Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

-413- Bars Kazan - Avangard Omsk over 3,5 1.76 :t: (3:3)

 

-414- Bars Kazan - Avangard Omsk Omsk over 1,5 1.72 :t: (3)

 

-415- Barys Astana - Metallurg Magnitogorsk N. Dawes zdobędzie punkt 1.65 :n:

 

-416- Barys Astana - Metallurg Magnitogorsk J. Kovar zdobędzie punkt 1.48 :t:

 

Ajj Dawes mnie zawiódł, nie miał udziału przy żadnej z 3 bramek strzelonych przez Barys :c: Ale ogólnie zdecydowanie lepiej niż ostatnio ;) Dobrze wyczuty over w meczu Barsu, siadł już po pierwszej tercji :D Potem inicjatywę przejął niemal w całości Omsk i po doprowadzeniu do dogrywki (końcówka była kozacka), wyrwali gospodarzom to zwycięstwo. Bardzo dobry mecz, następny również trzeba zobaczyć. Magnitogorsk znów pozamiatał, Zaripov kolejny hattrick - tu sieją hajs, trzeba spróbować go zagrać również za 2 dni. W ogóle pierwsza linia gości miała używanie :))

 

To może w takim razie coś z NHL spróbujemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


-417- New York Rangers - Tampa Bay Lightning 1 ML 1.70

 

Mimo tego, że Rangersi grają b2b i na pewno odczują zmęczenie, widać po h2h że mają patent na Błyskawice. Sporo kontuzji w obu zespołach, ale chyba jednak mniej dokuczliwe po stronie gospodarzy. Wynik raczej niski się szykuje, chyba że Budaj popłynie, bo Raanta powinien zaprezentować się dobrze pod nieobecność Heńka.

 

-418- Philadelphia Flyers - Columbus Blue Jackets under 5,5 1.77 (reg.)

 

Tutaj czuta, obaj bramkarze ostatnio całkiem nieźle, szczególnie Mason. Ostatni mecz zakończył się 2:1 po dogrywce. Flyers trudności ze strzelaniem, Jackets na wyjeździe. Chyba nieco lepsza opcja niż szukać zwycięzcy.

 

-419- New York Islanders - Carolina Hurricanes 1 ML 1.75

 

Wyspiarze u siebie zawsze warci spróbowania, 8 wygranych w 10 ostatnich meczach, a Huragany ostatnio słabizna na wyjazdach, tylko 2 wygrane w 10 meczach. Plus gospodarze są punkt za ostatnim miejscem gwarantującym grę w playoffach, na pewno chcą tam wskoczyć i już zostać do końca sezonu zasadniczego ;)

 

-420- Calgary Flames - Pittsburgh Penguins M. Backlund zdobędzie punkt 1.72

 

Tu zapowiada się dobre widowisko. Flames 9 wygranych z rzędu, znakomita forma ostatnio zarówno w obronie, jak i w ataku. Wygrali też 3 ostatnie spotkania h2h. Na bramie Pingwinów Fleury, puszczający średnio 3 gole w meczu, więc szukam punktów u gospodarzy. Świetnie spisuje się ich pierwsza linia, wszyscy do grania, ale ja spróbuję Backlunda, który gra najlepszy sezon w karierze, punktował w 4 z 5 ostatnich meczów oraz ma nosa do Pens, bo miał punkty wszystkich 3 wygranych meczach przeciwko nim.

 

-421- Vancouver Canucks - Boston Bruins T. Krug zdobędzie punkt 1.85

 

Boston jest żelaznym faworytem w tym meczu, ich forma jest przyzwoita, armaty skutecznie strzelają. Dziś na zawodników typu Marchand czy Pastrnak kursy są bynajmniej śmieszne, dlatego ja próbuję obrońcę Kruga, który punktował w 4 z ostatnich 5 wyjazdowych meczów Bostonu. Wespół z Marchandem jest najlepiej podającym w zespole, 22 pozycja na liście najlepiej asystujących w NHL, 38 asyst w 68 meczach. Myślę, że warto, na zasadzie C. Lee w ekipie Magnitogorska - gra w drugiej linii, a na lodzie bywa dłużej niż koledzy z pierwszej linii i to on widnieje na tablicy punktujących %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-417- New York Rangers - Tampa Bay Lightning 1 ML 1.70 :n: (2:3)

 

16 strzałów Tampy i wygrana :fp:

 

-418- Philadelphia Flyers - Columbus Blue Jackets under 5,5 1.77 (reg.) :n: (3:5)

 

Dupa z taką czutą, Mason akurat dziś postanowił zagrać jak beztalencie, akurat wtedy gdy o jego dobrą postawę opieram typa. Ehhh...

 

-419- New York Islanders - Carolina Hurricanes 1 ML 1.75 :n: (4:8)

 

Konkretny, zdrowy wpier*** urządzili goście Wyspiarzom %-) I jeszcze wniosek: Berube to jednak pipa nie bramkarz :/

 

-420- Calgary Flames - Pittsburgh Penguins M. Backlund zdobędzie punkt 1.72 :n:

 

Mimo wygranej Flames, Backlund bez punktu :bz:

 

-421- Vancouver Canucks - Boston Bruins T. Krug zdobędzie punkt 1.85 :t:

 

Na pocieszenie po tej żałosnej nocy, Krug jako jedyny nie zawiódł.

