Skocz do zawartości

[Zamknięty] Pozostałe Ligi Europejskie


Obstawianie

Rekomendowane odpowiedzi

dyscyplina: Piłka ręczna, Niemcy Bundesliga

spotkanie: TV Grosswallstadt - HSG Wetzlar

typ: 2

kura: 1,75

bukmacher: Bet365

godz: 19:45

analiza:

przed nami spotkanie 20. kolejki niemieckiej Bundesligi piłkarzy ręcznych, mecz który na pierwszy rzut oka powinien być widowiskiem jednostronnym, lecz prawdopodobnie będzie trzymał w napięciu do ostatniej sekundy, czyli spotkanie pomiędzy zespołami TV Grosswallstadt i HSG Wetzlar. gospodarze dzisiejszego spotkania po rozegraniu 19 serii spotkań zajmują 17. czyli przedostatnie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem zaledwie 5 punktów, na który złożyły się dwa zwycięstwa, jeden remis i aż 16 porażek. Ich bilans bramkowy wynosi 477:537. Wszystkie swoje punkty drużyna Grosswallstadt zdobyła grając 9 spotkań u siebie. Weltzar natomiast po rewelacyjnym początku sezonu teraz złapał dość spora zadyszkę, obecnie zajmują 9. miejsce z 22 punktami, a ich bilans zwycięstw, remisów i porażek wynosi odpowiednio 10-2-7, natomiast stosunek bramek to 557:543. Goście dzisiejszego spotkania w meczach wyjazdowych radzą sobie bardzo przyzwoicie wygrali 5 na 9 meczy wyjazdowych, 4 spotkania natomiast przegrali. Oba zespoły maja długie serie porażek Weltzar-4, TV Grosswallstadt-7 i wszystko wskazuje na to, że po emocjonującym meczu te serię przełamią goście bo jak nie teraz to kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dyscyplina: Piłka ręczna, Austria panowie

spotkanie: Bregenz Handball - Alpla HC Hard

typ: 2

kurs: 2,00

bukmacher: Sportingbet

godz: 19:00

analiza:

przed nami mecze pierwszej kolejki grupy mistrzowskiej austriackiej najwyższej klasy rozgrywkowej piłkarzy ręcznych, spotkanie pomiędzy zespołami Bregenz Handball i Alpla HC Hard. Jeszcze 2 miesiące temu zdecydowanym faworytem byliby goście, ale teraz bardzo trudno wskazać zwycięzcę. Gospodarze dzisiejszego spotkania w fazie zasadniczej zajęli 4. miejsce z dorobkiem 20 punktów, które wywalczyli odnosząc 8 zwycięstw, 4 razy remisując i ponosząc 6 porażek. Ich bilans bramkowy wyniósł 493:489. Lepiej Beregenz spisywało się u siebie w 9 meczach odnieśli 6 zwycięstw, raz zremisowali i 2 razy przegrali. Alpla HC Hard w fazie zasadniczej zajęli w nie do konca wiem w jaki sposób dopiero 2. miejsce z dorobkiem 28 punktów, na który złożyło się 13 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Ich bilans bramkowy wyniósł 513:465. Przyzwoicie Alpa spisywała się w meczach u siebie gdzie odniosła 6 zwycięstw, raz zremisowała i 2 razy przegrała. W dwóch bezpośrednich meczach w tym sezonie padł remis i wygrała Alpa. Sądzę, że dziś wygrają goście, ponieważ są silniejsi kadrowo oraz będą chcieli zatrzeć złe wrażenie z końcówki sezonu gdzie w 5 meczach zdobyli tylko 4 punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: Piłka ręczna, Niemcy Bundesliga

spotkanie: TV 1893 Neuhausen - TSV GWD Minden

typ: 1

kurs: 2,10

bukmacher: Bet365

godz: 17:30

analiza;

przed nami niedzielne spotkania 20. kolejki ligi niemieckiej piłkarzy ręcznych, naprzeciw siebie staja dwa zespoły które zajmują miejsca w dolnych rejonach tabeli są to TV 1893 Neuhausen - TSV GWD Minden. Gospodarze dzisiejszego meczu poi rozegraniu 19 serii gier zajmują 16. miejsce z dorobkiem 9 punktów na który złożyły się 4 zwycięstwa, 1 remis i 14 porażek. Ich bilans bramkowy wynosi 494:586. Siedem ze swoich tego sezonowych punktów Neuhausen zdobyło we własnej hali, wygrywając 3 mecze jeden remisując i ponosząc 6 porażek. Minden w tym sezonie spisuje się odrobinę lepiej obecnie zajmuje 14. miejsce w tabeli z 11 punktami, a ich bilans zwycięstwa, remisów i porażek wynosi odpowiednio 4-3-12. Natomiast stosunek bramek to 500:560. Na wyjazdach Minden radzi sobie dużo gorzej w 9 meczach wyjazdowych wywalczyli 2 remisy i ponieśli 7 porażek. Kadrowo oba zespoły wyglądają podobnie, więc przewagę powinien robić atut własnej hali. Sądzę że goście wygrają 2-3 bramkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Dyscyplina: Piłka ręczna- PGNiG Superliga mężczyzn

Spotkanie: Stal Mielec- Vive Kielce

Typ: Stal Mielec +7,5 bramki

Kurs: 1,75

Godz: 18:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

 

Dzisiaj o godzinie 18 dojdzie do pojedynku w Mielcu, gdzie miejscowa Stal podejmie Vive Kielce. Zdecydowanym faworytem jest ekipa przyjzdnych, która w tym sezonie uległa jedynie Wiśle Płock na wyjeździe, jednakwobec obecnych problemów ze składem w ekipie z Kielc, szczerze wątpię aby taki handicap został przez nich pokryty. Vive przyjedzie dzisiaj do Mielca bez Cupica, Strleka, Buntica a najprawdopodobniej również bez Olaffsona. Faktem jest że zespół z Kielc posiada dużą ławkę i na pewno jest kim tych zawodników zastąpić, jednak jeśli chodzi o skrzydła to dzisiaj zagra Tomczak na swoim nominalnym lewym skrzydle natomiast Jachlewski będzie musiał z konieczności zagrać na prawym, co jest rzeczą niezwykle trudną dla praworęcznego zawodnika. Stal Mielec w tym sezonie bardzo dobra forma na własnym parkiecie na 10 spotkań 8 zwycięstw 1 remis i porażka z Wisłą Płock. Co ciekawsze w pierwszym spotkaniu obu ekip w Kielcach, Vive wygrał 39-33 a więc o dzisiejszy handicap jestem spokojny. Vive w weekend gra jeszcze w lidze mistrzów i na pewno również nie będzie się forsować. Do rozpoczęcia spotkania linia na pewno spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna- PGNiG Superliga mężczyzn, godz. 18.00

