Skocz do zawartości

[Zamknięty] Pozostałe Ligi Europejskie


Obstawianie

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka Ręczna > Mistrzostwa Świata Mężczyzn 12.01 18:00

Islandia - Russia

typ over 60 :minus:

kurs 1,85

Tobet

Jak dla mnie najlepsze spotkanie dzisiejszego dnia bardzo ciekawa para. Zapowiada sie szybki mecz, sporo kontrataków- dużo rzutów szybkich akcji z obu stron. Linia spokojnie do pokrycia Lekkim faworytem tego spotkania chyba sa Islandczycy,ale ze to 1 spotkanie rożnie może być. Obie drużyny zdecydowanie grające ofensywnie pole do popisu będą mieli skrzydłowi, myślę ze obie drużyny spokojnie przekroczą granice 30 bramek.Jako ze zmieniły sie zasady, każdy mecz jest bardzo ważny w grupie. Wiec raczej nikt nie będzie kombinował w takim meczu, juz będziemy mieli poważne granie- obie drużyny sa bardzo zgrane,doświadczone maja kilku świetnych zawodników. Liczę na bardzo ciekawe spotkanie bardzo wyrównane błyszczeć powinni Konstantin Igropulo Alexey Rastvortsev i Mikhail Chipurin , po stronie Islandzkiej liczę i jestem ciekaw jak zagrają Aron Palmarsson i Gudjon Valur Sigurdsson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


19:30 13.01 Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania Piłka Ręczna

spotkanie Czarnogóra - Francja

typ Francja: 30.0 under

kurs 1,85

Tobet

 

Czarnogórcy wczoraj zawiedli- cały mecz gonili wynik z Argentyna, bardzo słabo w ataku i przede wszystkim w obronie, chyba nie najlepiej przygotowani do tych mistrzostw.Dzisiejszy rywal to dużo wyższa pulka trójkolorowi zagrali wczoraj bardzo spokojnie -typowy 1 mecz w turnieju, po prostu żeby wygrać jak najniższym nakładem sil .Dali rzucić Tunezji sporo bo 27 bramek ogólnie nie był to ich najlepszy występ, ale jest to zespól typowo turniejowy rozkręcający sie z meczu na mecz.Francja powinna wygrać to spotkanie w miarę spokojnie jeśli poprawia wiele czynników w grze, myślę ze ten mecz będzie inaczej wyglądał. W każdym elemencie Karabatic i spółka sa lepsi od bałkańskich rywali, jeśli ci nie poprawia gry w obronie oraz w ataku to Francja zasypie ich kontrami, maja lepszych skrzydłowych. Ja jednak liczę na dużo mobilizacje w grze Czarnogórców, którzy będą sie chcieli zrehabilitować- wyjdą na maksa zmobilizowani, staną twardo w obronie na Lini. Przewiduje sporo fauli brzydkiej gry- kar I karnych. Myślę ze to może byc trudne spotkanie dla Francji jeśli rywale zagrają na 100% swoich możliwości, bardzo konsekwentni ,imo linia myślę bardzo wysoka przekroczyć 30 bramek to sporo w takim meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: Piłka ręczna, Mistrzostwa Świata panowie

spotkanie: Brazylia - Argentyna

typ: Argentyna wygra różnicą 4-6 bramek

kurs: 3.50

bukmacher: Bet365

godz: 15:00

analiza:

przed nami druga runda meczy w grupie A MŚ piłkarzy ręcznych rozgrywanych w Hiszpanii, naprzeciw siebie stają mistrz Ameryki Argentyna i wicemistrz Brazylia. Oba zespoły mają już za sobą pierwszy mecz w turnieju Argentyńczycy wygrali z Czarnogórą 28:26, natomiast Brazylia dostała lanie od Niemców 33:23. W roli faworytów upatrywani są gracze Argentyny, którzy bardzo dobrze zaprezentowali się w pierwszym meczu turnieju wygrywając z wcale nie słabą (awansowała do turnieju kosztem potęgi światowego handballu Szwecji) Czarnogórą. Dodatkowo w ostatnich latach Argentyna regularnie ogrywa Brazylię w finałach mistrzostw Ameryki oraz ma większe obycia na arenach MŚ w 2011 roku w grupie wygrali z Chile, Słowacją i Szwecją(!) oraz zremisowali z Koreą Południową. Co prawda w kolejnej fazie przegrali wszystkie mecze, ale ogólna postawa drużyny była bardzo na plus. Brazylia w tym turnieju jak i we wszystkich poprzednich nie prezentuje sie za dobrze w potrafi wygrywać tylko z drużynami z Afryki. Sądzę , że Argentyna odniesie wyraźne zwycięstwo, do którego poprowadzą ją bracia Simonet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna (Mistrzostwa Świata)

Mecz: Chile - Islandia

Typ: Islandia (-12,5 handicap)

Kurs: 2,35

Bukmacher: Bwin

Data: 13.01.2013 godz: 15:45

 

Analiza:

 

W drugiej kolejce spotkań grupy B spotkają się drużyny Chile i Islandii, które swoje pierwsze spotkania przegrały. O ile Chilijczycy mogą być nawet zadowoleni z nikłej, dwubramkowej porażki z Macedonią, o tyle dla Islandii przegrana z Rosją może stanowić duży problem. W grupie jest jeszcze przecież bardzo silna Dania i Islandczycy mogą zająć dopiero trzecie miejsce w grupie.