 

I właśnie dlatego pass na NHL'u aż do playoffów :c: Nieco później coś z KHL sie pojawi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-422- Dinamo Moscow - SKA St. Petersburg I. Kovalchuk zdobędzie punkt 1.67

-423- Dinamo Moscow - SKA St. Petersburg A. Kuteikin zdobędzie punkt 2.75

 

SKA w trzecim meczu wreszcie pokazało potencjał w ataku i dziś czuję, że będzie podobnie. Oni świetnie grają podczas przewag i to jest ich szansa. Gram tu Kovalchuka troszkę na wyczucie, chłopak jak na jednego z najskuteczniejszych zawodników KHL sezonu zasadniczego mało punktuje w playoffach, dopiero 4 punkty na koncie i w ostatnim meczu pierwsza punkt przeciwko Dinamo, liczę, że dziś pociągnie i nabije licznik. Kuteikin z kolei dlatego, że w dwóch ostatnich meczach ten obrońca strzelał gola, a to jest imponujące. Nie ukrywam, że dog, ale value po tym co pokazuje wysokie. Odpuszczam linię goli, bo dziś może być różnie.

 

-424- Lokomotiv Yaroslavl - CSKA Moscow S. da Costa zdobędzie punkt 1.85

-425- Lokomotiv Yaroslavl - CSKA Moscow Obie drużyny strzelą po min. 2 gole 2.35

 

Po ostatnim meczu po prostu trzeba Stefana zagrać, bo ten zawodnik dał zwycięstwo gościom na trudnym terenie Lokomotivu. Dzielił i rządził, zresztą gdyby nie kontuzja przez pół sezonu byłby gdzieś między najlepszymi zawodnikami SKA i Magnitogorska w topie KHL, bo możliwości ma ogromne. Plus wydaje mi się, że dziś będzie mniej siedzenia w defensywie, a więcej akcji ofensywnych niż w ostatnim spotkaniu, gdzie momentami szło zasnąć z nudów %-) Loko musi ten mecz wygrać, inaczej w następnym w Moskwie może ostatecznie polec. CSKA swoje strzeli, liczę na wynik rzędu 3:2, stąd taki typ. Mecz będzie wyrównany jak wszystkie do tej pory, bliski remisu i myślę, że gol za gol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-422- Dinamo Moscow - SKA St. Petersburg I. Kovalchuk zdobędzie punkt 1.67 :n:

-423- Dinamo Moscow - SKA St. Petersburg A. Kuteikin zdobędzie punkt 2.75 :n:

 

-424- Lokomotiv Yaroslavl - CSKA Moscow S. da Costa zdobędzie punkt 1.85 :n:

-425- Lokomotiv Yaroslavl - CSKA Moscow Obie drużyny strzelą po min. 2 gole 2.35 :n: (5:1)

 

Brejk, bo to wstyd i hańba co ja tu podaje :fp:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

-426- SKA St. Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl J. Nakladal zdobędzie punkt 2.40

 

Po pierwsze: zamyka mi AKO kombinowane z nocnym NHL :D Po drugie: jedna z gwiazd pojedynku z CSKA - punktował w 4 z 6 meczów jako obrońca grający w pierwszej linii z największymi kozakami ekipy Lokomotivu, czyli Kozunem i Kontiolą. Po trzecie: SKA jest mocna w ataku, ale w obronie już nie tak szczelnie, myślę, że straci tu ze 2 bramki. Po czwarte: kurs wyborny :)) Polecam :ok: Pozostali również do grania: Kozun @1.95, Kontiola @2.20, Kronwall @2.30. Pierwsza linia gości powinna dziś coś zapunktować. Jednak o zwycięstwo będzie baaardzo ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-426- SKA St. Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl J. Nakladal zdobędzie punkt 2.40 :n:

 

Właśnie wtedy, gdy ja lokuję gdzieś kasę, wtedy właśnie dochodzi do dziwnych eventów. Dlaczego nie zagrał wczoraj Kozun? Nie wiem. Wiem natomiast, że pierwsza linia, na której punkty liczyłem, straciła 50% swojej wartości gdy tylko zabrakło tego Pana na rozegraniu. Kontiola z Talbotem wymotali jedną brameczkę, ale obrońcy już byli pominięci w akcjach :/ Ogólnie punktowały jakieś nołnejmy głównie %-) Szkoda, bo Loko wygrał co ciekawe pierwszy mecz ze SKA, ale Nakladal nie dorzucił punktu :c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-427- Metallurg Magnitogorsk - Bars Kazan J. Kovar zdobędzie punkt 1.60

-428- Metallurg Magnitogorsk - Bars Kazan 1 ML 1.60

 

Próbujemy znów KHL, dziś mecz faworytów do tytułu, Magnitogorska, z Barsem. Mecz nr 2, pierwszy po dogrywce wygrali gospodarze. Tamto spotkanie było bardzo spokojne, dopiero w dogrywce obie ekipy się mocno spięły i ruszyły do ataku. Mnóstwo strzałów i bramka dopiero w 25 minucie doliczonego czasu pokazuje wyrównane siły obu drużyn. Dziś jednak wg mnie będzie bardziej nieco inaczej. Bars musi iść do przodu, musi atakować, nie może pozwolić na doprowadzenie do stanu 2:0 dla rywali, bo to zawsze trudne dla zawodników, psychicznie. Będą tu cisnąć, faulować, za wszelką cenę zdobyć gola by później murować dostęp do bramki. A to idealne warunki dla gospodarzy, potrafią takie mecze wygrywać. Nieraz w tym sezonie pokazali nerwy ze stali. Wg mnie pierwsza linia rozstrzygnie ten mecz na korzyść gospodarzy. Bardzo dobry kurs na punkty Kovara wystawił Unibet, zwłaszcza że ten zawodnik wespół z Zaripovem jest najlepiej punktującym w fazie playoff ;) 4 zawodników gospodarzy to pierwsza "4" top scorers, kiedyś to się musi zobrazować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie dwie ciekawostki z nóżki na dziś, tak "poza konkursem":

 

Czarnogóra - Polska K. Glik zdobędzie gola 8.00

Azejberdżan - Niemcy T. Muller zdobędzie gola głową 7.00

 

Polska jest faworytem pod nieobecność kilku czołowych zawodników Czarnogóry, a jak Jovetic nie zagra to będzie faworytem murowanym. Gospodarze będą mocno zacieśniać pole, wybijać piłki przy naszych szybkich skrzydłowych. Będą rzuty rożne, a w tych bryluje nasz środkowy obrońca. W lidze francuskiej można było w tym sezonie kilkukrotnie już podziwiać jego grę głową ze stałych fragmentów. Po takim kursie myślę, że warto. Żaden Lewy, nieopłacalne kursy, wszyscy wiemy, że w reprze on już tak nie błyszczy, ale właśnie Glik.

