Skocz do zawartości

[Zamknięty] Pozostałe Ligi Europejskie


Obstawianie

Rekomendowane odpowiedzi

Polska v Serbia Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania 17/01/2013 20:15

typ Połowa czasu Serbia(-0.5) :plus:

kurs 2.00

Sportingbet

 

Ja wiem ze mecz meczowi nie równy, obie drużyny znają sie bardzo dobrze. Nawet maja rachunki do wyrównania -Serbowie graja lepiej po prostu, hm nie lubię grac przeciwko naszym ale faworyt jest jeden. Podopieczni Veselina Vucovica graja bardzo dobrze na tych mistrzostwach, świetny atak, dobra obrona i bardzo szeroka ławka. Jest moc w tej ekipie i tak jak juz pisałem wcześniej mogą daleko zajść.Zagrali bardzo luźna polówką z Saudyjczykami osobiście śmiać mi sie chciało patrząc na ich grę. Sporo strat bardzo wolno weszli w ten mecz, wydawało mi sie ze chyba zagrali gdzieś na boku zęby sobie dorobić, mimo wszystko wygrali ja 2 bramkami i bardzo pewnie cały mecz.Podobno dla Biglera liczy sie obrona przede wszystkim i jak na razie mam mieszane uczucia. Statystyki pokazują ze bronimy dobrze mamy najmniej bramek straconych w tej grupie ale uważam ze mamy zbyt dużo przestojów w grze. Za bardzo sie podpalamy w ataku, marnujemy dużo dobrych sytuacji- karne(po co tak ważnego karnego rzucał Kubisztal ze Słowenia, wcześniej tag ze zaliczając pudło) kontry.W obronie łatwo tracimy bramki- trwonimy swoja wypracowana przewagę.O dziwo bardzo dobrze gramy w 1 połowach; Słowenia Białoruś ale potem przychodzą te przestoje. Myślę jeśli zagramy tak jak ze Słowenia w drugich 30 minutach to po prostu Vujin,Ilic i spółka odjada nam bardzo daleko.Zapowiada sie bardzo ciekawe spotkanie, pewnie nie zabraknie dramaturgi i zwrotów.Lekki minusowe hendi na Serbów wydaje mi sie bardzo dobrym rozwiązaniem. Mobilizacja jest po obu stronach, ale ja sie obawiam ze jeśli cos pójdzie nie tak w naszej grze to Serbowie wykorzystają juz to 1 pierwszej połowie gry. Jak na razie pewności w drużynie nie ma.Każdy chce ta grupę wygrać za wszelka cenne i trawić na słabszego rywala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dania - FYR Macedonia Mistrzostwa Świata Mężczyzn

typ Mikkel Hansen(Total Goals) Under 5.5

kurs 1.72

Tobet 18.01 20:15

 

Typ ryzykowny, ale myślę warty zagrania.Dania na pewno zagra ławką- rezerwowi dostana sporo minut, może byc tak ze Hansen nie zagra ani minuty tak jak w meczach z Chile i Katarem.Ja osobiście uważam ze dostanie parę minut może polówkę żeby byc w rytmie meczowym- formie.Przed bardzo ważnymi meczami w play-off.Jak na razie 7 goli z Islandia na 11 prób z Rosja 2 gole na 8 strzałów.Ulrik Wilbek ma w czym wybierać, graja jak na razie świetnie pewne 1 miejsce w grupie,dzisiejszy rywal bardzo nie wygodny grający dość agresywnie w obronie.Macedonia będzie zmotywowana,bo z szansami na 2 miejsce w grupie, na pewno zobaczymy ciekawe spotkanie.Linia dość wysoka, możliwe ze grając w normalnym składzie tagze była by nie pokryta Mikkel Hansen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna (Mistrzostwa Świata)

Mecz: Islandia - Katar

Typ: liczba bramek w meczu – over 58,5

Kurs: 1,85

Bukmacher: WilliamHill

Data: 18.01.2013 godz: 18:00

 

Analiza:

 

W ostatniej kolejce fazy grupowej trochę trudniej znaleźć spotkania warte obstawienia, ponieważ część drużyn mając zapewniony awans może już oszczędzać najlepszych graczy na mecze decydujące o podziale medali. Sytuacja w grupie B ułożyła się jednak na tyle nieoczekiwanie, że dzisiejszy mecz pomiędzy Islandią i Katarem decydować będzie o awansie jednej z drużyn do fazy pucharowej turnieju. Kto by pomyślał, że Islandczycy przed ostatnim meczem będą w sytuacji że porażka wyeliminuje ich z gry o medale. Oczywiście są dziś zdecydowanym faworytem, a wygrana może im dać awans na trzecie miejsce w tabeli (zależy to od tego na ile poważnie Dania potraktuje wieczorem Macedonię). Niemniej jednak mamy gwarancję że Islandia dzisiejszy mecz potraktuje poważnie.

Do tej pory Islandia zaprezentowała dość nierówną formę strzelecką, a wynik bramkowy w meczu był dość mocno uzależniony od nastawienia rywali. Z ultradefensywną Macedonią padły tylko 42 bramki, a z ofensywną Danią 64. Oprócz tego 55 goli w wyrównanym meczu z Rosją i 60 (aż 38 rzuconych!) ze słabym Chile.

Z kolei Katar zaskakuje bardzo szybką, ofensywną grą. Aż 68 bramek padło w jego meczu z Danią, 64 z Macedonią i nieco mniej, ale powyżej 50 z Rosją i Chile. Myślę że dzisiejszy mecz w największym stopniu będzie przypominał spotkanie Kataru z Danią, bowiem Islandczycy prezentują podobny styl gry, oparty na dobrych skrzydłach i szybkim ataku. Oczywiście są słabsi od Duńczyków, ale na ekipę Kataru powinno to wystarczyć. Jeśli Katarczycy pójdą na wymianę ciosów to powinniśmy mieć szybki mecz bez wielu przestojów w grze, z dużą liczbą bramek.

