Skocz do zawartości

Bez cenzury


Obstawianie

Rekomendowane odpowiedzi


Dzia? Yield polega na tym, ?e opr?cz podawania typ?w trzeba jeszcze oblicza? dla siebie wska?nik Yield, kt?ry m?wi wiele o osobie typuj?cej ;) BePe mia? wrzuci? zasady obliczania itp., ale chyba mu si? zapomnia?o... %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Hmm.. Waciak jak my?lisz o kogo chodzi?? %-)

Nie mam poj?cia %-)

 

Ej no nie zgrywajcie si? ch?opaki!!

To o Taqusia biega :)) - to jasne jak s?oneczko na niebie

%-)

 

powiedz to swojemu ch?opakowi %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja napisze tak z piatku almagro-sarreta mi zostal na 1-ke mysle moze isc ubezpieczyc kupon na 2-ke po kursie 3,4 ale ku**a wszystcy po huj to pewniak i co i huj kupon poszedl sie pirdolic!!!

a na 2-gim kuponie puszczonym wczoraj herts mi zajebalo,myslalem ze milan skonczy sie 3:3 a oni wygrali wracam do domu z piwa patrze milan wygral sprawdzam kupon wszystko wchodzi patrze a tam herts w dupe je***y 1:1 by tak ich szczyscilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

je**ć jebane Napoli kuwa stracili bramke w 92 minucie co za skurwysyny jebane pedały jak bym ich wszystkich spotkał to bym im rozjebał głowy skurwiele zajebane. Niech spierdalaja na drzewo pedaly jebane w dupe ruchane :mlotek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
je**ć ku**a anwil mialem stawiac na polpharme z handi i huj zmienilem zdanie, je**ć takze parme ktora jednak jest w huj slaba i zasluguje na serie B :mlotek:

 

nie mow ze grałes na parme :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...