Niemcy nie grali z Azerami od 6 lat, a wcześniejsze wyniki były raczej wysokie. Stawiam tu na dość łatwe i wysokie zwycięstwo na tym trudnym terenie. Pierwsze skrzypce powinien zagrać Muller, którego kibice domagają się więcej bramek w Bayernie. W reprezentacji będzie miał szansę się "odkuć", strzelić coś i podbudować swoje morale. Schowany za plecy Lewego cieszy się asystami, ale mam wrażenie, że jest głodny bramek swojego autorstwa. Ma warunki, świetnie gra głową, co już nieraz dowodził w macierzystym klubie, i  tu widzę jego szansę, gdyż będzie na niego grane. Kurs na bramkę Mullera uważam za konieczność zagrania, a taką z główki - za warte przemyślenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-427- Metallurg Magnitogorsk - Bars Kazan J. Kovar zdobędzie punkt 1.60 :t: 

-428- Metallurg Magnitogorsk - Bars Kazan 1 ML 1.60 :t: (2:0)

 

Najpierw była czysta "1", ale po głębszej analizie zdecydowałem się zabezpieczyć :D Niepotrzebnie, ale lepiej tak niż przez jakąś dogrywkę wtopić, bo wygranej gospodarzy byłem pewien. Rzeczywiście to Bars był bardziej aktywny, ale mecz w zasadzie dość nudny, tylko 2 bramki, a przy jednej majstrował Kovar. Znów dobre zawody rozegrał Zaripov, który strzelił kolejną bramkę i przewodzi w klasyfikacji najlepszych strzelców fazy playoff.

 

Jeszcze takie dwie ciekawostki z nóżki na dziś, tak "poza konkursem":

 

Czarnogóra - Polska K. Glik zdobędzie gola 8.00 :n:

Azejberdżan - Niemcy T. Muller zdobędzie gola głową 7.00 :n:

 

Oba kursy poległy, ale było blisko. Muller zdobył gola, tylko że strzałem z nogi, zaś Glik miał znakomitą okazję na początku meczu z Czarnogórą, lecz piłka poleciała tuż obok lewego słupka bramki rywali :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-429- Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk D. Zaripov zdobędzie gola 3.00

-430- Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk Obie drużyny zdobędą min. po 2 gole 2.25

-431- Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk J. Kovar zdobędzie punkt 1.72

 

Wczoraj do finału awansowała SKA, zaskakująco gładko ogrywając 4-0 Lokomotiv. Dziś do nich zapragną dołączyć również kolejni murowani faworyci - Magnitogorsk. Jednak będzie ciężko, Kazań to zawsze mordownia, no i nóż na gardle gospodarzy wcale nie ułatwi sprawy, jednak wg mnie jest to jak najbardziej możliwe. Pierwsza linia gra absolutną bajkę, liczę na dobrą postawę Zaripova, który wespół z Kovarem powinni tu punktować. Jest on najskuteczniejszym strzelcem w fazie playoff i taki kurs trzeba spróbować. Bars zagra dziś swój najlepszy hokej, 2 bramki są w ich zasięgu, choć obrona gości pokazuje skilla w każdym meczu, szczególnie bramkarz :)) Metallurg, jeśli zagra na spokojnie i wykorzysta szanse w przewagach to również ustrzeli ze 2 bramki, stąd taki typ. Myślę, że zobaczymy tu dziś dogrywkę, a tam już loteria i próba sił. Polecam Zaripova i Kovara :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-429- Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk D. Zaripov zdobędzie gola 3.00 :n:

-430- Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk Obie drużyny zdobędą min. po 2 gole 2.25 :n: (1:4)

-431- Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk J. Kovar zdobędzie punkt 1.72 :t:

 

Zabrakło gola gospodarzy i bramki Zaripova. Niemniej przed nami wielki finał KHL: SKA St. Petersburg - Metallurg Magnitogorsk.

Czekamy na ofertę i coś spróbujemy zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-432- Buffalo Sabres - Montreal Canadiens M. Pacioretty zdobędzie punkt 1.70

 

Montreal już zapewnił sobie pierwsze miejsce w dywizji i tym samym miejsce w playoffach. Buffalo już nie ma szans się załapać, więc mecz będzie dla kibiców. Normalnie Sabres u siebie byliby raczej typem rozsądnym, ale dwa ostatnie u siebie przegrywali z kretesem, a Max w poprzednim spotkaniu między obiema ekipami miał używanie, strzelając 3 gole. Myślę, że dziś również wpisze się na listę strzelców, a przynajmniej zaliczy asystę.

 

-433- Washington Capitals - New York Rangers under 5,5 1.85

 

Obie ekipy mają już awans. Caps najlepszy wynik w lidze i nic już tego nie zmieni. Rangersi mogą wskoczyć przed Canadiens, ale bez Zuccarello i Nasha bedzie ciężko. W związku z tym myślę, że będzie under.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-432- Buffalo Sabres - Montreal Canadiens M. Pacioretty zdobędzie punkt 1.70 :n:

 

Słabszy mecz Maxa, choć nie zawinił przy żadnej straconej bramce, ale też nie dołożył cegiełki do jedynej strzelonej przez gości. Ale jak się spędza 19 minut na lodzie to się oczekuje od pierwszej linii tworzenia sytuacji, a Pacioretty tylko z 1 strzałem na bramkę rywali :/ Punktowali za to Radulov, którego ostatnio typowałem i niestety niepotrzebnie zmieniłem, Byron i weteran Plekanec.

