Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

-358- [P] SKA St. Petersburg - Vityaz Podolsk Liczba goli zdobytych w przewadze over 1,5 1.70 :n: (1)

 

9 bramek i tylko jedna w przewadze!! Masakra jakaś, to ja tu bacząc na pierwszy mecz odpuszczam overy i szukam czegoś w miarę pewnego, a SKA urządza sobie strzelnicę %-) 15 kar w tym meczu było, cóż za festiwal nieskuteczności w przewadze! Brak słów.

 

-359- [P] CSKA Moscow - Jokerit G. Scott zdobędzie punkt 2.06 :n:

 

Jokerit poszedł w obronę, walczyli jak lwy i dzięki dobrej postawie doprowadzili do dogrywki, którą ostatecznie przegrali. Przy żadnej z 2 bramek nie miał udziału Scott, dziś nieco słabszy mecz w jego wykonaniu. A wydawał się naprawdę mocnymi pickiem...

 

-360- [P] Dinamo Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod under 4 1.65 (2:2) << zwrot >>

 

Tu dziś chłopaki postrzelali, co prawda nie na tyle, żeby zrobić jakiś ciekawy over, ale 4 gole w regulaminowym czasie trochę mnie zaskoczyły, i pewnie nie tylko mnie po pierwszym bezbramkowym meczu :p 

 

-361- [P] Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk over 1,5 3t. 2.02 :t: (2:2)

 

W trzeciej tercji padły aż 4 gole, ale nijak się to ma do moich przewidywań, gdyż obrona Mińska to był durszlak %-) Ostateczny wynik 7:2 dla Loko pokazuje absolutną wyższość nad rywalami. Inaczej to widziałem, ale pick siadł, i to się liczy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


-362- [P] Tampa Bay Lightning - Calgary Flames 1 ML 1.67 :n: (2:3)

-363- [P] Los Angeles Kings - Boston Bruins 1 ML 1.66 :n: (1:4)

-364- [P] Nashville Predators - Colorado Avalanche Time of first goal 00:00-09:59 1.80 :n:

-365- [D] Chicago Blackhawks - Arizona Coyotes over 6,5 2.70 (z dogr. i karnymi) :t: (6:3)

 

Kings nie potrafili strzelić nawet 2 bramek Khudobinowi, co za amatorka przy Bostonie, który grał b2b. Kings są jednak ciency jak Bolka trampki %-) Tampie troszkę zabrakło, choć zaczęli nieźle. Bardzo wyrównany mecz i mogło pójść w jedną lub w drugą. Nashville przekombinowałem, wiedziałem że będą gole, ale pierwsza padła dopiero w 12 minucie. Szkoda, że nie dałem overa. Tylko mój dog dziś nie zawiódł. Over 5 to była pewa dnia, spróbowałem po głębszej analizie zagrać coś więcej i się opłaciło. 9 bramek w tym meczu i popis Kane'a. 

 

Podsumowując: bardzo słaby dzień. Znów zaczynam kombinować, zamiast grać to, co uważam za ciekawy pick. Za dużo czytam, mylą mnie trochę informacje z zagranicznych for. Dziś będą typy z własnego rękawa, czutki i pewniaczki od chmiela, autorskie :D Zobaczymy jak na tym wyjdę %-)

Edytowane przez chmielu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-366- [P] Avangard Omsk - Vladivostok V. Sobotka zdobędzie punkt 1.85

 

Świetnie zagrał w pierwszym meczu, zaliczył asystę gdzie padły tylko 3 bramki. Wyróżniał się. Dziś patrząc na wczorajsze mecze, z hipotetycznego undera może zrobić się dużo goli, Omsk zdecydowanie przeważał i będzie tu dziś grał dużo lepiej. Sobotka powinien wypracować jakąś bramkową sytuację. 