 

Dziś jednak staną przed szansą na poprawienie sobie nastrojów i sądzę że zechcą ją bezlitośnie wykorzystać i nastrzelać egzotycznemu rywalowi tyle bramek ile tylko się da. Zawodnicy z Chile nie są przyzwyczajeni do grania codziennie meczów na najwyższym poziomie i podejrzewam że wysiłek włożony we wczorajszy wyrównany mecz z Macedonią mocno się dzisiaj odbije na ich postawie. A jest to zespół któremu zdarzały się już porażki różnicą kilkunastu bramek z rywalami ze światowej czołówki, Islandia z kolei gra szybko w ataku, potrafi błyskawicznie zdobywać bramki i budować wysoką przewagę. Jeśli złapie dziś szybko właściwy rytm to rozmiary zwycięstwa mogą być bardzo okazałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka ręczna, Mistrzostwa Świata, 13.01.2013 17:20

Spotkanie:Tunezja - Niemcy

Typ:Niemcy - 5,5

Kurs: 3,30

Bukmacher: Bwin

Analiza:

 

Dziś przed nami kolejny dzień emocji związanymi z Mistrzostwami Świata w piłce ręcznej mężczyzn. Nasi szczypiorniści po zwycięstwie nad Białorusią 24-22 mają dzień przerwy. Skupiłem się zatem na innych spotkaniach ,a moja uwaga szczególnie zatrzymała się na meczu Tunezja-Niemcy. Faworytem tego meczu są oczywiście nasi zachodni sąsiedzi posiadający najlepsza klubową ligę na świecie. Ekipa ta posiada naprawdę silny zespół, jednak ostatnio brakuje im sukcesów międzynarodowych i na tym turnieju nie są stawiani w roli faworyta. Moim zdaniem Niemcy podobnie jak Polacy mogą być czarnym koniem tej imprezy.Rozpoczęli bardzo dobrze wygrywając wczoraj z Brazylia 33-23 udowadniając swą wyższość zwłaszcza w 2 połowie meczu. W tym spotkaniu zabrakło ewidentnie solidnego przygotowania fizycznego Brazylijczykom, i świetnie zawsze przygotowani w tym elemencie Niemcy pozbawili złudzeń w dalszej części spotkania. Nasi sąsiedzi to bardzo dobra drużyna, która przygotowując się do mistrzostw prezentowała się bardzo dobrze pokonując i remisując z wielkimi nieobecnymi Szwedami oraz pewnie ogrywając nieprzewidywalnych Rumunów. Tunezja jako mistrz Afryki wczoraj niespodziewanie uległa Francji tylko trzema bramkami za sprawą głównie złej skuteczności trójkolorowych. Stracili w tym spotkaniu dużo siły , na pewno więcej niż dzisiejsi rywale, którzy przez całą 2 połowę kontrolowali przebieg gry. Obie Reprezentacji grali ze sobą już kilkakrotnie . W 5 oficjalnych spotkaniach Niemcy za każdym razem byli górą wygrywając : 26-24, 30-21,35-28,26-24 i 2 lata temu w mistrzostwach świata 36-26. Kursy jakie bukmacherzy wystawili są o dziwo według mnie wysokie na Reprezentację Niemiec. Postanowiłem zagrać z handicapem minusowym 5,5 bramki na drożynę prowadzoną przez HEUBERGERA Martina. Kurs jest świetny i nie sądzę, aby Tunezyjczycy zagrali równie dobry mecz jak wczoraj. Ostra , twarda gra w obronie Niemiec powinna przynieś sporą przewagę . Jest to silna kadra , świetnie przygotowana fizycznie. W grupie zagrają jeszcze z Czarnogórą , Argentyną i Francją . Dzisiejsze zwycięstwo przybliży ich do awansu z 2 pierwszych miejsc co jest bardzo ważne w dalszej fazie turnieju. Stawiam na pewną wygrana drużyny , która posiada zdecydowanie lepszy team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: ŚWIAT: Mistrzostwa Świata

Spotkanie:Rosja - Dania

13.01.2013 20:15

Typ: under 60.5

Kurs: 1.85

Bukmacher: Sportingbet

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.15 odbędzie się spotkanie między zespołami Rosji i Danii.

Bez wątpienia jest to najciekawszy mecz z pośród dzisiejszych spotkań. Faworytem

wydają się być Skandynawowie, jednak ekipa Sbornej nie powinna oddać tego meczu zbyt łatwo.

Swoje pierwsze spotkania zarówno Duńczycy jak i ROsjanie wygrali. Ci pierwsi bezlitośnie

odprawili z hukiem Katar, natomiast Rosjanie dość niespodzsiewanie pokonali wyżej notowaną

ekipę Islandii. Takie zwycięstwo może dodać im wiele animuszu i zachęcić do jeszcze większej walki przeciwko MIstrzom Europy z

poprzedniego roku. W moim odczuciu mecz będzie stał na bardzo wysokim poziomie, obejrzymy przede wszystkim

dobrą gre obronną obu ekip. Moim zdaniem under 60.5 bramek bardo możliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19:30 13.01 Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania Piłka Ręczna

spotkanie Czarnogóra - Francja

typ Francja: 30.0 under :minus:

kurs 1,85

Tobet

 

Czarnogórcy wczoraj zawiedli- cały mecz gonili wynik z Argentyna, bardzo słabo w ataku i przede wszystkim w obronie, chyba nie najlepiej przygotowani do tych mistrzostw.Dzisiejszy rywal to dużo wyższa pulka trójkolorowi zagrali wczoraj bardzo spokojnie -typowy 1 mecz w turnieju, po prostu żeby wygrać jak najniższym nakładem sil .Dali rzucić Tunezji sporo bo 27 bramek ogólnie nie był to ich najlepszy występ, ale jest to zespól typowo turniejowy rozkręcający sie z meczu na mecz.Francja powinna wygrać to spotkanie w miarę spokojnie jeśli poprawia wiele czynników w grze, myślę ze ten mecz będzie inaczej wyglądał. W każdym elemencie Karabatic i spółka sa lepsi od bałkańskich rywali, jeśli ci nie poprawia gry w obronie oraz w ataku to Francja zasypie ich kontrami, maja lepszych skrzydłowych. Ja jednak liczę na dużo mobilizacje w grze Czarnogórców, którzy będą sie chcieli zrehabilitować- wyjdą na maksa zmobilizowani, staną twardo w obronie na Lini. Przewiduje sporo fauli brzydkiej gry- kar I karnych. Myślę ze to może byc trudne spotkanie dla Francji jeśli rywale zagrają na 100% swoich możliwości, bardzo konsekwentni ,imo linia myślę bardzo wysoka przekroczyć 30 bramek to sporo w takim meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14.01 18:00 Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania

spotkanie Białoruś - Serbia

typ Serbia: 26.5 powyżej

kurs 1,85

Tobet

 