 

-433- Washington Capitals - New York Rangers under 5,5 1.85 :t: (2:0)

 

Tak jak myślałem, Rangersi bez Zuccarello - swojego motoru napędowego, oraz mistrza drugiej w tym sezonie linii Nasha, niewiele potrafili zdziałać na lodzie w stolicy. Caps wygrali to małym nakładem sił, wykorzystując swoje setki i jedną grę w przewadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-434- Carolina Hurricanes - New York Islanders J. Skinner zdobędzie punkt 1.74

 

Carolina już chyba pogodziła się z kolejnym nieudanym sezonem, ale filary wciąż grają, walczą o punkty i miejsce w klasyfikacji najlepszych zawodników w lidze. M.in. Skinner, który strzelił w przegranym co prawda meczu wyjazdowym z Minnesotą 2 gole, przy trzecim asystując. Carolina to dobra ekipa, ale jeszcze potrzebują kilku wzmocnień, może w przyszłym sezonie? Wielu stawia dziś tu na Wyspiarzy, jako, że mają wciąż matematyczne szanse na awans (wg mnie ani Toronto, ani Boston czy Ottawa nie oddadzą im miejscówki), ale Huragany grają u siebie i chyba dla kibiców nie będą odstawiać kija. Gram na punkty najlepszego strzelca na lodzie, pod nieobecność i rozbitą z tego powodu pierwszą linię  - Tavaresa.

 

-435- Boston Bruins - Ottawa Senators M. Hoffman zdobędzie punkt 1.77

 

Tu jest ciekawa sytuacja, gdyż obie ekipy teoretycznie są w grupie awansujących zespołów, ale pewności jeszcze nie ma. Najlepiej byłoby coś wygrać, by spokojnie patrzeć na rywali. Mają po tyle samo punktów, jednak to co może zadecydować o ostatecznym wyniku to brak w drużynie Niedźwiadków ich głównego motoru napędowego - Marchanda. Zawieszony nie zagra w tym spotkaniu, co sprawia, że Senatorzy mają dużo łatwiejsze zadanie. Stawiam na Hoffmana, bo on był w ostatnich słabych spotkaniach najjaśniejszą postacią. Punktował w 10 z 11 ostatnich meczów Ottawy. Z ofensywnych zawodników gości jest najwyżej sklasyfikowany (38 lokata), dla porównania Marchand to nr 4, co dobrze oddaje osłabienie gospodarzy.

 

-436- Dallas Stars - Nashville Predators Dallas over 28,5 SOG 1.90

 

Dallas poza fazą playoff, z kolei Nashville nie odda już ostatniej lokaty dającej awans na Zachodzie. Mecz o pietruchę, ale m.in. też dla kibiców. Ten, i za dwa dni również u siebie z Colorado, dużo łatwiejszy. Dlatego dziś będą chcieli pokazać kibicom, że przyszły sezon będzie lepszy. Predators będą się oszczędzać i grać zapewne dużo w obronie, nie muszą forsować tempa. Zawodnicy Dallas często oddają dużo strzałów, ostatnie 6 meczów u siebie: 31, 29, 20 (oba trudne z Rekinami), 37, 25, 32. Także 4-krotnie przekraczali linię 28,5 strzała. Myślę, że młodzi zawodnicy Stars będą mocno zmotywowani, i będą okupować tercję rywali przez większość czasu.

 

-437- Los Angeles Kings - Calgary Flames over 4,5 1.78 (reg.)

 

Mimo, iż nie do końca sugerują to wyniki obu ekip, to jednak pojedynek bramkarzy może dziś zaowocować w bramki %-) Naprzeciw stanie nr 2 Kings: Bishop, oraz nr 3 Flames: Gilles. Ten drugi debiutuje, więc może być sporo, zważywszy że Kings grają u siebie i mają mega doping, a Bishop puszcza średnio 2,5 gola na mecz. Wynik 3:2 dla gospodarzy mi się widzi i zupełnie mnie satysfakcjonuje :D

 

-438- San Jose Sharks - Edmonton Oilers Liczba goli zdobytych w przewadze over 1,5 2.20

 

Liczę na szybkie akcje podczas przewag, zarówno Burnsa po stronie gospodarzy, jak i duetu McDavid/Draisaitl po stronie gości :))

 

-439- Tampa Bay Lightning - Toronto Maple Leafs A. Matthews zdobędzie punkt 1.63

 

Młody Matthews gra znakomicie ostatnio, poza kiepskim występem z Capsami, ale cała drużyna zawiodła. Wcześniej punktował jak szalony. Dziś Tampa może przedłużyć czekanie na cud w kwestii awansu, zaś Toronto jeśli wygra, to sobie miejscówkę zapewni. Myślę, że goście będą walczyć, a trio Matthews/Marner/Kadri coś na pewno zmajstruje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-434- Carolina Hurricanes - New York Islanders J. Skinner zdobędzie punkt 1.74 :n:

 

Carolina już chyba zupełnie gdzieś ma ten sezon i kibiców, nie zdobyli nawet bramki, a dzięki porażce Toronto szanse Wyspiarzy na awans są wciąż realne. I bez Tavaresa poradzili sobie koncertowo.

 

-435- Boston Bruins - Ottawa Senators M. Hoffman zdobędzie punkt 1.77 :n: 

 

Kurde mogłem grać Ottawę ML, bo czułem, że będą chcieli wygrać i przy braku Marchanda będą w stanie. Hoffman słabszy mecz, bez punktów, nie oddał nawet strzału :c:

 

-436- Dallas Stars - Nashville Predators Dallas over 28,5 SOG 1.90 :t: (33)

 

Zgodnie z planem Stars oddali dużo strzałów, ale Preds nie dali sobie w kaszę dmuchać i postawili naprawdę trudne warunki rywalom. Porażka aż 3:7, po tragicznej pierwszej tercji i popisie Arvidssona jest dla mnie niemałym zaskoczeniem. 