Jedyny do tej pory mecz tych drużyn na dużym turnieju odbył się w roku 2003 i zakończył wysoką wygraną Islandii 42:22. Dziś ta różnica poziomu powinna być mniejsza, ale liczba bramek w meczu zbliżona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: ŚWIAT: Mistrzostwa Świata

Spotkanie:Dania - Macedonia

18.01.2013 20:15

Typ: under 59.5

Kurs: 1.75

Bukmacher: Bet365

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:15 odbędzie się spotkanie pomiędzy zespołami Danii

i MAcedonii. Ekipa ze Skandynawii ma już pewne pierwsze miejsce w grupie, jednak nie

uważam że dzisiejsze spotkanie jakoś wyjątkowo sobie odpuszcza. Pojedynki z Macedonią

zawsze toczyli wyrównane, jednak za każdym razem górą byli Duńczycy. Uważam że dzisiaj będzie

podobnie. Macedończycy mają jeszcze szanse na zajęcie 3 miejsca w grupie dlatego dzisiejszy

mecz potraktują poważnie. Oby dwa zespoły mają znakomitych bramkarzy, dodatkowo Dania gra

bardz dobrze w obronie. Moim zdaniem dzisiejsze spotkaeni zakończy się zwycięstwem Duńczyków

po zaciętym pojdeynku. Mój typ to 27:24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dania - FYR Macedonia Mistrzostwa Świata Mężczyzn

typ Mikkel Hansen(Total Goals) Under 5.5 :plus:

kurs 1.72

Tobet 18.01 20:15

 

Typ ryzykowny, ale myślę warty zagrania.Dania na pewno zagra ławką- rezerwowi dostana sporo minut, może byc tak ze Hansen nie zagra ani minuty tak jak w meczach z Chile i Katarem.Ja osobiście uważam ze dostanie parę minut może polówkę żeby byc w rytmie meczowym- formie.Przed bardzo ważnymi meczami w play-off.Jak na razie 7 goli z Islandia na 11 prób z Rosja 2 gole na 8 strzałów.Ulrik Wilbek ma w czym wybierać, graja jak na razie świetnie pewne 1 miejsce w grupie,dzisiejszy rywal bardzo nie wygodny grający dość agresywnie w obronie.Macedonia będzie zmotywowana,bo z szansami na 2 miejsce w grupie, na pewno zobaczymy ciekawe spotkanie.Linia dość wysoka, możliwe ze grając w normalnym składzie tagze była by nie pokryta Mikkel Hansen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: piłka ręczna, MŚ mężczyzn

spotkanie: Węgry - Algieria

typ: Węgry wygrają różnicą 7-9 bramek

kurs: 4,25

bukmacher: Bet365

godz: 21:15

analiza:

przed nami ostatni dzień rozgrywek grupowych w rozgrywanych w Hiszpanii MŚ piłkarzy ręcznych, do rozegrania pozostała jeszcze ostatnia seria spotkań w grupach C i D. Na tapetę wziąłem dziś spotkanie między Węgrami, a Algierią. Obie drużyny sprawiają niespodzianki w tym turnieju, Węgrzy zaskakują in minus, natomiast Algierczycy in plus. Do tej pory Węgrzy ponieśli 2 porażki oraz dwa razy wygrali. O ile turniej zaczęli dobrze od wygranej z solidnym Egiptem 32:23, później wygrali ze słabiusieńką Australią. O tyle w meczach z silniejszymi drużynami zaprezentowali się bardzo przeciętnie przegrywając z Hiszpanią 28:22 i z Chorwacją 30:21. Algieria spisuje się w turnieju dość dobrze o ile w meczach z Hiszpanią i Chorwacja nie mogli wiele wskórać, o tyle w meczu z Egiptem spisali się bardzo dobrze i wywalczyli remis 24:24, a o wygranej z Australią nie ma co się rozpisywać, bo z nimi wygrałoby nawet San Marino. Patrząc na dotychczasową formę obu drużyn oraz ich potencjał kadrowy najbardziej prawdopodobna jest właśnie taka różnicą zwycięstwa Węgrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania Serbia - Słowenia

typ powyżej: 50.5

kurs 1,85

Tobet 19.01 20:15

 

Dla mnie bardzo niska linia, warta pogrania myślę ze obie drużyny zagrają o zwycięstwo. Serbowie podrażnieni bolesna porażka z naszym zespołem, myślę ze będą chcieli to spotkanie wygrać.Spodziewam sie w ich grze więcej determinacji w końcowych minutach. Obie ekipy posiadają bardzo dobry atak lubią rzucać z drugiej Lini.Serbów bym oceniał ciut wyżej w grze obronnej szczegolnie tak jak koledzy pisali wyżej dużo daje im Stanic.Jest wiele spekulacji na temat tego meczu nie przewiduje spotkania na śmierć i życie myślę ze zobaczymy dużo szybkich akcji -sporo rotacji w składzie. Obie ekipy zagrają ofensywnie myślę ze obie ekipy sa wstanie rzucić ok 30 bramek.Nie liczę tutaj na jakaś agresywna grę w obronie obie ekipy maja pewny awans następny mecz bardzo wazny wiec... może jakieś nowe wariaty w grze. Trenerzy wypróbują, dają pograć więcej zmienikom- spodziewam sie wysokiego wyniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna (Mistrzostwa Świata)

Mecz: Islandia - Francja

Typ: liczba bramek w meczu – over 52,5

Kurs: 1,50

Bukmacher: Bwin

Data: 20.01.2013 godz: 20:15

 

Analiza:

 

W najciekawszej dzisiejszej parze 1/8 finału Mistrzostw Świata piłkarzy ręcznych zmierzą się drużyny Islandii i Francji. Zapowiada się wyrównane spotkanie, w którym delikatnym faworytem jest Francja, choć na razie w tym turnieju nie jest to zespół tak silny jak w ubiegłych latach. Przede wszystkim Francuzi dużo słabiej bronią, tracą o wiele więcej bramek niż to bywało ostatnio. Również bramkarze nie pomagają - Omeyer nie jest w najwyższej formie, a jego zmiennik momentami gra fatalnie.

O Islandii już kilka razy pisałem w swoich analizach – nie ukrywam że podoba mi się ich styl gry, w którym z obrony potrafią szybko przejść do kontry i zdobywać łatwe bramki. Również w ataku pozycyjnym jest to zespół kompletny, są dobre skrzydła, mocny obrotowy a i rzut z drugiej linii może zagrozić.

Jak dotąd w turnieju oba zespoły zdobywają średnio około 30 bramek na mecz. Francuzi nie mieli w grupie takiego zdecydowanego outsidera, stąd ich liczba rzuconych goli ma nieco większą wartość i pokazuje że z ofensywą jest wszystko w porządku. Do niezłej formy wrócił Karabatić, swoje bramki dokłada Fernandez i skrzydła. Islandia trochę sobie podreperowała licznik na drużynach Chile i Kataru, ale w meczach z Rosją i Danią, choć przegranych, też osiągnęła granicę przyzwoitości za jaką uważam 25 rzuconych goli.