Gra Serbów zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie, zdemolowali Koreańczyków wygrywajać bardzo pewnie.Od początku podopieczni Vukovicza zagrali bardzo dobrze w ataku, dużo szybkich dynamicznych akcji.Dobrze funkcjonowała obrona -osobiście uważam, ze dzisiaj zobaczymy podobne spotkanie. Serbowie sa w każdym calu, elemencie lepszym zespołem od BiałorusiI, ktora moim zdanie gra dość pasywnie w ataku. Jeśli gra ich największa gwiazda, wszystko idzie pod Rutenke, który jest wielka gwiazda światowego handbalu. Reszta zespołu gra dość wolno w ataku, brakuje ryzyka ta koronka nie chodzi tak jak powinna.Serbowie posiadają więcej argumentów ich gra nie jest taka czytelna, myślę ze szybko zdominują rywala będą chcieli szybko odskoczyć na parę bramek, wygrać pewnie 1 polówkę.Serbowie nie popełnia polskich błędów, czyli nie będzie za dużo przestojów strat w grze.Dobrze bronił Darko Stanic myślę ze Serbowie do maksimum będą chcieli wyłączyć Rutenke w obronie. Grac dość agresywnie i szybkim kontrami robić sobie przewagę.W dobrej formie sa gwiazdy Momir Ilic(7goli w 1 meczu)Marko Vujin(5goli), dzisiaj osobiście liczę na Ivan Nikcevica, który powinien błyszczeć i dac dużo więcej swojemu zespołowi niz w meczu z Korea.Serbowie dysponują bardzo ciekawym zgranym zespołem, myślę ze jeśli otrzymają skuteczność grając na poziomie 63% będą bardzo groźni dla naszego zespołu I nie tylko. Dzisiaj spokojnie powinni przekroczyć linie oferowana przez Tobet, rzucając w granicach 30 bramek i wygrywając bardzo spokojnie to spotkanie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna (Mistrzostwa Świata)

Mecz: Egipt - Hiszpania

Typ: liczba bramek w meczu – over 51,5

Kurs: 2,05

Bukmacher: Bwin

Data: 14.01.2013 godz: 19:00

 

Analiza:

 

Gospodarze Mistrzostw Świata w drugim swoim meczu zmierzą się z kolejnym rywalem z Afryki. Pokonanie Algierii przyszło im nadspodziewanie łatwo, bowiem rywale zaprezentowali kompromitującą formę, zwłaszcza w ataku nie potrafiąc przeprowadzić składnej akcji. Nic dziwnego, że mecz przypominał bardziej sparing, niż spotkanie Mistrzostw Świata.

Z kolei Egipt rozpoczął od porażki 23:32 z Węgrami, prezentując się nieco lepiej niż Algieria. Wydaje mi się że dzisiaj z Hiszpanią może paść podobny wynik – Hiszpanie dysponują piorunującą siłą w ofensywie i jeśli zostaną zmuszeni do przyspieszenia nieco swoich akcji i zagrają z pełną koncentracją to spokojnie powinni zbliżyć się nawet do granicy 35 zdobytych goli w meczu. Egipt też powinien zdobyć więcej goli niż udało się to Algierczykom i jeśli przekroczą granicę 20 zdobytych goli to over zostanie pokryty.

Uważam że linia została ustawiona dość nisko pod wpływem niskiego wyniku pierwszego spotkania Hiszpanii z Algierią, ale tam powodem była beznadziejna postawa Algierczyków. Egipt stać na postawienie trudniejszych warunków i zmuszenie gospodarzy to większego wysiłku co powinno zaowocować wynikiem bramkowym w granicach podobnych do meczu Węgry-Egipt a więc w okolicach 55 bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna (Mistrzostwa Świata)

Mecz:Polska -Arabia Saudyjska

Typ: Arabia +9,5

Kurs: 2.75

Bukmacher: Bwin

Data: 14.01.2013 godz: 20.15

 

Analiza:

 

 

 

Juz dzis o godzinie 20,15 poczatek drugiego spotkania naszej reprezentacji na mistrzostwach swiata w pilce recznej rozgrywanych w Hiszpanii. jak wiekszosci pewnie wiadomo Polacy ten turniej zaczeli pod wodza nowego trenera ktory to zastapil na stanowisku Bogdana Wente. Ogladajac ostani mecz jestem pelen obaw o jakis przyzwoity wystep Polaków w tych mistrzostwach ponieważ niema juz takiego zgrania i kombinacji i w akcjach jak za najlepszych let w kadrze Bogdana Wenty. nowym trenerem zostal Biegler ktory to jak narazie z kadra rozegrał cztery spotkania co prawda zednago nie przegral lecz byly to minimalne wygrane .W dzisiejszym meczu mysle ze Polacy co prawda od poczatku przycisna ale po wyrobieniu przewagi trener tak jak w ostanim meczu wpuści zawodnik z lawki zeby potem miec wrazie czego zmiennikow na późniejsze mecze . W meczach przygotowawczych Polska a także w ostatnich miesiacach Ekipa Polska nie pokazywala juz takiego poziomu jak kiedys wygrana jednym golem z Czechami remis z Wegrami czy tez tylko dwu bramkowa wygrana z z Bialorusia w ostanim meczu .Wybiegajac w przod z mysla o meczu Polakow z Serbami czy tez Slowencami .Moim skromnym zdaniem Biegler nie jest odpowiednia osoba na tym stanowisku i pod jego wodza daleko nie dojda a szkoda bo zawodnicy Polscy grajacy w najlepszych zespolach Swiata mogli by pod odpowiednia wodza daleko dojsc a tak to sadze ze wygranie taka roznica punktow ja kw typie podalem jest dla niech nie realne .Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yscyplina: ŚWIAT: Mistrzostwa Świata

Spotkanie:Białoruś - Serbia

14.01.2013 18:00

Typ: over 48.5

Kurs: 1.88

Bukmacher: Pinnaclesports

Analiza: Dzisiaj o godzinie 18.00 odbędzie się mecz drugiej kolejki grupy C na Mistrzostwach