 

-437- Los Angeles Kings - Calgary Flames over 4,5 1.78 (reg.) :t: (1:4)

 

Zaskakująca wydaje się wygrana gości, jednak bramek było tyle, żeby pokryć over :ok:

 

-438- San Jose Sharks - Edmonton Oilers Liczba goli zdobytych w przewadze over 1,5 2.20 :t: (2)

 

Co tam McDavid, gdzie tam Draisaitl, to co pokazał stary dobry Lucic w trzeciej tercji to jest mistrzostwo. Nie dość, że pokrył over bramek w przewadze, to sam własnoręcznie wbił 3 gole rywalom i dał tym samym zwycięstwo gościom. Przypomina się stary dobry Lucic jeszcze za czasów gry w Bostonie, gdzie takie akcje mu się zdarzały ;)

 

-439- Tampa Bay Lightning - Toronto Maple Leafs A. Matthews zdobędzie punkt 1.63 :n:

 

I znów się zawiodłem na tym młodzianie, on punktuje jak ja nie gram %-) W ogóle pierwsza linia Toronto pokazała totalny brak skilla, w przeciwieństwie do Tampy, gdzie brylował obrońca i zdobywca 3 asyst - Hedman. Naprawdę sądziłem, że Toronto będzie chciało zapewnić sobie to miejsce w playoffach, ale oni widocznie szykują nam jakiś spektakl na koniec sezonu :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-440- Metallurg Magnitogorsk - SKA St. Petersburg over 4,5 1.78

-441- Metallurg Magnitogorsk - SKA St. Petersburg C. Lee zdobędzie punkt 1.81

-442- Metallurg Magnitogorsk - SKA St. Petersburg P. Hersley zdobędzie punkt 2.09

-443- Metallurg Magnitogorsk - SKA St. Petersburg Y. Dadonov zdobędzie punkt 1.73

-444- Metallurg Magnitogorsk - SKA St. Petersburg J. Kovar zdobędzie punkt 1.65

-445- Metallurg Magnitogorsk - SKA St. Petersburg over 1,5 w 3t. 1.78

 

No to zaczynamy Le Grande Finale playoffów w rosyjskiej KHL. Dwaj najwięksi faworyci do tytułu po odpadnięciu CSKA spotykają się tu bez większej niespodzianki. Pierwsze spotkanie w Magnitogorsku, więc będą gole, tak mi się wydaje. Gospodarze u siebie kozaczą, grają przede wszystkim efektownie i często efektywnie, ostatnie 5 spotkań między obiema drużynami to festiwal bramek i minimum 6 goli, dlatego idziemy też w podobnym kierunku. Zazwyczaj mecze te są również wyrównane, więc dogrywka i karne możliwe, ale wg mnie prędzej do "1" ;) Zawodnicy, których tu typuję może nie są jakimiś gwiazdami swoich ekip, ale w rozgrywkach posezonowych pokazali skilla. To oni, obrońcy z drugiej linii zrobią tu różnicę, która zaważy na zwycięstwie. Oczywiście warto pchać hajs w tych czołowych wyjadaczy, ale kursy będą zapewne niskie, choć te na Kovara czy Dadonova w Unibecie są rekordowo wysokie w perspektywie całego sezonu. Atak obu ekip będzie się na nich opierał, pozostaje tylko pytanie czy będą skuteczni, ale ja osobiście jestem o to spokojny. Myślę też, że końcówka będzie ostra i nerwowa, i że tak będą wpadać gole w obu stron. To trochę zależy od przebiegu meczu, ale jak patrzę na wyniki, to jest to raczej reguła, niż czutka. Podsumowując jak sobie postrzelają, to będzie na czym zarabiać. Jak wyjdą obronami, w co mocno wątpię, to będzie bieda :D Idę w gole, dwie najbardziej bramkostrzelne ekipy muszą tu dziś pokazać trochę więcej niż twarda defensywa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-440- Metallurg Magnitogorsk - SKA St. Petersburg over 4,5 1.78 :t: (4:5)

-441- Metallurg Magnitogorsk - SKA St. Petersburg C. Lee zdobędzie punkt 1.81 :t:

-442- Metallurg Magnitogorsk - SKA St. Petersburg P. Hersley zdobędzie punkt 2.09 :t:

-443- Metallurg Magnitogorsk - SKA St. Petersburg Y. Dadonov zdobędzie punkt 1.73 :t:

-444- Metallurg Magnitogorsk - SKA St. Petersburg J. Kovar zdobędzie punkt 1.65 :n:

-445- Metallurg Magnitogorsk - SKA St. Petersburg over 1,5 w 3t. 1.78 :t: (1:2)

 

No i 9 bramek w pierwszym spotkaniu :D Tylko Kovar zawiódł i był bardziej agresywny niż zazwyczaj. Reszta bezbłędnie, szczególnie Hersley się spisał, a jego bramka w dużym stopniu przechyliła szalę zwycięstwa na korzyść SKA, które prowadzi w tej rywalizacji 1:0. Następny mecz też gramy over, choć już pewnie nie będzie taki okazały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-446- Edmonton Oilers - Vancouver Canucks C. McDavid over 1,5 pkt 2.25

 

Ostatni mecz kończący sezon regularny 2016-2017. Jest tylko jeden zawodnik, który ma szansę przełamać granicę 100pkt w sezonie - Connor McDavid. Niesamowity, szybki, zaskakujący, błyskotliwy. Aktualnie 98pkt na koncie i mam wrażenie, że drużyna stanie na rzęsach, by on dziś brakujące 2 punkty zdobył. Niewiele może mu w tym przeszkodzić zdziesiątkowana kontuzjami ekipa Canucks. Wydaje się bardzo ciekawy pick, który zdecydowanie polecam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby już wszystko jasne, nie będzie dużych emocji w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego, co próbowali kręcić hokeiści Toronto, ale po wygranej nad Pens ucięli spekulacje %-) ale jest kilka typów, którymi chciałbym się podzielić. Może nie pewki, może czutki, ale na pewno warte przemyślenia bacząc, że sytuacja w tabeli się nie zmieni, a zwycięstwo nagrodzone zostanie marchewką :D