Ważne jest to, że choć Francja ma wielu rywali z którymi tradycyjnie osiągała niskie wyniki to akurat z Islandią od lat toczy mecze na over. W ostatnich pięciu spotkaniach tych drużyn najniższa liczba bramek to 58. Biorąc pod uwagę że na tym turnieju Francja ma wyższe wyniki niż wcześniej, to dziś można się też spokojnie spodziewać około 60 goli. Ja typuję nieco ostrożniej, biorąc poprawkę na wysoką stawkę spotkania, ale uważam że ten over 52,5 to pewna inwestycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania Serbia - Słowenia

typ powyżej: 50.5 :plus:

kurs 1,85

Tobet 19.01 20:15

 

Dla mnie bardzo niska linia, warta pogrania myślę ze obie drużyny zagrają o zwycięstwo. Serbowie podrażnieni bolesna porażka z naszym zespołem, myślę ze będą chcieli to spotkanie wygrać.Spodziewam sie w ich grze więcej determinacji w końcowych minutach. Obie ekipy posiadają bardzo dobry atak lubią rzucać z drugiej Lini.Serbów bym oceniał ciut wyżej w grze obronnej szczegolnie tak jak koledzy pisali wyżej dużo daje im Stanic.Jest wiele spekulacji na temat tego meczu nie przewiduje spotkania na śmierć i życie myślę ze zobaczymy dużo szybkich akcji -sporo rotacji w składzie. Obie ekipy zagrają ofensywnie myślę ze obie ekipy sa wstanie rzucić ok 30 bramek.Nie liczę tutaj na jakaś agresywna grę w obronie obie ekipy maja pewny awans następny mecz bardzo wazny wiec... może jakieś nowe wariaty w grze. Trenerzy wypróbują, dają pograć więcej zmienikom- spodziewam sie wysokiego wyniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania

spotkanie Chorwacja - Białoruś:

typ Siarhei Rutenka : Under 8.5

kurs 1.85

Tobet 21/01/2013 21:30 CET

 

Jak dla mnie bardzo wysoko linia.Rutenka gwiazda swojej drużyny, bezsprzecznie najlepszy strzelec,walczy o koronę króla strzelców, ale raczej z marnymi szansami. Dzisiaj będą mieli bardzo trudne zadanie i po prostu myślę ze dużo najlepszej obronie na świecie nie rzuci.Dla mnie Chorwacja to zespól komplety, świetny pod każdym względem- bardzo doświadczony, zgrany ostatnimi czasy troszkę w cieniu trójkolorowych, ale sa to dwie świetne drużyny.Rutenka regularnie rzuca w granicach 10 bramek ,na bardzo dobrym procencie z gry(3/5 z Arabami gdzie zagrał mało minut) ale dzisiaj myślę ze podopieczni Slavko Goluzy postawia swoja słyną ścianę w obronie, przez która jest sie bardzo ciężko przebić Bardzo możliwe przy w miarę wyrównanym meczu, ze wyjdą wysoko indywidualnie- na solo pod Rutenke. Znają go bardzo dobrze i wiedza jakie zagrożenie powoduje ten zawodnik.Chorwaci powinni wygrać to spotkanie bardzo pewnie i wysoko niszcząc rywala obrona, kontrami i bardzo pewnym atakiem pozycyjnym. Myślę ze maksymalnie Białoruś rzuci bramek w okolicach 20-22 z tego Rutenka maks 7-8.Dużo Chorwacja bramek na tym mundialu nie traci a grała w bardzo mocnej grupie z Hiszpania i Węgrami.Dobrze broni Mirko Alilovic, zakład warty pogrania powodzonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna (Mistrzostwa Świata)

Mecz: Serbia - Hiszpania

Typ: liczba bramek w meczu – over 47,5

Kurs: 1,44

Bukmacher: Bwin

Data: 21.01.2013 godz: 19:00

 

Analiza:

 

W walce o ćwierćfinał Mistrzostw Świata piłkarzy ręcznych gospodarze turnieju zmierzą się z wicemistrzami Europy – Serbami. Zapowiada się ciekawe i zacięte spotkanie, w którym faworytem są Hiszpanie. Mnie zainteresowała dość nisko ustawiona linia bramkowa na ten mecz. Uważam że warto zagrać na over, ponieważ dotychczasowe statystyki obu zespołów w tym turnieju wskazują na dużą szansę wejścia takiego typu.

Serbia gra tu inaczej niż przed rokiem na Mistrzostwach Europy rozgrywanych na własnym terenie. Tam stawiali przede wszystkim na obronę, mieli świetnie dysponowanego bramkarza Stanicia i w ich meczach padało bardzo mało bramek. Jednak na turnieju w Hiszpanii wygląda to już zupełnie inaczej. W czterech z pięciu spotkań rozegranych w grupie Serbowie uzyskali minimum 30 zdobytych goli. Tracili również sporo, poza meczami ze słabymi zespołami z Azji. Z Białorusią stracili 28 goli, a ze Słowenią aż 33. Jedynym meczem underowym było spotkanie z Polską zakończone wynikiem 24:25. Jednak Polacy należą w Hiszpanii do zespołów w których meczach pada najmniej goli, więc nie należy się tym zrażać.

Serbowie mają bardzo dobrą drugą linię, praktycznie każdy z zawodników grozi mocnym rzutem z dziewiątego metra, a para Ilić – Vujin regularnie zdobywa łącznie po kilkanaście bramek w każdym meczu. Do tego dochodzą dobre skrzydła i solidny obrotowy.

Hiszpania jak na razie troszkę mnie rozczarowuje swoją grą ofensywną, uważam że mają większy potencjał niż pokazują. Mimo wszystko poza meczem z beznadziejną tego dnia Algierią, za każdym razem w spotkaniu padało przynajmniej 50 bramek.

Oba zespoły spotkały się przed rokiem, również w Hiszpanii podczas kwalifikacji olimpijskich i wówczas Hiszpanie wygrali 30:27, a więc bramek padło dużo. Gorzej było na samych Igrzyskach, gdzie w grupie padł niski wynik 26:21 dla Hiszpanii, ale w tamtym turnieju Serbia grała bardzo słabo i rzucała niewiele goli we wszystkich spotkaniach.

Tutaj jest pod tym względem o wiele lepiej i uważam że Serbowie będą sobie radzić z defensywą hiszpańską i tym samym zmuszą gospodarzy by ci również pokazali klasę w ataku. Dzięki temu powinniśmy zobaczyć sporo rzutów i bramek. Te minimum 48 bramek na które dziś liczę padało nawet w meczach Mistrzostw Świata w których oba zespoły grały słabiej pod względem skuteczności, więc i dzisiaj przynajmniej tyle powinniśmy zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna (Mistrzostwa Świata)

Mecz: Francja - Chorwacja

Typ: Chorwacja

Kurs: 2,35

Bukmacher: WilliamHill

Data: 23.01.2013 godz: 21:30

 

Analiza:

 

Już w ćwierćfinale Mistrzostw Świata spotkają się dwa zespoły, które równie dobrze mogłyby rozstrzygać między sobą finał. Francja i Chorwacja w ostatnich latach zawsze należały do faworytów wielkich turniejów i przeważnie dochodziły do strefy medalowej. Teraz jeden z tych wielkich zespołów pozostanie poza pierwszą czwórką. Minimalnym faworytem bukmacherów są obrońcy tytułu mistrzowskiego, aktualni mistrzowie olimpijscy – Francuzi. Ja jednak, po analizie dotychczasowych występów obu drużyn skłaniam się aby postawić na Chorwację.

