Skocz do zawartości

NHL 2009/2010


Pietaszek890

Rekomendowane odpowiedzi

NHL,Hokej

 

St.Louis Blues - New York Islanders 4:1 :n:

22.11.2009 02:00

Typ X

Kurs 4.20

Betsson

 

Analiza: Spotkanie dwóch drużyn które często remisują w swoich meczach.Przekonamy się jak będzie dziś ale mam nadzieję że typ na remis będzie dobry.Gospodarze ostatnio zanotowali wynik nierozstrzygnięty w regulaminowym czasie gry z zawodnikami z Phoenix.Goście od dwóch meczy bez remisu.Ale wcześniej aż trzy razy pod rząd notowali wynik nierozstrzygnięty.Obie drużyny nie należą do najlepszych w lidze.Obie będą walczyć o zwycięstwo ale że są na takim poziomie to dziś między nimi wynik remisowy jest jak najbardziej prawdopodobny.Tak też myślę i na to stawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NHL,Hokej

Florida Panthers - Pittsburgh Penguins 2:2 :n:

24.11.2009 01:30

Typ 2

Kurs 2.35

Betsson

 

Analiza:Jak nie teraz to kiedy w końcu zakończy się ta dobra passa panter.Myślę że w dzisiejszą noc skończą ją w końcu zawodnicy pingwinów.Gospodarze którzy nie należą do najmocniejszych drużyn w tej lidze hokejowej ostatnio spisuje się nadzwyczaj dobrze.Na ostatnie sześć spotkań wygrała aż pięć.Jest czym się pochwalić.Ostatnie trzy zwycięstwa koty zanotowały na tafli przeciwników.Gospodarze mam nadzieję że się w końcu rozkręcą.Ich bilans z ostatnich sześciu spotkań jest remisowy.Ostatnio zwyciężyli na tafli przeciwników.Dlaczego więc i w dzisiejszym meczu Malkin i spółka nie mieli by tego zrobić.Czas panter się skończył.Czas przyszedł na PINGWINY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philadelphia Flyers - Buffalo Sabres Flyers -1.5 (3,50)

 

Dzisiaj mecze w NHL już od 18:00, ponieważ obchodzony jest dzisiaj w Stanach Dzień Dziękczynienia. Mój wytypowany mecz odbędzie się o 19:00 i zmierzą się w nim zawodnicy z Philadelphii oraz Buffalo. Gospodarze dzisiejszego meczu ostatnio rozgrywali serię meczów wyjazdowych. Z 5 spotkań wygrali tylko dwa z Los Angeles oraz Islanders. We własnej hali radzą sobie w miarę przyzwoicie, ponieważ na 12 spotkań udało im się wygrać 8. Z ośmiu wygranych cztery było odniesione dwoma lub więcej bramkami. Co ciekawe oba zespoły nie tak dawno spotkały się w Philadelphii górą wówczas byli przyjezdni wygrywając 3:2. Jeżeli chodzi o najlepszy zawodników gospodarzy na których powinniśmy zwrócić baczną uwagę w dzisiejszym meczu są to na pewno Danny Briere (10G, 6A), Jeff Carter (9G, 13A) oraz Mike Richards (10G, 11A). Są to bez wątpienia najbardziej wartościowy zawodnicy zarówno w tym sezonie jak i w ostatnich meczach. Jeżeli chodzi o kontuzje to na pewno nie zobaczymy dzisiaj Simona Gagne oraz Arrona Ashama. Zespół popularnych Szabel ostatnio zdecydowanie bez formy. Przegrali poprzednie cztery spotkania ogólnie oraz cztery na pięć ostatnich meczy na wyjazdach. Widać, że pogubili się troszkę, gdyż wcześniej prezentowali się bardzo dobrze. Jedyną wygraną wyjazdową z tych wspomnianych 5 spotkań była wygrana w Philadelphii. W pozostałych czterech spotkaniach przegrywali minimum dwoma bramkami. Jeżeli chodzi o ofensywne poczynania Sabres to trudno teraz wskazać jakiś zawodników, którzy w ostatnim czasie trzymali poziom. Jeżeli chodzi o strzelców to zdecydowanie nr 1 jest Thomas Vanek, który zdobył do tej pory 7 bramek. Najlepiej punktującym zawodnikiem jest natomiast Tim Connolly, który zdobył 4 bramki i zaliczył 11 asyst. Na liście DTD znajduję się Mike Grier i jego występ w dzisiejszym spotkaniu stoi pod znakiem zapytania. W bramkach powinniśmy zobaczyć Raya Emeryego po stronie Flyers oraz Ryana Millera po stronie Buffalo. Takie zestawienie zwiastuje małą ilość bramek, gdyż obaj bramkarze to fachowcy. Jednak znacznie gorzej prezentuje się ostatnio Miller. Według mnie gospodarze powinni pokonać dzisiaj zawodników Buffalo. Jeżeli zaprezentują się solidnie z tyłu to handicap powinien wejść. Tym bardziej, że Buffalo razem z St Louis jest drużyną, która strzela najmniej bramek w lidze. Dla porównania goście zdobyli do tej pory 54 bramki, a gospodarze, aż o 21 więcej. Także do boju Flyers, bo gra z takim kursem jest warta świeczki!

 

Kurs z: Ladbrokes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NHL,Hokej

San Jose Sharks - Ottawa Senators 5:2

02.12.2009 04:30

Typ X

Kurs 4.25 :n:

Betsson

 

Analiza:Według mnie najciekawsze spotkanie z dzisiejszych nocnych spotkań.Gospodarze ostatnio wygrali dwa wyjazdowe spotkania na taflach przeciwników .Ogolnie na sześć ostatnich zwyciężali aż czterokrotnie, czyżby forma wracała na dobre.Wzmocnienia robią swoje i dziś będą walczyć o pokonanie senatorów na własnej tafli.Czy im to się tak łatwo uda?Nie sądzę.Ottawa ma identyczny bilans na ostatnie sześć spotkań.Ostatni mecz z niedźwiadkami zremisowali by ostatecznie ulec w doliczonym czasie gry.Są drużyną która gra lepiej niż w poprzednim sezonie.Dziś powinni stawić twardy opór gospodarzom i także walczyć o jak najlepszy dla nich wynik.Ostatni mecz między nimi zakończył się wynikiem 2:2 i końcowym zwycięstwem rekinów z San Jose.Oba lubią remisować i dziś mam nadzieję że między sobą także powalczą ale dopiero w doliczonym czasie gry .Niech wygra lepszy po wyrównanej walce dopiero po doliczonym czasie gry!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NHL,hokej