 

 

-447- New York Rangers - Pittsburgh Penguins J. Guentzel zdobędzie punkt 1.95

 

W trendach to nr 3, 8 punktów w ostatnich 5 meczach, w każdym strzelał bramkę. To łatwiejsze, jak się ma obok takiego Crosby'ego ;) Myślę, że słabo grający i ewidentnie czekający na postseason Rangersi odpuszczą również i ten mecz, zważywszy, że w ich rosterze prawdopodobnie zabraknie Nasha i Zuccarello. A to skrzętnie wykorzystają młodzi zawodnicy Pingwinów, którzy chcą budować swój wizerunek przez playoffami i następnym sezonem, czyli, m.in. właśnie Guentzel.

 

-448- Tampa Bay Lightning - Buffalo Sabres O. Palat zdobędzie punkt 1.85

 

Tampy nie zobaczymy w kolejnej fazie sezonu. Chyba przerósł ich brak Stamkosa, Callahana i chwilowy Kucherova, choć i tak całkiem nieźle sobie poczynali, zabrakło naprawdę niewiele. Dziś pożegnają się z rozgrywkami na kilka miesięcy z własną publicznością. Zagrają dla kibiców, strzelą kilka goli osłabionej ekipie Sabres, a wśród autorów goli możemy zobaczyć Ondreja Palata, nr 5 w trendach, 8pkt w 6 ostatnich meczach. Chłopak nieźle sobie radzi w pierwszej linii z Kucherovem, się rozumieją i współpracują. Na Nikitę mały kurs, więc gram Ondreja i założę się, że zanotuje asystę przy jego golu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-446- Edmonton Oilers - Vancouver Canucks C. McDavid over 1,5 pkt 2.25 :t:

 

No i udało mu się :respekt: 100 punktów trzasnął lider Nafciarzy. W ogóle dobra paka na playoffy, młode gęby na początek dostaną Rekiny z San Jose i łatwo nie będzie, ale można było trafić znacznie gorzej ;) Niemniej szacun i graty, jako jedyny w lidze osiągnął setkę. Był dobry prospekt, i rośnie genialny zawodnik.

 

-447- New York Rangers - Pittsburgh Penguins J. Guentzel zdobędzie punkt 1.95 << zwrot >>

 

Zarówno on, jak i Crosby, dostali wolne na to spotkanie, odpoczywają te kilka dni by się lepiej zregenerować do pojedynku z Columbusem.

 

-448- Tampa Bay Lightning - Buffalo Sabres O. Palat zdobędzie punkt 1.85 :n:

 

Tampa dopiero w końcówce zapewniła sobie wygraną, ale przy żadnej z 4 bramek o dziwo nie był obecny Palat. Był na lodzie gdy Błyskawice strzelały 2 gole, ale nie zanotował nawet asysty :bz: Sam Kucherov też dopiero w ostatnich minutach punktował. Szkoda, że zabraknie Tampy w playoffach, bo kilka dobrych argumentów by się znalazło.

Edytowane przez chmielu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-449- Metallurg Magnitogorsk - SKA St. Petersburg Magnitogorsk over 2,5 1.81

-450- Metallurg Magnitogorsk - SKA St. Petersburg Liczba bramek zdobytych w przewadze over 1,5 1.64

-451- Metallurg Magnitogorsk - SKA St. Petersburg C. Lee zdobędzie punkt 1.78

-452- Metallurg Magnitogorsk - SKA St. Petersburg E. Dadonov zdobędzie punkt 1.58

-453- Metallurg Magnitogorsk - SKA St. Petersburg over 1,5 w 2t. 1.71

 

 

Dziś mecz nr 2, gospodarze musza tu wygrać, bo potem dwa wyjazdy i może się zrobić nieciekawie, dlatego idziemy bardziej w ich kierunku. Nazwiska zawodników się powtarzają, bo wg mnie Ci sami dziś znów będą grać pierwsze skrzypce, wybrałem po jednym z każdej ekipy z najlepszym chyba kursem. Ponadto gole w przewadze, bo fauli i kar będzie znów sporo, w pierwszym meczu było 8 kar i 3 powerplay'e strzelone, więc dziś również nie powinno być z tym problemu. Po prostu dla takich ekip i tak znakomitych zawodników przewaga jednego zawodnika w polu to już więcej niż trzeba, żeby strzelić gola ;) Zmieniłem jedynie taktykę z overa w 3 tercji, na drugą, gdyż w niej będzie najwięcej walki i najwięcej goli, choć wszystko zależy od pierwszej części. Trzecia może być już murowanie bramki i różnie z bramkami, choć gdyby mi ktoś dał taki pick jak over 1,5 w każdej tercji to bym chętnie zagrał za drobne :D Niemniej szykuje się kolejne kosmiczne widowisko, kto się choć trochę interesuje zapraszam do oglądania, będzie się działo :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-449- Metallurg Magnitogorsk - SKA St. Petersburg Magnitogorsk over 2,5 1.81 :t: (3:1)

-450- Metallurg Magnitogorsk - SKA St. Petersburg Liczba bramek zdobytych w przewadze over 1,5 1.64 :t: (2)

-451- Metallurg Magnitogorsk - SKA St. Petersburg C. Lee zdobędzie punkt 1.78 :t:

-452- Metallurg Magnitogorsk - SKA St. Petersburg E. Dadonov zdobędzie punkt 1.58 :n:

-453- Metallurg Magnitogorsk - SKA St. Petersburg over 1,5 w 2t. 1.71 :n: (0:0)

 