Zespół ten nie przegrał jeszcze meczu, pokonując między innymi gospodarza turnieju – Hiszpanię. Wprawdzie niektórzy twierdzą, że Hiszpanie celowo przegrali, właśnie po to by uniknąć spotkania z Francją, ale nie jestem do końca przekonany do tej teorii. Zresztą, nawet jeśli tak było, to pokazuje tylko że Chorwaci takich obaw nie mieli i czują się na tyle mocni by zmierzyć się z ekipą Trójkolorowych. Dużo o sile Chorwatów w tym turnieju mówi też gładko wygrany mecz z pogromcami Polaków – Węgrami, aż 30:21. W 1/8 finału również nie stracili wiele sił gładko pokonując 33:24 Białoruś.

Natomiast Francja od pierwszego meczu turnieju męczy się i widać że to już nie jest ten zespół co w poprzednich latach. Być może gwiazdom brakuje już trochę sił a może motywacji. W każdym razie w grupie były kłopoty nawet z ekipami Tunezji i Brazylii, a na koniec nieoczekiwana porażka z Niemcami, która narobiła tyle zamieszania w turniejowej drabince. W 1.8 finału również Francuzi stracili sporo sił i nerwów długo walcząc o zwycięstwo z Islandią. Ostatecznie wygrali 30:28, ale po raz kolejny widać było że są oni na tym turnieju do pokonania. W słabszej formie jest wielki w poprzednich turniejach bramkarz Omeyer, obrona też nie gra na swoim zwykłym poziomie i Francuzi tracą o wiele więcej bramek niż w ubiegłych latach. W ataku jeszcze dotąd grali poprawnie, ale teraz trafią na znakomitą defensywę chorwacką i dobrze dysponowanego Alilovicia.

Nawet w latach dominacji Francuzów, Chorwaci byli jednym z nielicznych zespołów toczących z nimi wyrównaną grę i czasem nawet potrafiących wygrać. Tym bardziej jutro mają szansę wziąć rewanż za Igrzyska Olimpijskie i pokonać Francję tak jak na ubiegłorocznych Mistrzostwach Europy, gdy wygrali aż 29:22.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania

spotkanie Hiszpania v Niemcy

typ Połowa czasu Hiszpania(-1.5) :minus:

kurs 1.60

Sportingbet 23/01/2013 19:00

 

Gospodarze zagrali świetne spotkanie, demolując Serbów. Grając niesamowicie konsekwentnie w obronie i w ataku.Bezsprzecznie było ich to najlepsze spotkanie, niezłe bronił Sterbik w końcu na miarę swoich możliwości.Podopieczni Valero Rivery obnażyli wszystkie braki Serbów wyłączyli kompletnie z gry druga linie(bardzo slaby Vujin) zagrali bardzo szybko, dynamicznie w ataku na dobrym procencie z gry.Widać w ich grze wielka mobilizacje, pasje grali w bardzo trudnej grupie w której zajęli 2 miejsce co na pewno jest dla nich bardzo dobrym posunięciem.Niemców należy ocenić bardzo pozytywnie. Drużyna gra swój handbal, poza wpadka z Tunezja graja naprawdę bardzo dobrze- konsekwentnie bardzo zespołowo.Bardzo dobry bramkarz, dobra twarda obrona(łapią sporo kar i dzisiaj będzie podobnie).Dobry atak pozycyjny niezła skuteczność z 9m podtrawia wyprowadzić kontrę, niezłe graja z Wieckiem na kole.Dzisiaj myślę ze te wszystkie atuty będą zniwelowane i niewystarczające po prostu rywal jest lepszy, może poza bramka ale sam Silvio chyba nie wiele zrobi.Jak dla mnie Hiszpania jest w każdym elemencie gry zespołem lepszym mocniejszym zrobili na mnie duże wrażenie w meczu z Serbia. Świetna gra z kołowym Julenem Aguinagalde.Kapitalny Daniel Sarmiento Melián praktycznie bez słabych punktów, co mi sie bardzo podobało nie odpuszczają mimo wysokiego prowadzenia. Grali bardzo agresywnie wysoko w obronie grając w osłabieniu kontrowali rywala, zdobywając bramki powiększając przewagę.Mecz był bardzo twardy, Hiszpanie złapali sporo kar -szybka czerwona kartka dla Mossoro. Dzisiaj przewiduje podobny scenariusz, bardzo agresywna twarda gra z obu stron. Sporo kar i mimo wszystko pewna wysoka wygrana gospodarzy tego turnieju. Myślę ze juz po 1 połowie będzie wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania

spotkanie Chorwacja - Białoruś:

typ Siarhei Rutenka : Under 8.5 :plus:

kurs 1.85

Tobet 21/01/2013 21:30 CET

 

Jak dla mnie bardzo wysoko linia.Rutenka gwiazda swojej drużyny, bezsprzecznie najlepszy strzelec,walczy o koronę króla strzelców, ale raczej z marnymi szansami. Dzisiaj będą mieli bardzo trudne zadanie i po prostu myślę ze dużo najlepszej obronie na świecie nie rzuci.Dla mnie Chorwacja to zespól komplety, świetny pod każdym względem- bardzo doświadczony, zgrany ostatnimi czasy troszkę w cieniu trójkolorowych, ale sa to dwie świetne drużyny.Rutenka regularnie rzuca w granicach 10 bramek ,na bardzo dobrym procencie z gry(3/5 z Arabami gdzie zagrał mało minut) ale dzisiaj myślę ze podopieczni Slavko Goluzy postawia swoja słyną ścianę w obronie, przez która jest sie bardzo ciężko przebić Bardzo możliwe przy w miarę wyrównanym meczu, ze wyjdą wysoko indywidualnie- na solo pod Rutenke. Znają go bardzo dobrze i wiedza jakie zagrożenie powoduje ten zawodnik.Chorwaci powinni wygrać to spotkanie bardzo pewnie i wysoko niszcząc rywala obrona, kontrami i bardzo pewnym atakiem pozycyjnym. Myślę ze maksymalnie Białoruś rzuci bramek w okolicach 20-22 z tego Rutenka maks 7-8.Dużo Chorwacja bramek na tym mundialu nie traci a grała w bardzo mocnej grupie z Hiszpania i Węgrami.Dobrze broni Mirko Alilovic, zakład warty pogrania powodzonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna (Mistrzostwa Świata)

Mecz: Hiszpania - Słowenia

Typ: liczba bramek w meczu – over 50,5

Kurs: 1,50

Bukmacher: Bwin

Data: 25.01.2013 godz: 19:15

 

