Skocz do zawartości

[<font color=green>KD</font>] typy by Amir Joo


Cymbał Joo

Rekomendowane odpowiedzi


Pittsburgh Steelers - San Diego Chargers 1 1.34

Osasuna - Barcelona powyzej 2.5 goli 1.65

stawka: 30j

kurs 2.21

ew: 66.33j

 

Kiedy ostatnio Barcelona wygrała w lidze z Osasuną na Estadio El Sadar... ano dawno, bo w 2005. Kiedy zagrali overowo... też dawno (w 2006), więc można powiedzieć/napisać że gram na przełamanie. ;-) NFL pożyczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pittsburgh Steelers - San Diego Chargers 1 1.34 :t:

Osasuna - Barcelona powyzej 2.5 goli 1.65 :t:

stawka: 30j

kurs 2.21

ew: 66.33j

ka$a :ok:

 

Po pierwszym tygodniu podawania typów temat przyniósł zysk +52,73j i dodatni yield (35,5%). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guccione Chris - Berdych Tomas 1 3.30

stawka: 10j

ew: 33j

 

Ze stawką zjechałem do podstawowej ( :cwaniak: ), więc zagram trochę na przypał. Rok temu zagrali w tym turnieju ćwierćfinał i wtedy wygrał Australijczyk (przegrał dopiero w finale z Tursunovem), więc może będzie powtórka z rozrywki. Na teraz nic ciekawego w ofercie nie znalazłem

(do Kędzierzyna nie mogę nic dobrać na dubelek), więc olewam...

 

 

echoooooo... jest tam kto? Mam wrażenie, że sam na forum jestem. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilmarnock - Aberdeen 2 2.75

stawka: 10j

ew: 27.50j

 

The Dons to zaraz po wielkiej dwójce z Glasgow najlepsza wyjazdowa drużyna w Scottish Premier League. Ostatnio dość niespodziewanie przegrali z Hamilton AFC, ale wtedy drużynę grypa rozłożyła. Teraz liczę, że powalczą, a kurs na tyle kuszący że spróbuję. Generalnie mecz bez zdecydowanego faworyta, więc rozsądnie byłoby podeprzeć.

W Aberden zabraknie Younga, Smitha i Hodgkissa. W Kilmarnock nie zagra 1-szy bramkarz, który pauzuje za czerwoną kartkę, a co pokaże zmiennik zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adelaide United FC - Queensland Roar FC 1 2.20 :n:

stawka: 20j

ew: 44j

ostatnio sporo wchodziło, więc teraz trzeba wyrównać... mecz na remis.

 

Knack Randstad Roeselare - Lube Banca Marche Macerata 1 1.40

Mora IK - Nybro Vikings IF 1 (-1.5) 1.35

stawka: 30j

kurs 1.89

ew: 56.70j

 

To co buk today oferuje to tylko z przyzwyczajenia można nazwać ofertą (pucharów nie liczę), więc ciężko coś wymyśleć... zagram takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knack Randstad Roeselare - Lube Banca Marche Macerata 1 1.40

Mora IK - Nybro Vikings IF 1 (-1.5) 1.35 anulowano ;)

stawka: 30j

kurs 1.89

ew: 56.70j

 

Knack Randstad Roeselare - Lube Banca Marche Macerata 1 1.40

Atlant Mytischi - Avangard Omsk 1 1.70

stawka: 30j

kurs 2.38

ew: 71.40j

 

Ostatecznie gram taki dubel (zamiast Mora IK z handi poszło Mytishi)... sorry za zamieszanie i mam nadzieję, że tej decyzji nie będę żałował. Sugerowałem się głównie tym, że goście zagrają bez Jaromira Jagra, a i staty przecież po stronie gospodarzy.

 

PS. echoooo ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knack Randstad Roeselare - Lube Banca Marche Macerata 1 1.40 zamiast tego dałbym

MU z handi lub Skre -1,5 :)...

 

pozdro

 

Już poszło, więc po ptakach... Siatką się nie interesuję, ale wyczytałem w sieci, że goście pojechali do Belgii bez podstawowych zawodników, bo bardziej podpalają się meczem z Trentino. M.U nie gram (choć pewnie wejdzie), bo się na nich po meczu z Derby obraziłem. Skra też chyba wejdzie... ostatnio sporo wchodziło, więc jest z czego odpisać jak coś. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knack Randstad Roeselare - Lube Banca Marche Macerata 1 1.40 :t:

Atlant Mytischi - Avangard Omsk 1 1.70 :t:

stawka: 30j

kurs 2.38

ew: 71.40j

ka$a :ok:

 

bardzo dobry temat z typami, pare razy skorzystałem, zastanawia mnie tylko stawkowanie, 10 jednostek to np 100 zł czy jest to granie raczej dla zabawy typu 10 jednostek = 10 zł ??