Spotkanie: Stal Mielec - Vive Kielce

Typ: Stal Mielec +10,5 bramki

Kurs: 1,85

Bukmacher: William Hill

Analiza: Zgodnie z regulaminem mimo, że podano już ten zakład, mogę go powtórzyć, ale z innym handicapem. A że aż przykro mi przejść obok takiego kursu i to przy takim handicapie to dam ten zakład do Typu Dnia. Dla znawców tematu jest to szlagier tej kolejki, bo do niezłej ekipy z Mielca przyjadą Mistrzowie Polski - Vive Targi Kielce. Stal to jedna z kilku ekip, która chce medalu, oczywiście tylko brązowego, bo dwa pozostałe są dla Wisły i Vive. Gospodarze to co prawda drużyna złożona wyłącznie z polskich zawodników lecz bardzo mocna. W składzie kilka ciekawych nazwisk m.in Szpera, Chodara, Lipka, Gliński, Kostrzewa, Sobut, Babicz. Co więcej u siebie notują bilans 6-1-1, co już pokazuje, że handi na poziomie 10,5 gola dla gospodarze spokojnie wejdzie. Ekipa z Kielc to zdecydowany faworyt tego spotkania, ale goście mają bardzo napięty terminarz i nie sądzę, aby bardzo chcieli wygrywać 10-15 bramkami dzisiaj. Są po ciężkim meczu z Petersbugiem, w którym wyszło spore zmęczenie kilku graczy i ligą i MŚ. Vive wygrało tylko 30:29, a po meczu z Stalą za 3 dni grają arcyważny mecz z Chambery. Vive ma sporo kontuzji, bonieosiągalni będą Rosiński, Cupić i Strlek, nie wiadomo też czy zagrają Olofsson, Lijewski i Grabarczyk.

Ekipa z Kielc nie będzie forsowała tempa i grała na maksa przez 60 minut. Przewaga 5-7 goli na pewno starczy gościom, a ja mam wątpliwości czy aby nie będzie to wyrównany mecz do samego końca. W pierwszym było 33:39 dla Vive, Stal niedawno napędziła strachu Wiśle. Z pewnością gospodarze zmobilizują się na 110% na mecz z Vive i może powalczą nawet o jakiś 1 pkt. Handicapy mocno przesadzone.

[jakby co mam scan zakładu]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka ręczna Champions League , panowie

Drużyny :Montpellier Agglomeration - Chehovski Medvedi Chekov

Zwycięzca : typ 1

Kurs :1,80

Buchmaker : Bet at home

Data : 17.02.2013r

Godzina : 19:00

 

Analiza

Postanowiłem postawić na drużynę Montpelier Agglomeraion ponieważ zadziwiła mnie swoją grą . Grają szybko co dobrze się ogląda . Ostatniego czasu wygrywali z wszystkimi przeciwnikami . Ich przeciwnicy są dobrzy jednak nie mają znakomitych obrońców co prowadzi w decydujących chwilach do przegranego meczu . Tak samo powinno być w tym spotkaniu gdzie drużyna Agglomeration wykorzysta wszystkie błędy przeciwnej drużyny i pokana ją . Na mecz czekam z wielką niecierpliwością

 

[ Komentarz dodany przez: BePe: 2013-02-15, 18:51 ]

Pisz w jednym poście! Zaraz poleci kolejny ban

 

 

Dyscyplina : Piłka ręczna , Champions League panowie

Drużyny : SC Pick Szeged - HC Dinamo Minsk

Wygrana : typ 2

Kurs :1.95

Buchmaker : Bet at home

Data : 16.02.2013r

Godzina : 15:30

 

Analiza:

Postanowiłem postawić na drużynę z Białorusi ponieważ w ostatnim czasie dyponuje bardzo wysoką formą . Posiada wspaniałych zagranicznych szczypiornistów . Grają oni szybko,dynamicznie i efektownie . Ich przeciwnicy SC Pick Szeged w ostatnich meczach nie dysponowali zbytnio dobrą formą . Nie pokazali niczego nowego . Dlatego byłem zdziwiony na tak wysoki kurs dla Dinamo Mińska . Myślę że wygrają przewagę ponad 3 bramek.

 

 

Dyscyplina : Piłka ręczna

Drużyny : Bjerringbro-Silkeborg - RK Gorenje Velenje

Typ :2

Kurs :1,95

Buchmaker : bet at home

Data 17.02.2013r

Godzina : 17:00

 

Analiza :

Buchmakerzy sprzeczają się kto wygra to spotkanie jedni postawili na drużynę Silkeborg a inni na Valenje tak jak ja . Postawiłem na tą drużynę ponieważ gra bardzo dobrze w tym sezonie od niepamiętnych czasów . Zadziwiła mnie w ostatnim meczu gdzie wygrała przewagą kilku bramek . Mecz był bardzo ciekawy . Dlatego postanowiłem postawić na drużynę Rk Gorenje Velenje która powinna wygrać przewagą kilku bramek na co liczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka ręczna Liga Mistrzów Mężczyźn

Spotkanie:Bjerringbro/Silkeborg-Gorenje Velenje

Typ:2

Kurs:1.87

Godz:17:00

Buk:Bwin

 

Jest to kluczowy mecz dla Gorenje o drugie miejsce w grupie. Muszą mieć więcej punktów niż Metalurg w dlatego, że mają gorszą różnicę bramkową.Można się spodziewać, że Metalurg wygra swój ostatni mecz(grają u siebie z Duńczykami), a Słoweńcy mają w ostatniej kolejce trudnego przeciwnika niepokonane Vive.Słoweńcy będą walczyć o 2 miejsce w grupie żeby trafić na łatwiejszego rywala w play-off,a duńczycy bez względu na ich kolejne wyniki i tak zostaną na 4 miejscu w grupie.Ze względu na czynnik motywacji jestem pewien tego typu.Gorenje ma dużo dobrych młodych graczy którzy z meczu na mecz są coraz bardziej doświadczeni: Dolenec, Gaber, Melic, Pucelj, Dobelsek.Silkeborg jak dla ma szczęście ,że w ogóle udało im sie wyjść z grupy.Wszyscy wiemy, że najlepsi duńscy gracze grają za granicą, a więc Silkeborg składa się z przeciętnych graczy.Spodziewam sie ze Słoweński zespół wróci z tego meczu z usmiechem na ustach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:EUROPA: Liga Mistrzów Mężczyźn