Analiza:

 

To już półfinał Mistrzostw Świata piłkarzy ręcznych, a w nim pojedynek gospodarza turnieju z czarnym koniem rozgrywek. O ile Hiszpanie od początku byli wymieniani wśród głównych kandydatów do medali, o tyle Słowenia w pierwszej czwórce znalazła się dość nieoczekiwanie, do maksimum wykorzystując korzystne losowanie i późniejszy układ turniejowej drabinki. Słoweńcy nie pokonali bowiem żadnej handballowej potęgi, a jedynie solidne ekipy o zbliżonym do siebie poziomie: Polskę, Serbię, Rosję, czy słabsze Egipt i Białoruś. Co ciekawe wszystkie te mecze toczone były na styku i z reguły Słoweńcy wygrywali w samej końcówce, przeważnie jedną bramką. Na pewno pokazali charakter, umiejętność gry pod presją i duże opanowanie. Potrafią przez cały mecz trzymać kontakt z rywalem by w decydujących momentach okazać się o tę jedną bramkę lepsi.

Tym razem, przeciw gospodarzom będzie im już bardzo trudno o sukces, ale nie sądzę by przegrali bardzo wysoko. Słoweńcy również dla Hiszpanii mogą być niewygodnym rywalem i myślę że swoje bramki rzucą. Dlatego postanowiłem zagrać typ na over bramkowy.

Słoweńcy grają bardzo szybką piłkę ręczną. Ich największą bronią są kontrataki i szybkie wznowienia. W ten sposób potrafią błyskawicznie zdobywać bramki. Gorzej idzie im w ataku pozycyjnym, ale dzięki sprytowi również potrafią czasem zaskoczyć rywali rzutem z podłoża czy dobrym dograniem do skrzydła lub do koła.

Również Hiszpanie w tym turnieju bardzo dużo bramek zdobywają z kontry. Korzystając z delikatnej przychylności sędziów bardzo twardo bronią i po przejęciu piłki potrafią błyskawicznie uruchomić szybkich skrzydłowych. Bardzo mocnym punktem zespołu jest też potężny kołowy Aguinagalde.

Skoro oba zespoły lubią i potrafią grać szybki atak to jest duża szansa na mecz z dużą liczbą sytuacji sam na sam i łatwych bramek. Przy takim obrazie spotkania nawet ewentualna nieco gorsza skuteczność nie przekreśla szans na pokrycie overa. Hiszpanie dotąd nie tracili zbyt wielu goli, ale liczę na to że Słoweńcy swoim sprytem będą potrafili regularnie punktować i utrzymywać kontakt bramkowy, zmuszając również Hiszpanów do wysiłku.

Dodatkowym argumentem za graniem overa w tym meczu jest bilans ostatnich bezpośrednich potyczek obu zespołów. Trzy ostatnie spotkania przyniosły zwycięstwa Hiszpanii w stosunku: 35:32, 40:32, 39:33. To pokazuje że mecze tych drużyn wyglądają bardzo ofensywnie i pada w nich mnóstwo bramek. Tym razem, ze względu na wagę spotkania nie spodziewam się aż takiej strzelaniny, ale minimum 51 goli powinno paść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dania - Chorwacja Świata Mężczyzn - Hiszpania 11-27.01.2013

typ:Hans Lindberg (Total Goals) Under 4.5

kurs 1.65

Tobet 25/01/2013 21:30 CET

 

Bardzo ciekawy półfinał- 2 świetne drużyny grające bardzo dobry turniej.Jak dla mnie bardzo fajny zakład wystawił Tobet. Linia dość wysoka bo Hans dzisiaj będzie miał bardzo trudne zadanie w obronie i ataku.Chorwacja to zespól świetnie broniący, wiec tych rzutów za wiele Lindberg nie odda z gry może coś z kontry ,coś z ataku pozycyjnego. Jakaś koronka, zagrywka pod skrzydło.Obie drużyna posiadają wiele opcji w ataku, bardzo lubią grac skrzydłami.Buki na pewno sugerują sie świetnym spotkanie Hansa z Węgrami gdzie rzucił 10 bramek, ale dostał parę karnych po Egercie, który pomylił sie pierwszy raz w turnieju.Tego sie troszkę obawiam ale zobaczymy kto będzie rzucał te karne. Dania zagrała cudowna 1 polowe z Madziarami , by w 2 zagrać bardzo słabo jeśli takie przestoje sie powtórzą w grze myślę ze podopieczni Goluzy odjada na kilka bramek i wygrają to spotkanie bardzo pewnie.Turniej wkracza w decydująca fazę swoje juz drużyny rozegrały i ważne będzie przygotowanie fizyczne. Zwycięscy nie typuje, ale na pewno zobaczymy twarde spotkanie myślę ze atutem Chorwatów jest ta ich ściana w obronie. Duńczycy maja duży potencjał w ataku- obie ekipy doświadczone z mocnymi punktami w postaci bramkarzy.Co do formy Hansa to gra dobrze na tym turnieju, ale ma mecze w kratkę podtrawi odpalić po 10-9 bramek by zaliczyć mecz z 1-2 trawieniami.Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dania - Chorwacja Świata Mężczyzn - Hiszpania 11-27.01.2013

typ:Hans Lindberg (Total Goals) Under 4.5 :plus:

kurs 1.65

Tobet 25/01/2013 21:30 CET

 

Bardzo ciekawy półfinał- 2 świetne drużyny grające bardzo dobry turniej.Jak dla mnie bardzo fajny zakład wystawił Tobet. Linia dość wysoka bo Hans dzisiaj będzie miał bardzo trudne zadanie w obronie i ataku.Chorwacja to zespól świetnie broniący, wiec tych rzutów za wiele Lindberg nie odda z gry może coś z kontry ,coś z ataku pozycyjnego. Jakaś koronka, zagrywka pod skrzydło.Obie drużyna posiadają wiele opcji w ataku, bardzo lubią grac skrzydłami.Buki na pewno sugerują sie świetnym spotkanie Hansa z Węgrami gdzie rzucił 10 bramek, ale dostał parę karnych po Egercie, który pomylił sie pierwszy raz w turnieju.Tego sie troszkę obawiam ale zobaczymy kto będzie rzucał te karne. Dania zagrała cudowna 1 polowe z Madziarami , by w 2 zagrać bardzo słabo jeśli takie przestoje sie powtórzą w grze myślę ze podopieczni Goluzy odjada na kilka bramek i wygrają to spotkanie bardzo pewnie.Turniej wkracza w decydująca fazę swoje juz drużyny rozegrały i ważne będzie przygotowanie fizyczne. Zwycięscy nie typuje, ale na pewno zobaczymy twarde spotkanie myślę ze atutem Chorwatów jest ta ich ściana w obronie. Duńczycy maja duży potencjał w ataku- obie ekipy doświadczone z mocnymi punktami w postaci bramkarzy.Co do formy Hansa to gra dobrze na tym turnieju, ale ma mecze w kratkę podtrawi odpalić po 10-9 bramek by zaliczyć mecz z 1-2 trawieniami.Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkanie Słowenia v Chorwacja Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania

Połowa czasu Chorwacja(-0.5)

1.714

Sportingbet 26/01/2013 19:00 CET

 

Słoweńcy juz swoje wygrali, graja chyba turniej życia -świetny kolektyw Dolenec klasa.Bramkarze podtrawia robić cuda, ale faworytem jest zdecydowanie zespól Chorwacji. Pytanie kwestia podejścia do tego meczu głowy po takim meczu jak wczoraj- laniu od Danii może byc różnie. Ja jednak liczę na sportowa złość podopiecznych Goluzy i jego wielki warsztat trenerski, musi tych chłopaków przekonać do walki o medal bo to jest zawsze potwierdzenie wielkich nieprzeciętnych umiejętności. Maja wszystkie atuty Chorwaci po swojej stronie, myślę tylko oni mogą ten mecz przegrać.Jest młodzież, obrona zdecydowanie po stronie Chorwatów- większy potencjał , silą w ataku tag ze. Linia jak na 1 polowe niska spokojnie do pokrycia przez Ivana groźnego(Słowenia z całym szacunkiem dla nich to nie Dania drugiego takiego meczu i zera nie będzie.) i spółkę wiec gramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania - Dania 2013-01-27 17:15 Piłka Ręczna - Międzynarodowe - Mistrzostwa Świata

typ Highest Save % , Stawiasz na:Niklas Landin 7/10 :minus:

kurs 1,8

Betsson

 

 

Kilka bardzo ciekawych zakładów na finał wystawił Betsson, wiec korzystamy mój główny bet dnia- po fajnym kursie dotyczy bramkarzy.Pojedynek Landin kontra Sierra -Sterbik.Oglądając prawie cały turniej dla mnie Dania jest zespołem lepszym, ale ze to finał może byc rożnie- bardzo nerwowo ostro,sporo kar. Swoje powinni dorzucić bramkarze do zwycięstwa nowego mistrza świata.Mam nadzieje ze sędziowanie stanie na wysokości i nie będzie dziwnych gwizdków pod gospodarzy.Nie wiem kto po-sędziuje ale fajnie by bylo jeśli byla by to para Islandczyków, którzy dają pograć w ataku i obronie.Analizując grę obu zespołów to Hiszpanie świetnie bronią jako zespól- poza bramkarzami, bo nie wiele daje Sierra a Sterbik chyba poza meczem z Serbia gra zdecydowanie poniżej swoich możliwości. Gospodarze graja bardzo agresywnie, duży atut w postaci kontr świetny Victor Tomas swoje robi Aginagalde . W ataku graja dość pasywnie wolno jakby cieczko.Duńczycy maja niesamowity potencjał w ofensywnie graja szybko świetne kontry mocne skrzydła, maja wszystkie atuty po swoje stronie jest ławka świetny trener doświadczenie zgranie.Zapowiada sie świetne spotkanie, myślę ze albo będzie walka i gol za gol albo Duńczycy odskoczą bardzo szybko i spokojnie wypunktują Hiszpanów.Maja świetnego Landina, ktory bardzo dobrze broni rzuty z 9m- dobry turniej jak na razie w jego wykonaniu podtrawi bronic karne daje na pewno dużo spokoju i wsparcia w grze Duńczyków.Dzisiaj zobaczymy mocny ofensywny Duński dynamit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Pilka reczna

Dania - Hiszpania

Typ: 2

Kurs: 2,50

Bukmacher: Bet365

 

Duzym faworytem do zwyciestwa w finale sa Dunczycy, ktorzy na tych mistrzostwach nie przegrali zadnego meczu. Hiszpanie ulegli w grupie Chorwatom 25-27 ktorych Dunczycy ograli z latwoscia w polfinale 30:24 dlatego wydaje sie ze Skandynawowie nie powinni miec zadnego problemu z Hiszpanami. Ale ja postawie wbrew logice i tez wbrew trendom bo pewnie zdecydowana wiekszosc typerow stawia dzis na Dunczykow i niektorzy nawet ciezkie pieniadze w to inwestuje. Ale nie chce mi sie wierzyc ze to bedzie taki latwy i pewny zarobek bo gdyby mial taki byc to bukmacherzy wycofaliby ten mecz z oferty bojac sie strat. To jest final mistrzostw swiata. Dunczycy grali super do samego finalu ale kazdemu zespolowi moze sie przytafic slabszy dzien i Skandynawom jeszcze taki sie tutaj nie przytrafil. Ich atuty to warunki fizyczne, sila, rzuty z dystansu, swietny atak pozycyjny, ale Hiszpanie tez maja swoje zalety, szybka, dynamiczna gra przynosi efekty. Mysle ze dzisiaj powalcza i moze znow siegna po zloto tak jak w 2006 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: piłka ręczna, liga hiszpańska mężczyzn

spotkanie: Pilotes Posada - BM Granollers

typ: 2

kurs: 2.30

bukmacher: William Hill

godz: 20:45

analiza:

Europejskie ligi piłki ręcznej mężczyzn zaczynają powoli wznawiać swoje rozgrywki po przerwie spowodowanej MŚ w Hiszpanii. Do dzisiejszej analizy wybrałem mecz hiszpańskiej pierwszej ligi pomiędzy zespołami Pilotes Posada i BM Granollers, oba te zespoły zajmują miejsca w dolnej części tabeli i ich celem na ten sezon jest raczej walka o miejsca 8-12. co do gospodarzy dzisiejszego meczu t po rozegraniu 15 kolejek zgromadzili na swoim koncie 11 punktów, na ten dorobek złożyły się 4 zwycięstwa, 3 remisy i 8 porażek co daje im obecnie 12 miejsce w ligowej tabeli. Bilans bramkowy drużyny wynosi 410:447. Natomiast drużyna Granollers w tym sezonie spisuję się trochę lepiej obecnie zajmują 9 miejsce z dorobkiem 13 punktów, które zebrali dzięki 5 zwycięstwom, 3 remisom i 7 porażkom. Ich bilans bramkowy to obecnie 392:400. Obie drużyny dysponują podobnym potencjałem kadrowym, czyli solidni zawodnicy lecz bez gwiazd, na uwagę zasługuje jedynie bramkarz gości który był nawet bliski reprezentowania Hiszpanii na zakończonych niedawno MŚ, lecz ostatecznie wypadł z kadry przed samym turniejem. Sądzę, że wynik będzie oscylował w okolicach remisu i minimalnie wygrają goście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: Piłka ręczna, Hiszpania Asobal

