Skocz do zawartości

[<font color=green>KD</font>] typy by Amir Joo


Cymbał Joo

Rekomendowane odpowiedzi


Freiburg - Hansa Rostock X 3.20

 

stawka: 10j

ew: 28.8j

 

"Nimce" chyba mają pakt o nieagresji i co grają na Dreisamstadion to na remis... może i tym razem też tak będzie.

 

 

2006-08-13 Freiburg 0-0 Rostock

2005-12-04 Freiburg 2-2 Rostock

2004-08-07 Freiburg 0-0 Rostock

2003-08-09 Freiburg 2-2 Rostock

2001-09-08 Freiburg 1-1 Rostock

2001-02-11 Freiburg 0-0 Rostock

 

Zapraszam do komentarzy.

 

Phir milengay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shubha prabhaat.

 

Polonia - Legia 1 2.50

 

stawka: 20j

ew: 45j

 

Polonia u siebie nie wygrała z Legią od... 1950 roku i dzisiaj ma okazję tą fatalną passę przerwać. Gospodarze jak na PL zagrają mocnym składem (Kosmalski, Majdan, Mynarz, Majewski czy Gajtkowski), a eLka rezerwami i hiszpańskim zaciągiem. Dodatkowo Polonia grała ostatni mecz w piątek (i to u siebie), a Legia w niedzielę o punkty walczyła w Zabrzu i czasu na regenerację miała zdecydowanie mniej. Te rozgrywki do obstawiania są zdecydowanie niewdzięczne (do tego derby), ale Disco Polo wydaje się być faworytem i po ładnym kursie spróbuję . Zawsze też ciekawiej będzie się na mecz patrzeć w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonia - Legia 1 2.50 :n:

 

stawka: 20j

ew: 45j

 

Dziwny mecz... Polonia powinna wygrać i to wysoko, a tylko remisuje, bo Majdan błąd popełnił... błąd też popełnił sędzia, bo za faul na Gajtkowskim powinien gwizdnąć karnego. Temat niestety dalej bez :t: , ale spokojnie ... odrobimy. :p

- 30j

 

shubha raatri

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 2 7.50

 

stawka: 10j

ew: 67.5j

 

Może i Wisła jest faworytem, ale nie takim jak kursy sugerują... Biała Gwiazda zagra rezerwami i młodzieżą z ME, a Śląsk może nie optymalnym składem, ale zbliżonym do tego ligowego. WKS po porażce w Wągrowcu i Warszawie potrzebuje wygranej na przełamanie, więc mecz w tych mało prestiżowych rozgrywkach jest okazją idealną. Powinienem tu zagrać X2 po 2.50, ale nie mogę odmówić sobie możliwości ustrzelenia taaaakiego mega kursu... szanse po mojemu są!

 

jeszcze dubel:

 

Zagłębie - Tur Turek 1 1.35

Safina - Pennetta 1 1.25

 

stawka: 20j

kurs: 1.69

ew: 30.4j

 

Specem od tenisa nie jestem, ale Dinara po mojemu jest zdecydowaną faworytką tego meczu. Wygrała turniej w Montrealu, wygrała w L.A (w finale pokonała właśnie Włoszkę) i na betonie nie ma na nią mocnych (naliczyłem 14 wygranych gier pod rząd). h2h 4-0 dla Rosjanki, więc powinno być dobrze. W 1 lidze inny wynik niż wygrana gości nie wchodzi moim zdaniem w gre. Grają ładnie, ofensywnie (średnia 3 bramki na mecz w lidze!) i beniaminek punktów musi szukać gdzie indziej.

Może jakiś komentarz dla odmiany? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkocja - Slowenia 1 1.33

Kidderminster - Torquay 1X 1,29

 

stawka: 20j

kurs: 1,72

ew: 31j

 

Po wynikach w grupie kwalifikacyjnej widać co te drużyny grają. Szkoci zajmują wysokie 2-gie miejsce (13 pkt w 6 meczach), a Słoweńcy (zresztą wspólnie z Litwinami) robią za tło i dostarczyciela punktów. W zeszłym roku mecz tych drużyn zakończył się wynikiem 0-4 dla Szkocji i dzisiaj również Oni wydają się być faworytem. Kiddemasters ostatnio w formie czego nie można powiedzieć o rywalu... h2h na korzyść Torquay to na wszelki wypadek podparłem, choć czytałem że problemy ze składem mają. Nie śledzę niższych lig na wyspach, ale oferta biedna to zagrałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic się na tym forum nie dzieje. Aktywnych userów jest raptem kilku, a kolorowi są praktycznie niewidoczni... gdybym chciał sam dla siebie typy podawać to odpaliłbym Office, a nie wbijał się na forum. Admin coś powinien z tym zrobić, bo userów ten marazm nie przyciągnie. Sam w każdym razie prowadzenie tematu zawieszam, bo po co i dla kogo... Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Podhale Nowy Targ - Zaglebie Sosnowiec 1 1.50

EV Duisburg Die Fuchse - Hannover Scorpions 2 1.30

stawka: 30j

kurs 1.95

ew: 58.50j

 

Podhale jest według mnie faworytem tego meczu. Lider jest w formie, a Zagłębie gra dość przeciętnie i do tego ma problem z bramkarzem. Każdy kto się choć trochę hockiem interesuje, wie że to pozycja w drużynie newralgiczna. Jawa wrócił co prawda po kontuzji, ale jego forma daleka jest od optymalnej. Tomasz Dzwonek rozegrał w lidze kilka dobrych spotkań, ale na tyle mocnym punktem drużyny nie jest żeby lidera zatrzymać. Goście zagrają też bez Jozefa Kohuta, który podpisał kontrakt z angielską drużyną Swindon Wildcats. Nad DEL nie ma co się rozpisywać... kurs może śmieszny, ale jak na mecz lidera z najgorszą drużyną ligi wystarczający i do dubla jak najbardziej pasuje.