Zdecydowanie inny mecz niż pierwszy, ale również bardzo ciekawy. Gospodarze wyciągnęli wnioski z błędów w poprzednim spotkaniu i zagrali dużo lepiej w defensywie. Niestety nie poszli na wymianę ciosów, na co po cichu liczyłem, ale i tak nie było źle. Po raz kolejny nie zawodzi znakomity obrońca z drugiej linii Lee. Już w pierwszej tercji padły 2 gole w przewagach, ale potem było już gorzej. Dadonov spory pech, choć był aktywny nie wpisał się na listę strzelców. Druga tercja rzeczywiście była moim zdaniem najciekawsza, najgorętsza, ale niestety bezbramkowa :bz: SKA oddała aż 44 strzały, przy zaledwie 17 Metallurga, zdobywając tylko 1 gola. To trochę dowodzi, że tą rywalizację i mistrzostwo Rosji zdobędzie ekipa lepiej przygotowana destrukcyjnie, wbrew pozorom. Niemniej czekam z niecierpliwością na kolejne spotkanie, które będzie na pewno inne, po zmianie areny SKA będzie na pewno dominować, ale czy wygra? Ciężko powiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-454- Minnesota Wild - St. Louis Blues under 5 1.88

 

Pierwszy mecz raczej próbny, dlatego under. Max 5 bramek było w 3 z 5 ostatnich spotkań h2h. Mentalnie lepiej wyglądają gospodarze, wchodzący w playoffy z serią 4 zwycięstw z rzędu, ale przeciwnicy nie byli zbytnio wymagający. Dziś będzie znacznie trudniej, gdyż Nutki grają twardo i rzadko popełniają błędy. Myślę, że to będzie mecz walki i goli będzie niewiele.

 

-455- Ottawa Senators - Boston Bruins Liczba goli zdobytych w przewadze over 1,5 2.38

 

Tu podobnie jak wyżej, ale ciekawie wygląda propozycja na powerplay'e, których w meczach h2h między tymi ekipami nie brakowało. W 2 z 4 spotkań w tym sezonie były przynajmniej 2 PPG, w pozostałych dwóch po jednym. Boston będzie chciał za wszelką cenę wygrać ten mecz, by stanąć w komfortowej sytuacji do meczów u siebie, a że Ottawa końca sezonu nie może zaliczyć do udanych (wygrane 4/10) to mogą tu troszkę napsuć krwi gospodarzom. Osobiście kibicuję Senatorom, których rzadko można zastać po sezonie w grze, ale wydaje mi się, że tą rywalizację mogą przegrać. Minusem będzie tu brak Kruga w ekipie Bruins, który nierzadko ratował zespół przed utratą punktów, mimo wszystko spróbuję i liczę na pierwsze linie obu ekip.

 

-456- Montreal Canadiens - New York Rangers 1 ML 1.75

 

Wszystkie 3 spotkania w tym sezonie h2h wygrali Canadiens, więc można powiedzieć, że górują mentalnie nad rywalami. Grają u siebie, wygrali swoją dywizję, no i mają lepiej dysponowanego bramkarza, choć chodzą słuchy, że Heniek Lundqvist w playoffach pokaże znów klasę i zamuruje bramkę - póki co puszcza średnio prawie 3 gole na mecz w przeciwieństwie do Price'a, który rywalom na max 2 bramy. Taki też wynik widzę w tym meczu, 3:2 dla Montrealu.

 

-457- Pittsburgh Penguins - Columbus Blue Jackets 1 ML 1.62

 

Pojedynek drugiej i trzeciej ekipy na wschodzie, raczej ze wskazaniem na tych pierwszych. Atuty to: własna hala, gdzie przyzwyczaili kibiców do wygrywania ;), lepsza dyspozycja w końcówce sezonu, którą Kurtki totalnie przegrały oraz powrót do składu Malkina, co bardzo wzmocni siłę ofensywną gospodarzy.

 

-458- Edmonton Oilers - San Jose Sharks 1 ML 1.68

 

Nafciarze wygrali 3 ostatnie mecze h2h, mają w składzie jedynego zawodnika, który zdobył magiczną liczbę 100 punktów w sezonie, grają u siebie, a Rekiny osłabione być może (decyzja tuż przed meczem) brakiem Thorntona i Couture. To sprawia, że skłonny jestem zagrać picka na nich, dla odważnych bez podpórki, ale tylko w przypadku potwierdzenia braku w/w zawodników gości. Wg mnie trójka McDavid/Draisaitl/Eberle wykorzysta atuty, m.in. ogromną szybkość i dojedzie rywali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-454- Minnesota Wild - St. Louis Blues under 5 1.88 :t: (1:2 OT)

 

Tutaj na spokojnie. Dwie bramki w regulaminowym czasie, w tym jedna strzelona przez niedawną gwiazdę Omska - Sobotkę ;) W dogrywce zwycięską bramkę zdobył Edmundsson przy niemałym udziale lidera Nutek - Tarasenki i pierwszy mecz dla gości.

 

-455- Ottawa Senators - Boston Bruins Liczba goli zdobytych w przewadze over 1,5 2.38 :n: (0)

 

Tutaj się jednak zagalopowałem, do połowy spotkania było 6 kar, znaczy 6 możliwości strzelenia bramki w przewadze, niestety obie drużyny nie wykorzystały żadnej z nich :bz: Za wysoko ceniłem ich możliwości najwyraźniej. Liczyłem na Hoffmana, który lubi takie okazje, ale on zawiódł bardzo. Ostatecznie Boston po mistrzowsko rozegranej trzeciej części wygrywa 2:1.

 

-456- Montreal Canadiens - New York Rangers 1 ML 1.75 :n: (0:2)

 

Nie wiem jak, ale fachowcy przewidzieli postawę Króla Heńka, który był ścianą w tym meczu. Wyjął wszystkie 31 strzałów Canadiens. Ogólnie był to mecz ultraunderowy, jedna bramka przez prawie 59 minut meczu, a potem jeszcze empty net i pozamiatane. Świetnie taktycznie rozegrany mecz Rangersów, którzy zrobili duży krok w stronę awansu.