 

-367- [P] Metallurg Magnitogorsk - Kunlun S. Mozyakin zdobędzie gola 1.95

 

Unibet wystawił dziś na niego kurs 1.68, Betsafe 1.95 - brać i się nie oglądać. Najskuteczniejszy zawodnik KHL dwa mecze z rzędu bez bramki? Nie mieści mi się to w głowie. Wg mnie dzisiaj sobie trochę pohasa, szczególnie, że taktyka Kunlunu z bezwględnym pokryciem jego nie jest dobra, bo reszta strzela bramki. Dziś będzie miał więcej luzu i szybko to wykorzysta. Mam nadzieję ;)

 

-368- Tractor Chelyabinsk - Barys Astana over 4 1.80

 

Tractor nie docenił Barysa, ale taka forma gości to zaskoczyła chyba ich największych fanów. Dziś może już nie być tak efektownie, ale parę bramek wpaść musi. Tractor musi strzelać jak chce wygrywać, a z drugiej strony Dawes i ekipa również nie pozostanie bierna. Wg mnie dziś 3:2 Tractor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-366- [P] Avangard Omsk - Vladivostok V. Sobotka zdobędzie punkt 1.85 :t: 

 

-367- [P] Metallurg Magnitogorsk - Kunlun S. Mozyakin zdobędzie gola 1.95 :n:

 

-368- [P] Tractor Chelyabinsk - Barys Astana over 4 1.80 :t: (5:1)

 

-369- [P] Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers P. Hornqvist zdobędzie punkt 1.75 

 

-370- [P] Colorado Avalanche - Buffalo Sabres S. Reinhart zdobędzie punkt 1.80

 

-371- [D] Vancouver Canucks - San Jose Sharks B. Burns over 1,5 pkt 2.60

 

 

Dziś zabawimy się w punkty zawodników. Reinhart świetna forma w ostatnich meczach Sabres, Hornqvist bo Pens będą tu dominować i ktoś musi strzelać jak połowa składu na liście kontuzjowanych, a Burns bo u Canucks szpital i wstępnie wygląda to na pogrom, a Brent jest bardzo aktywny w ofensywie jak na defensora, ma najwięcej punktów w drużynie i jak punktuje, to seryjnie. Myślę, że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-369- [P] Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers P. Hornqvist zdobędzie punkt 1.75 :n:

 

-370- [P] Colorado Avalanche - Buffalo Sabres S. Reinhart zdobędzie punkt 1.80 :t:

 

-371- [D] Vancouver Canucks - San Jose Sharks B. Burns over 1,5 pkt 2.60 :n:

 

Reinhart bardzo dobry mecz, on jeden mnie nie zawiódł. Hornqvist totalna klapa, mimo występu w pierwszej linii z Crosby'm obok :/ Burns punktował, ale tylko raz, a szkoda bo był bardzo aktywny oddał 4 strzały i był naprawdę bliski pokrycia overu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-372- [P] Barys Astana - Tractor Chelyabinsk K. Koltsov zdobędzie punkt 2.30

 

Tutaj stawiam na obrońcę Tractora, który w obu dotychczasowych spotkaniach punktował, w pierwszym 1 asysta, a w drugim zdominowanym przez Tractor aż 2. Dziś mecz w Astanie, więc Tractor raczej nie powtórzy wyniku z drugiego meczu (5:1), ale myślę, że mają już jakiś sposób na Barys. Super pewniakiem wydają się punkty Dawesa, ale kurs mizerny, więc próbujemy taki pick ;)

 

-373- [P] Salavat Ufa - Bars Kazan Ufa strzeli w 1t. 1.81

 

Trochę statystycznie, bo Salavat od 5 spotkan h2h z Barsem strzelał w pierwszej tercji. Ogólnie często w tej hali padało sporo bramek, to co prawda playoffy, ale myślę, że dziś również zobaczymy co najmniej 4 gole, a jedna z nich dla gospodarzy padnie w 1t. Oni nie mają na co czekać, przegrywają 0:2 i w obu spotkaniach walczyli jak równy z równym, przegrywając 1 golem. Ruszą od początku ostro, a potem to się okaże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-372- [P] Barys Astana - Tractor Chelyabinsk K. Koltsov zdobędzie punkt 2.30 :n:

 

Koltsov niestety bez punktu, ale i cała drużyna Tractora zagrała słabiutko, została zdominowana przez Barys. Ja tymczasem spodziewałem się bardziej wyrównanego meczu :bz:

 