Świata w piłce ręcznej w Hiszpanii. Wicemistrzowie europy podejmą ekipe Białorusi. Zdecydowanie

silniejszym zespołem wydają się być Serbowie. Wygrali dość pewnie swój pierwszy mecz z Koreą Płd

natomiast Białoruś odniosła porażkę z naszymi orłami. W dzisiejszym meczu spodziewam się wielu ciekawych

akcji oraz dużej woli walki ze strony obu ekip. Mam nadzieję iż oby dwa zespoły nie spiszą się

nadwyraz dobrze w obornie i wynik będzie wysoki. Nalezy pamiętać o tym, że poprzez zmieniony

system rozgrywek każdy mecz się liczy i bilans bramek również jest ważny. Jeśli Białorusini nie odpadną

zbyt szybko w pojedynku z Serbami możemy spodziewać siębardzo dobrego widowiska. Mój typ 23:26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fLDnXu7n-4pzALOLm.pngEgipt - HiszpaniaSCEVt9mh-bT0EVFKL.png

14.01.2013 19:00

Mistrzostwa Świata

Typ:Hiszpania -12,5

Kurs: 3,30

Buk: Bwin

 

W drugiej kolejce grupy D gospodarze podejmą Egipt. Azjatycka drużyna na razie bez żadnych sukcesów w MŚ. Hiszpania jest to czołowa drużyna na świecie i faworyt tych mistrzostw, mają silną ligę oraz b. dobrych zawodników. W pierwszym meczu wygrali aż 23 bramkami z Australią. Goście odnoszą sukcesy w mistrzostwach Afryki, ale po za tym ciężko im wygrać z jakąkolwiek ekipą europejską licząca sie w stawce. Swój pierwszy mecz przegrali z Węgrami różnicą 9 bramek. Hiszpania to zdecydowany faworyt i wygrała jak dotychczas wszystkie mecze z Egiptem. Myślę, że gospodarze wygrają ten mecz ponieważ są zdecydowani lepsi i grają u siebie a jak wiadomo w piłce ręcznej sędziowie też pomagają gospodarzom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: piłka ręczna, MŚ mężczyźni

spotkanie: Hiszpania - Egipt

typ: Hiszpania wygra różnicą 10-12 bramek

kurs: 4.00

bukmacher: Bet365

godz: 19:00

analiza:

przed nami poniedziałkowa seria spotkań rozgrywanych w Hiszpanii mistrzostw świata piłkarzy ręcznych, do dzisiejszej analizy wybrałem mecz grupy D pomiędzy gospodarzami turnieju Hiszpanami oraz Egiptem. Faworytem tego meczu są niewątpliwie gracze z półwyspu Iberyjskiego, jest to drużyna która od kilku lat utrzymuje się w czołówce wszystkich wielkich handballowych imprez, występuje w niej wielu graczy światowego formatu z asami Barcelony i Atletico Madryt na czele. W swoim pierwszym meczu Hiszpanie pewnie pokonali Algierię 27:14, tak "małe" zwycięstwo trochę mnie zdziwiło, ale trzeba to zrzucić raczej na kark presji towarzyszącej pierwszemu meczowi w turnieju. Sądzę, że dziś Hiszpanie zgrają na luzie i bardzo wyraźnie wygrają z Egiptem, drużyna dobra jak na Afrykańskie realia, ale za słaba aby wyjść z grupy na MŚ, co prawda Egipt potrafi raz na jakiś czas sprawić niespodziankę, ostatnią z nich było rozgromienie Serbii 34:19 ale był to raczej jednorazowy wyskok i dzisiaj Hiszpanie powinni wskazać Faraonom ich miejsce w szeregu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna (Mistrzostwa Świata)

Mecz:Polska -Arabia Saudyjska

Typ: M. Jurecki over 4,5

Kurs: 2.30

Bukmacher: Unibet

Data: 14.01.2013 godz: 20.15

 

Dzisiaj wieczorem drugi mecz polskiej reprezentacji w Mistrzostwach Świata. Po wgranej z Białorusią 24-22 pora na Arabię Saudyjską. Arabia pierwszy mecz przegrała 32-22 ze Słowenią. Polacy w dzisiejszym meczu również powinni wysoko wygrać ponieważ Arabia słabo wypada w starciach z europejskimi reprezentacjami, traci ponad 30 bramek w meczu, przegrywając różnicą przynajmniej 10 bramek.

Polacy wygrają dzisiaj i powinni ustrzelić około 30 bramek. Liczę na lepszą skuteczność Michała Jureckiego niż w spotkaniu Białorusią w którym strzelił tylko 3 bramki na 9 rzutów. Dzisiaj powinien mieć więcej sytuacji do strzelenia bramek, ponieważ Arabia słabo gra w obronie. Myślę że w takim spotkaniu spokojnie ustrzeli przynajmniej 5 bramek a kurs jest bardzo zachęcający. W ostatnich pięciu spotkaniach reprezentacji Jurecki w 3 zanotował over 4,5: z Ukrainą 6, z Holandią 5, w pierwszym meczy z Litwą 7, w drugim meczu z Litwą zabrakło jednej bramki.

Uważam że typ bardzo prawdopodobny i warty zagrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14.01 18:00 Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania

spotkanie Białoruś - Serbia

typ Serbia: 26.5 powyżej :plus:

kurs 1,85

Tobet

 

Gra Serbów zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie, zdemolowali Koreańczyków wygrywajać bardzo pewnie.Od początku podopieczni Vukovicza zagrali bardzo dobrze w ataku, dużo szybkich dynamicznych akcji.Dobrze funkcjonowała obrona -osobiście uważam, ze dzisiaj zobaczymy podobne spotkanie. Serbowie sa w każdym calu, elemencie lepszym zespołem od BiałorusiI, ktora moim zdanie gra dość pasywnie w ataku. Jeśli gra ich największa gwiazda, wszystko idzie pod Rutenke, który jest wielka gwiazda światowego handbalu. Reszta zespołu gra dość wolno w ataku, brakuje ryzyka ta koronka nie chodzi tak jak powinna.Serbowie posiadają więcej argumentów ich gra nie jest taka czytelna, myślę ze szybko zdominują rywala będą chcieli szybko odskoczyć na parę bramek, wygrać pewnie 1 polówkę.Serbowie nie popełnia polskich błędów, czyli nie będzie za dużo przestojów strat w grze.Dobrze bronił Darko Stanic myślę ze Serbowie do maksimum będą chcieli wyłączyć Rutenke w obronie. Grac dość agresywnie i szybkim kontrami robić sobie przewagę.W dobrej formie sa gwiazdy Momir Ilic(7goli w 1 meczu)Marko Vujin(5goli), dzisiaj osobiście liczę na Ivan Nikcevica, który powinien błyszczeć i dac dużo więcej swojemu zespołowi niz w meczu z Korea.Serbowie dysponują bardzo ciekawym zgranym zespołem, myślę ze jeśli otrzymają skuteczność grając na poziomie 63% będą bardzo groźni dla naszego zespołu I nie tylko. Dzisiaj spokojnie powinni przekroczyć linie oferowana przez Tobet, rzucając w granicach 30 bramek i wygrywając bardzo spokojnie to spotkanie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna (Mistrzostwa Świata)

