Skocz do zawartości

[<font color=green>KD</font>] typy by Amir Joo


Cymbał Joo

Rekomendowane odpowiedzi


:soccer: Wellington Phoenix FC - Adelaide United FC 2 2.40

stawka: 30j

ew: 72j

 

Obecny lider (Melbourne) ma 35pkt i mecz do rozegrania. Powalczy w domu z Wellington, więc najprawdopodobniej wygra i zakończy ligę z 38 punktami na koncie. The Reds punktów mają 34, ale spotkań do rozegrania 2... jeżeli wygrają oba to oni będą cieszyć się z mistrzostwa kraju. Wyjazdy grają słabo, ale z tym rywalem radzą sobie naprawdę dobrze i po mojemu typ warty jest zagrania... w końcu czego nie robi się dla Mistrzostwa :!:

 

2008-12-05 Adelaide Utd 6-1 Wellington

2008-08-30 Adelaide Utd 3-0 Wellington

2007-11-30 Wellington 1-2 Adelaide Utd

2007-10-28 Adelaide Utd 4-1 Wellington

2007-09-22 Wellington 2-2 Adelaide Utd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paris SG - Sochaux 1 1.60

Graz - HK Acroni Jesenice 1 1.70

stawka: 40j

kurs 2.72

ew: 108.80j

 

PSG ostatnio wysoko zebrało od Bordeaux i niepodziewanie podzieliło się punktami z Valenciennes, więc czołówka odrobinę uciekła. Dzisiejszy rywal dość wymagający (bez porażki od 6 kolejek), ale też rozbity (nie mogą zagrać Richert, Privat, Dalmas i Mikari.) i jak najbardziej w zasięgu Niebiesko-Czerwonych. Czas odrabiać straty!

Graz to obecnie najlepsza ekipa w Austriackiej Bundeslidze patrząc na klasyfikację last10.

Acroni Jesenice wynikami specjalnie nie czarują, ale póki co zajmują 6 miejsce (czyli gwarantujące play off i pewne utrzymanie) w tabeli. Graz ma okazję Słoweńców wyprzedzić, ale pod warunkiem że gości ogra... po mojemu jest to mocno prawdopodobne, choć i remis wchodzi w tym przypadku w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paris SG - Sochaux 1 1.60 :t:

Graz - HK Acroni Jesenice 1 1.70 :n:

stawka: 40j

kurs 2.72

ew: 108.80j

 

Graz jeszcze jeździ, ale z 1-3 w połowie 3 tercji to za ch*ja nie wyciągną... co miesiąc mam taki spadek formy jak teraz i z ładnego yieldu w dół lecę. Było ponad 30% (tu w temacie jeszcze lepiej, bo w trakcie miesiąca zacząłem podawać) na plusie, a zostało coś koło 18% (w tym temacie odrobinę więcej)... z drugiej strony stawkowanie pod patronatem d'Alemberta błędy wybacza, więc może jeszcze buk odda co zabrał. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malisse Xavier - Llodra Michael 2 2.17

stawka: 50j

ew: 108.50j

 

Specem od żółtej piłeczki nie jestem, ale coś się bukom chyba z kursem pomyliło... po mojemu niższy powinien być na Francuza, a jest odwrotnie. Xavier przeszedł co prawda kwalifikacje do AO, ale grał z jakimiś ogórkami i generalnie to jego wszystkie sukcesy w tym roku. Startował też w turnieju w Sydney (również po kwalifikacjach), ale odpadł już w 1 rundzie. Lidora natomiast przeszedł 1 rundę w Sydney i Brisbane, a w bezpośrednich meczach z Malisse prowadzi 2-0. Wejdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie graj na SIŁĘ....

 

2009-01-07 Lada 2-2 Amur

2008-10-01 Lada 3-0 Amur

2008-02-20 Lada 0-2 Amur

2007-10-31 Lada 1-2 Amur

 

Nie grałem na siłe. Wiadomo jak to jest z typami under/over... raz wejdą, a raz nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston - St. Louis 1 1.55

Hanescu Victor - J. Hernych 1 1.32

stawka: 70j

kurs 2.05

ew: 143.22j

 

Boston na własnym lodzie nie ograł Blues (na mój stan wiedzy) od 2001 roku... patrząc na formę obu drużyn lepszej okazji nie będzie. Kurs trochę śmierdzi, ale że mecz o 19 to fajnie pod adrenalinką będzie się oglądać. Tenis pożyczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchester United (-1.0) - Derby 1 1.45

K. Knapp - G. Voskoboeva 2 1.70

stawka: 70j

kurs 2.46

ew: 172.55j

 

Coś mi się nie chce wierzyć, że Derby wyeliminuje Manchester z finału Pucharu Ligi Angielskiej. Jak wszyscy wiemy Barany wygrały pierwsze spotkanie 1:0, więc jeżeli Czerwone Diabły chcą odrobić straty i awansować muszą wygrać pokrywając handi.

Tenis pożyczyłem, aczkolwiek sam również sobie ten typ przeanalizowałem.