Carolina Hurricanes - Vancouver Canucks 5:3

05.12.2009 19:30

Typ 2

Kurs 2.05 :n:

Betsson

 

 

Analiza:bardzo ciekawe spotkanko w najlepszej lidze hokejowej świata czyli potocznie NHL.Dziś na przeciw siebie stanie Carolina I Vancouver.Gospodarze grają poniżej oczekiwań, czasami mają chwile wzlotów ale to i tak bardzo mało aby znaleść się w play offach.Grają bardzo miernie i dopóki nie wrócą gracze z kontuzjami to bardzo źle widzę ich grę.Goście za to bardzo dobrze.Na ostatnie sześć spotkań wygrali aż cztery.Bardzo dobry wynik.Mają poukładaną grę i walczą w każdym meczu o zwycięstwo.Dziś mam nadzieję że nie odpuszczą i odprawią z kwitkiem gospodarzy na ich tafli.Orki są bardzo dobre i nie powinni mieć problemu z rozprawieniem słabo ostatnio dysponowanej Caroliny.Dzisiejszy Typ Dnia to Orki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NHL

 

Pittsburgh Penguins - Carolina Hurricanes ( 0 : 1.5 )

typ:1

kurs:2.10

buk:betsson

godz:1.30

 

 

dzis w nocy czasu polskiego dojedzie do meczu w NHL pomiedzy zespołem dobrze znanym wszystkim kibicą hokeja czyli Pittsburgh Penguins zajmujacego obecnie3 miejsce z zespołem zajmujacym ostatnie miejsce czyli Carolina Hurricanes.Gospodaze przegrali istatnio u siebie z 4 zespołem w tabeli zespołem chicago bluchawk po rzutach karnych. nastepnie pokonali nawyjedzie 5-2 zespół zajmujacy 21 miejsce .Pittsburgh Penguins zanotował u siebie 14 zwyciestw jak narazie 7 remisów i 9 porazek .dzis wspotkaniu z Carolina Hurricanes niepowinno byc najmniejszego problemu na wygranie meczu z przewaga conajmniej 2 golami.analizujac gre gosci to na wyjedzie niewygrali ani razu doznali az 10 porazek .ostatnio wygrali z Vancouver Canucks 5-2 a szybciej zanotowali 3 porazki. zespół Pittsburgh Penguinstraci do lidera tylko 2 pkt lecz ma jeden mecz mniej rozegrany wiec mysle ze ze zwyciestwem niebedzie najmniejszych problemów.polecam zagrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NHL

Washington - Carolina handicap(-1.5,+1,5)

typ:1

kurs:2.15

buk:betsson

godz:01.00

 

 

Dzis w nocy w lidze NHL dojdzie do spotkania lidera czyli Washington Capitals z zespołem Carolina Hurricanes zajmujacym obecnie ostatnie miejsce w tabeli .gospodaze w ostatniej kolejce ulegli zespołowi Buffalo Sabres 3-0 a wczesniej zaliczyli 6 zwyciestwa 2 z nich na własnej tafli a cztery na wyjezdzie . ostatnio rozgromili u siebie zespół Florida Panthers majace naswoim koncie 28 pkt az o 9 wiecej niz ich dzisiejszy rywal .przejdzmy teraz do gosci maja oni tylko 1zwyciestwo nawyjedzie i to niez bylekim tylko z Pittsburgh Penguins zwyciezyli 3-2 .i to by byłonatyle jezeli mówic o ich osiagnieciach wlidze teraz wady .zaliczyli 11 porazek wyjazdowych o czym swiadczy ich miejsce w lidze usiebie nie spisuja sie nic lepiej gdyz przegrali az 7 razy .dzisiejsi gospodaze zdobyli u siebieaz 111 a stracili tylko 85. mysle ze Washington bedziechciało wykorzystac ze graja z najsłabszym zespołem wlidze i wygrac co umocni ich napozycjii lidera gdyz maja jeden mecz zaległy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

St.Louis Blues - Calgary Flames 4:3 :n:

16.12.2009 02:00

Typ 2

Kurs 2.50

Betsson

 

 

Analiza: Kolejne spotkanie w najlepszej lidze hokejowej świata czyli potocznie zwany NHL.Spotkanie jedne z sześciu rozgrywanych dzisiejszej nocy i bardzo ciekawe.Oba zespoły grają w kratkę i kursy spadają u buków na gospodarzy.Ciekawe widowisko się zapowiada ale czy nutki wygrają te spotkanie.Moim zdaniem to ja w to wątpię.Nutki ostatnio co prawda na sześć meczy pokonały na wyjeździe nawet Czerwone Skrzydła ale jak wiemy w Detroit mamy plagę kontuzji więc mnie te ich zwycięstwo nawet nie dziwi.Ostatnie sześć spotkań to trzykrotne zwycięstwa gospodarzy.płomienie na ostatnie sześć spotkań wygrali zaledwie dwa spotkania strzelając zaledwie 10 bramek i przy tym tracąc. 11.Nuty też za bardzo nie strzelają bo tylko 14 bramek do 20 straconych.Myślę że dziś Płomienie pokażą swoje prawdziwe ja i pokonają Nutki strzelając im grad bramek i podreperują swoje jak na razie słabe statystyki.Bilans ogólny między tymi zespołami jest na korzyść gości i mam cichą nadzieję że mnie dziś nie zawiodą i rozgromią dzisiejszych przeciwników.Typ Dnia na dziś to Płomienie z Calgary!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NHL,Hokej

Vancouver Canucks - Washington Capitals :n:

19.12.2009 04:00

Typ X

Kurs 4.05

Betsson

 