Spotkanie:Bjerringbro/Silkeborg - Gorenje Velenje

17.02.2013 17:00

Typ: over 50.5

Kurs: 1.40

Bukmacher: Bwin

Analiza: Dzisiaj o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie w Lidze Mistrzów pomiędzy zespołami

Bjerringbro/ Silkeborgu, a Gorenje. Faworytem w tym spotkaniu są gości, którzy zajmują 3 miejsce

w grupie z dorobkiem 12 punktów. W przypadku dzisiejszej wygranej, mieliby oni szasnę awansować

na drugie miejsce w grupie. Ostatnie spotkania między tymi zespołami były bardzo zacięte i wyrównane.

Na cztery mecze head to head aż 3 razy pdał over 50,5. Dodatkowo w ostatnich spotkanaich zarówno\gospdoarze jak

i goście mają przewagę meczów overowych. Dzisiejsze spotkanie powinno trzymać kibiców w napięciu.

O jego losach przważy skuteczna gra w ataku oraz dobra obrona. Moim zdaniem mecz zakończy się zwycięstwem

gości 24: 30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna - Liga Mistrzów Mężczyźni

Spotkanie: Minsk - Barcelona

19.02.2013 18:00

Typ: Minsk (+7.5)

Kurs: 1.44

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Dzisiaj o godzinie 18.00 rozpocznie się ciekawie zapowiadające się spotkanie po między jedną z najlepszych europejskich drużyn w tej jak i w innych dyscyplinach sportu drużyną FC Barcelony a Białoruskim Dynamem Mińsk. Faworyt ? Tak jak to było wczoraj ( w teorii ) Barcelona. Jak będzie naprawdę ? Może być nieprzewidywalni. Chodzi o to że jest to ostatni mecz fazy grupowej i wszystko jest już jasne. Barcelona wygra grupę a ostatni mecz gra na Białorusi. Czy ktoś naprawdę postawi na to że gości będą chcieli wygrać różnicą w granicach 5-10 bramek ? Nie ! Będzie to mecz, moim zdaniem wyrównany, gdzie może zdarzyć się dosłownie wszystko. W pierwszym meczu tych drużyn, w Barcelonie, gospodarze wygrali, jednak zaledwie tylko jedną bramką - 25:24 ! Naprawdę polecam łapać wszelkie handicapy na Mińsk. Ja pobrałem po 1.7 ( +4.5) w Fortunie. Jeśli chodzi o inne mecze obu drużyn to Mińsk w tej edycji Ligi Mistrzów przegrał tylko 3 mecze na 11 rozegranych w tym jak już wspominałem jedną bramką z FCB, pięcioma z Szeget i czterema z Berlinem. Co jest warte uwagi ? Mińsk u siebie jeszcze nie przegrał i jestem przekonany że dziś też nie przegra bynajmniej więcej niż czterema golami. Tak więc z innych typów polecam również handicap (+4.5) w bet 365 poi kursie 2.21. Nie ma co tu dużo pisać. Ostatni mecz, nikt nie będzie walczył na całego gdyż wszystko jest już wyjaśnione w tej że grupie. Mińsk ani nie spadnie z 3 miejsca ani nie awansuje na drugie. To samo tyczy się FCB... już wygrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: FRANCJA: D1

Spotkanie:Creteil - PSG Handball

21.02.2013 20:45

Typ: under 64.5

Kurs: 1.40

Bukmacher: bet 365

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się spotkanie we francuskiej Lidze

Piłki Ręcznej. Creteil podejmie we własnej hali PSG. Zdecydowanym faworytem tego

spotkania są goście, którzy liderują w tej oto lidze. Gospdoarze zajmują przed ostatnie

miejsce w tabeli i nie mają zbyt większych szans w pojedynku z PSG. W ostatnich

pięciu spotkaniach między tymi zespołami padały jednak różne roztrzygnięcia. Jedno zawsze

było oczywiste - wyniki wszystkich tych spotkań to spokojny under 64.5 Moim zdaniem

dzisiejszy emcz przyniesie podobne roztrzygnięcie. Gospdoarze grająbardzo dobrze u siebie

w meczach z PSG. Jeśli dzisiaj zagrają twardą obroną to jestem pewien o to że PSG nie rzuci

więcej niż 30 bramek. Mój typ 23: 28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NIEMCY: Bundesliga

Spotkanie:Melsungen - Flensburg-H.

27.02.2013 20:15

Typ: handicap + 2.5 Flensburg-H

Kurs: 1.79

Bukmacher: bet 365

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:15 odbędzie się spotkanie w niemieckiej bundeslidze.

Melsungen podejmie na własnej hali Flensburg. Gospodarze plasują się na 9 pozycji

w lidze, natomiast goście zajmują miejsce na podium, mianowicie 3 pozycja. Faworytem

w tym spotkaniu są gracze Flensburga, którzy w dotychczasowych pojedynkach między

tymi drużynami wygrywali az 14 razy, tylko raz padł przy tym remis. Jest to świetna

passa, która może zostać podtrzymana w dzisiejszym meczu. ZAwodnicy muszątylko bardzo

dobrze zagrać w obronie oraz być skutecznym pod bramką rywala. Dodatkowo goście na ostatnich

5 meczy wygrali 4 i są w bardzo dobrej dyspozycji. Chcąc uciekać przed drużynami

które goniąich w tabeli, muszą dziś wygrać. Moim zdaniem wygrają 4 bramkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: piłka ręczna, Bundesliga mężczyźni

spotkanie: Lemgo - Wetzlar

typ: 1 (-2,5)

kurs: 2,05

godz: 19:45

bukmacher: Bet365

dzisiaj o godzinie 19:45 będziemy świadkami spotkania w ramach 23. kolejki niemieckiej niemieckiej Bundesligi piłkarzy ręcznych, do rywalizacji stają drużyny środka tabeli, a mianowicie Lemgo i Weltzar. Lemgo w tym sezonie spisuje się przyzwoicie zajmują 10. miejsce w tabeli z 22 punktami na koncie mając po 11 zwycięstw jak i porażek. Ich bilans bramkowy to 604:610. Z 10 spotkań u siebie wygrali 6, a 4 przegrali, wiec wyniki we własnej hali wyglądają przyzwoicie. Dodatkowo Lemgo ma ostatnio wręcz niesamowita jak na taką drużynę serię 6 spotkań bez porażki. Zawodnicy i kibice Weltzar są w zgoła odmiennych nastrojach bowiem po dobrym początku sezonu w 7 ostatnich meczach raz wygrali i ponieśli aż 6 porażek. Obecnie w tabeli zajmują 7. miejsce z 24 punktami (11 wygranych, 2 remisy i 9 porażek). Stosunek bramek to 635:626. Z 10 wyjazdów Wetzlar wróciło 5 razy z tarczą i 5 razy na tarczy. Patrząc na obecna formę obu drużyn i atut własnej hali typuje wyraźne zwycięstwo gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Dyscyplina: Piłka ręczna- Toyota Handball Bundesliga