Mecz: Algieria - Egipt

Typ: Over 49.5

Kurs: 2.24

Bukmacher: Bet365

Data: 15.01.2013 godz: 16.45

 

 

Dziś 3. kolejka spotkan Mistrzostw Świata w piłce ręcznej. Mecz 2 z 3 najlepszych druzyn afrykanskich. Oba zespoly solidarnie w tych mistrzostwach poniosly po 2 porazki, Egipt przegrał z Węgrami 23-32 ( 55 bramek) oraz wczoraj z Hiszpanią 24-29 ( 53 bramki), natomiast Algieria przegrala z Chorwacją 20-31 (50) i z Hiszpanią 27-14 (41). Z tego wynika ze w meczach tych druzyn 3-krotnie padl wynik powyzej 50 bramek, a zdobycze bramkowe druzyn afrykanskich z tak mocnymi zespolami nie naleza do niskich. Do tego w ostanich konfrontacjach w 2012 roku w Mistrzostwach Afryki druzyny spotykaly sie 2-krotnie : w grupie padl remis 34-34, nastepnie w polfinale 26-25. Po tych wynikach mozna wnioskowac po pierwsze ze druzyny nie grzesza dobra obrona traca duzo bramek, Hiszpanie mogli wczoraj Egipcjanom wrzucic 5 wiecej gdyby im sie bardziej chcialo grac. Podobnie bylo z Algierczykami, linie na over 55 utrzymywaly sie w spotkaniu z Chorwacja przez pierwsza polowe, jednak Algierczycy w koncowce staneli i skonczyli swoja zdobycz na 20 bramkach. Biorac pod uwage srednia gre formacji obronnych i bramkarzy obu druzyn wysnuwam teze ze to spotkanie powinno sie zakonczyc wynikiem okolo 54-55 bramek, sadze ze kursy na to spotkanie sa lekko zanizone. Podobnie zreszta jest z kursami na zwyciestwo, gdzie Bet365 wystawil 1.16 na Egipt a obecnie jest 1.45. W tych mistrzostwach pada calkiem sporo bramek i linie under/over w niektorych spotkaniach sa za niskie, mam nadzieje, ze rowniez dzisiaj nastapi taka sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkanie Macedonia v Islandia 15/01/2013 18:00

Mistrzostwa Świata Mężczyzn -Hiszpania

typ 2

kurs 1,59

Pinnacle

 

Mój typ dnia.Bardzo ważne spotkanie dla układu tabeli jak i samych Islandczyków, którzy po porażce w 1 spotkaniu z Rosja,zdemolowali Chile.Maja w zanadrzu bardzo trudne spotkanie z ekipa Danii.Jak na razie miejsce 3 w tabeli, myślę ze podopieczni Arona Kristjansson zrobią dzisiaj wszystko zęby wygrać to spotkanie w miarę wysoko i szybko. Zdecydowanie odskakując na klika bramek w 1 połowie, co da im dużo spokoju w grze w tedy sa bardzo groźni dla najlepszych drużyn na świecie. Dania chyba zajmie tutaj 1 miejsce w grupie, wiec Islandia będzie starała sie sie na zajęciu 2 miejsca w tej grupie.Jak dla mnie faworyt jest jeden Islandczycy sa zespołem dużo lepszym posiadają bardziej wyrównany skład więcej alternatyw w ataku graja bardzo szybko piłką w ataku. Gra opiera sie o skrzydłowych bardzo lubią kontrować swoich rywali.Obie drużyny nie za dobrze bronią wyniki Macedończyków nie powalają tylko 2 bramkowa wygrana z Chilie 4-ma z ekipa Kuwejtu po bardzo dobrej 1 połowie- dramatyczne drugie pól godziny gry.Wszystko praktycznie idzie do Lazarova, który robi swoje, ale jestem pewny ze sam tego meczu nie wygra. Oceniając obie drużyny stwierdzam ze Lazarov i spółka poprawia na pewno lepiej grac szczegolnie bronic,ale wygląda na to ze jest to kolejna słabo przygotowana ekipa do tego turnieju.Przewiduje takie run and gun z obu stron, totalna kanonadę w której więcej do powiedzenia będą mieli Aron Palmarsson i spółka i wygrają to pewnie i zdecydowanie.Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: ŚWIAT: Mistrzostwa Świata

Spotkanie:Macedonia - Islandia

15.01.2013 18:00

Typ: over 53.5

Kurs: 1.60

Bukmacher: Bwin

Analiza: Dzisiaj o godzinie 18.00 odbędzie się kolejne spotkanie grupowe między zespołami

Macedonii oraz Islandii. Z racji tego że grupa B jest bardzo wyrównana, każdy mecz jest na wagę

dobrego roztsawienia przed 1/8 dlatego w dzisiejszym meczu spodziewam się wielu klarownych akcji

dużo bramek, oraz licze na nieoczekiwane zwroty akcji. Zarówno ekipa Macedonii jak i Islandii mają w swoich

szeregach lidera. W Macedonii jest to Kiril Łazarov, natomiast w ekipie Islandii Sigurdsson. Oby dwie ekipy

słyną z "rozstrzelania" zarówno dużo bramek rzucają jak i dużo tracą. W dotychczasowych dwóch spotkanaich między tymi zespołami dwa razy padał

wynik overowy. Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie również będzie obfite w bramki, a zakończy sięzwycięstwem

Islandii 25:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna (Mistrzostwa Świata)

Mecz: Macedonia - Islandia

Typ: Islandia (-3,5 handicap)

Kurs: 2,35

Bukmacher: Bwin

Data: 15.01.2013 godz: 18:00

 

Analiza:

 

W grupie B dojdzie dziś do niezwykle ważnego meczu, który powinien zadecydować o tym kto zajmie w tej grupie trzecie miejsce. Stawka jest wysoka, bowiem zespół z czwartej pozycji wpadnie zapewne w 1/8 finału na Francję co może oznaczać kłopoty.