Analiza:Chyba najlepsze ze spotkań z dzisiejszych nocnych meczy w najlepszej hokejowej lidze świata.Drużyna Orek podejmuje na własnej tafli przybyszów z Washingtonu czyli po prosu Caps.Orki ostatnio przegrały mecz ale z sześciu ostatnich i tak mają trzy wygrane.Na własnej tafli radzą sobie nieźle.Dawno już hokeiści Vancouver nie zanotowali wyniku nierozstrzygniętego w regulaminowym czasie gry i chyba w końcu przyszedł na to czas aby przypomnieć sobie jak się gra w dogrywce lub strzela karne.Mają dziś ku temu niepowtarzalną okazję .Capsi to nie drużyna do bicia.Ostatnio wygrali na wyjeździe z Colorado aż 6 do 1 , a ogólnie z sześciu meczy wygrali cztery.Dziś mają przed sobą drużynę która jest bardzo mocna na własnej tafli.Myślę że to będzie wyrównane spotkanie i zakończy się wynikiem dopiero po rzutach karnych bo żadna z drużyn nie osiągnie takiej przewagi nad drugą aby wygrać w regulaminowym czasie.Spotkanie zaczyna się o 4:00 a więc zobaczymy po nocce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicago - Detroit 1 @ 1.71



2009-12-21 , 01:00

 

W nocy dojdzie tylko do dwóch spotkań w NHL. Jednak pewniejsze wydaje się wcześniejsze spotkanie pomiędzy Chicago i Detroit, ponieważ za spotkaniem Vancouver z St. Louis jest kilka "ale", to jednak mniej ważne. Chicago i Detroit to zespoły grające na podobnym poziomie, zdobywające sporo bramek, jednak dziś tak dobrego spotkanie chyba nie możemy się spodziewać...

 

Chicago na własnej tafli jest bardzo ciężko zatrzymać, do tego zdobywają sporo bramek nie tracąc przy tym zbyt wiele. W 19 spotkaniach udało się tylko 4 ekipom wygrać na terenie Chicago: Florydzie, Dallas, Vancouver i Nashville. Te pierwsze 3 porażki zdarzyły się na początku sezonu, później Blackhawks złapali odpowiedni rytm i już takie wpadki im się nie przytrafiały. Czwartą porażkę zanotowali dopiero 5 grudnia. Forma gospodarzy na pewno jest wysoka o czym świadczą ostatnie 3 spotkania, w których Indianie pokonali Boston 5:4 po dogrywce oraz St. Louis i Tampa Bay nie tracąc przy tym nawet bramki.

 

Red Wings na wyjazdach radzą sobie przeciętnie. W 16 spotkaniach zanotowali 7 wygranych i 9 porażek z bilansem bramkowym 51:52.Głównym problem Detroit jest jednak plaga kontuzji. Ze składu wypadają bardzo ważni zawodnicy, tacy jak: Kronwall, Filippula, Franzen, Lilja, Cleary, Williams, Zetterberg i Ericsson. Sytuacja Skrzydeł jest wręcz beznadziejna, bo kontuzje się powielają, a na ich miejsce nikt nie wraca po kontuzji. Dziś zespół zdziesiątkowany kontuzjami nie powinien mieć szans w pojedynku z dobrze i skutecznie grającym zespołem Chicago, lecz na pewno nie wyjdą na to spotkanie z myślą o porażce i strachem w oczach. Opór ze strony Red Wings będzie na pewno i to nie wiadomo czy nie tak dobry, że Indianie wygrają bardzo minimalną przewagą.

 

Wątpię by tak osłabione Detroit dało radę dziś zatrzymać będące w formie Chicago na ich tafli. Na pogrom jednak też bym tu nie liczył, bo bądź co bądź Red Wings wyjdą w takim samym celu - wygrać. Jeżeli jednak Blackhawks zagrają tak jak wczoraj z Bostonem to o wygraną aż tak ciężko być nie powinno. Spotkania jednak tych zespołów są zacięte, więc jednak odpuściłbym handicap, który oczywiście też jest możliwy. Mam nadzieję jednak, że Chciago szybko zdobędzie przewagę i spokojnie wygra ten mecz, bo porażka będzie lekką sensacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phoenix Coyotes - Columbus Blue Jackets 1 @ 2.00



2009-12-22 , 03:00

 

Bardzo długo zastanawiałem się nad wyborem spotkania pomiędzy Phoenix - Columbus, a Philadelphia - Florida. Wybrałem jednak spotkanie Kojotów.

 

O wyborze Coyotes zadecydowała ich wysoka forma, którą ostatnio prezentują i wyniki w swojej hali. Phoenix w 17 spotkaniach 12 razy wygrali, a tylko 5 razy zostali pokonani. Te porażki były już dość odległy czas temu, bo dziś mija dokładnie miesiąc od ostatniej porażki, którą zanotowali z Tampa Bay. Kojoty do tego spotkania przystąpią w najmocniejszym składzie, więc nie można tu doszukiwać się osłabień w ekipie gospodarzy. Dodatkowo motywować ich będzie chęć zrehabilitowania się za porażkę z Anaheim (4:2). Ostatnie spotkanie w hali Blue Jackets zakończyło się wygraną przez Kojotów 1:2 po dogrywce.

 

Oczywiście każdy medal ma dwie strony. Wybrałem Coyotes ze względu na ich formę, ale też ze względu na dyspozycję Kurtek. Ci inkasują porażkę, za porażką. W ostatnich 16 spotkaniach tylko 2 razy potrafili wygrać, a to udawało się im tylko na ich tafli. Ostatnia wygrana Blue Jackets na wyjeździe miała miejsce 20 listopada z Dallas. Columbus to jeden z zespołów, który traci w tym sezonie najwięcej bramek. Dziś do tego dojdzie brak ważnego obrońcy Klesla.

 

Oba zespoły mają za sobą "passę". Kojoty wygranych u siebie, a Kurtki porażek na wyjeździe. Czy te passe się zakończą dziś? Mam nadzieję, że nie, bo będące w beznadziejnej formie, tracące dużo bramek Blue Jackets nie powinno sprostać ekipie Gretzky'ego. W pierwszym spotkaniu w hali Kojotów w tym sezonie wygrała ekipa Columbus, więc dziś czas na rewanż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NHL, 29.12 01:00

Spotkanie: Washington Capitals (-1,5) - Carolina Hurricanes

Typ: 1

Kurs: 2.02

Bukmacher: Betsson

 

 

Analiza:

 

Na dzisiejsza nockę proponuję typ bardzo dobry do AKO lub do "obrotu" na singla.