Spotkanie: TV 1893 Neuhausen - Tusem Essen

Typ: X2

Kurs: 3,90

Godz: 20:15

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

 

W sobotę w ostatnim spotkaniu zaplanowanym na ten dzień w niemieckiej Bundeslidze w piłce ręcznej dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy ekipami TV 1893 Neuhausen - Tusem Essen. Obie ekipy są beniaminkami w lidze i co ciekawsze zauważyłem, że wymieniają się punktami. Co lepsze jeszcze jeden zespół jest również w to zamieszany. Chodzi dokładnie o Minden. A więc od początku. Sobotenie spotkanie pomiędzy oboma ekipami. Historia spotkań jest w sumie krótka, bo ma jedynie 3 spotkania. W ubiegłym sezonie w 2 Bundeslidze w spotkaniach pomiędzy oboma ekipami wygrywali gospodarze pojedynków a w tym sezonie jedną bramką na wyjeździe wygrał zespół TV 1893 Neuhausen. Dlatego coś mi tu śmierdzi zwycięstwem gości w tym pojedynku. Ale również ciekawie wyglądają pojedynki pomiędzy oboma ekipami jeśli chodzi o zespół Minden. W spotkaniach pomiędzy Essen i Minden od sezonu 2004/2005 zawsze wygrywają gospodarze pojedynków(10 kolejnych pojedynków). Jeśli chodzi o pojedynki TV 1893 Neuhausen i Minden to rozegrano dotychczas 4 pojedynki w tym i poprzednim sezonie i również zawsze wygrywali gospodarze pojedynków. Dochodzi do tego fakt, że Essen potrzebuje punktów, żeby liczyć się jeszcze w walce o utrzymanie. Jak dla mnie warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: piłka ręczna, ASOBAL

spotkanie: Villa de Aranda - Aragon

typ: 2

kurs: 2,20

godz: 19:00

bukmacher: Bet365

w sobotę o godzinie 19:00 dojdzie do pojedynku drużyn Villa de Aranda oraz Aragon, w ramach 20. kolejki pierwszej ligi hiszpańskiej piłkarzy ręcznych. Gospodarze tego spotkania po rozegraniu 19 spotkań zajmują w tabeli 10. miejsce z dorobkiem 15 punktów, które uzyskali dzięki 6 zwycięstwom, 3 remisom i 10 porażkom. Ich bilans bramkowy wynosi obecnie 483:517. W meczach we własnej hali mają bilans 4 zwycięstwa, 1 remis i 4 porażki. Jednakże obecnie Villa ma mały kryzys ponieważ w ostatnich 5 spotkaniach zdobyli zaledwie 4 punkty (1 wygrana, 2 remisy). Aragon w obecnym sezonie spisuje się bardzo przyzwoicie obecnie zajmują 5. miejsce w tabeli co pozwala im myśleć o występie w europejskich pucharach w następnym sezonie. Zgromadzili już 23 punkty dzięki 11 zwycięstwom, remisie i 7 porażkom. Na wyjazdach w 10 meczach odnieśli 6 zwycięstw i 4 razy przegrali. W lidze ostatnią porażkę ponieśli 16 grudnia. O wyniku tego spotkania zadecyduje obecna forma drużyn, a w lepsza obecnie są goście i moim zdaniem wygrają oni po wyrównanym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - Polska Superliga

Spotkanie: Vive Kielce - Wisła Płock

Typ: 1(-4,5)

Kurs: 1.85

Bukmacher: Bet365

Godz. 17:00

Analiza:

 

Na dzisiejszy dzień za pewniaka uważam taki typ. A to z tego powodu że Nafciarze do Kielc przyjeżdżają bez swoich dwóch największych gwiazd: Petar Nenadić oraz Ivan Nikcević. Szczególnie brak tego drugiego to spora strata dla gości bo rzucił on do tej pory w 16 spotkaniach aż 112 bramek. W obecnej chwili liderem rozgrywek jest Vive, mimo iż jesienią przegrało z Wisłą aż 32:25, a to z tego powodu są pierwsi, że Wisła przez fatalne niedopatrzenie(obsługa medyczna nie przyjechała na mecz) dostała walkowera w spotkaniu domowym z 8 Piotrkowianinem. Vive w obecnej chwili w dużo lepszych nastrojach, po wygraniu grupy w Lidze Mistrzów mając na koncie komplet zwycięstw w następnej rundzie trafią na najłatwiejszego rywala który mógł być wylosowany - Pick Szeged. Dodatkowo do gry wraca Daniel Buntic po kontuzji a kontrakt z drużyna przedłużył Bogdan Wenta. W spotkaniach rozegranych w tym sezonie Vive wygrało wszystkie spotkania u siebie rzucając aż 366 bramek a tracąc 235. Wisła Płock na wyjazdach do tej pory z kompletem zwycięstw - 8 zwycięstwami z 287 bramkami rzuconymi a 226 straconymi. Vive w ostatnich 9 spotkaniach z Wisłą rozegranych u siebie wygrali 7 spotkań a 4 z nich większą liczbą bramek niż 4. Vive na pewno w tym spotkaniu będzie chciało sie zrewanżować i spotkanie wygrać, przy takich osłabieniach przeciwników myślę że nie będą mieć z tym większych problemów, szczególnie dlatego, że mają coś do udowodnienia dla siebie i kibicó po porażce jesienią z rywalami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: Bundesliga, mężczyźni

spotkanie: Flensburg Handewitt - TV Grosswallstadt

typ: Flensburg (-8.5)

kurs: 2,12

godz: 15:00

bukmacher: Bet365

analiza:

dziś o godzinie 15:00 we Flensburgu odbędzie się spotkanie 23. kolejki pierwszej ligi niemieckiej piłkarzy ręcznych do rywalizacji stają drużyny znajdujące się na przeciwległych biegunach tabeli a mianowicie Flensburg Handewitt i TV Grosswallstadt. Flensburg zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli z 33 punktami, na ten dorobek złożyło się 15 zwycięstw, 3 remisy i 3 porażki. Ich bilans bramkowy wynosi 651:542. Rewelacyjnie spisuje się drużyna z Handewitt we własnej hali w tym sezonie wygrali w niej swoje wszystkie 9 spotkań, każde średnio 10 bramkami. Grosswallstadt natomiast zajmuję w tabeli 17. miejsce z 7 punktami, które zdobyli dzięki 3 zwycięstwom, remisowi i 18 porażkom. Goście wszystkie te punkty zdobyli we własnej hali, a na wyjeździe przegrali z kretesem wszystkie 11 spotkań. Tak więc obie drużyny z pewnością przedłużą swoje passy Flensburg zwycięstw u siebie, a Grosswallstadt porażek na wyjeździe. Sądzę, że Flensburg wygra różnicą 10-12 bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: Piłka ręczna, Szwecja Elitserien mężczyzn

spotkanie: IFK Skövde HK - HK Malmö

typ: IFK Skövde HK (-4,5)

kurs: 2,07

godz: 19:00

bukmacher: Pinnacle Sports

analiza:

przed nami spotkanie 29. kolejki pierwszej ligi szwedzkiej piłkarzy ręcznych, do rywalizacji staja drużyny IFK Skövde HK i HK Malmö. Gospodarze dzisiejszego spotkania po rozegraniu 28 spotkań zajmują w tabeli 10. miejsce z dorobkiem 28 punktów, które drużyna zdobyła dzięki 14 zwycięstwom i 14 porażkom. Ich bilans bramkowy wynosi obecnie 807:802. Dużo lepiej Skovde spisuje się w meczach we własnej hali, w której nie przegrała od 6 spotkań. Ogólny bilans spotkań u siebie to 10 zwycięstw i 4 porażki, oraz bilans bramkowy 438:392. Goście natomiast po rozegraniu 28 spotkań z których 10 wygrali, 1 zremisowali i 17 przegrali zajmują w tabeli 11. miejsce z dorobkiem 21 punktów. Ich bilans bramek wynosi 732:789. Warto również wspomnieć, że drużyna ma obecnie serię 5 porażek. Dużo gorzej wygląda ich sytuacja w meczach wyjazdowych gdzie w 14 spotkaniach, odnieśli tylko 3 zwycięstwa i Az 11 razy przegrali. Sądzę, że gospodarze wygrają 6-7 bramkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

06.03.2013 (18:00)

Piłka ręczna - Polska

Wisła Płock - Zagłębie Lubin

handi +10 Zagłębie

Kurs: 1.85

Bet365

 

Spotkanie to rozpoczyna 20 kolejke Super Ligi w piłce ręcznej mężczyzn.

Jeszcze przed kilkoma tygodniami ten zakład na pewno grałbym odwrotnie.

Wszystko przez to, że widać pewien dołek w grze Wisły.

Ostatnie spotkanie Wisły i VIVE pokazało to najlepiej.

Wisła nie istniała w 1 połowie i początku drugiej, jedynie grając troszkę lepiej pod koniec tamtego spotkania odrobili nie znacznie różnicę.

Również Wiśle nie wiedzie się w Pucharze EHF.

Dodatkowo, Wisła może lekko odpuścić sobie dzisiejsze spotkanie i uznać jako solidną rozgrzewkę, ponieważ w sobotę grają ważne spotkanie z Mariborem Branik.

Kolejna ważna rzecz to kontuzje i dyspozycje zawodników.

Michał Kubisztal i Nikola Eklemovic przyjechali z Kielc poobijani, Ivan Nikcević dzisiaj nie wystąpi dzisiaj z powodu kontuzji chociaż wznowił treningi.

Podobnie wygląda sprawa z Petarem Nenadiciem, chociaż sztab szkoleniowy liczy, że dzisiaj będzie mógł być dostępny.

Nie wystąpią Michał Zołoteńko i zawieszony na 2 spotkania Muhamed Toromanovic.

Zatem trener Lars Walther będzie miał do dyspozycji tylko jednego obrotowego Kamila Syprzaka.

Do gry wraca po ciężkiej i długie kontuzji barku Piotr Chrapkowski, ale od niego nie należy teraz jeszcze wiele wymagać któremu brakuje rytmu meczowego.

Teraz równolegle odbywają się Mistrzostwa Polski Juniorów i właśnie Wisła z nich też nie może skorzystać.

Jest to nie wątpliwie szansa dla Zagłębie które wlaczy o play-offs.

Do końca rundy zasadniczej zostały 3 kolejki i każdy zdobyty punkt będzie dużo znaczył.

Wisła mimo wszystko jest faworytem, ale myślę, że taka linia jest do obstawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: Piłka ręczna, ASOBAL Hiszpania

spotkanie: Valladolid - Anaitasuna

typ: 2

kurs: 2,70

godz: 20:30

bukmacher: Bwin

analiza:

przed nami spotkanie 21. kolejki pierwszej ligi hiszpańskiej piłkarzy ręcznych, do rywalizacji staja drużyny Valladolid - Anaitasuna. Gospodarze dzisiejszego spotkania po rozegraniu 20 spotkań zajmują w tabeli 15. miejsce z dorobkiem 11 punktów, które drużyna zdobyła dzięki 5 zwycięstwom, jednemu remisowi i 14 porażkom. Ich bilans bramkowy wynosi obecnie 807:802. Troszkę lepiej Valladolid spisuje się w meczach we własnej hali, w której wygrała 3 razy i poniosła 7 porażek. Ogólny bilans spotkań u siebie to 10 zwycięstw i 4 porażki, oraz bilans bramkowy 512:582. Goście natomiast po rozegraniu 20 spotkań z których 7 wygrali, 4 zremisowali i 9 przegrali zajmują w tabeli 9. miejsce z dorobkiem 18 punktów. Ich bilans bramek wynosi 522:545. Dużo gorzej wygląda ich sytuacja w meczach wyjazdowych gdzie w 9 spotkaniach, odnieśli tylko 2 zwycięstwa, 2 razy zremisowali i aż 5 razy przegrali. Sądzę, że goście wygrają po bardzo zaciętym spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość delpiero88