-373- [P] Salavat Ufa - Bars Kazan Ufa strzeli w 1t. 1.81 :t: 

 

Tutaj zgodnie z przewidywaniami, Ufa strzeliła nawet 2 gole w pierwszej tercji :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-374- [P] Dinamo Mińsk - Lokomotiv Yaroslavl B. Kozun zdobędzie punkt 1.75

 

Wydaje się pewka patrząc na poprzednie mecze Jarosława, szczególnie ostatni, w którym pokazał kunszt asystując przy 4 z 5 golach druzyny :)) To kreator ich gry, najczęsciej twórca podania otwierającego drogę do bramki. Jak on nie gra - drużyna stoi. A jako, że dziś możliwe, że goście zapewnią sobie awans myślę, że jego udział w tym będzie istotny.

 

-375- [P] Jokerit - CSKA Moscow over 4 1.64 (reg.)

 

Jeśli Jokerit marzy o występach w kolejnej rundzie, musi tu dziś zagrac bajkę i zwyczajnie rozstrzelać CSKA, którzy zagrają myślę bardziej defensywnie i będą liczyć na kontry. Oni też na pewno będą chceli tu wygrać, bo to zakończy pojedynek i da im kilka dni odpoczynku. Może być z tego bardzo efektowny i otwarty mecz, oko za oko, 4 gole minimum widzę w tym spotkaniu, co zresztą sugerują ostatnie mecze obu ekip. 

 

-376- [D] Vityaz Podolsk - SKA St. Petersburg E. Ketov zdobędzie gola 3.75

 

Wystarczy spojrzeć na ostatnie 2 spotkania SKA, od razu widać, że chłopak jest w formie, zdobył 3 gole. Ustawiany w pierwszej linii z Datsyukiem i Kovalchukiem ma duże predyspozycje do strzelania, może liczyć na dobre dogrania od kolegów. Szczególnie w przewagach jest groźny. Po takim kursie warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-374- [P] Dinamo Mińsk - Lokomotiv Yaroslavl B. Kozun zdobędzie punkt 1.75 :n:

 

-375- [P] Jokerit - CSKA Moscow over 4 1.64 (reg.) :n:

 

-376- [D] Vityaz Podolsk - SKA St. Petersburg E. Ketov zdobędzie gola 3.75 :n:

 

Pierwszy raz taki kwas w KHL, dziś stestujemy skilla i albo $$ albo przerwa do następnej rundy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-377- [P] Kunlun - Metallurg Magnitogorsk C. Lee zdobędzie punkt 1.65

-378- [P] Kunlun - Metallurg Magnitogorsk over 4,5 1.80

-379- [P] Barys Astana - Tractor Chelyabinsk N. Dawes zdobędzie punkt 1.60

-380- [P] Barys Astana - Tractor Chelyabinsk over 3.5 1.52

-381- [P] Salavat Ufa - Bars Kazan J. Azevedo zdobędzie punkt 2.10

-382- [D] Barys Astana - Tractor Chelyabinsk over 1,5 1t. 2.60

-383- [D] Salavat Ufa - Bars Kazan L. Omark zdobędzie gola 3.80

-384- [D] Vladivostok - Avangard Omsk M. Kazakov zdobędzie gola 4.10 

 

W kilku słowach stawiamy zgodnie z trendami, na zawodników, którzy punktują i wyróżniają się i liczymy na obfite w bramki spotkania ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-385- Florida Panthers - Carolina Hurricanes under 5 1.94 (z dogr. i karnymi)

-386- Dallas Stars - Pittsburgh Penguins Liczba goli zdobytych w przewadze over 1,5 2.15

-387- Buffalo Sabres - Nashville Predators over 5,5 1.85 (z dogr. i karnymi)

-388- New York Rangers - Washington Capitals R. Nash zdobędzie punkt 1.80

-389- Winnipeg Jets - Minnesota Wild under 5 3.15 (z dogr. i karnymi)

-390- Philadelphia Flyers - Colorado Avalanche S. Gostisbehere zdobędzie punkt 2.05