 

-457- Pittsburgh Penguins - Columbus Blue Jackets 1 ML 1.62 :t: (3:1)

 

Tutaj bez niespodzianki, Kurtki nadal kryzys, tylko jeden gol w trzeciej tercji. Decydująca była druga część, gdzie Pens strzelili 3 bramki i co ciekawe bez pomocy Crosby'ego czy Malkina ;) 

 

-458- Edmonton Oilers - San Jose Sharks 1 ML 1.68 :n: (2:3 OT)

 

Jednak Rekiny, Edmonton świetnie zaczęło mecz, po pierwszej tercji prowadzili 2:0, a potem zupełnie oddali inicjatywę rywalom. 19-44 w strzałach to jest deklasacja, przecież to nie jest typowy styl Nafciarzy. I tak Rekiny najpierw doprowadziły do dogrywki, w której Karlsson dał im zwycięstwo. Zagrał jednak Couture, zabrakło Thorntona, ale to wystarczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-459- Washington Capitals - Toronto Maple Leafs 1 1.74

 

Z całym szacunkiem dla Toronto, ale nie będzie co po nich zbierać w stolicy. Caps to jeden z pretendentów do tytułu, a u siebie jest po prostu Panem i Władcą. Wklepie ze 3-4 bramki tracąc może 2 jak się Liście sprężą i tyle. Tak to widzę. Pełny skład, znakomite trzy linie i forma. Leafs mają szansę wyłącznie u siebie, a i to dyskusyjne. Końcówkę sezonu mieli dość nerwową, musieli wygrywać by zapewnić sobie miejsce w playoffach, myślę, że dziś z najlepszym zespołem NHL sezonu zasadniczego to się odbije lekką czkawką i będzie bite ;) Dobre kursy dają buki na punkty Owcy, Johanssona czy Kuznetzova, w co również warto zainwestować parę groszy.

 

-460- Chicago Blackhawks - Nashville Predators Chicago over 2,5 1.61

 

Dwóch kluczowych napadziorów Preds może dziś nie zagrać: Jankrok oraz Wilson. Ten pierwszy trenował rano, więc jest szansa. Drugi zaś nie. A to zmniejsza siłę ofensywną gości w tym meczu. Chicago natomiast prawie w pełnym składzie, wciąż nie wiadomo czy zagra Anisimov. Jednak jak czytam Hawks dziś rzucają na pierwszy ogień młodzianów typu Kero czy Hartman, którzy jakby nie patrzeć mocno przyczynili się do pozycji drużyny po zakończeniu sezonu regularnego. Oni będą tu chcieli się pokazać, choć i tak uważam, że bramki będą strzelać trio Kane/Panarin/Toews, w asyście Keith'a czy Seabrook'a. @ 4 ostatnich meczach h2h Chicago wrzucało minimum 3 bramy rywalom (trzykrotnie po 5 goli). Typ ten wydaje się w miarę pewny. Ponadto wygląda to na dość łatwe zwycięstwo gospodarzy. Czuję też bramę Hartmana, który już nieraz udowodnił, że będą z niego ludzie - 19 bramek w 76 spotkaniach to niektórzy weterani chcieliby tyle mieć %-)

 

-461- Anaheim Ducks - Calgary Flames 1 ML 1.62

 

Wbijam na statsy i widzę: 5 ostatnich meczów h2h u siebie wygrywało Anahaim w regulaminowym czasie (!); W ostatnich 10 spotkaniach u siebie przegrali 1, po serii 10 karnych z Buffalo. Flames mieli dobrą serię zwycięstw na wyjazdach, ale ostatnie 6 meczów to 4 porażki. Być może troszkę odpuścili, ale roster tego nie dowodzi :bz: Kaczory to najlepiej grająca ekipa na Zachodzie, Calgary to nr 5 na wyjazdach. Składy obu ekip są bardzo dobre, mecz powinien być wyrównany, bez pogromów, ale jednak biorąc pod uwagę to co napisałem wyżej raczej przychylam się do betu na gospodarzy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-462- SKA St. Petersburg - Metallurg Magnitogorsk 1 1.81

-463- SKA St. Petersburg - Metallurg Magnitogorsk C. Lee zdobędzie punkt 1.95

 

 

SKA miażdży rywali w strzałach od początku tego pojedynku i w końcu zaczęło to przynosić rezultaty oczekiwane, dlatego dziś również gram gospodarzy. Jednak z czystym kontem się nie skończy, goście na pewno zrozumieli, że nie wystarczy dobrze bronić, trzeba jeszcze coś strzelać, więc będzie trochę bardziej parł do przodu. Lee to naczelny punktujący ekipy Magnitogorska, więc czemu i dziś nie spróbować jego punktów. Takie dwa picki. Ciekaw jest jestem czy stać Metallurg na coś więcej, czy są w stanie pójść na wymianę ciosów. Te defensywne mecze trochę mnie nudzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-459- Washington Capitals - Toronto Maple Leafs 1 1.74 :n: (3:2 OT)

-460- Chicago Blackhawks - Nashville Predators Chicago over 2,5 1.61 :n: (0:1)

-461- Anaheim Ducks - Calgary Flames 1 ML 1.62 :t: (3:2)

 

-462- SKA St. Petersburg - Metallurg Magnitogorsk 1 1.81 :t: (3:2)

-463- SKA St. Petersburg - Metallurg Magnitogorsk C. Lee zdobędzie punkt 1.95 :n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mały for fun, takie cztery typki z LM ;)

 

@ Barcelona - Juventus Obie strzelą w 2poł. 2.65

@ Barcelona - Juventus powyżej 5.5 kartki 1.60

@ Monaco - Borussia Dortmund powyżej 9.5 rożnych 1.50

@ Monaco - Borussia Dortmund X 3.95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...