Skocz do zawartości

Sprzedam/Kupię/Zamienię


mario91

Rekomendowane odpowiedzi

haha ta jasne :) wykorzystales i teraz tniesz durnia i nie wiadomo kogo zgrywasz

 

Gnojku smierdzacy, jeszcze masz czelnosc mnie oczerniac?( wystarczy sprawdzic screena, ze podal kod z kosmosmu). Wyłudzileś te 5 euro to teraz zamilcz.. Z tego co czytalem, nie jestem pierwszą osobą naciągniętą przez cwaniaczka.To jest mój ostatni post na temat tego żebraka i mam nadzieje, że oszust dostanie bana, bo wcześniej czy później znowu kogoś naciągnie.

 

P.S: Ta, jestem idiotą i dałem się nabrać, ale usuwajmy takie gnidy ze społeczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


haha ta jasne :) wykorzystales i teraz tniesz durnia i nie wiadomo kogo zgrywasz

 

Gnojku smierdzacy, jeszcze masz czelnosc mnie oczerniac?( wystarczy sprawdzic screena, ze podal kod z kosmosmu). Wyłudzileś te 5 euro to teraz zamilcz.. Z tego co czytalem, nie jestem pierwszą osobą naciągniętą przez cwaniaczka.To jest mój ostatni post na temat tego żebraka i mam nadzieje, że oszust dostanie bana, bo wcześniej czy później znowu kogoś naciągnie.

 

P.S: Ta, jestem idiotą i dałem się nabrać, ale usuwajmy takie gnidy ze społeczeństwa.

 

ja tez podalem Ci wiec nie wiem w czym masz problem. brak slow. zenada. temat zamkniety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawlowg123, co Ty odstawiasz? Twój podany kod NIE ISTNIEJE. Sam sprawdziłem. To kogo Ty robisz w wała. Podałeś gościowi wymyślony kod, a teraz jeszcze pieprzysz od rzeczy. Dla 5 euro robić z siebie złodzieja - PATOLOGIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawlowg123, co Ty odstawiasz? Twój podany kod NIE ISTNIEJE. Sam sprawdziłem. To kogo Ty robisz w wała. Podałeś gościowi wymyślony kod, a teraz jeszcze pieprzysz od rzeczy. Dla 5 euro robić z siebie złodzieja - PATOLOGIA.

 

wyslalem potem jeszcze raz bo sie pomylilem w przepisywaniu widocznie juz tego nie dolaczyc w SS. a co ja tu w ogole bede sie tlumaczyl, non sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawlowg123, co Ty odstawiasz? Twój podany kod NIE ISTNIEJE. Sam sprawdziłem. To kogo Ty robisz w wała. Podałeś gościowi wymyślony kod, a teraz jeszcze pieprzysz od rzeczy. Dla 5 euro robić z siebie złodzieja - PATOLOGIA.

 

wyslalem potem jeszcze raz bo sie pomylilem w przepisywaniu widocznie juz tego nie dolaczyc w SS. a co ja tu w ogole bede sie tlumaczyl, non sens.

 

Skoro jesteś niewinny to wstaw screen rozmowy gdzie podajesz kod drugi raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteś niewinny to wstaw screen rozmowy gdzie podajesz kod drugi raz.

.

Tak, mam cichą nadzieję, że oszust zostanie ukarany i nigdy już na tym foum nikogo nie oszuka/naciągnie (Toldiego także naciągnął na dolary), niech udowodni to tym screenem, jak nie jest winny

 

P.S: Czekam na tego Twojego screena Pawlog:) i przysięgam jak tylko go zobaczę będę miał wystarczające dowody aby założyć Ci sprawę o zniesławienie mojej osoby, będziesz miał na przyszłość jakąkolwiek nauczkę ZŁODZIEJASZKU. Oszukałeś mnie?przeżyje to żebraku- moja wina, że Ci zaufałem, ale na oczernianie mojego wizerunku to ja na pewno nie pozwolę i wynik rozprawy dam tutaj na forum.