Dzięki za miłe słowo... co do stawkowania to niech jednostka zostanie jednostką. ;). Wolę żeby każdy grał za ile chce i się moimi stawkami nie sugerował... yieldem natomiast chętnie się pochwalę... w styczniu póki co dodatni (46,18%) :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Athletic Bilbao - Osasuna 1 1.75

stawka: 10j

ew: 17.50j

 

Gospodarze zagrają mocnym składem, a Osasuna rezerwami. Dla gości priorytetem jest walka o utrzymanie w lidze, a nie puchary... po mojemu warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hockey: Furuset Ishockey IF - IK Comet 1 5,00 => 10j ew: 50j (bah)

:hockey: Furuset Ishockey IF - IK Comet X 6,00 => 10j ew: 60j (expekt)

 

Patrząc na formę (czy raczej jej brak), wyniki i m-ce w tabeli, zagrają drużyny o zbliżonych umiejętnościach, a buk wystawił takie kursy jakby Comet to był murowany faworyt meczu (1.35 na gości). Nie wiem skąd taki pomysł... może w Furuset będzie grała sekcja jazdy figurowej zamiast hokeistów, ale po mojemu takie kursy to jest gruba pomyłka bukmachera.

 

tak grali w tym roku:

2008-12-07 Comet 5-5 Furuset

2008-11-11 Furuset 1-1 Comet

2008-10-09 Comet 3-1 Furuset

2008-02-03 Comet 2-2 Furuset

2008-01-08 Furuset 2-4 Comet

 

Jeszcze nad tym myślę, ale zagram chyba 2 podane single na ten mecz (za 1X Bet-at-home płaci 2.65, więc bardziej się opłaca grać oddzielnie)... można też pomyśleć nad underem po 2,50.

 

Komentarze jak najbardziej wskazane :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hockey: Furuset Ishockey IF - IK Comet 1 5,00 => 10j ew: 50j (bah)

:hockey: Furuset Ishockey IF - IK Comet X 6,00 => 10j ew: 60j (expekt)

 

Patrząc na formę (czy raczej jej brak), wyniki i m-ce w tabeli, zagrają drużyny o zbliżonych umiejętnościach, a buk wystawił takie kursy jakby Comet to był murowany faworyt meczu (1.35 na gości). Nie wiem skąd taki pomysł... może w Furuset będzie grała sekcja jazdy figurowej zamiast hokeistów, ale po mojemu takie kursy to jest gruba pomyłka bukmachera.

 

tak grali w tym roku:

2008-12-07 Comet 5-5 Furuset

2008-11-11 Furuset 1-1 Comet

2008-10-09 Comet 3-1 Furuset

2008-02-03 Comet 2-2 Furuset

2008-01-08 Furuset 2-4 Comet

 

Jeszcze nad tym myślę, ale zagram chyba 2 podane single na ten mecz (za 1X bah płaci 2.65, więc bardziej się opłaca grać oddzielnie)... można też pomyśleć nad underem po 2,50.

 

Komentarze jak najbardziej wskazane

 

Za kasę tego nie puszczam... zobaczymy jak wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dobry typ, że... pewnie nie wejdzie. Uroki nhl...

 

święte słowa :D :D też zagrałem Boston, mimo iż pewnie nie wejdzie %-) ale żal nie postawic jak Islandersi tak słabo grają..

 

a co do tego Furuset co pisałeś, to Oni tam chyba grają jakimś młodym składem, gdzieś czytałem że same młodziki.. dlatego taki kurs wysoki był na nich ;)

 

pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KH Sanok - TKH Nesta Torun 2 2,65

stawka: 10j

ew: 26,50j

 

Według mnie Sanok wcale nie jest faworytem tego meczu. Gospodarze co prawda muszą wygrać (jeżeli chcą wyprzedzić w tabeli właśnie TKH), ale tak naprawdę tam dobrze gra jedynie 1-sza piątka. Buki dały taki kurs, bo się pewnie sugerowały wygraną KH z GKS Jastrzebie... tyle tylko, że GKS ma już zapewniony awans do play off i takich niespodziewanych porażek kilka pewnie jeszcze zanotuje. Żal nie zagrać po taaaakim kursie, więc spróbuję.

 

i lecimy dalej z poczciwym d'Alembertem:

 

HC Slavia Praha - Mlada Boleslav 1 1.50

EC Klagenfurt - Innsbruck 1 1.40

stawka: 30j

kurs 2.10

ew: 63j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KH Sanok - TKH Nesta Torun 2 2,65 :n:

stawka: 10j

ew: 26,50j[/b]

HC Slavia Praha - Mlada Boleslav 1 1.50 :n:

EC Klagenfurt - Innsbruck 1 1.40 :t:

stawka: 30j

kurs 2.10

ew: 63j

Toruń w 1 tercji jeszcze grał, a potem kara za karą szła i popłyneli... Slavie oglądałem w necie i odnosłem wrażenie, że dorabiają sobie knedle... bramka na 5-6 to normalnie kuriozum. ku**a ale zły jestem... :wsciekly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marseille - Le Havre 1 1.35

Timra - Sodertalje SK 1 1.65

stawka: 40j

kurs 2.23

ew: 89.10j

 

Beniaminek według mnie (chyba wszystkich zresztą) na Stade Velodrome szans większych nie ma... kurs na kolana nie rzuca, ale spokojnie do grania, a już do dubelka idealny. ;) Spotkanie Elitserien już tak oczywiste nie jest, ale ja stawiam na gospodarzy. Do końca sezonu zasadniczego w Szwecji zostały raptem 3 kolejki, więc jeżeli gospodarze liczą na play off muszą ten mecz wygrać. W drużynie gospodarzy zadebiutuje mój imiennik - Martin Sonnenberg (63 rozegrane mecze w NHL), więc Timra na darmo chyba się nie wzmacnia. Pozdrawiam.

 

PS. echooooo...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...