Skocz do zawartości

Archiwalne posty


Mazur

Rekomendowane odpowiedzi

Siatkówka, Liga Mistrzów

17.03.2012 14:30

Skra Bełchatów - Arkas Izmir

Typ: Skra Bełchatów AH -2.5 seta

Kurs: 2,10

Buk: Betsafe

 

Dziś w Atlas Arenie w Łodzi rozpoczyna się Final Four Ligi Mistrzów i w pierwszym meczu półfinałowym Bełchatowska Skra zmierzy się z Tureckim Arkasem Izmir. Oglądałem większość meczy play-off Arkasu i muszę przyznać, że ich gra potrafi zrobić wrażenie szczególnie we własnej hali przy fanatycznych tureckich kibicach. W pierwszej Arkas rozprawił się z Zaksą Kędzierzyn Koźle, ale miał przy tym trochę szczęścia. Akurat trafił na okres gdzie Zaksa była przetrzebiona kontuzjami. W Kędzierzynie nie grali Paweł Zagumny, Patryk Czarnowski i Guileme Samica czyli podstawowi zawodnicy Kędzierzyna. W drugiej rundzie play-off rozprawili się z naszpikowanym gwiazdami Lokomotivem Nowosibirsk i ten mecz chyba zostanie zapamiętany na dług. W pierwszym pojedynku w Rosji niespodzianki nie było i Lokomotiv wygrał 3:0 natomiast w meczu w Izmirze dzięki fanatycznym kibicom, sprzyjającemu szczęściu i sędziom udało się pokonać Lokomotiv 3:1 i wygrać złotego seta. Ten wynik można uznać za sensacyjny. Ale mówi też wiele o tym, że Turcy poza swoją halą praktycznie nie istnieją. Nie trudno jest wykorzystać atut własnego terenu a z pewnością trudniej grać na wyjazdach. Można powiedzieć, że kluczowi zawodnicy w Arkasie to Liberman Agamez, João Paulo Bravo i Kevin Hansen. Bez dobrej postawy tych zawodników grać Arkasowi będzie naprawdę bardzo ciężko. W szczególności, że dziś po drugiej stronie siatki zobaczą same gwiazdy światowej siatkówki. Mariusz Wlazły, Bartosz Kurek, Daniel Pliński, Marcin Możdżonek z tak silną drużyną Arkas jeszcze nie grał. Jest to już trzecie podejście siatkarzy Skry do zwycięstwa w LM, w 2008 i 2010 roku Skra jako organizator zajmowała III pozycję i myślę że czas przełamać tą niechlubną tradycję i awansować do wielkiego finału. Arkas jest zdecydowanie najsłabszą drużyną w całej imprezie i Skra chcąc walczyć w finale z Trientino lub Zenitem Kazań musi pokazać silę wygrywając gładko dzisiejsze spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Arkas Izmir - Trentino Volley

Nie tak dla Trentino miał wyglądać dzisiejszy dzień, niestety wczoraj trafili na świetnie dysponowany Kazań i zasłużenie przegrali, co nie znaczy, że zagrali źle. Ciężko powiedzieć co zawiodło, patrząc przez pryzmat tego co wyprawiali w poprzednich spotkaniach to na pewno zawiodła zagrywką, która była bardzo ważnym i co ważniejsze regularnym elementem Trentino. Zawiódł także Juantorena, który był mało widoczny, a czarę goryczy przelał pojedynczy blok bodajże Sivosheleza. Nie częsty widok. Jednak dzisiaj rywalem będzie zespół, który we wczorajszym spotkaniu pokazał, że nie zasłużył na miano bycia w czwórce, ale drabinka się tak ułożyła i ją po prostu wykorzystali. Arkas jest kolejnym zespołem, w którym zawiódł lider - Agamez bardzo słabe spotkanie, zagrywki prawie nie było, atak to też nie to co widzieliśmy w poprzednim meczach. Ja to widzę tak, że jeśli gracze z Trydentu zagrają to co potrafią, nawet na takim poziomie jak wczoraj to nie ma mowy, żeby gracze z Izmiru ugrali coś w tym spotkaniu. Pytanie tylko czy będzie motywacja, żeby walczyć o ten brązowy medal, ale to już każdy niech sam rozstrzygnie. Według mnie nawet druga szóstka powinna tego spokojnie dokonać.