Macedonia ma już za sobą mecze ze słabeuszami tej grupy i mimo dwóch zwycięstw nie zachwyciła. 30:28 z Chile i 34:30 z Katarem to wyniki delikatnie mówiąc niezbyt okazałe. Widać było że zespół jest cały czas bardzo mocno uzależniony od swojej gwiazdy – Kiryła Lazarova, nawet z tak słabymi rywalami jego partnerzy nie potrafili na dłużej wziąć ciężaru gry na siebie. Zaskakująco słabo funkcjonowała też obrona, która z reguły była mocnym punktem Macedończyków.

Islandia zaczęła od falstartu, czyli porażki z Rosją 25:30, choć mecz był bardziej wyrównany niż wskazuje na to wynik. W drugim meczu Wikingowie rozbili Chile 38:22, co w porównaniu z wynikiem uzyskanym z tym rywalem przez Macedonię robi wrażenie. Wydaje się że te mecze były Islandczykom potrzebne by złapać właściwy rytm gry, i teraz ta maszynka powinna już funkcjonować na poziomie do jakiego przyzwyczaiła w ostatnich latach.

Uważam, że Islandia pewnie poradzi sobie z Macedonią. Jeśli w obronie uda się wyłączyć, a przynajmniej ograniczyć Lazarova to rywale będą bezradni. Islandia potrafi grać szybko, dzięki dynamicznym kontrom budować wysoką przewagę. A Macedonia jest groźna dopóki ma mecz na styku i czuje swoją szansę. Jeśli Islandia zdoła odskoczyć na kilka bramek to będzie pozamiatane.

Dotychczasowe mecze hiszpańskiego turnieju wskazują na to, że Macedonia nie jest w najwyższej formie i musiałaby zagrać o dwie klasy lepiej by zagrozić Islandii. W jedynym dotychczas pojedynku obu zespołów na dużym turnieju – w Mistrzostwach Europy 2009 – Islandia wygrała 34:26. Dziś może aż tak wysoko nie będzie, ale około 5-6 goli przewagi powinni Islandczycy uzyskać i spokojnie wygrać ten mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna (Mistrzostwa Świata)

Słowenia - Polska 15.01.2013 20:15

typ:over 53,5

kurs:2,00

buk:bet365

 

Dzisiaj jeden z trudniejszych spotkań Polski w MŚ z reprezentacją Słowenii. Przewiduję w tym spotkaniu dużą ilość bramek, ponieważ w meczach Słowenii wpada bardzo dużo bramek. Na ostatnich 10 spotkań Słowenii aż w 8 padł over 53,5. A w ostatnich pięciu spotkaniach z Polską aż w czterech był over. Linia ta nie została tylko pokryta ro temu w meczu towarzyskim który się zakończył wygraną Polski 25:24 ale jak wiadomo sparingi rządzą się swoimi prawami. Polska jak na razie notowała niskie wyniki w tym turnieju ale i rywale byli nie zbyt silni, ale w dzisiejszym meczu już nie będzie tak łatwo i żeby wygrać będzie trzeba wrzucić ponad 25 bramek, bo Słowenia na pewno bez problemu wrzuci przynajmniej 25 bramek, Szmal wszystkiego nie wybroni, a obrona w starciu z silniejszym rywalem raczej też zawiedzie w dodatku z MŚ pożegnał się już Jurkiewicz. Myślę że over 53,5 powinien wejść na luzie a kurs 2,00 to prezent od buka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: piłka ręczna MŚ, mężczyźni

spotkanie: Chorwacja - Węgry (-1.5)

kurs: 3,10

bukmacher: Bwin

godz: 21:15

analiza:

przed nami jeden ze szlagierów jakie zobaczymy w grupie D MŚ piłkarzy ręcznych mecz określany mianem, wielkiego rewanżu za spotkanie o 3. miejsce podczas ubiegłorocznych IO w Londynie, spotkanie miedzy reprezentacjami Chorwacji i Węgier. Faworytem tego spotkania według bukmacherów są Chorwaci jednak nie do końca się z tym zgadzam, ponieważ Węgrzy od MŚ w Szwecji robią bardzo wyraźne postępy, a gdyby nie skręcenie kostki przez Csaszara i dziwna niemoc Nagy'iego w półfinale IO to pewnie byliby mistrzami olimpijskimi. Kadrowo Madziarzy wyglądają bardzo dobrze wystarczy wspomnieć, że kadra oparta jest w większości na graczach Veszprem, które w tym sezonie LM wygrało wszystkie swoje mecze, a warto dodać, że w tej grupie znajdują się dwie potęgi światowego handballa Atletico i THW. Do tej pory na MŚ Węgry grały z Australia i Egiptem oba mecze wygrały w cuglach. Co do Chorwatów do od jakiegoś czasu ich gra i wyniki w wielkich imprezach są na delikatnie pochyłej równi, aczkolwiek to ciągle bardzo solidna drużyna, do tej pory zagrali z Australią i Algierią, które rozbili w pył. Zatem dla obu zespołów dzisiejszy mecz będzie pierwszym z meczy, w których trzeba się spiąć. Porównując oba zespoły to ich pierwsze linie są raczej na remis, natomiast w drugiej linii Chorwacji po obejściu Balicia zrobiła się dość znaczna dziura, i właśnie druga linia Węgrów będzie dziś kluczem do zwycięstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkanie Macedonia v Islandia 15/01/2013 18:00 :plus:

Mistrzostwa Świata Mężczyzn -Hiszpania

typ 2

kurs 1,59

Pinnacle

 