Jak kupon nie wejdzie to ja sobie przerwę robię... taką dłuuuższą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchester United (-1.0) - Derby 1 1.45

K. Knapp - G. Voskoboeva 2 1.70

stawka: 70j

kurs 2.46

ew: 172.55j

 

Manchester United (-1.0) - Derby 1 1.45

Kärpät - Lukko 1 1.70

stawka: 80j

kurs 2.46

ew: 197.20j

 

Pożyczony tenis zamieniłem ostatecznie na własny hokej, bo jak mam uwalić to po własnym typie. ;) Stawkę poprawiłem, bo tamtą źle podałem, a ako bez zmian (identyczne kursy) ... Galine może jeszcze pożyczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchester United (-1.0) - Derby 1 1.45

Kärpät - Lukko 1 1.70 :n:

stawka: 80j

kurs 2.46

ew: 197.20j

 

Coś tam się stało w Finlandii (jakaś zadyma i ponoć masę kar się posypało) i gospodarze w 3 tercji koło meczu przeszli i zebrali grubo... oczywiście ja musiałem to zagrać. :c:

Robię sobie free time i po powrocie myślę, że odrobię na kolejnych progach te manko.

Tak to jest z tym hazardem... z yieldu 48% na plusie w ciągu paru dni pod kreską wylądowałem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Del Potro Juan Martin - Cilic Marin 1 1.42

Niemcy - Serbia 1 1.50

stawka: 90j

kurs 2.13

ew: 191.70j

 

Jedna jaskółka wiosny nie czyni, a dubelek nie znaczy zaraz powrotu do bukmacherki... ot taka przerwa w przerwie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linköpings HC - Djurgardens IF (0:2) 2 1,50

Zvonareva V. - Bartoli M. 1 1,30

stawka: 90j

kurs 1,95

ew: 175,50j

 

Rosja - Egipt 1 1,35

Linköpings HC - Djurgardens IF (0:1,5) handicap 2 1,65

stawka: 90j

kurs 2.23

ew: 200.48j

 

Podmieniłem jednak Vere (kurs zbyt marny żeby grać)... ostatecznie taki dubel poszedł i nie w Bet-at-home, a w Expekt bo z Ruskimi po 1.25 srednio się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linköpings HC - Djurgardens IF (0:2) 2 1,50

Zvonareva V. - Bartoli M. 1 1,30

stawka: 90j

kurs 1,95

ew: 175,50j

 

Rosja - Egipt 1 1,35 :n:

Linköpings HC - Djurgardens IF (0:1,5) handicap 2 1,65 :t:

stawka: 90j

kurs 2.23

ew: 200.48j

 

Podmieniłem jednak Vere (kurs zbyt marny żeby grać)... ostatecznie taki dubel poszedł i nie w bah, a w expekt bo z Ruskimi po 1.25 srednio się opłaca.

 

no to sobie podmieniłem... Vera gładko, a Kacapy zebrały... rozumku gdzie jesteś.... :zdziwiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon na przełamanie lub pożegnanie... nie ma co padaki dalej serwować.

 

Stoczniowiec Gdansk - KH Zaglebie Sosnowiec 1 1,60

Leeds United - Southend United 1 1,45

stawka: 100j

kurs 2,32

ew: 232j

 

Taki dubel na today zagrałem... całkowicie mój (pożyczanie źle mi wychodzi ostatnio), autoryzowany i chyba ze sporymi szansami na plus. Stocznia rozdaje karty przed play off i od drużyny z Gdańska zależy z kim zagra w 1-szej rundzie. Jeżeli dzisiaj ogra Zagłębie to właśnie z tą drużyną zagra w parze i po mojemu tak właśnie się stanie. Zagłębie rozbite (nie zagrają: Kuc, Opatovsky, Podlipni i Wilczek), bez 1-szego bramkarza (Jawa bez formy, a Dzwonek to tylko drugi) i do tego wybitnie Stoczni leży (chyba tylko 1 mecz z nimi przegraliśmy w całym sezonie). Pokonując Zagłębie na pewno nie trafimy w play off na Naprzód (nie leży nam wybitnie) i to jest dodatkowy argument za tym typem.

Taka wygrana też będzie miała spore znaczenie psychologiczne przed rywalizacją o półfinał.

Leeds jeżeli chce jeszcze o awans powalczyć, to musi odrabiać straty... ostatnio coś tam grają , a Southend gra padakę (szczególnie na wyjeździe). Pojadą z nimi według mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HK Acroni Jesenice - Olimpija Ljubljana 1 1,60

KAC Klagenfurt - Alba Volan Szekesfehervar 1 1,25

stawka: 80j

kurs 2,00

ew: 160j

 

W Austrii do rozegrania zostały raptem 2 kolejki, a w obu przypadkach gospodarze mają czego bronić... Jesenice 6 miejsca (pewnego play off), a KAC lidera po rundzie zasadniczej.

Klagenfurt w domu powinien (przy odrobinie zaangażowania) Węgrów rozjechać, a Olimpia jest zdecydowanie w zasięgu drużyny z Jasienic i do tego Słoweńcy na gwałt potrzebują punktów (z HC TWK Innsbruck może być już z tym problem). W sumie to widzi mi się ten dubelek, ale lodowisko te moje "widzimisię" zweryfikuje... zobaczymy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...