-391- Boston Bruins - Arizona Coyotes P. Bergeron zdobędzie gola 3.20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-377- [P] Kunlun - Metallurg Magnitogorsk C. Lee zdobędzie punkt 1.65 :t: 

-378- [P] Kunlun - Metallurg Magnitogorsk over 4,5 1.80 :n: 

-379- [P] Barys Astana - Tractor Chelyabinsk N. Dawes zdobędzie punkt 1.60 :t: 

-380- [P] Barys Astana - Tractor Chelyabinsk over 3.5 1.52 :n:

-381- [P] Salavat Ufa - Bars Kazan J. Azevedo zdobędzie punkt 2.10 :t: 

-382- [D] Barys Astana - Tractor Chelyabinsk over 1,5 1t. 2.60 :n: 

-383- [D] Salavat Ufa - Bars Kazan L. Omark zdobędzie gola 3.80 :n:

-384- [D] Vladivostok - Avangard Omsk M. Kazakov zdobędzie gola 4.10 :t:

 

 50/50 u ruskich, nie najgorzej, ale nie ma się czym chwalić %-) Magnitogorsk tylko jeden gol i zabrakło do overa. Barys 1:1 w regulaminowym to jest jakiś żart. Skuteczność beznadziejna, a spodziewałem się goli. Omark tylko asysta w meczu z Barsem. Wszędzie blisko, ale jednak wtopy :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-385- Florida Panthers - Carolina Hurricanes under 5 1.94 (z dogr. i karnymi) << zwrot >> (3:2 AP)

-386- Dallas Stars - Pittsburgh Penguins Liczba goli zdobytych w przewadze over 1,5 2.15 :n: (0)

-387- Buffalo Sabres - Nashville Predators over 5,5 1.85 (z dogr. i karnymi) :t: (4:5 OT)

-388- New York Rangers - Washington Capitals R. Nash zdobędzie punkt 1.80 :n: 

-389- Winnipeg Jets - Minnesota Wild under 5 3.15 (z dogr. i karnymi) :n: (5:6)

-390- Philadelphia Flyers - Colorado Avalanche S. Gostisbehere zdobędzie punkt 2.05 :t: 

-391- Boston Bruins - Arizona Coyotes P. Bergeron zdobędzie gola 3.20 :n:

 

Tutaj cieniutko, NHL wkleja się w teorię "klątwy forumowej" %-) Na razie odpuszczam NHL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-392- Dinamo Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod D. Semin zdobędzie punkt 2.80

-393- Dinamo Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod over 3,5 1.71 (reg.)

-394- Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk R. Klinkhammer zdobędzie punkt 2.20

-395- Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk P. Kontiola zdobędzie gola 3.15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-392- Dinamo Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod D. Semin zdobędzie punkt 2.80 :n:

-393- Dinamo Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod over 3,5 1.71 (reg.) :t: (3:1)

-394- Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk R. Klinkhammer zdobędzie punkt 2.20 :t: 

-395- Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk P. Kontiola zdobędzie gola 3.15 :n:

 

Ogólnie mogło być lepiej, szczególnie wkurzyło mnie umieszczenie Semina w drugiej linii z Normanem i Butlerem, co było dużym błędem. Dwa spotkania w Nowogrodzie grał w pierwszej linii z Daugavinsem chociażby, nie dziwota, że dziś punktu nie zdobył w innym towarzystwie. W ogóle Torpedo gdyby nie roszady w składzie mogłoby nawet wygrać potyczkę z Dynamem... Kontiola z kolei z dwoma asystami - dziś mu się zachciało podawać :fp: Klinkhammer honorówka dla drużyny z Mińska na pożegnanie, ale nie mieli szans z Lokomotivem genialnie dysponowanym szczególnie u siebie.

 

Brusiak graty za Kronwalla, punkt po takim kursie to złoto, że też ja coś takiego przegapiłem :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-396- Metallurg Magnitogorsk - Kunlun over 4,5 1.70 (reg.)

