Skocz do zawartości

[<font color=green>KD</font>] typy by Amir Joo


Cymbał Joo

Rekomendowane odpowiedzi

Chorwacja - Polska (-4.5/+4.5) 2 1,70

EV Duisburg die Füchse - Krefeld Pinguine 2 1,65

stawka: 70j

kurs 2,81

ew: 196,35j

 

Myślę, że w meczu z Chorwacją każdy wynik jest możliwy, a gospodarze takim faworytem wcale nie są. Buki już w kilku wcześniejszych meczach nie doceniali naszych Orłów i tym razem też z kursami przesadzi. Zapas 4 bramek to według mnie sporo (myślę/mam nadzieję, że na styku zagrają) i po 1.70 po mojemu warto grać.

Duisburg w ostatnich 3 meczach zdobył niewiele mniej punktów niż przez cały sezon (ograli kolejno Kassel, Ingolstadt i bardzo mocny Berlin). Buki od razu podniosły na ich mecze kursy i myślę, że warto to wykorzystać. Pingwiny są drużyną bez dwóch zdań lepszą od gospodarzy i regularnie tego rywala ogrywają, a do tego bronią 4 miejsca w tabeli (korzystne przed play off). Jest spora szansa, że tą serię niespodziewanych win przerwą, a kurs jak najbardziej do grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Boras HC - Mora IK 2 1.95

Bologna - Fiorentina 2 2.30

Sporting Gijon - Sevilla 2 2.15

Chorwacja - Francja 1 1.95

Liverpool - Chelsea 1 2.45

Dania - Polska 2 2.25

system: 4z6

stawka: 15j

ew (max.): 299.50j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oxford Utd - Lewes 1 1.35 :t:

Atletico Madrid - Real Valladolid 1 1.55 :n:

stawka: 90j

kurs 2.09

ew: 188.33j

 

Boras HC - Mora IK 2 1.95 :n:

Bologna - Fiorentina 2 2.30 przełożone

Sporting Gijon - Sevilla 2 2.15 :n:

Chorwacja - Francja 1 1.95 :n:

Liverpool - Chelsea 1 2.45 :t:

Dania - Polska 2 2.25 :t:

system: 4z6

stawka: 15j

ew (max.): 299.50j

 

dziurę budżetową póki co mam większą niż nasz rząd, ale myślę że straty odrobię - przynajmniej mam taką nadzieję. W każdym razie będę walczył. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FC Bologna - AC Fiorentina X 2,95

stawka: 10j

ew: 29,50j

Ramirez Hidalgo R. - Klaasen R. 2 2,35

stawka: 10j

ew: 23,50j

 

Progresji nie ruszam, bo poniedziałek to według mnie nie jest najlepszy dzień na odrabianie weekendowych zmok... 2 single poza konkursem takie zagram i jak wejdzie jeden będę zadowolony. W Serie A jeszcze wczoraj postawiłbym na Viole, ale umknęło mi że to przecież derby dell'Appennino. Fiora niby faworyt i do tego z aspiracjami na LM, ale wyjazdy gra słabo i do tego bardzo często z Bologną remisuje. Generalnie Rossoblu to taka "remisowa drużyna", a goście nie dzielili się punktami od 12 kolejek... mi tu wali remisem. Tenis pożyczony.

 

2008-09-21 Fiorentina 1-0 Bologna

2005-04-24 Bologna 0-0 Fiorentina

2004-12-05 Fiorentina 1-0 Bologna

2002-03-17 Fiorentina 1-1 Bologna

2001-11-04 Bologna 3-2 Fiorentina

2001-03-18 Fiorentina 1-1 Bologna

2000-11-12 Bologna 1-1 Fiorentina

2000-04-01 Fiorentina 2-2 Bologna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FC Bologna - AC Fiorentina X 2,95 :n:

stawka: 10j

ew: 29,50j

Ramirez Hidalgo R. - Klaasen R. 2 2,35 :t:

stawka: 10j

ew: 23,50j

ka$a :ok:

 

szału nie ma, ale ważne że choć na plus... no plusik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detroit - St. Louis 1 1.60

Gicquel Marc - Serra Florent 1 1.40

stawka: 100j

kurs 2.24

ew: 224j

 

Detroit ostatnio tylko zbiera (5 porażek pod rząd), więc wypada się ogarnąć i coś wygrać... St. Louis jak najbardziej w zasięgu, więc mimo niskiego kursu (jak na nhl) warto spróbować. Sprzedajni tenisiści (jak Youzhny czy Canas) już co mieli zarobić to zarobili... Gicquel mam nadzieję jak przystało na faworyta - wygra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolverhampton - Norwich 1 1.55

Ajax - Heracles Almelo (połowa czasu) 1 1.40

stawka: 55j

kurs 2.17

ew: 119.35j

 

SC Riessersee - Fischtown Pinguins Bremerhaven 1 2,05

stawka: 55j

ew: 112,75j

 

Nad kopanym dublem nie ma się co rozpisywać... Wolverhampton mocny faworyt, a do tego w domu i Kanarki raczej nic z Wilkami nie ugrają. Ajax zmoczył w 2 ostatnich meczach i najwyższy czas odrabiać, bo Alkmaar odjechało już na 9 punktów. Heracles to nie jest zbyt wymagający rywal (szczególnie na wyjazdach) i mam nadzieję, że tam bramki padną już do HT.