Dyscyplina: Piłka ręczna- PGNiG Superliga męzczyzn

Spotkanie: Azoty Puławy- Wisła Płock

Typ: Azoty Puławy

Kurs: 2,80

Godz: 18:00

Bukmacher: tobet

Analiza:

 

 

Dzisiaj o godzinie 18 spotkanie 22 kolejki PGNiG Superligi w piłce ręcznej, pomiędzy zespołami Azotów Puławy a Wisłą Płock. Faworytem tego pojedynku są przyjezdni, jednak ja stawiam na gospodarzy. Dlaczego? Po pierwsze jest to spotkanie bardzo ważne dla Graczy z Puław. Jest to ostatnia kolejka rundy zasadniczej, i tylko zwycięstwo Azotów sprawi, że ten zespół nie będzie musiał się na nikogo oglądać i zając przed play-offami 3 lokatę. Jeśli chodzi o ekipę Wisły Płock to jest to dla niej spotkanie o przysłowiową pietruszkę...Mają już pewną 2 lokatę bez szans na awans czy też spadek...a w sobotę czeka ich jeszcze bój o wyjście z grupy w europejskich pucharach EHF Championship Trophy z Holstebro, z którym muszą wygrać żeby awansować do kolejnej rundy. Dlatego trener zespołu przyjezdnego zapowiada, że dzisiaj da pograć zawodnikom rezerwowym, gdyż zawodnicy z pierwszej szóstki są po prostu zmęczeni: "Analizowaliśmy tabelę i doszliśmy do wniosku, że ten mecz nie ma większego znaczenia dla obu zespołów. Dlatego w Puławach dam odpocząć kilku kluczowym zawodnikom, a szansę dostaną rezerwowi" powiedział trener zespołu z Płocka Lars Walther. Dlatego jak dla mnie warto brać taki kurs i postawić na zespół gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HISZPANIA: Liga ASOBAL



2wTOnN73-G68ylx9h.png Valladolid - PalmanaranjaWdCs03Tc-IyQ5Wbl0.png

23.03.2013 20:00

Typ: Valladolid -3,5

Kurs: 1,90

Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:

 

Dziś o godzinie 20 w hiszpańskiej lidze piłki ręcznej zagrają ze sobą odpowiednio Valladolid 13 drużyna w tabeli i 16ta czyli ostatnia ekipa ligi Palmanaranja. Gospodarze mogą się poszczycić w ostatnich latach dobrą grą swojego zespołu w tym roku jednak drużyna mocno zawodzi odeszło z niej 3 czołowych zawodników i drużyna jest blisko strefy spadkowej. Goście jeśli sie nie mylę to beniaminek najwyższej klasy rozgrywkowej w Hiszpanii w piłce ręcznej. Goście spisują się bardzo miernie w 22 mają bilans 3-1-18 co pokazuje, że są kompletnie nie poukładaną drużyną. Za zwycięstwem gospodarzy z handicpaem przemawia dobra gra na własnym boisku, gdzie potrafili pograć z czołówką jak równy z równym oraz to, że kilku graczy ze starej drużyny jeszcze zostało i są wstanie pokazać, że lokata w tabeli jest nie adekwatna do umiejętności. Goście w tym sezonie nie wygrali jeszcze na wyjeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

03.04.2013 (17:45)

Piłka ręczna - el. ME

Macedonia - Hiszpania

handi -3.5 Hiszpania

Kurs: 2.0

Expekt

 

 

Po zakończonych w styczniu Mistrzostwach Świata gdzie wygrali u siebie

Hiszpanie, czas znowu rozgrywki międzynarodowe w szczypiorniaka.

Obie reprezentacje grają w 1 grupie.

Po dwóch meczach liderem jest Hiszpania z 2 zwycięstwami a za nimi są

Macedończycy którzy niespodziewanie ulegli i to znacznie Portugalii.

W kadrze mistrzów świata został Raul Entrerrios natomiast Julen

Aginagalde opuścił zgrupowanie przez kontuzje ręki a w jego miejsce

został powołany Rafa Baena. Zabraknie również Daniego Sarmiento który ma

problemy z udem, zastąpił go Chema Rodrigues.

Mimo tych kilku osłabień Hiszpania nadal jest mocna gdzie o sile zespołu decydują m.in.

Albert Rocas, Joan Canellas czy Carlos Ruesga.

Macedonia to dobry przeciwnik, zwłaszcza w ostatnich kilku latach gdzie zespół odnosi sukcesy.

Są oni 5 zespołem z zeszłorocznych Mistrzostw Euopy...a rozgrywki w ME to praktycznie kolejne MŚ albo na odwrót...

Gwiazdor Macedonii Kiril Lazarov liczy, że mogą oni dzisiaj zatrzymać u siebie rywali.

Dla dobrze zorganizowanych Hiszpan problemem będzie też Neumace Mojsovski

który jest 5 strzelcem w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Presja na macedończykach jest wielka, bowiem kibice chcą w najbliższym dwumeczu

przynajmniej jednego zwycięstwa a najlepiej u siebie dzisiaj w Skopje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

03.04.2013 (20:25)

Piłka ręczna - el. ME

Austria - Serbia

powyżej: 54.5

tobet

1,85

 

Jak dla mnie bardzo niska linia- faworytem spotkania sa goście z Serbii(graja jak na razie bardzo dobrze w tej grupie). Myślę ze mogą mieć problemy z odniesieniem tak łatwego zwycięstwa jaki oferują nam bukmacherzy -kursy w granicach 1,5 sa bardzo mylne, złudne.Gospodarze nie należy do jakiś światowych potęg, ale posiadają w swych szeregach kilku bardzo ciekawych zawodników; Wilczynski,Bozovic,Santos, potencjału Serbów nie trzeba przeciwstawiać. Bardzo mocna druga linia drużyna bardzo doświadczona, ograna na wielkich turniejach, myślę ze sa w stanie dzisiaj rzucić w granicach 30 bramek.Gospodarze maja szanse jeszcze na awans- grupa jest bardzo mocna- ciekawa. Mobilizacja po stronie gospodarzy bardzo duża-Liczę ze dzisiaj mocno powalczą na własnym nie łatwym terenie. Historycznie grali ze sobą 3 razy- tylko jedno zwycięstwo u siebie Austrii.Po zwycięstwie nad Bośnia- Austriacy chcą wygrać wszystko u siebie w domu w Grazu. Powinniśmy zobaczy otwarty szybki mecz, stać ich na 26-27 bramek u siebie- jeśli Serbowie troszkę odpuszcza myślę ze overek ma bardzo duże szanse wejścia linia do pogrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