spotkanie: ARS Palma del Rio - BM Aragon

typ: 2

kurs: 2,25

bukmacher: Bwin

godz: 18:00

analiza:

przed nami sobotnia seria spotkań 16. kolejki męskich rozgrywek ligi Asobal, która dopiero co wznowiła swoje rozgrywki po MŚ. Do dzisiejszej analizy wybrałem spotkanie pomiędzy zespołami ARS Palma del Rio i BM Aragon. Gospodarze dzisiejszego spotkania po 15 seriach gier zajmują ostanie, 16. miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie 7 punktów, ich tego sezonowy bilans zwycięstw, remisów i porażek wynosi odpowiednio 3-1-11. Bramki 383:432. Lepiej natomiast wygląda ich bilans domowy w siedmiu meczach odnieśli 3 zwycięstwa i 4 razy przegrali. Drużyna Aragon w obecnych rozgrywkach prezentuje się dużo lepiej obecnie zajmują 8. miejsce w tabeli z 15 punktami, ich bilans wynosi 7-1-7, a stosunek bramek to 417:405. W ośmiu meczach wyjazdowych odnieśli 4 zwycięstwa i 4 porażki. Sądzę, że goście wygrają 2-3 bramkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: Piłka ręczna, Norwegia Postenligaen mężczyźni

spotkanie: Viking Handball - Bodö

typ: Bodö (-3.5)

kurs: 2,32

bukmacher: Bet365

godz: 16:00

analiza:

przed nami 14. seria spotkań w lidze norweskiej piłkarzy ręcznych, która dopiero co wznowiła rozgrywki po zakończonych tydzień temu MŚ w Hiszpanii. Co dzisiejszej analizy wybrałem mecz dwóch ligowych outsiderów, zespołów Viking Handball i Bodö.

Gospodarze dzisiejszego spotkania w obecnym sezonie spisują się wręcz dramatycznie po rozegraniu 13 spotkań zajmują ostatnie, 12. miejsce w tabeli z dorobkiem -2 punktów (przed sezonem związek nałożył na klub karę odjęcia 4 punktów). Zespół odniósł tylko jedno zwycięstwo (co ciekawe na wyjeździe), przy aż 11 porażkach. Stosunek bramek to 336:448. W meczach u siebie Viking poniósał 7 porażek, przegrywając każdy mecz średnio 10 bramkami. Sytuacja gości w porównaniu z ich dzisiejszymi rywalami jest o niebo lepsza obecnie zajmują 10. miejsce w tabeli z dorobkiem 10 punktów na który złożyło się 7 porażek, 2 remisy i 4 zwycięstwa. Ich bilans bramkowy wynosi 312:327. W meczach wyjazdowych Bodö wygrało 2 razy i poniosło 4 porażki. Powyższe czynniki jak i moje przeczucie wskazują na dość wyraźną wygraną gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: Piłka ręczna, Szwecja Elitserien mężczyzn

spotkanie: IFK Skövde HK - Alingsas HK

typ: 1

kurs: 2,05

bukmacher: Bwin

godz: 19:00

analiza:

przed nami spotkanie 23. kolejki rozgrywek szwedzkiej najwyższej klasy rozgrywkowej piłkarzy ręcznych. Mecz pomiędzy zespołami IFK Skövde HK i Alingsas HK. Gospodarze dzisiejszego spotkania po rozegraniu 22 spotkań zajmują 11. miejsce czyli pierwsze z tych które zmuszają do gry w barażach o pozostanie w lidze. Do tej pory zespół zgromadził 20 punktów, ich bilans zwycięstw, porażek i remisów wynosi odpowiednio 10-12-0, a stosunek bramek to 623:635. W meczach u siebie IFK Skövde HK odniosło 7 wygranych i 4 razy przegrało, a ich bilans bramkowy we własnej hali wynosi 339:316. Goście natomiast obecnie zajmują 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 29 punktów na który złożyło się 13 zwycięstw, 3 remisy i 7 porażek. Ich bilans bramkowy to 622:570. Dużo gorzej wyglądają ich dokonania w meczach wyjazdowych gdzie odnieśli 4 zwycięstwa, 2 razy zremisowali i ponieśli 5 porażek. Bilans bramkowy na wyjeździe to 308:310. Za gospodarzami przemawia atut własnej hali oraz ich determinacja aby wywindować się co najmniej na 10. miejsce w tabeli co zapewni im spokojne utrzymanie w lidze, dlatego sądzę, że wygrają po wyrównanym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: Piłka ręczna, Niemcy Puchar Panowie

spotkanie: SG Flensburg-Handewitt - Rhein Neckar Löwen

typ: 1

kurs: 1,65

bukmacher: Betclic

godz: 20:15

analiza:

przed nami spotkanie ćwierćfinałowe pucharu Niemiec piłkarzy ręcznych, mecz pomiędzy drużynami SG Flensburg-Handewitt i Rhein Neckar Löwen. Obie te drużyny co roku walczą o najwyższe miejsca w końcowej tabeli Bundesligi, dlatego jest dość dziwne, że z drabinki wyszło, że spotykają się już w 1/4 finału. Gospodarze dzisiejszego spotkania w obecnym sezonie spisują się bardzo dobrze po 19 kolejkach zajmują 3. miejsce z dorobkiem 30 punktów, na który złożyło się 14 wygranych, 2 remisy i 3 porażki. Ich bilans bramkowy wynosi 595:487. Ogromnym atutem Flensburga jest atut własnej hali bowiem na własnym terenie demolują oni każdego przeciwnika, wygrali wszystkie 9 meczy u siebie, a na szczególna uwagę zasługuje ostatnie zwycięstwo nad naszpikowanym gwiazdami THW Kiel 35:29. Dodatkowo dwa duńskie motory napędowe Flensburga (Knudsen, Eggert) są w świetnej formie co potwierdzili na ostatnich MŚ. Ekipa z Manheim po rewelacyjnym początku sezonu teraz chyba złapała lekka zadyszkę, co może być spowodowane kontuzja Gensheimera, który na boisko wróci dopiero w maju. W tabeli Bundesligi zajmują 1. miejsce z 35 punktami, na ten dorobek złożyło się 17 zwycięstw, 1 remis i 1 porażka. Stosunek bramek to 539:472. Z meczy wyjazdowych Lwy wygrały wszystkie 9, więc kto dzisiaj przegra popsuje sobie świetną serie. Sądzę, że gospodarze wygrają 2-3 bramkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: Niemcy Bundesliga, mężczyźni

spotkanie: Frisch auf Göppingen - Füchse Berlin

typ: 2

kurs: 1.75

bukmacher: Pinnacle sports

godz: 20:15

analiza:

przed nami spotkanie 20. serii spotkań niemieckiej Bundesligi piłkarzu ręcznych, która właśnie wznawia rozgrywki po zakończonych niedawno MŚ w Hiszpanii. Do dzisiejszej analizy wybrałem spotkanie pomiędzy Frisch auf Göppingen i Füchse Berlin, a więc zespołami, które zajmują miejsca w dwóch różnych połowach tabeli. Gospodarze dzisiejszego spotkania po rozegraniu 19 spotkań zajmują 10. miejsce w tabeli Bundesligi z dorobkiem 16 punktów, na ten dorobek złożyło się 7 zwycięstw, 2 remisy i 10 porażek. Ich bilans bramkowy wynosi 522:522, czyli są na zero. Göppingen trochę lepiej spisuje się w meczach u siebie, gdzie mają bilans zwycięstw, remisów i porażek odpowiednio 5-1-4, a bramkowy 292:269. Füchse w tym sezonie spisuje się tak jak w ubiegłym, czyli walczy o miejsce na podium w końcowym rozrachunku. Obecnie zajmują 4. miejsce w Bundeslidze z dorobkiem 28 punktów, ich dotychczasowy bilans to 13 zwycięstw, 2 remisy i 4 porażki. Bilans bramek berlińczyków to 537:485. Z 9 tego sezonowych wyjazdów Lisy przywiozły 14 punktów, przegrały tylko z silnym Flensburgiem i Lwami z Manheim. Dodatkowym atutem Lisów jest potencjał kadrowy, który nie wątpliwie działa na ich korzyść, dlatego uważam, że bez większych problemów wygrają z przewagą 2-3 bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NIEMCY: Bundesliga

Spotkanie:Göppingen - Fuchse Berlín

06.02.2013 20:15

Typ: over 51.5

Kurs: 1.48

Bukmacher:bwin

Analiza:Dzisiaj o godzinie 20.15 odbędzie się spotkanie w niemieckiej Bundeslidze piłkarzy ręcznych

pomiędzy zespołami Goppingen a Fusche Berlin. Jest to 20 seria spotkań, w której faworytem dzisiejszego spotkania

sągoście, którzy zajmują wyższe miejsce w tabeli. Fusche jest 4 natomiast Goppingen plasuje się na 10 pozycji.

W bezpośrenich pojedynkach między tymi zespołami, aż w 4 meczach na 5 padł over 51.5 Dodatkowo ważnym argumentem

przemawiającym za moim typem jest fakt, iż oby dwa zespoły w ostatnich 5 meczach rzucały dużo bramek, kończąc

swoje mecze wysokimi wynikami. Mam nadzieję, iż dzisiaj będzie podobnie. Pomimo dużej różnicy w grze obu zespołów

spodziewam się dziś wyrówanego pojedynku z ostatecznym rezultatem korzystnym dla gości. Mój typ to 25:27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: Champions League panowie, piłka ręczna

spotkanie: Chehovski Medvedi Chekov - HSV Hamburg

typ: 1

kurs: 1,72

bukmacher: Bwin

godz: 15:45

analiza:

przed nami 8. kolejka rozgrywek LM piłkarzy ręcznych, a zarazem pierwsza tegoroczna, do dzisiejszej analizy wybrałem spotkanie na szczycie grupy A pomiędzy zespołami Chehovski Medvedi Chekov i HSV Hamburg. Gospodarze dzisiejszego spotkania w siedmiu meczach tegorocznej LM zgromadzili 11 punktów (5 wygranych, 1 remis i 1 porażka). Ich bilans bramkowy wynosi 222:194. Bardzo dobrze wygląda sytuacja Niedźwiedzi w meczach u siebie bowiem wygrali wszystkie trzy, każdy minimum 6 bramkami. W lidze rosyjskiej oczywiście również prowadza, ponieważ wygrali swoje wszystkie 17 spotkań każde z ogromna przewagą. Hamburg natomiast w tym sezonie przechodzi dość znaczny kryzys, w LM jeszcze sytuacja wygląda nie najgorzej bowiem legitymują się takim samym bilansem jak Niedźwiedzie, przegrywają tylko trochę stosunkiem bramek 207:189. Na wyjazdach do tej pory 2 razy wygrali i ponieśli 1 porażkę. Trochę gorzej wygląda sytuacja w Bundeslidze bowiem po rozegraniu zajmują 6. miejsce z bilansem zwycięstw, remisów i porażek wynosi 12-2-5. Sądzę, że ogromnym atutem Niedźwiedzi będzie własna hala oraz obecna forma zawodników dlatego wygrają 2-3 bramkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: SZWECJA: Elitserien

Spotkanie:Drott - Malmö

07.02.2013 19:30

Typ: 1

Kurs: 1.55

Bukmacher: Expekt

Analiza: Dzisiaj o godzinie 19.30 odbędzie się spotkanie w szwedzkiej Elitserien

pomiędzy zespołami Drott i Malmo. Gospodarze plasują się na 5 miejscu z czteropunktową

stratą do liderującego Guif. Goście plasują się na 11 miejscu. Faworytem tego spotkania jest

ekipa Drott, jednak bezpośrednie pojedynki z Malmo zawsze są wyrównane i los takich meczów

wyjaśnia się w końcówkach meczów. Na 5 pojedynków 4 razy wygrywała ekipa Drott, natomiast

jednym zwycięstwem mogą pochwalić się goście. Ostatnie mecze ie należały do najlepszych

w wykonaniu Drott i dlatego mam nadzieję iż dzisiejszy mecz będzie przełamaniem złej passy.

W mojej opinii możemy spodziewać siębardz odobrego widowiska, a gospdoarze wygrają 28:25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NIEMCY: Bundesliga

Spotkanie:Essen - Gummersbach

08.02.2013 19:45

Typ: over 51.5

Kurs: 1.50

Bukmacher: Bwin

Analiza: Dzisiaj o godzinie 19.45 odbędzie się spotkanie pomiędzy zespołami Essen, a Gummersbach w niemeickiej

bundeslidze. Faworytem w tym spotkaniu wydają się być goście, którzy zajmują wyższe miejsce w tabeli - 15 pozycja

natomiast Essen zamyka ligową tabele. Jeśli chodzi o gospdoarzy to mają oni fatalną passe 18 porażek, przełamując

to tylko jednym zwycięstwem. Jest to naprawdę marny wynik. W dzisiejszym spotkaniu upatruję jednak cień szansy w kipie

gospdoarzy. Musi być jednak spełnionych kilka warunków. Po pierwsze- twarda gra w oboronie, drugi z warunków to skuteczność

w ataku. Jeśli spełnią oni oba warunki mają szanse na uzyskanie pozytywnego wyniku. W ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi drużynami

pięciokrotnie padał over 51.5 z dużym zapasem bramkowym. Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie będzie wyrównane, a o wyniku zadecydują końcowe

minuty spotkania, a w mojej opinii zwyciężą goście 26:29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...