Skocz do zawartości

Sprzedam/Kupię/Zamienię


mario91

Rekomendowane odpowiedzi


Nieaktualne

 

Nieaktualne, bo oszukał ;)

 

Uważajcie, wysyła podrobione potwierdzenie przelewu, chyba nie wiedząc, że to jest gorsze, niż sama kradzież. Otóż kolego fałszowanie dokumentów bankowych jest karane nawet pozbawieniem wolnosci.

 

Swoją drogą, gdzie zmierz świat skoro ludzie są w stanie zeszmacić się za takie pieniądze.

 

[ Komentarz dodany przez: BePe: 2014-04-19, 17:48 ]

Zbanowany frajer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieaktualne

 

Nieaktualne, bo oszukał ;)

 

Uważajcie, wysyła podrobione potwierdzenie przelewu, chyba nie wiedząc, że to jest gorsze, niż sama kradzież. Otóż kolego fałszowanie dokumentów bankowych jest karane nawet pozbawieniem wolnosci.

 

Swoją drogą, gdzie zmierz świat skoro ludzie są w stanie zeszmacić się za takie pieniądze.

 

To są zwykłe ku**y i szmaty a nie ludzie, więc nie ma co się przejmować. Tak samo uważajcie na użytkownika juras333 bo jest oszustem i swoją matke by sprzedał za 2 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nie robiłem z nim interesów na waszym forum , tylko go tutaj znalazłem i jest aktywny a mi nie daje znaku życia.Widze ze dużo tutaj osób to może ktoś pomoże. W sumie mnie i jeszcze jedną osobe oszukał na ponad 400zł i mysli że mu sie upiecze.Prędzej czy pózniej bedzie miał kuku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

1.Nazwa przedmiotu : SAMSUNG S3350 chat

2.Opis przedmiotu : SAMSUNG S3350 chat + ładowarka + kabel USB

 

Telefon używany przez 2 lata, sprawny, pół roku temu wymieniana bateria, simlock ściągnięty. Czasami wariuje i trzeba go wyłączyć, ale nie zdarza mu się to często.

3.Zdjęcia : DSC_0001.jpg

4.Kontakt : PW

5.Cena : 80 PLN do lekkiej negocjacji + koszta wysyłki

6.Sposób zapłaty za przedmiot : mBank/paypal/skrill

 

W razie czego mogę wystawić na allegro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do sprzedania konsole XBOX 360 elite wersja Jasper (bezawaryjna). Najnowszy soft lt 3.0, dysk 120GB, 2 pady, słuchawki, sporo świetnych gier+dołączam specjalny kabel, który umożliwia podłączenie konsoli do monitora i grę w full HD. Stan bardzo dobry, żadnych błędów w działaniu. Cena 500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zapomniałem hasło do steam i przez wpisywanie adresów email przypomniałem sobie kilka starych kont więc jak ktoś chce konto STEAM z CS 1.6 to posiadam na zbyciu 3 konta, są mi one nie potrzebne bo 1 konto mi wystarczy. Cena 5ziko jak ktoś będzie chciał screeny to wrzucę, nie banowane praktycznie nie używane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asus N55S

 

Base Unit : AS N55SL_V2GM-1CS2/USB3.0-2

customer code +vram:Asus/n55sl-v2gm

Accessory:6cell5200,SUB-W

Cpu:2430M

HDD:500G 7200R Sata

Ram :DDR 1333 2G+4G

oS:wIN 7 -p M.64

lcd+id-color : 15.6hd +(LeD)/USB3.0

wlan:cb-802.11bgn WW+BT

Keybord:Uk

Odd :6X Blu Rsy_read/cmos hd

Cena:1800

 

http://www.amazon.co.uk/Laptop-Blu-ray-Bluetooth-Windows-Premium/dp/B007DH9TB4 cos takiego foto moge zrobic dla chętnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem hasło do steam i przez wpisywanie adresów email przypomniałem sobie kilka starych kont więc jak ktoś chce konto STEAM z CS 1.6 to posiadam na zbyciu 3 konta, są mi one nie potrzebne bo 1 konto mi wystarczy. Cena 5ziko jak ktoś będzie chciał screeny to wrzucę, nie banowane praktycznie nie używane.

 

zostały mi 2 konta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Zapomniałem hasło do steam i przez wpisywanie adresów email przypomniałem sobie kilka starych kont więc jak ktoś chce konto STEAM z CS 1.6 to posiadam na zbyciu 3 konta, są mi one nie potrzebne bo 1 konto mi wystarczy. Cena 5ziko jak ktoś będzie chciał screeny to wrzucę, nie banowane praktycznie nie używane.

 

zostały mi 2 konta

 

konto dziala :)) jak nalezy :) toldi kiedy gramy w tego cs :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...