebudowe i zobaczymy co tam Pasxon wymysli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachod konkurencja, straszna top 12 teamow ma aspiracje na PO , top 6 ( SAS OKC GSW LAC HOU PORTL) walczy o final ligi,

 

Wschod konkurencja jest straszna w walce o Pick, ja tu przegrywac mecze, skoro inni tez przegrywaja :)

 

CHI - pokazalo, ze walczy o Pick, top 10 powinni sie zlapac, tylko Coach moze im przeszkadzac :) , bo z drewna i papy urobi sklad, ( 2 rundo PO z mega uboga rotacja i kontuzjowanym Centrem, 1/2 Bozera etc), moim zdaniem bardzo dobre posuniecie, bo long term sie liczy dla organizacji, nie powinni zakladac ze Rose bedzie ich franchaise playerem na next 5 sezonow , jezeli z jego zdrowiem tak krucho, dlatego musza juz teraz pomyslec, ze moga wylowic kogos mocnego z draftu, nawet TOP8 tego draftu + Buttle/ Gibson + pick mozna swietnie wymienic za jakas gwiazde ( Love) , wiec w tym roku jest o co walczyc

 

Cavs tez powinni imo tankowac, bo co im po 1 rundzie PO, jak nie zdobede zadnego picku( w ich przypadku, to nie potrafiaja wybierac, Waiters, Bennet , thomson , WTF wzieli 3x gracz na 2-4 , ktorzy sie dubluja i sa co najwyzej role playerami na ten czas) dramat

 

Wschod kto chce to tankuje, tutaj 4 W na 6 meczy, daje przesuniecie do top 8 i pozycje w PO, wiec dla klubow z NY nie wszystko stracone .

Zachod tam mega ciezko do Po wejsc.

 

SAC-Town , fajnie graja dla oka, Defnse wtf is D., Isiah Thomas fajnei napedza tam atak, ale z obronia mizerniutko, ale nie regularnie, oni nie chca tankowac, ale robia to przegrywajac raz za razem. Chcieli by grac w Po, ale za slaby zespol, moze jednak przeniesie do Seatlle to nie taki zly pomysl ?

 

Utah walczy o top 3 najgorszych druzyn, by moc wybrac Jabari Parkera, nawet jakby mieli jedynke w drafcie to tak samo wybiora Mormona swego, gracza na lata.

 

LAL tez ida w tank mode, kontuzjowane pol druzyny , trade rumors odnosnie Paula( pozbycie sie kontraktu ) , bo co im ktos kto moze wygrac mecz, tragiczny kontrakt bryanta, 50 mln $ za 1 zdrowa noge( jednej juz przeciez nie ma , wiec maja 1/2 Kobego) . Sklad niechcianych grajkow, ktorzy dobrze graja w ataku, ladnie dla oka, szybkie tempo, by sie bilety sprzedawaly.

 

Te 3 druzyny swiadomie tankuja, reszta, ma nadzieje wlaczyc sie do walki o wyzsze cele, wiec Zachod naprawde jest pierunsko mocny,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...