Skocz do zawartości

Bez cenzury


Obstawianie

Rekomendowane odpowiedzi


TAQ i eRBaK nie strugajcie durnia i nie róbcie sobie jajec.Wiem że na tym forum jesteście po to aby dokuczać innym,ale nie martwcie się bana już macie załatwionego :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAQ i eRBaK nie strugajcie durnia i nie róbcie sobie jajec.Wiem że na tym forum jesteście po to aby dokuczać innym,ale nie martwcie się bana już macie załatwionego :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAQ i eRBaK nie strugajcie durnia i nie róbcie sobie jajec.Wiem że na tym forum jesteście po to aby dokuczać innym,ale nie martwcie się bana już macie załatwionego :k:

 

Zalecam napisac się Meliski, ewnetualnie płatki z mlekiem na ciepło. A gdy już się trochę opanujesz to może SsaOoosH SffOjeGoo BlOgA I tAm SoObiE pOpPisH i fOgoOle BeDziE cOoL

 

 

:k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAQ i eRBaK nie strugajcie durnia i nie róbcie sobie jajec.Wiem że na tym forum jesteście po to aby dokuczać innym,ale nie martwcie się bana już macie załatwionego :k:

 

Zalecam napisac się Meliski, ewnetualnie płatki z mlekiem na ciepło. A gdy już się trochę opanujesz to może SsaOoosH SffOjeGoo BlOgA I tAm SoObiE pOpPisH i fOgoOle BeDziE cOoL

 

 

:k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEEEEEEŻŻŻŻŻEEEEEEEEEEE PieKo i Hirtek wymiatają :lol::lol: PieKo, ale mnie nie bij ok ?

A ty Hirtek też nie napierdalaj z freestyla we mnie, bo mi jeszcze krzywde zrobisz. %-)

 

Zaczyna sie kabaret %-) A gdzie jest wasz kolega ten na T. też coś z Dragon Bulla było :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci pewnie o TAQ'a, on też tu często zagląda

 

 

:k: Ten gej to swoją drogą %-) Ale tamten miał coś wspólnego z Trunkami %-) I tez chyba z Biłgoraja był %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przegralem z 7 razy pod rzad z kartami AA, KK, AK QQ itp

 

nie tylko Ty wczoraj przjebales z takim kartami %-)

edit :

 

no i ku**a co no i ku**a co ?

AJ na reku Flop 4 A J ... turn 9 river 5 ... oczywiscie dalem All in w puli okolo 33 $ i co ? kolo na reku 5 5 %-) niech to c**j :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przegralem z 7 razy pod rzad z kartami AA, KK, AK QQ itp

 

nie tylko Ty wczoraj przjebales z takim kartami %-)

edit :

 

no i kur*** co no i kur*** co ?

AJ na reku Flop 4 A J ... turn 9 river 5 ... oczywiscie dalem All in w puli okolo 33 $ i co ? kolo na reku 5 5 %-) niech to ch** :D

 

Coś nie tak z tymi 5 :p Ja miałem AA we flopie nic turn nic river nic, no to dałem all a tu się okazało, że gościu trzymał 2 piątki a na flopie 1 doszła. A graliśmy na tym samym pokerku %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przegralem z 7 razy pod rzad z kartami AA, KK, AK QQ itp

 

nie tylko Ty wczoraj przjebales z takim kartami %-)

edit :

 

no i kur*** co no i kur*** co ?

AJ na reku Flop 4 A J ... turn 9 river 5 ... oczywiscie dalem All in w puli okolo 33 $ i co ? kolo na reku 5 5 %-) niech to ch** :D

 

Coś nie tak z tymi 5 :p Ja miałem AA we flopie nic turn nic river nic, no to dałem all a tu się okazało, że gościu trzymał 2 piątki a na flopie 1 doszła. A graliśmy na tym samym pokerku %-)

 

Oj panowie jakbym miałopisac wszystkie wczorajsze moje akcje...ehhh w ciagu 1 sesji spełniły sie wszystkie najczarniesze sny i rozdania :zdegustowany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...