Trudno jest tutaj analizować takiego faworyta jak dzisiejszy gospodarz a kurs sam mówi za siebie, niski i rzadko spotykany w NHL na hc.

 

Ekipa z 2 miejsca w tabeli ogólnej gra z ostatnią /wycinek tabeli poniżej/:

 

2. Washington 38 19 5 0 6 8 139 : 103 54

30. Carolina 38 6 3 0 7 22 93 : 140 25

 

Poniżej dla porównania trzy ostatnie mecze obu drużyn:

 

Washington New Jersey 4:1 2.14 3.98 2.70 details 27.12.2009

Washington Buffalo 5:2 1.97 4.05 2.99 details 24.12.2009

Edmonton Washington 2:4 2.71 4.03 2.11 details 20.12.2009

 

Carolina Philadelphia 3:4OT 2.48 3.94 2.31 details 27.12.2009

Carolina Montreal 1:5 2.29 3.96 2.50 details 24.12.2009

Carolina NY Rangers 1:3 2.37 3.96 2.41 details 22.12.2009

 

Pomiedzy tymi drużynami bilans jest również na korzyść dzisiejszego gospodarza:

Washington Carolina 4:3OT 12.12.2009

Carolina Washington 2:3 01.12.2009

 

Statystycznie Washington "MIAŻDZY" Caroline pod kazdym wzgledem.

Tutaj typ 1 moim zdanie to "tzw. pefka", a ja dla podwyzszenia kursu proponuję 1 z -1,5 i tak też zagram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anaheim - Minnesota 1 @ 2.10



2009-12-30 , 04:00

 

Spora ilość osób zainteresowała się dziś tym spotkaniem, bo kurs chyba warty :)

Kaczki po 2 porażkach powinny dziś wygrać z Minnesota. Może i te porażki były dość dotkliwe, ale przeciwnicy też byli bardzo dobrzy (San Jose i Phoenix). Po trzech dniach przerwy Anaheim będzie miało szansę na rehabilitację we własnej hali. Gdzie idzie im dość przyzwoicie, w 20 meczach 10 razy wygrali i tyle samo przegrali. Wild natomiast na terenie przeciwnika w 22 spotkaniach tylko 8 razy wygrało, a 12 przegrało.

W bramce gości zagra dziś Harding, co powinny wykorzystać dobrze spisujące się i bardziej wypoczęte Kaczki, a wygrana im na pewno jest potrzebna, ponieważ zajmują miejsce w dole tabeli i muszą wziąć się do roboty. Ostatnie spotkania co prawda Minnesota wygrała, ale okupione były one sporą stratą sił, ponieważ wygrane 4:3 z Los Angeles i St. Louis były zacięte i musiały kosztować Wild sporo sił, a czasu na ich regenerację dużo nie było.

W tym sezonie oba zespoły spotkały się 3 razy. Na własnej tafli Minnesota wygrała oba spotkania, ale były to bardzo zacięte pojedynki kończące się dopiero w dogrywce. W hali Ducks lepsi byli jednak już gospodarze. Dziś liczę na powtórkę i kolejną wygraną Anaheim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ottawa Senators - Boston Bruins 1:4 :n:

06.01.2010 01:30

Typ X

Kurs 4.00

Betsafe

 

 

Analiza:Jedne z wielu z dzisiejszych nocnych spotkań.Drużyna gospodarzy ostatnio rozgromiła u siebie lotników aż 7:4 przy czterech bramkach Kovalieva.Chłopak się nastrzelał w tym meczu.Z ostatnich sześciu spotkań senatorzy zwyciężyli czterokrotnie i dziś chyba będą chcieli się zemścić za ostatnią porażkę u siebie właśnie z niedźwiadkami 0:2.Goście mają bilans taki sam jak Ottawa z ostatnich sześciu spotkań, z tym że ostatnio na wyjeździe przegrali z Rangersami 3:2.Jak będzie dziś w tym spotkaniu.Według mnie ten mecz jest spotkaniem na wynik końcowy który skończy się dopiero po dogrywce lub rzutach karnych.W tym jednak uważam że dziś górą będą senatorowie z Ottawy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toronto Maple Leafs - Pittsburgh Penguins 1:4 :t:

10.01.2010 01:00

Typ 2

Kurs 2.10

Betsafe

 

Analiza:Hmm, tyle meczy na dzisiejszą noc ale można podać tylko jeden typ.Tak więc o to on.Mam nadzieję że pingwiny zrehabilitują się za ostatnią porażkę 3:4 dla graczy klonowego liścia .Przypomnę tylko że to była przegrana na własnej tafli Pittsburgha.Gospodarze ostatnio jakby zniżka formy, na ostatnie sześć spotkań wygrali zaledwie dwa.Znowu spadek motywacji hokeistów Toronto.Dziś będą chcieli znowu p0konać Pingwinów ale czy to się im uda?Ciężko powiedzieć, gracze gości pamiętają ostatnią porażkę i chęć rewanżu może okazać się wyższą wartością w dzisiejszym spotkaniu.Goście ostatnio takze nie zachwycają formą, bilans 1:5, oczywiście większa ilość to przegrane.Pokonali tylko Atlantę na własnej tafli aby później ulec rozpędzonym lotnikom.Dziś myślę jednak że już mają dość porażek i za wszelką cenę będą chcieli pokazać na co ich stać.Żądza rewanżu weźmie górą i pokonają przeciwników na ich tafli tak jak oni to zrobili niedawno!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NHL,hokej

St.Louis Blues - Columbus Blue Jackets 4:1 :t:

13.01.2010 02:00

Typ 1

Kurs 2.20

Expekt

 

