Skocz do zawartości

Sprzedam/Kupię/Zamienię


mario91

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania czapke z daszkiem Śląska Wrocław. Czapeczkak upiona niedawno jednak dostałem drugą i dwie mi nie potrzebne. Cena 20 PLN Skrill/Paysafe czapke wyśle w poniedziałek. Zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12. Zabrania się handlu i przeprowadzania wymian bonami/voucherami do buków/kasyn itp. Wszelkie transakcje poprzez pw/mail/komunikatory przeprowadzasz na własne ryzyko - administracja nie zajmuje się sprawami związanymi z oszustwami w takich transakcjach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje 50 PLN na Skrill (wygrałem dość sporo z tego koła Fortuny ) i potrzebuje wpłaty żeby to wypłacić. W zamian mogę wysłać 2 sms-y za 30 PLN lub jednego sms-a i 40 zł przelewam na Twój Skrill. Zainteresowani zapraszam na priv. Zależy mi na czasie, pomóżcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje 50 PLN na Skrill (wygrałem dość sporo z tego koła fortuny ) i potrzebuje wpłaty żeby to wypłacić. W zamian mogę wysłać 2 sms-y za 30 PLN lub jednego sms-a i 40 zł przelewam na Twój Skrill. Zainteresowani zapraszam na priv. Zależy mi na czasie, pomóżcie!

 

Nadal Aktualne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie chce zartobić? Za pożyczkę 50 PLN

 

oddaje:

 

2 x sms za 31 PLN

sms za 31 PLN + 40 PLN na Skrill

lub 100 PLN zwrotu na Skrill

 

zależy mi na czasie szkoda zeby taka kasa wisiała na buku sam wole miec ja szybciej na koncie

Co ma wisiec, nie utonie :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Mam dwa bony do Bwin do wykorzystania po 5E - jako, że ja, moi znajomi i inni już powykorzystywali zamienie za jakieś inne bony (może do Bet-at-home) czy też jakieś grosze na mb ;)

 

Userzy z niską reputacją/stażem/bez rangi wysyłają bony/kase jako pierwsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa bony do bwin do wykorzystania po 5E - jako, że ja, moi znajomi i inni już powykorzystywali zamienie za jakieś inne bony (może do Bet-at-home) czy też jakieś grosze na mb ;)

 

Userzy z niską reputacją/stażem/bez rangi wysyłają bony/kase jako pierwsi.

 

Rowniez dam bon do Bwin 5E za kase na Skrill.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...