-397- Metallurg Magnitogorsk - Kunlun S. Mozyakin zdobędzie gola 1.80

-398- Avangard Omsk - HC Vladivostok V. Sobotka zdobędzie punkt 1.75

-399- Tractor Chelyabinsk - Barys Astana M. Yakutsenya zdobędzie punkt 2.00

-400- Tractor Chelyabinsk - Barys Astana N. Dawes zdobędzie punkt 1.85

-401- Bars Kazan - Salavat Ufa J. Azevedo zdobędzie punkt 1.85

-401- Bars Kazan - Salavat Ufa under 4,5 1.70 (reg.)

 

 

Same pewki :D Dużego overa spodziewam się tylko w Magnitogorsku, gdzie dziś ostatnie spotkanie tej pary - nie ma co dłużej tego przeciągać %-) Liczę również na dobry występ liderów w swoich zespołach: Sobotki i Dawesa, skutecznych i jednych z najskuteczniejszych w sezonie zasadniczym Yakutsenya i Azevedo, oraz bacząc na pierwsze dwa spotkania w parze Bars-Ufa zdecydowany under w meczu nr 5, prawdopodobnie kończącym pojedynek na korzyść gospodarzy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-396- Metallurg Magnitogorsk - Kunlun over 4,5 1.70 (reg.) :t: (8:2)

-397- Metallurg Magnitogorsk - Kunlun S. Mozyakin zdobędzie gola 1.80 :t: 

-398- Avangard Omsk - HC Vladivostok V. Sobotka zdobędzie punkt 1.75 :t:

-399- Tractor Chelyabinsk - Barys Astana M. Yakutsenya zdobędzie punkt 2.00 :t: 

-400- Tractor Chelyabinsk - Barys Astana N. Dawes zdobędzie punkt 1.85 :t: 

-401- Bars Kazan - Salavat Ufa J. Azevedo zdobędzie punkt 1.85 :t: 

-401- Bars Kazan - Salavat Ufa under 4,5 1.70 (reg.) :t: (1:1)

 

Zaciesz na mojej twarzy nie zniknie do jutra, kiedy to pewnie zobaczę wyniki NHL i wtopione kupony %-) Ale dziś - pijemy :D Takie dni jak dziś nie zdarzają się często, następny statystycznie pod koniec kwietnia %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-402- Pittsburgh Penguins - Tampa Bay Lightning 1 1.88

 

Dziś pierwszy mecz trejdowanego z LA Budaja na bramie Błyskawic i od razu Pens. Katastrofy nie będzie, bo wśród Kings postawa była dość solidna, a szczególnie, że kilku zawodników gospodarzy na liście kontuzjowanych, ale Pingwiny u siebie nie mogą tego oddać, wespół z Caps są najlepiej grającą ekipą u siebie i mimo tej fatalnej gry w Chicago powinni tu ogarnąć jakieś 3:2. H2H stoi murem za tym pickem.

 

-403- Carolina Hurricanes - Arizona Coyotes E. Lindholm zdobędzie punkt 1.72

 

Znakomite dwa ostatnie spotkania, jak na dwie porażki Huraganów, ale przekonał mnie ostatni mecz z Arizoną, gdzie nagrał 3 asysty i był jedną z gwiazd meczu. Na bramie Kojotó dziś Domingue, który ma chyba najgorsze statsy w lidze. Obie ekipy grają ostatnio słabo, ale jeśli któraś ma dziś wyjść na prostą, to zdecydowanie Carolina, która wiele wskazuje na to, że dziś sobie postrzela. 

 

-404- Calgary Flames - Detroit Red Wings H. Zetterberg zdobędzie punkt 1.90

 

Dzięki jego postawie Detroit w ogóle może walczyć, on jeden trzyma tam zespół w kupie. Punktował w 4 ostatnich spotkaniach oraz w 5 ostatnich z Calgary, także przy takiej formie kurs 1.90 to ogromne value. Calgary ostatnio 5 zwycięstw z rzędu i to oni tu są faworytami, ale Skrzydła powalczą i o zwycięstwie zadecyduje jeden gol, tak myślę. Stawiam na Heńka, tylko on tu jest jeszcze godny zaufania ;) Na marginesie to najskuteczniejszy zawodnik ze wszystkich, których dziś w tym meczu zobaczymy, warto.

 

-405- Winnipeg Jets - St. Louis Blues under 5,5 2.02 (reg.) 