Analiza:Według mnie najciekawsze spotkanie z dzisiejszych nocnych spotkań w najlepszej lidze hokejowej świata czyli w NHL.Gospodarze , popularnie "Nutki" na własnej tafli podejmują graczy "Kurtek".Ostatnie spotkanie hokeiści Blues wygrali na wyjeździe z "Królami" i zakończyli swoją niemoc.Na ostatnie sześć spotkań wygrali zaledwie jedno spotkanie , właśnie z L.A.Dziś mam nadzieję że podtrzymają swoją dobrą grę i rozprawią się z graczami Columbus na własnej tafli przy dopingu swoich fanów.Przerwą passę gości którzy ostatnio zachwycają bo wygrali trzy spotkania z rzędu.Jak wiemy w NHL wszystko się może zdarzyć i takie passe zwycięstw nie trwają długo.Liczę na to w dzisiejszym spotkaniu."Nutki" wraz ze swym gwiazdorem Karyo powinni rozgromić Columbus i pokazać że wracają do gry i chwile słabości mają już za sobą!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anaheim Ducks - Boston Bruins Teemu Selanne score (3,15)

 

Przed nami cztery spotkania w NHL dzisiejszej nocy. Wybrałem te, które rozpocznie się najpóźniej o godzinie 4:00 czasu polskiego pomiędzy Anaheim, a Bostonem. Ekipa gospodarzy bardzo dobrze spisuje się w meczach na własnym lodzie. Nie przegrali w Anaheim już od pięciu kolejnych spotkań, co ważnie w każdym strzelając cztery bramki (cztery razy w regulaminowym czasie, raz po dogrywce). Boston natomiast na wyjazdach gra ostatnio w kratkę. W sześciu ostatnich meczach trzy wygrane i trzy porażki. W dwóch ostatnich spotkaniach padało w ich spotkaniach nieco więcej bramek niż w poprzednich, gdyż w całym meczu padło, aż pięć bramek. Porównując z poprzednimi wyjazdowymi meczami to dość duży progres. Jeżeli chodzi o bramkarzy to awizowany, ale jeszcze nie potwierdzony w ekipie gospodarzy jest Jonas Hiller. Natomiast w ekipie gości na 100% między słupkami stanie fin Tuukka Rask. W styczniu Rask wystąpił w dwóch spotkaniach, raz zagrał od początku z Rangersami i wpuścił wówczas trzy bramki, natomiast w następnym meczu zmienił Thomasa w połowie meczu z Chicago. W tamtym meczu obronił 11 z 12 strzałów oddanych przez Czarne Jastrzębie. Jednak moim typem nie jest gra w kierunku gospodarzy, a konkretnego od nich zawodnika. Liczę na to, że najbardziej doświadczony w ekipie Kaczorów Teemu Selanne zdobędzie dzisiaj bramkę. Teemu wrócił po kontuzji, której doznał na początku grudnia i od razu zaczął od mocnego "c". W dwóch meczach po powrocie wpisywał się na listę strzelców. W ogólnym rozrachunku w tym sezonie Selanne strzelił już 16 bramek. Równie imponująco wygląda jego statystyka w meczach przeciwko Bostonowi. W 21 konfrontacjach zdobył 13 bramek, a przy kolejnych 14 asystował. Mam nadzieję, że dziś zarówno Selanne jak i Ducks utrzymają swoją formę i będę mógł cieszyć się rano z trafionego typu.

 

Kurs z: Doxxbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NHL , Hokej

San Jose Sharks - Boston Bruins 1:1 :t:

15.01.2010 04:30

Typ X

Kurs 4.15

Expekt

 

 

Analiza:Jeden z najciekawszych spotkań w dzisiejszej NHL.Jeden z dwunastu spotkań zapowiada się bardzo emocjonująco.Gospodarze to obecnie przodująca drużyna w tabeli w najlepszej hokejowej lidze świata.Na ostatnie sześć spotkań wygrali cztery spotkania i tylko dwa razy musieli zejść z tafli ze spuszczonymi głowami.Ostatnie dwa spotkania "Rekiny" wygrały na tafli przeciwników.Ogólnie strzelili czternaście bramek a tracąc przy tym taką samą ilość.Goście w ostatnich sześciu spotkaniach strzelili także czternaście bramek ale stracili więcej bo aż siedemnaście.Ostatnio coś "Niedźwiadkom" nie idzie.Przegrali trzy spotkania z rzędu, a na sześć tylko zaledwie dwa razy wznosili ręce w geście tryumfu.Jak będzie w dzisiejszym spotkaniu?Moim zdaniem bardzo zacięcie i wyrównanie.Goście nie będą chcieli tak łatwo skóry sprzedać grającym bardzo dobrze w tym sezonie San Jose.Myślę że obie ekipy się nie rozstrzelają i padnie bardzo niski wynik.Bliski wyniku nierozstrzygniętego w regulaminowym czasie gry.Możliwe że hokeiści obu ekip będą musieli zamknąć wynik dopiero po rzutach karnych.Dawno nie było między nimi wyniku remisowego jak też dawno też nie mieli wogle takiego spotkania które zakończyło by się X.Dziś stawiam w tym meczu na taki wynik gdyż uważam że będzie to ciężkie spotkanie dla obu ekip!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dallas Stars - Detroit Red Wings 2:2 :n:

16.01.2010 20:00

Typ 1

Kurs 2.55

Bwin

 

 

Analiza:Jedne z najciekawiej zapowiadających się spotkań dzisiejszego wieczoru."Gwiazdy" na własnej tafli podejmą przybyszów z Detroit czyli tak zwane "Czerwone Skrzydła".Gospodarzom ostatnio nie najlepiej się wiedzie.Na ostatnie sześć o spotkań wygrali zaledwie jeden mecz i to z jednym z najsłabszych zespołów w lidze.Na własnej tafli pokonali nieznacznie bo tylko 4:3 hokeistów "Wyspiarzy".Dziś jednak myślę że czas na przełamanie.Ile w końcu można dostawać baty i ulegać zespołom mecz za meczem.W zespole Stars brakować będzie centra Mike Ribeiro i obrońcy Nicklasa Grossmana.Goście powoli łapią wiatr z skrzydła.Ostatnie sześć spotkań to cztery wygrane i dwie porażki.Jedna z porażek była bardzo dotkliwa dla Detroit gdyż ulegli aż 6:0 i nie strzelili wtedy żadnej bramki.Auć to boli niestety, ale w kolejnym spotkaniu już pokonali zespół Caroliny 3:1, więc jakoś to sobie zrekompensowali.Dziś zagrają bez kontuzjowanych Franzena, Williamsona, Holmstroma i Kronwalla.Ogólnie hokeiści grają w kratkę , trapieni kontuzjami najlepszych zawodników.Myślę że jak wszyscy będą zdrowi to "Czerwone Skrzydła " dopiero pokażą prawdziwe ja i będzie ciężko ich zatrzymać.Jak na razie myślę że ta ich gra zależna od dnia może dziś przynieść zwycięstwo drużynie gospodarzy.Dallas w końcu powinni się dziś odnaleść i pokonać przy własnej publiczności odwiecznych rywali.Może to będzie wynik nieznaczny, różniący się tylko jedną bramką ale na pewno podbuduje morale dla "Gwiazek"!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Washington Capitals - Philadelphia Flyers Capitals over 3.5 (2,00)

