Skocz do zawartości

Bez cenzury


Obstawianie

Rekomendowane odpowiedzi

macromia napisał/a:

Cr0iSsAnT napisał/a:

Hawres napisał/a:

Ja wczoraj przegralem z 7 razy pod rzad z kartami AA, KK, AK QQ itp

 

 

nie tylko Ty wczoraj przjebales z takim kartami %-)

edit :

 

no i kur*** co no i kur*** co ?

AJ na reku Flop 4 A J ... turn 9 river 5 ... oczywiscie dalem All in w puli okolo 33 $ i co ? kolo na reku 5 5 %-) niech to ch** :D

 

 

Coś nie tak z tymi 5 :p Ja miałem AA we flopie nic turn nic river nic, no to dałem all a tu się okazało, że gościu trzymał 2 piątki a na flopie 1 doszła. A graliśmy na tym samym pokerku %-)

 

 

Oj panowie jakbym miałopisac wszystkie wczorajsze moje akcje...ehhh w ciagu 1 sesji spełniły sie wszystkie najczarniesze sny i rozdania :zdegustowany:

 

nei wiem o czym mówicie :lol:%-)

 

ale podoba mi się pokerek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Świetny weekend %-) nie wiem o co chodzi osobom nad moim postem %-)

SOBOTA:

everton -x2

werder-1

chelsea -x2

:smiech:

 

NIEDZIELA:

wisełka -2

az-over 2,5

:smiech:

typy że hoho :k: porzadne drużyne a nie lamusy jak królewscy i im podobni :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

chcialem zauwazyc ze Sevilla jest najwieksza ku**a jaka znam... potrafia pierdolnac Barce a nie umieja ograc Szachtara :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to wkurza,pretensje trzeba mieć tylko i wyłącznie do siebie,albo sprawa grania na wysokie AKO,ktoś postawił za 2zł 10 meczy i tylko 1 mu nie siadł,takie granie to amatorka :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja tez %-)

 

Darecki a badz pewny ze nie postawię bo na druzyny na których sie przejechałem nie stawiam juz :p wiec juz nie stawiam np na Anderlecht, Brugie, Metz, Lyon itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez %-)

 

Darecki a badz pewny ze nie postawię bo na druzyny na których sie przejechałem nie stawiam juz :p wiec juz nie stawiam np na Anderlecht, Brugie, Metz, Lyon itp...

 

 

niebawem nie będziesz miał już czego typować.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez %-)

 

Darecki a badz pewny ze nie postawię bo na druzyny na których sie przejechałem nie stawiam juz :p wiec juz nie stawiam np na Anderlecht, Brugie, Metz, Lyon itp...

 

Nie wiem czy piszesz gdzieś typy w tematach ale będę czujny :D Bo kiedyś na shoucie albo w HydeParku znowu po kimś pojedziesz.. Zobaczymy czy nie czasem po Anderlechcie, Lyonie itd.itp..

 

Ty również bądź czujny :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jak nie bede mial czego typowac to przerzucę sie na tenis, tam sporo zawodnikow %-) chociaz na frytke i matkę juz nie stawiam bo tez postawiłem i dali dupy %-)

Darecki badz czujny ale jak cos postawię to tylko moze byc przypadek albo brak czasu i nie rozmyslne pbstawianie (dzien jak codzien %-) ) :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku**a nie wiem ocb ale ku**a czemu admini/modzi zabraniają jebanej wolności słowa !!! czemu nie możemy popisać na temat Elit Typera ? Chyba skoro budzi takie kontrowersje swoim pojebanym gadaniem to chyba można se podyskutować :o ale ku**a nie bo c**j.... SKoro nie chciał byśmy pisali w jego kuponach to OK !! ale ku**a czemu w off topic nie możemy ku**a pisać !!! omg ja pier**e :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...