 

Co prawda ostatnie dwa spotkania h2h to po 8 goli, ale dziś są przesłanki do tego, by nie grać overa. Przede wszystkim Nutki klepnęły trejda Shattenkirka do stolicy, a to spore osłabienie pierwszej linii na wyjściu. Ponadto kiepska forma strzelecka zawodników z St.Louis, którzy w ostatnich 5 meczach zdobyli 10 bramek notując 3 takie undery jak dziś proponuję. Buki sugerują over, bo drużyna Jets dużo strzela i ma słabego bramkarza, ale goście to ekipa przede wszystkim defensywna mówiąc ogólnie, ze znakomitym kapitanem Tarasenko, i nie pozwolą na wiele rywalom. Na bramie Nutek dziś Hutton, który w swoim ostatnim meczu zachował czyste konto. Myślę, że paradoksalnie dziś nie zobaczmy tu wielu bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-402- Pittsburgh Penguins - Tampa Bay Lightning 1 1.88 :t: (5:2)

 

-403- Carolina Hurricanes - Arizona Coyotes E. Lindholm zdobędzie punkt 1.72 :n: 

 

-404- Calgary Flames - Detroit Red Wings H. Zetterberg zdobędzie punkt 1.90 :t: 

 

-405- Winnipeg Jets - St. Louis Blues under 5,5 2.02 (reg.) :t: (3:0)

 

Porażka Caroliny na swoim lodzie jest dla mnie sporą niespodzianką, reszta w zasadzie bez zastrzeżeń. Dobrze, że trzymałem się z dala meczu Chicago, bo pewnie bym tam grał grubo gospodarzy %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-406- SKA St. Petersburg - Dinamo Moscow under 4,5 2.00 (reg.)

 

SKA trochę poszalało w starciu z Podolskiem, ale Dinamo to zupełnie inna półka, m.in. w kwestii defensywy. Wg mnie postawią dziś mur i będą atakować kontrami, a mecz zakończy się jakąś niską wygraną gospodarzy, możliwe że po dogrywce. Wszystko zależy jak się zaprezentuje obrona gości, pod ciągłym ostrzałem. 

 

-407- CSKA Moscow - Lokomotiv Yaroslavl under 1 1t. 1.98

 

Niby under, kursy spadają od kilku dni, są mocne przesłanki, ale nie do końca wiadomo jak się mecz potoczy. Jeśli CSKA strzeli ze 2 bramki, goście mogą się otworzyć, pójść na całość, a wtedy może być gorąco. Wg mnie będzie bardzo spokojny początek, nikt nie będzie ryzykował utraty bramki. CSKA są żelaznymi faworytami szczególnie u siebie, ale również popełniają błędy. Myślę, że zaczną w obronie, a mecz rozpocznie się na dobre w drugiej tercji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-406- SKA St. Petersburg - Dinamo Moscow under 4,5 2.00 (reg.) :t: (2:2)

 

Tu trafiłem, ale też nie do końca, bo dogrywkę wygrało co ciekawe Dinamo :D W kolejnym meczu SKA rzuci wszystkie siły do ataku i może być bardzo podobnie, a już na pewno warto będzie spróbować jakiegoś overa, bo jeśli ekipa z Petersburga przegra drugi mecz to o wygraną w rywalizacji z Dinamem będzie ciężko. 

 

-407- CSKA Moscow - Lokomotiv Yaroslavl under 1 1t. 1.98 :n: (2:1)

 

No i poszli na wymianę ognia. Już pierwszy strzał CSKA w tym meczu to była brama %-) To był jednak głupi bet, zważywszy, że rozważałem możliwość overa :bz: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-408- SKA St. Petersburg - Dinamo Moscow M. Karpov zdobędzie punkt 2.55

 

W pierwszym meczu ze SKA Karpov był gwiazdą gości strzelając wszystkie trzy bramki, w sumie ma ich juz na koncie 5 w fazie playoff. Zwycięstwo gości było dość nieoczekiwane, dziś również będzie ;) Myślę, że Dinamo może tu zawalczyć, a skrzydłowy Karpov wraz z centrem Tereschenko (w pierwszym meczu zagrali w pierwszej linii choć zawsze byli schowani na drugiej), z którym znakomicie mu się współpracuje, może tu jeszcze coś pokazać. SKA będzie dziś gryźć lód, ale Dinamo ma silną defensywę i jedną z kontr może wykorzystać. Liczę na punkty Karpova, po takim kursie i takim pierwszym meczu duuże value.