Mój typ dnia.Bardzo ważne spotkanie dla układu tabeli jak i samych Islandczyków, którzy po porażce w 1 spotkaniu z Rosja,zdemolowali Chile.Maja w zanadrzu bardzo trudne spotkanie z ekipa Danii.Jak na razie miejsce 3 w tabeli, myślę ze podopieczni Arona Kristjansson zrobią dzisiaj wszystko zęby wygrać to spotkanie w miarę wysoko i szybko. Zdecydowanie odskakując na klika bramek w 1 połowie, co da im dużo spokoju w grze w tedy sa bardzo groźni dla najlepszych drużyn na świecie. Dania chyba zajmie tutaj 1 miejsce w grupie, wiec Islandia będzie starała sie sie na zajęciu 2 miejsca w tej grupie.Jak dla mnie faworyt jest jeden Islandczycy sa zespołem dużo lepszym posiadają bardziej wyrównany skład więcej alternatyw w ataku graja bardzo szybko piłką w ataku. Gra opiera sie o skrzydłowych bardzo lubią kontrować swoich rywali.Obie drużyny nie za dobrze bronią wyniki Macedończyków nie powalają tylko 2 bramkowa wygrana z Chilie 4-ma z ekipa Kuwejtu po bardzo dobrej 1 połowie- dramatyczne drugie pól godziny gry.Wszystko praktycznie idzie do Lazarova, który robi swoje, ale jestem pewny ze sam tego meczu nie wygra. Oceniając obie drużyny stwierdzam ze Lazarov i spółka poprawia na pewno lepiej grac szczegolnie bronic,ale wygląda na to ze jest to kolejna słabo przygotowana ekipa do tego turnieju.Przewiduje takie run and gun z obu stron, totalna kanonadę w której więcej do powiedzenia będą mieli Aron Palmarsson i spółka i wygrają to pewnie i zdecydowanie.Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Islandia - Dania 16/01/2013 20:15 :

TYP Aron Pálmarsson (Total Goals) Twój typ: Under 4.5

KURS 2.10

Tobet

 

Dzisiaj jak dla mnie bardzo trudny dzień do typowania, sporo spotkań egzotycznych lub dość slabe kursy. Myślę nie warte grania,Underek na Arona wygląda bardzo ciekawie- pewnie dostanie sporo minut grania i odda sporo rzutów, ale ze skutecznością bywa rożnie. Jak na razie z Rosja 6 goli, ale bardzo słaba skuteczność oddanych az 20 rzutów, co daje 30% z gry. Z Chile dość spokojny mecz mało grania 2 gole na 3 rzuty i wczorajsze dość trudne mimo wszystko spotkanie z Macedonia, gdzie nie było kanonady z obu stron -bardzo niski wynik 5 goli na 13 rzutów.Dania jak na razie rozbiła autsajderów grupy i pokonała w bardzo ciekawym meczu Rosjan,graja dobrze w ataku bardzo dużo opcji ma Vibek, dobrze wygląda gra w defensywie. Wczoraj dali pograć ławce sporo, myślę ze będą świeżsi- wiedza kto w ekipie wyspiarzy kreuje gre i myślę ze obrona dzisiaj to będzie klucz w tym meczu. Szczegolnie w drugich 30 minutach bo może troszkę pary zabraknąć Islandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: ŚWIAT: Mistrzostwa Świata

Spotkanie:Islandia - Dania

16.01.2013 20:15

Typ: under 59.5

Kurs: 1.62

Bukmacher: Bwin

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.15 hitowo zapowiada się spotkanie na Mistrzoswach Świata

piłkarzy ręczynch pomiędzy zespołami Islandii i Danii. Ekipa Duńczyków w przypadku wygranej będzie

już pewna awansu z pierwszego miejsca do dlaszej fazy rozgrywek. Dzisiejsze spotkanie jest więc bardzo

interesujące i może obfitować w wiele sytuacji bramkowych. Po wczorajszym rozczarowującym meczu

pomiędzy Islandią i Macedonia, w którym to padło bardzo mało bramek, dzisiaj spodziewam się dobrego

widowiska, skłądnych akcji, wielu bramek oraz dobrych obron bramkarzy. Ostatnie 4 mecze na 5 kończyły się underami między tymi zespołami

Uważam, że w dzisiejszym meczu również padnie under, a mecz zakończy się zwycięstwem Duńczyków 28:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Islandia - Dania 16/01/2013 20:15 :

TYP Aron Pálmarsson (Total Goals) Twój typ: Under 4.5 :plus:

KURS 2.10

Tobet

 

Dzisiaj jak dla mnie bardzo trudny dzień do typowania, sporo spotkań egzotycznych lub dość slabe kursy. Myślę nie warte grania,Underek na Arona wygląda bardzo ciekawie- pewnie dostanie sporo minut grania i odda sporo rzutów, ale ze skutecznością bywa rożnie. Jak na razie z Rosja 6 goli, ale bardzo słaba skuteczność oddanych az 20 rzutów, co daje 30% z gry. Z Chile dość spokojny mecz mało grania 2 gole na 3 rzuty i wczorajsze dość trudne mimo wszystko spotkanie z Macedonia, gdzie nie było kanonady z obu stron -bardzo niski wynik 5 goli na 13 rzutów.Dania jak na razie rozbiła autsajderów grupy i pokonała w bardzo ciekawym meczu Rosjan,graja dobrze w ataku bardzo dużo opcji ma Vibek, dobrze wygląda gra w defensywie. Wczoraj dali pograć ławce sporo, myślę ze będą świeżsi- wiedza kto w ekipie wyspiarzy kreuje gre i myślę ze obrona dzisiaj to będzie klucz w tym meczu. Szczegolnie w drugich 30 minutach bo może troszkę pary zabraknąć Islandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska v Serbia Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania 17/01/2013 20:15

typ Połowa czasu Serbia(-0.5)

kurs 2.00

Sportingbet

 