 

Trentino Volley -2.5s - 1,85 Betsafe :t:

under 135,5 - 2,55 Betsafe :t:

 

Skra Belchatow - Zenit Kazan

Świetne spotkanie w wykonaniu graczy z Kazania. Bardzo dobrze funkcjonował środek - Volkov z Apliakovem nie mieli większych problemów na siatce. Mikhailov i Vermiglio na swoim poziomie, więc tutaj niespodzianki nie ma. Świetne spotkanie Sivozheleza, który ciągnął grę zespołu szczególnie w pierwszym secie, nie należy też zapomnieć o dobrej pracy obydwu libero Babicheva i Obmochaeva. Ciężko było znaleźć jakiś słaby punkt, może jedynie to, że pod koniec pierwszej partii zaczęli nagminnie psuć zagrywkę co przyczyniło się do utraty seta i to chyba na tyle minusów. Skra w wczorajszym spotkaniu słabo, po raz kolejny w ważnym spotkaniu zawiódł Wlazły, ale nie ma co winny zwalać na jednego zawodnika. Martwi też to, że przyjęcie była dość dobre i nie przekładało się to na skuteczność ataku a w dzisiejszym spotkaniu bez kończenia ataków będzie ciężko, bo co jak co ale Kazań większość kontr wykorzystuję. Zobaczymy jak to będzie dzisiaj, spotkania polsko-ruskie zawsze pełne dodatkowych podtekstów, na boisku zobaczymy trochę reprezentantów jednego jak i drugiego kraju, zawsze dodatkowa mobilizacja na tego rywala. Coś mi mówi, że Skra może dzisiaj sprawić psikusa, ale przeczuciem nie ma się co kierować, Zenit jest faworytem zdecydowanym i po takim kursie można spokojnie grać.

 

Zenit Kazan - 1,45 Betsafe :t:

Zenit Kazan -1.5s - 1,85 Betsafe :n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po emocjach w europejskich puchar czas wrócić na krajowe podwórko

 

Jastrzebski Wegiel - Delecta Bydgoszcz

Do spotkań Delecty w tym sezonie mogę nie podchodzić do końca obiektywnie, ale po prostu podoba mi się gra tego zespołu i chciałbym, żeby udało się im awansować do najlepszej czwórki. Zadanie to się trochę skoplikowało po drugim spotkaniu w Bydgoszczy, ale dalej uważam, że są w stanie przenieść rywalizacja z powrotem do własnej hali. W wygranym spotkaniu przez Węgiel spodobała mi się jedna rzecz, nie było nagminnego latania do sędziego, nadmiernej nerwowości i zespoł nie reagował tak impulsywnie na tracone punkty, jak to miało miejsce w poprzednich spotkaniach, ciekawe co było powodem tej nagłej zmiany bo nie sądzę, zeby palcę w tym maczał Bernardi ;) Spowodowało to, że pomimo przegranych dwóch pierwszych setów nie podpalali się tak jak to ma w zwyczaj Bartman czy Kubiak ale razem wzajemnie się nakręcali po zdobytych punktach w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Efekty nie przyszły od razu, ale z czasem zawodnicy zaczynali kończyć więcej piłek i po tej pogoni w drugim secie coś się odblokowało i zarówno Łasko, Bartman, Kubiak zaczeli grać lepiej. Nawet rozgrywający Vinhedo, który po tym sezonie powinien dla dobra klubu opuścić ten zespół zagrał przyzwoicie, trzeba też wspomnieć o dobrej grze Holmsa na środku. Delecta nie wytrzymała tego spotkania kondycyjnie, przynajmniej mam takie wrażenie wraz z upływem czasu coraz gorzej zaczął spisywać się Konarski i Antiga, o ile tego drugiego można rozgrzeszyć swoje lata już ma, a w Bełchatow nie pełnił głównej roli w zdobywaniu punktów i słabszy moment musiał przyjść. Jedno co mi sie średnio podoba w decyzjach trenera z Bydgoszczy to wpuszczenie Wiki do wyjściowej szóstki, Siltala spisywał się o wiele lepiej, zarówno w przyjęciu jak i ataku, Jurkiewicz gra więc obcokrajowca mogą wpuścić do składu. Ciężko powiedzieć na czyją korzyść zadziała ta dłuższa przerwa pomiędzy spotkaniami, czy Węgiel złapie wyższą formę czy to Delecta odpocznie i będzie grała na takiej skuteczności jak w pierwszym spotkaniu. Trener Machowski nie raz na czasach pokazał, że ma pomysł na prowadzenie zespołu, przekazuję konkretne uwagi, czego nie można powiedzieć o Bernardim, który jako trener się według mnie nie sprawdza, bardzo chciałbym się mylić, ale mając taki zespół niemal przez cały sezon nie potrafił go poprawnie ułożyć. Po raz kolejny zaufam zespołowi z Bydgoszczy, swoją postawą w trakcie całego sezonu zasłużyli na awans do półfinału, grają równo w przeciwieństwie do JW, a że przydarzy się jakiś przestój, chyba nie ma ekipy który by go nie miała. Mam nadzieję, że to słabsze spotkanie miało już miejsce i teraz wrócą do swojego grania i przynajmniej jedno spotkanie w Jastrzębiu wygrają.