 

Na dzisiejszy wieczór zaplanowano dwa spotkania w NHL. Wybrałem te rozpoczynające się o 21:00 pomiędzy Washington Capitals, a Philadelphiom Flyers. Drużyna z Waszyngtonu ostatnio prezentuje się bardzo dobrze. W ostatnich sześciu spotkaniach wygrali pięć z nich. Co bardzo ważne w każdym z tych spotkań przekraczali linię 3.5 gola drużynowo. W swoim składzie mają jednego z najlepszych napastników na świecie Alexa Ovechkina. Widać to po jego statystykach w ostatnich meczach. W pięciu ostatnich spotkaniach zdobył 3 gole i zanotował 9 asyst. Przyzwoicie w ostatnich meczach spisują się także Mike Knuble czy niedawno pozyskany z Columbus Blue Jackets Jason Chimera. Goście po serii bardzo dobrych spotkań w ostatnim meczu mieli już wpadkę w Toronto. Przegrali tam 4:0 od bardzo dawna nie wpisując się na listę strzelców. Wyśmienity mecz rozegrał wówczas Vesa Toskala. Co ciekawe na następny dzień Toronto mierzyło się z Waszyngtonem. Wówczas jednak nie byli w stanie osiągnąć pozytywnego wyniku bezradnie przegrywając 6:1. Drużyna ze stolicy USA bardzo dobrze prezentuje się przede wszystkim w meczach na własnym lodzie. Bardzo rzadko schodzą poniżej 3 bramek strzelonych u siebie. Z pewnością jest to jeden z zespołów, które prezentują się najbardziej ofensywnie, a co za tym idzie na ich grę patrzy się z olbrzymią radością. Na co stać będzie dzisiaj obie drużyny? Na pewno powinniśmy zobaczyć sporą ilość bramek, wydaje mi się, że Capitals powinni również odnieść w tym meczu wygraną. Sądzę, że warto zaryzykować typ over 3.5 bramki drużynowo, podobnie jak czystą "jedynkę" czy też over w ogólnej sumie bramek.

 

Kurs z: Bwin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anaheim Ducks - Calgary Flames 5:4 :n:

18.01.2010 02:00

Typ 2

Kurs 2.50

Expekt

 

 

Analiza:Jedno z ciekawszych dzisiejszych meczy w najlepszej hokejowej lidze świata.Popularne kaczki na własnej tafli podejmą dziś gości z Calgary czyli "Płomienie".Gospodarze ostatnio porażka bez strzelenia bramki na tafli L.A.Kings. Ale ogolnie na sześć spotkań zanotowali aż pięć zwycięstw co jest wynikiem bardzo dobrym.Dobra passa się skończyła i dlatego też dziś myślę że także dostaną baty od płomieni.Goście ostatnio nie zachwycają.Przegrali trzy mecze z rzędu na własnej tafli.Na ostatnie szęść spotkań wygrali zaledwie jedno spotkanie.Dziś myślę ze pokażą że umieją grać w hokeja i hokeiści Calgary zwyciężą w tym meczu.Pokażą że chwile słabości mają już za sobą i należy się liczyć z nimi w walce bo nie są chłopcami do bicia.Mój typ na dziś to Calgary.Mam nadzieję ze w końcu w tym meczu się przebudzą i wygrają te spotkanie przynajmniej dwoma bramkami!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NHL.Hokej

New York Islanders - New Jersey Devils 4:0 :n:

18.01.2010 20:00

Typ 2

Kurs 2.25

Expekt

 

 

Analiza:Bardzo ciekawe spotkanie w dzisiejszym wieczornym spotkaniu w lidze hokejowej rodem ze Stanów zjednoczonych i Kanady.Gospodarze ostatnio nadzwyczaj dobrze.Na ostatnie sześć spotkań wygrali aż pięć spotkań.Jestem pełen podziwu dla tego zespołu bo nigdy nie zaliczyłbym ich do górnej tabeli w rozgrywkach.Ostatnio jednak pokazują żę potrafią grać w hokeja na najwyższym poziomie i mogą pokonać nawet najlepsze zespoły.Dziś jednak myślę że "Diabły" pokażą "Wyspiarzom" gdzie ich miejsce.Zakończą ich dobrą serię a sami zaczną grać na najwyższym poziomie.Ostatnio nie szło za bardzo dla gości.Wygrali zaledwie trzy z sześciu spotkań.W tym dwie porażki były ostatnio ale mam nadzieję że dziś zakończą tą złą serię właśnie z "Wyspiarzami" z New Yorku.Ogólny bilans spotkań między tymi zespołami jest na korzyść gości i mam cichą nadzieję że dziś "Diabły" jeszcze go poprawią!!!