Ktoś zwrócił uwagę ile ostatnio Bremerhaven gra? 30.01 - Landshut w domu , 01.02 - Tölzer wyjazd, 02.02 - Landshut wyjazd i today znów mecz na wyjeździe... trochę dużo i według mnie sił zbraknie. Riessersee w domu przeważnie ich leje to i dzisiaj powinni.

Stawkę jak widać rozbiłem, bo tak będzie (uwzględniając moją formę) bezpieczniej i teoretycznie łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolverhampton - Norwich 1 1.55 :n:

Ajax - Heracles Almelo (połowa czasu) 1 1.40 :n:

stawka: 55j

kurs 2.17

ew: 119.35j

 

SC Riessersee - Fischtown Pinguins Bremerhaven 1 2,05 :t:

stawka: 55j

ew: 112,75j

ka$a :ok:

 

Czy ktoś oprócz mnie zauważył, że to forum wegetuje? Kolorowych nie widać, a jak user drugiemu komentarz wstawi to już jest święto... nikt z tym nic zrobić nie chce? Przecież takie miejsce powinno z założenia powinno służyć do dyskusji, a tu jak posty się pojawiają to z typami i głównie we własnym temacie.

Forum dyskusyjne: to przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach.

Przyznam, że gdybym miał temat na plusie to już bym sobie spokój dał z pisaniem tutaj, ale że mi wstyd z mankiem odchodzić to próbuję odrobić... patrząc na moją ostatnią formę mogę tu jeszcze zostać na dłuuugo. ;)

Może ten post kogoś do dyskusji przekona - zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feyenoord - Sparta 1 1.60

Aston Villa - Doncaster 1 1.30

stawka: 20j

kurs 2.08

ew: 41.60j

 

Progresji dzisiaj nie ruszam, bo nic ciekawego nie znalazłem w ofercie, ale rekreacyjnie taki dubel puściłem. Portowcy grają mega padaczkę i tak są kadrowo rozbici, że wręcz nie wypada na nich grać... ale że to derby, a Sparta też z lukami w składzie (nie zagra 7 zawodników) to spróbuję. 100 derby Rotterdamu i trzeba się sprężyć, więc Portowcy chyba nie zagrają kolejny raz w bambuko tylko w piłkę. Beniaminek u siebie zagrał z The Villans na remis, ale na Villa Park o korzystny wynik będzie już dużo trudniej... teoretycznie powinno być bez niespodzianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Feyenoordu to nie byłbym taki pewien wyniku. Aktulanie te zespoły są na tym samym poziomie, nawet w tabeli maja tyle samo punktow. Dodatkowo, gra ekipy gospodarzy jest wielkim znakiem zapytania, nie wiadomo co zrobia. Jedynie na korzyść feyenoordu przemawia atut wlasnego boiska i to, ze sparta na wyjezdzie w tym sezonie jeszcze nie wygrala. Dla mnie mecz bardziej na remis, no ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norway - Kazakhstan 1 1.65

Slovenia - Austria 2 1.70

stawka: 30j

kurs 2.81

ew: 84.15j

 

Taki Rekreacyjny dubel z kwalifikacji olimpijskich w hocka, bo w ofercie nic innego do grania nie znalazłem. Ślizgacze zagrają w 4 grupach (po 4 ekipy), a zwycięzcy grup pojadą na Olimpiadę do Vancouver w 2010. Kazachstan czytałem osłabiony, bo spora grupa graczy z KHL olała powołania, a kilku innych jest kontuzjowanych. Norwegia zebrała mocną pakę (tyle, że z hokeistów grających w Europie), a że grają w Oslo, to ściany pomagać będą gospodarzom. Powinno być dobrze. Austria ze Słowenią musi/powinna zapunktować, bo w meczach z Japonią i Niemcami (gospodarz turnieju) o wygraną będzie dużo trudniej. Austria patrząc na wyniki spotkań towarzyskich w formie, a rywal w zasięgu (grali ze sobą 13 razy, 7 spotkań wygrała Austria, 3 razy padł remis, Słowenia wygrała 3), więc liczę na podtrzymanie dobrej serii. Zobaczymy co z tego wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...