 

Myślę też, że w dniu dzisiejszym spore szanse na win mają Polonia Bytom (2.70) i Jokerit (2.80), ale tego za $$$ nie gram. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podhale Nowy Targ - Zaglebie Sosnowiec 1 1.50

EV Duisburg Die Fuchse - Hannover Scorpions 2 1.30

stawka: 30j

kurs 1.95

ew: 58.50j

 

Podhale jest według mnie faworytem tego meczu. Lider jest w formie, a Zagłębie gra dość przeciętnie i do tego ma problem z bramkarzem. Każdy kto się choć trochę hockiem interesuje, wie że to pozycja w drużynie newralgiczna. Jawa wrócił co prawda po kontuzji, ale jego forma daleka jest od optymalnej. Tomasz Dzwonek rozegrał w lidze kilka dobrych spotkań, ale na tyle mocnym punktem drużyny nie jest żeby lidera zatrzymać. Goście zagrają też bez Jozefa Kohuta, który podpisał kontrakt z angielską drużyną Swindon Wildcats. Nad DEL nie ma co się rozpisywać... kurs może śmieszny, ale jak na mecz lidera z najgorszą drużyną ligi wystarczający i do dubla jak najbardziej pasuje.

 

Myślę też, że w dniu dzisiejszym spore szanse na win mają Polonia Bytom (2.70) i Jokerit (2.80), ale tego za $$$ nie gram. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Le Havre - Toulouse 2 2.60

stawka: 30j

ew: 78j

 

Od przybytku głowa nie boli, ale oczopląsu dostać już pewnie można... dzisiaj oczopląsu można dostać od przeglądania oferty bukmacherów, bo ciągną się te typy i ciągną... jak dla mnie za dużo tego i ciężko się na coś zdecydować. Wyspy olałem, bo będą pewnie odwoływać mecze w niższych ligach, a zanim dotarłem do hocka znudziło mi się kombinować ;-) ... trafiło więc na Ligue 1. Typ wcale wejść nie musi, ale po mojemu buk mocno pomylił się z kursem. Le Havre to najgorsza drużyna w całej lidze, całkowicie bez formy (ostatnie 5 meczy to remis i 4 porażki) i do tego fatalnie grająca na Stade Jules-Deschaseaux (1-3-6). TFC może w lidze nie czarują, ale drużyną są solidną, zajmują wysokie 7 miejsce w lidze i beniaminka powinni pokonać... po 2.60 jak najbardziej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Le Havre - Toulouse 2 2.60

stawka: 30j

ew: 78j

 

Od przybytku głowa nie boli, ale oczopląsu dostać już pewnie można... dzisiaj oczopląsu można dostać od przeglądania oferty bukmacherów, bo ciągną się te typy i ciągną... jak dla mnie za dużo tego i ciężko się na coś zdecydować. Wyspy olałem, bo będą pewnie odwoływać mecze w niższych ligach, a zanim dotarłem do hocka znudziło mi się kombinować ;-) ... trafiło więc na Ligue 1. Typ wcale wejść nie musi, ale po mojemu buk mocno pomylił się z kursem. Le Havre to najgorsza drużyna w całej lidze, całkowicie bez formy (ostatnie 5 meczy to remis i 4 porażki) i do tego fatalnie grająca na Stade Jules-Deschaseaux (1-3-6). TFC może w lidze nie czarują, ale drużyną są solidną, zajmują wysokie 7 miejsce w lidze i beniaminka powinni pokonać... po 2.60 jak najbardziej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wigan Athletic - Tottenham Hotspur X 3,25

stawka: 10j

ew: 32.50

 

Niby faworytem są The Latics (bo skoro Koguty zebrały od WBA to tym bardziej od Wigan dostaną), ale po mojemu będzie remis... mecz niedługo, więc się będzie ciekawiej oglądało. Dodam jeszcze, że Wigan nigdy z Tottenhamem nie wygrało (na mój stan wiedzy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KH Sanok - JKH GKS Jastrzębie 2 2.10

stawka: 10j

ew: 21j

 

Skoro buka pogieło i tak wysoki kurs na wygraną GKS wystawił to trzeba korzystać... według mnie za Sanokiem przemawia jedynie własna tafla, a to na Jastrzębie zdecydowanie za mało... warto grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACF Fiorentina - US Lecce 1 1.40 :n:

Atletico Madrid - Athletic Bilbao 1 1.60

stawka: 20j

kurs 2.24

ew: 44.80j

 

Wigan Athletic - Tottenham Hotspur X 3,25 :n:

stawka: 10j

ew: 32.50

 

Fiorentina dupy dała, a Wigan strzeliło w 90 minucie i oba kupon poszły się .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...