 

Spadek formy jak w NHL :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NHL,Hokej

New York Rangers - Tampa Bay Lightning 8:2 :t:

20.01.2010 01:00

Typ 1

Kurs 1.95

Expekt

 

 

Analiza:Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie w najlepszej lidze hokejowej świata.Dziś rangersi z Nowego Yorku podejmą na własnej tafli gości z Tampa Bay czyli popularne "Błyskawice".Gospodarze ostatnio bardzo nierówno.Na sześć ostatnich spotkań wygrali zaledwie dwa spotkania , no ostatni mecz to roznieśli w pył na własnej tali "Podkowy" aż 6:2.Trochę sobie hokeiści postrzelali.Dziś liczę także w tym spotkaniu.Goście ostatnio także nie zachwycają.Bilans mają taki sam jak Rangersi , 2:4.W tym ze ostatnie spotkanie wygrali na wyjeździe, z Caroliną 2:3.Szczerze to Tampa mają słabą obronę i bramkarza.W dzisiejszym spotkaniu nie liczę że coś powalczą.Po oglądaniu ich spotkań w ich wykonaniu to nie wróżę im zwojowania tych rozgrywek.Dlatego też myślę że dziś New York pokaże swoje prawdziwe ja i rozniesie w pył gości z Tampa Bay.Typ Dnia na dziś to Rangers!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NHL,Hokej

Montreal Canadiens - St.Louis Blues 3:3 :n:

21.01.2010 01:30

Typ 1

Kurs 2.29

Betsson

 

 

 

Analiza:Ciekawie zapowiadające się widowisko dziś w nocy w lidze hokejowej rodem ze Stanów Zjednoczonych i Kanady.Dziś o 1:30 na własne tafli "Podkowy" zagrają z nutkami z St.Louis.Gospodarze ostatnio miernie.Dwa mecze przegrane z rzędu i czas chyba przyszedł na odmianę w tym spotkaniu.Muszą przypomnieć sobie hokeiści Montrealu jak się wygrywa mecze i pokonać dzisiejszego rywala.Na ostatnie szesć spotkań wygrali zaledwie dwa razy a aż czterokrotnie musieli schodzić ze spuszczonymi głowami.Dziś przeciwnik jest w ich zasięgu i powinni to wykorzystać.Goście ostatnio przegrali spotkanie na obcej tafli z "Kurtkami".Ale wcześniej na sześć spotkań wygrali aż czterokrotnie i to pod rząd ale w końcu passa się skończyła.Dziś dlatego też myślę że jest to spotkanie na przełamanie dla "Podków".Gracze z St.Louis powinni znaleść punkty dopiero w następnym spotkaniu na własnej tafli bo dzisiejsza noc będzie należeć do Montrealu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New York Islanders - Florida Panthers 1:1 :t:

22.01.2010 01:00

Typ X

Kurs 4.10

Betsafe

 

Analiza:Dziś prawdziwa noc z hokejem i to na najwyższym poziomie w wykonaniu hokeistów z całego świata.Na tę noc wybrałem spotkanie między "Wyspiarzami" z New York a "Panterami" z Florydy.Gospodarze ostatnio jestem pod prawdziwym wrażeniem bo nigdy ich nie uważałem za wybitny zespół radzą sobie w tym czasie nadzwyczaj dobrze.Na ostatnie sześć spotkań wygrali aż cztery spotkania.Ostatni mecz przegrali z "Pingwinami" obecnymi mistrzami.Goście z takim samym bilansem, czyli cztery wygrane i dwie porażki.Ostanie spotkanie przegrali po zaciętym boju z "Diabłami" z New Yersey.W końcu Devilsi wygrali bo już się bałem o nich.Dziś między drużynami którzy nie zaliczają się do czołówki ligi stawiam na wynik nierozstrzygnięty w regulaminowym czasie gry.Oba zespoły powinni grać ofensywnie, "wyspiarze" dużo strzelają ale dziś na ich drodze może stanąć bramkarz Florydy Vokuon który broni rewelacyjnie.Dlatego też nie liczę na grad goli a właśnie na wyrównane spotkanie które się rozstrzygnie dopiero po dogrywce lub rzutach karnych!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colorado Avalanche - Dallas Stars 4:0 :n:

25.01.2010 02:00

Typ 2

Kurs 3.10

Unibet

 

 

Analiza: Jedyne nocne spotkanie w lidze NHL.Zapowiada się bardzo interesująco gdyż gospodarze jak na na razie idą jak burza.Wygrywają mecz za mecz i zdobywają punkty.Obecne wygrali pięć spotkań z rzędu , w tym trzy ostatnie na własnej tafli.Z pewnością mają chrapkę na kolejne wygraną u siebie.Dziś jednak myślę że nie będzie tak łatwo.Każda znakomita passa się kiedyś kończy i zdarza się słabszy mecz w którym nic nie wychodzi.Dziś za przeciwników mają "Gwiazdy" z Dallas.Grają oni w kratkę, ich bilans na ostatnie sześc spotkań to trzy wygrane i trzy porażki.Dużo strzelają ale też dużo tracą bramek, bilans 20 do 23 straconych.Jeśli dziś będą uważniejsi w obronie a skuteczni w ataku to powinni zwyciężyć Colorado.Zakończą tą drogę od zwycięstwa do zwycięstwa gospodarzy i sami powoli zaczną zbierać punkty tak ważne aby dostać sie do play-offów!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Spotkanie: Colorado Avalanche - Detroit Red Wings :n:

Godzina: 03:00

Typ: 1 (including any overtime and shootouts that may be played)

Kurs: 1,94

Bukmacher: Betsson

 

Liga NHL rusza po przerwie na Igrzyska Olimpijskie. Jak wiemy, wygral w nich zespol Kanady, ktorego trenerem jest rowniez trener Detroit - Mike Babcock. Na IO pojechalo 7 waznych zawodnikow Detroit: B. Rafalski, V.Filppula, P.Dacjuk, N.Lidstrom, N.Kronwall, J.Franzen, H.Zetterberg. Logiczne jest, ze dodatkowe obciazenie turniejowe musi zmeczyc. Z Lawin wiem tylko o Stastnym, ale jak tak patrze to za wielu reprezentantow ta druzyna nie ma. Wiec na pewno swiezosc bedzie po stronie graczy z Colorado. Dodatkowym minusem dla graczy bedzie to, o czym juz wspominalem. Trener przez caly wolny czas byl przeciez na Igrzyskach i nie mogli oni poswiecic tego czasu na jakies konkretne treningi bo skoro brakowalo tak waznych zawodnikow i trenera to sie rozumie samo przez sie. Taka cena bycia jedna z najlepszych druzyn w NHL. Colorado moglo spokojnie sie przygotowywac do koncowki sezonu zasadniczego i zapewne juz wybiegaja w przyszlosc, do play-off's

Colorado ma calkiem dobry bilans gier w domu (20-8-2), Detroit na wyjezdzie przecietnie (8-13-7). Trzeba dodac, ze sezon zasadniczy w NHL zbliza sie ku koncowi, zostalo 21 gier dla obu druzyn do rozegrania, wiec tu juz nie bardzo mozna sobie pozwolic na straty punktow, tym bardziej na swojej tafli.