Ja wiem ze mecz meczowi nie równy, obie drużyny znają sie bardzo dobrze. Nawet maja rachunki do wyrównania -Serbowie graja lepiej po prostu, hm nie lubię grac przeciwko naszym ale faworyt jest jeden. Podopieczni Veselina Vucovica graja bardzo dobrze na tych mistrzostwach, świetny atak, dobra obrona i bardzo szeroka ławka. Jest moc w tej ekipie i tak jak juz pisałem wcześniej mogą daleko zajść.Zagrali bardzo luźna polówką z Saudyjczykami osobiście śmiać mi sie chciało patrząc na ich grę. Sporo strat bardzo wolno weszli w ten mecz, wydawało mi sie ze chyba zagrali gdzieś na boku zęby sobie dorobić, mimo wszystko wygrali ja 2 bramkami i bardzo pewnie cały mecz.Podobno dla Biglera liczy sie obrona przede wszystkim i jak na razie mam mieszane uczucia. Statystyki pokazują ze bronimy dobrze mamy najmniej bramek straconych w tej grupie ale uważam ze mamy zbyt dużo przestojów w grze. Za bardzo sie podpalamy w ataku, marnujemy dużo dobrych sytuacji- karne(po co tak ważnego karnego rzucał Kubisztal ze Słowenia, wcześniej tag ze zaliczając pudło) kontry.W obronie łatwo tracimy bramki- trwonimy swoja wypracowana przewagę.O dziwo bardzo dobrze gramy w 1 połowach; Słowenia Białoruś ale potem przychodzą te przestoje. Myślę jeśli zagramy tak jak ze Słowenia w drugich 30 minutach to po prostu Vujin,Ilic i spółka odjada nam bardzo daleko.Zapowiada sie bardzo ciekawe spotkanie, pewnie nie zabraknie dramaturgi i zwrotów.Lekki minusowe hendi na Serbów wydaje mi sie bardzo dobrym rozwiązaniem. Mobilizacja jest po obu stronach, ale ja sie obawiam ze jeśli cos pójdzie nie tak w naszej grze to Serbowie wykorzystają juz to 1 pierwszej połowie gry. Jak na razie pewności w drużynie nie ma.Każdy chce ta grupę wygrać za wszelka cenne i trawić na słabszego rywala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: ŚWIAT: Mistrzostwa Świata

Spotkanie:Polska - Serbia

17.01.2013 20:15

Typ: over 48.5

Kurs: 1.85

Bukmacher: pinnaclesports

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:15 odbędzie się kolejny sprawdzian dla polskiej reprezentacji. Polacy podejmą

aktualnych wicemistrzów Europy - Serbów. W ostatnich dwóch meczach z tym zespołem, dwukrotnie przegraliśmy dość

nieznaczną przewagą. Czas przerwać passe oraz pokazać, że polski naró potrafi walczyć i że po cośtu przyjechaliśmy

na te Mistrzostwa. W ostatnich 6 spotkaniach tych zespołów 4krotnie padał wynik powyżej 48 bramek. Uważam iż w dzisiejszym

spotkaniu powinno być podobnie. Dobra dyspozycja braci Jureckich, oraz mam nadzieje choć troszkę lepsza skteczność

Krzyśka Lijewskiego przyniosą nam dziświele bramek. Serbowie to dobra drużyna, jednak nei są już tak mocni w obronie jak rok

temu. Mój typ to minimalne zwycięstwo Polaków - 28:26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: ŚWIAT: Mistrzostwa Świata

Spotkanie:Polska - Serbia 1 połowa

17.01.2013 20:15

Typ: 1

Kurs:2,10

Bukmacher: bet-at-home

 

Coś nie mam szczęścia do tych Polaków na tych mistrzostwach, ale myślę że dzisiaj to się zmieni. Jak to mówią do trzech razy sztuka. Polska reprezentacja nie zachwyca na tych mistrzostwach ale należy zauważyć że we wszystkich trzech spotkaniach prowadziła do przerwy zdobywając po 14 bramek. Jeśli polscy zawodnicy chcą cos pokazać na tych mistrzostwach muszą walczyć o wygraną ale w dzisiejszym meczu będzie bardzo ciężko wygrać, ale Polacy na przerwe powinni schodzić jako zwycięscy. Bo w pierwszych spotkaniach tracili mało bramek w pierwszych połowach, a o drugiej części spotkań szkoda wspominać, zwłaszcza ostatni mecz ze Słowenia 2 gole w 15 minut, nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Drużyny ostatni raz grały rok temu, mecz zakończył się remisem 25:25, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:11 dla Polaków.

Polską reprezentację na pewno stac na dobry występ. Dzisiaj będzie ciężko wygrać ale do przerwy Polacy powinni prowadzić. Mam nadzieję że dzisiaj z lepszej strony zaprezentuje się Lijewski, limit zepsutych rzutów już wykorzystał w meczu z Słowenią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka Reczna, Mistrzostwa Swiata 18.01 20:15

Dania - Macedonia (1polowa)

typ: over 28,5 gola

1,85

Sportingbet

Analiza

Dzis w spotkaniu ostatniej kolejki fazy grupowej Mistrzostw Swiata, Dunczycy spotkaja sie z Macedonczykami. Sytuacja obu reprezentacji przed ostatnim spotkaniem jest zgola odmienna. Dunczycy maja juz zapewnione pierwsze miejsce w grupie, Macedonczycy natomiast wciaz walcza o jak najwyzsze miejsce przed kolejna runda. Istnieje szansa nawet na druga pozycje, pod warunkiem jednak albo porazki Rosjan z Katarczykami, co wydaje sie niemozliwe lub w przypadku bardzo wysokiego zwyciestwa nad Dunczykami, co rowniez jest malo prawdopodobne. Zajmijmy sie jednak moim dzisiejszym typie, a mianowicie overem bramkowym w pierwszej polowie. Dunczycy zagraja dzis na calkowitym luzie, beda zapewne chcieli grac widowiskowo, co moze skutkowac spora iloscia bramek, na pewno nie beda tak zaangazowani w defensywie jak w poprzednich spotkaniach. Macedonczycy powinni to wykorzystac i zaaplikowac Dunczykom duza ilosc bramek. Obydwa zespoly to bardziej ofensywne teamy niz defensywe, czesciej stawiaja na gre w ataku, co moze nam dzis dac duzo goli. Wszystko wiec wskazuje, ze w tym spotkaniu bedziemy ogladac sporo bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...