Skocz do zawartości

Bez cenzury


Obstawianie

Rekomendowane odpowiedzi

mówiłem ,że nie ma co zakładać tematów na jego temat :D elitek jest tutaj świętą krową .. admini darzą go bezgraniczną sympatią i my zwykli użytkownicy forum nie mamy prawa do wypowiadania własnego zdania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w dupe cipe jape i na cycki zlewka rzesz kurwie jebanej!!!

najpierw as z kikerem mocnym na pewniaka to musiała dziwka na rivierze do swojego A6 dorwac 6, 3 rozdania potem moje A6 na flopie A67 dziwka K7 suited i oczywiście 7 na rivierze znów. no tak mnie podkuriwc w niedzielny wieczór!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

a ja napisze tak bo nie wytrzymam je**ć w dupe jagielonie !!!!!!

zagralem kupon na ELME 7 meczy ale sobie patrze mecz jagielonia-pias kurs 1.60 mysle o ku**a musza wygrac tak krzycza ze 1 liga w tym roku na bank,a tu co huj 1:1

pierwsza lige to oni zobacza jak se druzyne w hokeja zaloza to prendzej awansuja niz w pilke ,ku**a wszystkie mecze z ELME weszly a w dupe jebana jaga remis ktory to juz raz oni mnie w huja zrobili!a ja ku**a debil dalej na nich gram korwa juz ich nie zagram nigdy

no troche mi lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o qwa jakie teksty

 

mnie niesamowicie krew zalewa i wku**ia jednocześnie

jak by cie goryle wyjebaly ktore mialy zanik miesni

oddajmy głos czeczenskiemu zwiadowcy

 

a najlepsze jest to ze to wszystko prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

właśnie wszystko to co się dzieje w Legii to tylko i wyłącznie wina Wdowczyka.. Praktycznie każdy inny trener z taką kadrą i takimi środkami na transfery byłby na jego miejscu co najmniej w pierwszej trójce z dużymi szansami na mistrza.. doceniam jego wkład w sukces w poprzednim sezonie ,ale teraz się straszliwie pogubił .. koniec misji panie Wdowczyk !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku**a jaki ja głupi byłem,ostatnio mi nie wychodziło u buków to mówię pogram sobie w ruletkę :wsciekly: Na początku szło dobrze ale dzisiaj w 5 minut przewaliłem spoooro kasy jak na mnie :( .

 

Przestrzegam wszytkich :uwaga: Nigdy ale to nigdy nie grajcie w to zasarane gówno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...