 

W świetle prawa oszczerstwo, to przestępstwo przeciwko czci ,inaczej zwane jest też oczernianiem lub zniesławieniem.

 

Niepochlebne i nieprawdziwe opinie, mające na celu zdyskredytowanie osoby, grupy lub innego podmiotu określane jest najczęściej, jako pomówienie, które następuje poprzez:

- bezpodstawne zarzucanie kumuś, czegoś,

- niesłuszne przypisanie komuś, czegoś,

- nieuzasadnione oskarżenie,

- bezpodstawne posądzenie

 

Inaczej mówiąc to celowe, zamierzerzone i złoślwe rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji, służce skompromitowaniu lub podważeniu wiarygodności, mogące w konsekwencji spowodować utratę funkcji, zawodu przez osoby fizyczne, albo utrudnić lub uniemożliwić prowadzenie działalności przez podmioty, czy instytucje.

 

Oszczerstwo w formie pomówienia może być ścigane na mocy art. 212 Kodeksu Karnego:

 

§ 1.

Kto pomawia inną osobę, grupę, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie posiadajacą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publiczne lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

§ 2.

Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 3.

W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

§ 4.

Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa sie z oskarżenia prywatnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

widzę mały konflikt dlatego spróbuję go zażegnać...screena waszej rozmowy wstawił Matriix9...wynika z niej, że użytkownik pawlowg123 miał się wymienić na kody z nim na bony z kampanii...potem okazuje się, że taki kod wcale nie istnieje...to użytkownik pawlowg123 pisze kilka postów wyżej: "wyslalem potem jeszcze raz bo sie pomylilem w przepisywaniu widocznie juz tego nie dolaczyc w SS. a co ja tu w ogole bede sie tlumaczyl, non sens."...tak więc wstaw screena z rozmowy z Matriix9, że takowy bon wysłałeś już dobrze przepisany...jeśli nie wstawisz, tzn, że racje ma Matriix9 i to Ty oszukałeś go przy tej transakcji...jeśli tak było dostaniesz bana, bo oszustów na forum nie tolerujemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wygrane w konkursie doładowanie konta,muszę tylko wysłać nr id i za jakieś 2-3 dni kasa powinna być na koncie,ja nie skorzystam a ktoś może sobie coś ugra:)

oczywiście płatne po dotarciu kasy żeby nie było że chcę oszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha ta jasne :) wykorzystales i teraz tniesz durnia i nie wiadomo kogo zgrywasz

 

Gnojku smierdzacy, jeszcze masz czelnosc mnie oczerniac?( wystarczy sprawdzic screena, ze podal kod z kosmosmu). Wyłudzileś te 5 euro to teraz zamilcz.. Z tego co czytalem, nie jestem pierwszą osobą naciągniętą przez cwaniaczka.To jest mój ostatni post na temat tego żebraka i mam nadzieje, że oszust dostanie bana, bo wcześniej czy później znowu kogoś naciągnie.

 

P.S: Ta, jestem idiotą i dałem się nabrać, ale usuwajmy takie gnidy ze społeczeństwa.

 

Matrix tak samo pamiętaj żeby nie robić interesow bonowych z gościem juras333 bo to zwykły śmieć i oszust i by swoją matkę sprzedał za bon do Bet-at-home :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem Tomek mam 22 lata i obstawiam już dwa lata, ale zawsze gram taśmy i przegrywam. Dzieciaki i żona mają już tego dość, ale teraz to się zmieni. Przyszedłem tutaj w sprawie tego bonu co ma raidenn. Słyszałem, że on też ma problem, bo chcę go oddać, a nie wie tak na prawdę komu. Wpadłem na pomysł, że ja się po niego zgłoszę. Twój bon tak na prawdę odmieni moje życie, teraz skończę grać taśmy i się odrobię. Co o tym myślisz drogi przyjacielu?

 

:k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka :) posiadam zbędne środki na koncie paypal, wymienię płatność paypal na Moneybookers, proponuje 10 zł na Moneybookers za 12 zł na paypal maks 120,00 zł do wymiany. ktoś chętny? proszę pisać tutaj bądź priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...