03.04.2013 (20:25)

Piłka ręczna - el. ME

Austria - Serbia

powyżej: 54.5 :plus:

Tobet

1,85

 

Jak dla mnie bardzo niska linia- faworytem spotkania sa goście z Serbii(graja jak na razie bardzo dobrze w tej grupie). Myślę ze mogą mieć problemy z odniesieniem tak łatwego zwycięstwa jaki oferują nam bukmacherzy -kursy w granicach 1,5 sa bardzo mylne, złudne.Gospodarze nie należy do jakiś światowych potęg, ale posiadają w swych szeregach kilku bardzo ciekawych zawodników; Wilczynski,Bozovic,Santos, potencjału Serbów nie trzeba przeciwstawiać. Bardzo mocna druga linia drużyna bardzo doświadczona, ograna na wielkich turniejach, myślę ze sa w stanie dzisiaj rzucić w granicach 30 bramek.Gospodarze maja szanse jeszcze na awans- grupa jest bardzo mocna- ciekawa. Mobilizacja po stronie gospodarzy bardzo duża-Liczę ze dzisiaj mocno powalczą na własnym nie łatwym terenie. Historycznie grali ze sobą 3 razy- tylko jedno zwycięstwo u siebie Austrii.Po zwycięstwie nad Bośnia- Austriacy chcą wygrać wszystko u siebie w domu w Grazu. Powinniśmy zobaczy otwarty szybki mecz, stać ich na 26-27 bramek u siebie- jeśli Serbowie troszkę odpuszcza myślę ze overek ma bardzo duże szanse wejścia linia do pogrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

04.04.2013 (19:10)

Piłka ręczna - el. ME

Sweden vs Poland.

powyżej: 50

BET 365

1,85

 

Ja za to idę w stronę overka- linia spokojnie do pogrania w przypadku 50 bramek zwrot- bardzo prestiżowe spotkanie dla obu ekip. U nas szanse dostanie paru nowych graczy,Duza przewaga będzie po stronie Szweckich skrzydłowych, które powinni raz po raz nas karać, czy to po kontrach- czy po akcjach pod nich z ataku pozycyjnego.U nas brak moim zdaniem lidera, przy tych absencjach , nie sadze żeby ciężar gry zdobywania bramek wziął na siebie Jaszka- ma rozcięcie na palcu lewej reki.Kontuzja nie poważna na tyle, zęby jacha nie zagrał, ale na pewno nie komfortowa sytuacja dla naszego rozgrywającego.Przy tych osłabieniach, nie sadze aby nasza drużyna dobrze broniła- myślę ze wszystkie argumentu sa po stronie gospodarzy, którzy będą sie starali od początku zdominować nas zespól stawiając mocna -twarda obronę na sześc zero- pewnie szybkie wyjście do Jaszki na solo i ograniczenie naszej gry w ataku pozycyjnym. Co pewnie spowoduje sporo strat i łatwe bramki dla gospodarzy.Kursy imo bardzo marne na win Szwedów, hendi jakoś nie jestem przekonany- overek wygląda bardzo fajnie.Trzy korony spokojnie powinny sie zakręcić w granicach 30 bramek ,zobaczymy jak będzie u nas ze skutecznością, ale w granicach 25 goli podopieczni Biglera powinni rzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliminacje Mistrzostw Europy

Spotkanie: Szwecja - Polska

Typ: Polska +2.5

Kurs: 2.17

Bukmacher: Pinnacle

 

 

Nie wiem dla czego przed tym meczem, aż tak małe szanse daje się Polakom i faworyzuje się Szwedów.? Ja byś się skłaniał bliżej podziału 50%-50% szans na zwycięstwo. Dotychczas w grupie oba zespoły zagrały z Holandią i Ukrainą, oczywiście te mecze wygrały, ale jeśli byśmy zobaczyli na wyniki i porównali mecze Polaków i Szwedów to możemy powiedzieć, że to Polacy lepiej sobie poradzili z rywalami. Polscy szczypiorniści jadący do Szwecji nie uważają się za faworytów spotkania i to moim zdaniem bardzo dobra informacja nie będą tak spięci i może bez presji podejdą do tego meczu. Obie drużyny znają swoje mocne i słabe strony i wiedzą czego mogą się spodziewać. Jeśli Polacy nie pozwolą się rozpędzić Szwedom to ten mecz wygrają. Wydaje mi się, że po MŚ będą się starać udowodnić swoją wartość, wygrywając ten mecz pokazali by, że są nadal w czołówce. Bardzo ważny mecz, dla trenera Polaków dziś się okaże jaką po MŚ ma strategię i dalszą wizję na Polaków. Polacy dziś bez Michała Jureckiego, Krzysztofa Lijewskiego, Tomasza Rosińskiego oraz Roberta Orzechowskiego. Z tych wszystkich zawodników największym osłabieniem według mnie będzie brak Michała Jureckiego mam nadzieję jednak, że jeden brat wystarczy. Ważny element to także skrzydłowi obu zespołów z Polskiej ekipy już Adam Wiśniewski deklaruje, iż postara się zatrzymać Ekberga. Przy solidnej obronie i szybkich atakach byśmy mogli bez problemu wygrać ten mecz. Jak będzie? Ten mecz typuję z handicapem +2.5, ale jeśli miał bym w pełni zaryzykować to stawił bym na "czyste" zwycięstwo Polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

04.04.2013 (20:35)

Piłka ręczna - El. ME

Węgry - Chorwacja

Typ: 2

Kurs: 2.10

Bet365

 

Ostatnie spotkanie w czwartek zapowiada się bardzo ciekawie.

Węgry u siebie w Veszpren podejmują Chorwatów.

Dla Węgrów dzisiejsze spotkanie jest szczególne, bowiem węgierska federacja dzisiaj obchodzi 80lecie założenia.

Zespoły te wygrały po 2 spotkanie w "swojej" 4 grupie eliminacyjnej.

Spotkanie będzie wyrównane, ale sądzę że bardziej utytułowani Chorwaci wygrają.

Po stronie Węgier nie zobaczymy Mate Lekaia zawodnika Piwowarna Lasko z powodu kontuzji palca, natomiast do kadry wraca Ferenc Ilyes przez co trener węgrów będzie miał więcej opcji w defensywie.