 

-409- SKA St. Petersburg - Dinamo Moscow E. Dadonov zdobędzie punkt 1.50

 

Nie zapominajmy, że to wciąż SKA - drużyna, która zdobyła najwięcej goli w sezonie zasadniczym, tam wciąż jest ogromny potencjał i paka w ataku. Kurs na punkty jednego z najskuteczniejszych zawodników, Dadonova zawsze oscylował w granicach 1.30-1.40, dziś Unibet daje 1.50 co biorę w ciemno i stawiam dom %-) Ofensywa musi zaskoczyć, Dadonov jest silny, szybki, świetnie gra w przewagach i gra obok Shipachyova, obaj zaliczyli asystę przy bramce Guseva w pierwszym meczu i to właśnie na nich będzie spoczywał największy ciężar gry. Jeśli będą tu bramki, to na pewno po części z udziałem Dadonova :))

 

-410- CSKA Moscow - Lokomotiv Yaroslavl K. Petrov zdobędzie punkt 2.02

 

Wiem, tendencyjnie jadę, ale skoro tak się pchają ... :D Petrov z dwoma asystami po pierwszym meczu i dziś również będzie tu grał pierwsze skrzypce. CSKA jest murowanym faworytem u siebie, ze znakomitą obroną i atakiem na poziomie, troszkę zawiodła w pierwszym spotkaniu druga linia z Mursakiem i Plattem, ale za to czwarta, w której o dziwo wystawiono Da Costę zagrała bajkę i to oni tu wyrwali zwycięstwo. Gospodarze przeważali i przeważać będą, jednak nie jestem przekonany co do czystej "1" mimo dobrego kursu. Idę w punkty, Petrov zagrał świetnie w poprzednim meczu i wg mnie równie dobrze zaprezentuje się dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-408- SKA St. Petersburg - Dinamo Moscow M. Karpov zdobędzie punkt 2.55 :n:

 

-409- SKA St. Petersburg - Dinamo Moscow E. Dadonov zdobędzie punkt 1.50 :n:

 

-410- CSKA Moscow - Lokomotiv Yaroslavl K. Petrov zdobędzie punkt 2.02 :n:

 

Bez komentarza %-) Dziś odrabiamy straty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-411- Dinamo Moscow - SKA St. Petersburg V. Shipachyov zdobędzie punkt 1.55 :t: 

 

-412- Lokomotiv Yaroslavl - CSKA Moscow P. Kontiola zdobędzie punkt 2.25 :n:

 

Ciężko idą te playoffy...

 

 

-413- Bars Kazan - Avangard Omsk over 3,5 1.76

 

-414- Bars Kazan - Avangard Omsk Omsk over 1,5 1.72

 

-415- Barys Astana - Metallurg Magnitogorsk N. Dawes zdobędzie punkt 1.65

 

-416- Barys Astana - Metallurg Magnitogorsk J. Kovar zdobędzie punkt 1.48

 

Jako, że w drugim meczu spodziewam się bramek, to lecimy po pewniakach do tytułu najskuteczniejszych zawodników zespołu. Barys u siebie powinien zaprezentować się nieco lepiej i strzelić ze 2 bramki, a Magnitogorsk albo zagra znów efektowną bajkę, albo nie, ale kozaki typu Kovar, Mozyakin czy Lee będą tu na pewno szaleć ;) Co do meczu Bars-Omsk gram trochę na pohybel knowaniom buków, owszem obie drużyny stawiają tu głównie na obronę, ale nie wolno zapominać, że Omsk ma już 2 mecze w plecy a przed sobą 2 mecze na wyjeździe - jeśli dziś nie pójdzie ostro do ataku i nie wygra to zakończy grę w playoffach na tej rundzie :bz: Wg mnie wynik 2:2 czy 3:2 jest tu możliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...