 

edit:

2:3 dla Detroit. Po tym, jak Colorado wyrownalo w 2 tercji bylem wrecz przekonany ze wyjda na prowadzenie. A jednak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tbl38.gifTampa Bay Lightning VS Philadelphia Flyers phi38.gif

 

 

Nie wiem jak Wy, ale po olimpijskich zmaganiach, ledwo 2 dni po zgaszeniu znicza, biorac pod uwage przerwe, jaka wiekszosc zawodnikow NHL z powodu igrzysk miala, szukam niespodzianek :D A jak juz niespodzianek, to z grubej rury po najlepszych druzynach :>

 

Niewatpliwie jedna z nich jest zespol Lotnikow. W momencie, gdy wiekszosc zawodnikow oczekiwala paru dni wolnego, oni mogli z powodzeniem grac dalej. Mieli passe juz 4 wygranych meczow z rzedu (w tym dwumecz z NJ). Gracze byli na fali, przyznaje to kapitan druzyny Mike Richards, we wszystkich wywiadach. Razem z Briere'm przekonuja wszystkich, ze z powodzeniem moga wrocic do siwetnej formy i zwycieskich meczow.

 

Szczegolnie, gdy kolejny przeciwnik nie nalezy do czolowki. Tak naprawde Blyskawice sa tuz za ostatnim miejscem gwarantujacym gre w playoff'ach. Brakuje mi bodajze jednego punktu :p Vincent Lecavalier, ktory ma poprowadzic dzis zespol do zwyciestwa twierdzi, ze teraz wkroczyli z ta najwazniejsza faze sezonu i beda "wypruwac flaki", zeby na zasadniczym sie nie skonczylo ^^ Prawde mowiac to mu wierze :) Tampa to znakomity zespol, pelen doswiadczonych graczy i do pierwszej osemki w konferencji powinien sie spokojnie zalapac.

 

I teraz tak: NORMALNIE, gdyby ten mecz byl w srodku sezonu, i ostatnie wyniki byly aktualne, sklanialbym sie ku gosciom. Jednak biorac pod uwage kilka faktow, mniej lub bardziej racjonalnych, czuje tu szanse gospodarzy...

Przede wszystkich "wyzerowana" forma wszystkich graczy, ciezko powiedziec, kto co moze dzisiaj zaprezentowac, stad mecze powinny byc wyrownane i pewnie troszke chaotyczne. Po drugie Tampa prezentuje sie u siebie calkiem niezle (17-6-7) podczas gdy Phila na wyjazdach tak sredniawo (14-1-14). Po trzecie w skladzie gosci zabraknie dzis wracajacego po kontuzji, lecz wciaz niegotowego do gry, bramkarza Emery'ego. Zastapi go prawdopodobnie M. Leighton, ktory do wczoraj cierpial na jakas wirusowke. Moze to miec jakis wplyw na jego postawe na bramce (w razie czego trzeci goalie Brian Boucher nie jest mocnym punktem druzyny %-) ).

Na koniec, Flyers wygrali wszystkie 3 mecze z Tampa w tym sezonie... Ten jest ostatni... Juz ze wzgledu na samo przelamanie jestem w stanie postawic na nich, rzadko sie zdarza, by jedna druzyna wygrala wszystkie konfrontacje z danym zespolem.

 

Tak jak zaczalem, tak na koniec powtorze - szukamy niespodzianek. Ta kolejka zapewne bedzie ich pelna. Licze na to, stad wlasnie taki typ na gospodarzy. Przekonamy sie na kogo lepiej wplynely 2 tygodnie przerwy w rozgrywkach ;) I chocby nie wiem ile kontuzjowanych mieliby goscie, to i tak z podporka :D W takich meczach zawsze z podporka :))

 

 

 

Tampa Bay Lightning - Philadelphia Flyers (wlacznie z dogrywka i karnymi) 1 2.07 Betsafe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Columbus Blue Jackets - Vancouver Canucks

03.03.2010 01:00

Typ 2

Kurs 2.55

Bwin

 

 

Analiza:No w końcu zaczeło się znowu. Najlepsza liga hokejowa świata czyli NHL.Dzis na tafli "kurtek" zjawią się "orki" z Vancouver.Zapowiada się ciekawe spotkanie na wielu taflach ale na dziś dzień wybrałem właśnie ten mecz.Myślę że dziś zwycięsca powinien byc tylko jeden.Gwiazdor Columbus Rick Nash powinien byc zmeczony i malo przebywac na lodzie.tak więc gra "kurtek" nie powinna byc znakomita.Ogolny bilnas między tymi druzynami jest w kratkę.Raz orki , raz kurtki.Mało kiedy trafił się wynik nierozstrzygnięty w normalnym czasie gry.Szweccy gracze z Vancouver czyli bracia Sedin powinni dzis byc na fali.Ich reprezentacja szybko odpadła z Igrzysk. Na lodzie powinno byc ich pełno więc jest duże prawdopodobieństo ze nawet cos strzelą z tym spotkaniu.Na noc Typ to "ORKI"!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tampa Bay Lightning - Philadelphia Flyers (wlacznie z dogrywka i karnymi) 1 2.07 Betsafe :n:2:7

 

Wynik w ogole nie odzworowujacy przebiegu spotkania, ktore bylo bardzo wyrownane. Po dwoch tercjach bylo 2:2 i Tampa radzila sobie nadwyraz dobrze. I cos peklo na poczatku trzeciej tercji, zaczely sie bojki, kary, a Flyers nie zwykli marnowac PP ... 3 gole w przewagach plus piekna, koronkowa akcja trojki Riemsdyk, Giroux, Asham i Blyskawice na kolanach. Do tego znakomita postawa Michaela Leightona (36/38 strzalow obronionych). Trzeba bylo brac jednak Wyspiarzy :wsciekly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...