U Chorwatów natomiast występują większe braki.

Kontuzjowani od dłuższego już czasu są występujący w VIVE Kielce Ivan Cupic i Manuel Strlek.

Na ich miejsce zostali powołani również występujący w VIVE Zeljko Musa i Denis Buntic.

U chorwatów dowołano zawodników z mniejszym lub znikomym dorobkiem w kadrze czyli Nikola Spelić i Mate Sunjić.

Dziwić może fakt, żę powołania nie dostał Marin Szego.

Osoby związane z reprezentacją mówią, że relacje na linii zawodnik-trener nie są dobre.

Czy ekipa Węgier wraz z wschodzącą gwiazdą Szabolcs Szöllősi pokona Chorwatów? Myśle, że mogą...ale nie dzisiaj.

Pomimo osłabień wierzę w siłę Chorwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

04.04.2013 (19:10)

Piłka ręczna - el. ME

Sweden vs Poland.

powyżej: 50 :minus:

BET 365

1,85

 

Ja za to idę w stronę overka- linia spokojnie do pogrania w przypadku 50 bramek zwrot- bardzo prestiżowe spotkanie dla obu ekip. U nas szanse dostanie paru nowych graczy,Duza przewaga będzie po stronie Szweckich skrzydłowych, które powinni raz po raz nas karać, czy to po kontrach- czy po akcjach pod nich z ataku pozycyjnego.U nas brak moim zdaniem lidera, przy tych absencjach , nie sadze żeby ciężar gry zdobywania bramek wziął na siebie Jaszka- ma rozcięcie na palcu lewej reki.Kontuzja nie poważna na tyle, zęby jacha nie zagrał, ale na pewno nie komfortowa sytuacja dla naszego rozgrywającego.Przy tych osłabieniach, nie sadze aby nasza drużyna dobrze broniła- myślę ze wszystkie argumentu sa po stronie gospodarzy, którzy będą sie starali od początku zdominować nas zespól stawiając mocna -twarda obronę na sześc zero- pewnie szybkie wyjście do Jaszki na solo i ograniczenie naszej gry w ataku pozycyjnym. Co pewnie spowoduje sporo strat i łatwe bramki dla gospodarzy.Kursy imo bardzo marne na win Szwedów, hendi jakoś nie jestem przekonany- overek wygląda bardzo fajnie.Trzy korony spokojnie powinny sie zakręcić w granicach 30 bramek ,zobaczymy jak będzie u nas ze skutecznością, ale w granicach 25 goli podopieczni Biglera powinni rzucić.

ale paraliż w 2 połowie Tomek321 juz chyba wiesz czemu nie dawało sie naszym szans ponad 8 minut bez gola...drama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

07.04.2013 (20:00)

Piłka ręczna - El. ME

Polska - Szwecja

Typ: 2

Kurs: 2.50

Bet365

 

 

 

Spotkanie rewanżowe pomiędzy Polską a Szwecją.

Bukmacherzy za faworytów uważają naszych zawodników, jednak Ja troszke się z tym nie zgadzam.

Patrząc na ostatnie czwartkowe spotkanie w Malmoe to faworytami powinni być Szwedzi.

Po pierwszej połowie nasi zawodnicy w miarę przyzwoicie grali przegrywając tylko 12:11.

Druga połowa niestety to już popis nieporadności i wykorzystanie sytuacji przez skandynawów.

Szeroko w mediach mówi się, że te eliminacje jak i mistrzostwa w 2014 roku nie

są priorytetem....to Ja sie pytam...TO W TAKIM RAZIE PO CO ONI GRAJĄ JAK

DLA NICH SĄ WAŻNE MISTRZOSTWA EUROPY W 2016 ROKU W POLSCE???!!??

Niepodoba mi się taki zachowanie jak i mentalność...lata przygotować a co

wyjdzie?? Jak zawsze dostaniemy w telewizor...nie zależnie od dyscypliny.

Ale do rzeczy...w naszej kadrze nie zagrają z powodu kontuzji Krzysztof Lijewski, Dariusz Orzechowski czy Michał Jurecki.

U Szwedów nie zagra Kim Andersson z powodu urazu barku.

Szwedzkie media były zachwycone jego współpracą z Andreasem Nilssonem.

Mówi się również, że dzisiaj po raz ostatni w reprezentacji może wystąpić Jonas Kallman.

Szwedzi zawsze byli niewygodnym rywalem dla Polaków.

Osobiście nie podoba mi się gra polaków jak i prowadzenie zespołu przez Michaela Bieglera.

W Hali ERGO ARENA w Gdańsku na pewno będzie fajna atmosfera ale nie jestem pewien żeby pomogła naszym zawodnikom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

07.04 20:00 Polska - Szwecja

European Championship Qualificiation

under 50

1,85

Tobet

 

Tym razem idę w stronę undera w Malme zabrakło 2 bramek do overa- linia taka sama w przypadku 50 bramek zwrot stawki.Niestety podopieczni Biglera zagrali bardzo słabo w 1 meczu i dzisiaj jakiejś specjalnej poprawy, bym sie nie spodziewał(mimo pełnej ero areny -będzie to niesamowity kop i wsparcie dla naszych) mamy problemy w grze obronnej- szczegolnie z kołowym Nilsonem, nie wiem czy zagra Aderson ,który jeśli zagra będzie nas straszył rzutem z 9m. Słabo bronią nasi bramkarze o skrzydłowych i kontrach juz wspominałem w przypadku meczu pierwszego.Szwedzi dobrze bronią. Wszystkie argumenty sa po ich stronie ,może nie graja jakoś szybko w ataku pozycyjnym, ale sprawiają lepsze wrażenie od naszych. My mamy problemy w ataku pozycyjnym, na każda bramkę musimy ciężko pracować -nic łatwego nam nie przychodzi. Gramy długo, bardzo statycznie praktycznie bez ryzyka i zagrożenia rzutem z 9m. Bilecki 10/5 z gry może nieźle % ale wszystko jest zbyt czytelne- łatwe do rozszyfrowania dla obrony, często mocne rzuty idą w środek bramki. Bardzo fajnie zagrał Paczkowski- liczę ze dzisiaj zagra na podobnym poziomie. Podopieczni Olsona raczej tego spotkania nie odpuszcza i zagrają na podobnym poziomie co u siebie- graja 5-1 w obronie będą starali sie na maksa uprzykrzyć grę, co pewnie spowoduje sporo znowu prostych strat, jakieś odpaly rzutowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...