 

Delecta Bydgoszcz - 3,35 Pinnacle :n:

 

znowu z 2-0...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkółwka, PLS 21.03.2012 18.00

Spotkanie:Jastrzebski Wegiel - Delecta Bydgoszcz

Typ:2

Kurs:3.00

Bukmacher:Bet365

Analiza:

Po przerwie na Europejskie Puchary wracamy do play-off Polskiej Ligi Siatkówki. W rywalizacji do trzech zwycięstw mamy remis 1:1 i dzisiejszy mecz zadecyduje, która drużyna będzie pod ścianą. Tak naprawdę bardziej sprawiedliwy byłby wynik 0:2, ale drugie spotkanie w Bydgoszczy Delecta przegrała na własne życzenie. Obie drużyny mogą ten sezon uznać za udany, zarówno Jastrzębski jak i Delecta zajęły miejsca w pierwszej ósemce co dało im bezpieczeństwo. Myślę, że dzisiejszy mecz będzie bardzo ważny z punktu widzenie nie tylko psychologicznego ale i mentalnego. Przy dzisiejszym zwycięstwie Delecty będzie pewne, że Bydgoszczanie będą mieli szansę zakończyć play-off w drugim meczu albo rozegrać decydujące spotkanie u siebie. Przy wygranej gospodarzy jedyną szansą na grę w półfinałach będzie wygranie także drugiego meczu. Na ile jest możliwe przekonamy się już dzisiaj ale wydaje mi się, że w tej najbardziej wyrównanej parze najprawdopodobniejsze będzie piąte spotkanie. Naprawdę dużo będzie zależało od postawy Michała Łasko, który w wygranym meczu w Bydgoszczy zdobył aż 33 punkty wygrywając praktycznie samemu całe spotkanie. Z jednej strony atutem gospodarzy będzie własna hala, kibice ale także i większa presja. Mając takich graczy jak wspomniany Łasko, Bartman, Kubiak, Bontie uznaje się gospodarzy za faworytów. Ale właśnie w sezonie zasadniczym Delecta potrafiła pokonać Jastrzębie na wyjeździe a mając Stephana Antigę w optymalnej formie mogą z całą pewnością zrobić niespodziankę i pokonać faworyzowanych gospodarzy. Wszystko moim zdaniem zdaniem będzie zależało od przyjęcia zagrywki Jastrzębia przez Delectę, im lepsze piłki będą dogrywane do Michała Masnego tym Delecta będzie prowadziła bardziej kombinacyjną grę a to może być głównym czynnikiem prowadzącym do zwycięstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka, PLS, Plus Liga, godz. 18.00

Spotkanie: Jastrzebski Wegiel - Delecta Bydgoszcz

Typ: Delecta Bydgoszcz

Kurs: 3,35

Bukmacher: Betfair

Analiza: Rywalizacja Delecty z Jastrzębskim Węglem to zdecydowanie najciekawsza z wszystkich ćwierćfinałów. W tym momencie bardzo ciężko wskazać faworyta, choć Jastrzębski prowadzi 2:1. Jednak z przebiegu 3 już rozegranych spotkań, wcale nikt by się nie zdziwił jakby Delecta wygrała 3 mecze, bo miała swoje szanse. Spotkania pomiędzy JW i Delectą są wyrównane i emocjonujące. Dzisiaj będzie nie inaczej i w sumie kazdy wynik jest mozliwy. U gości panuje doskonala atmosfera i chemia w druzynie, co widać i słychać podczas meczów czy wywiadów. U gospodarzy jest dużo większa presja i często zawodnicy sie spalają, jak cos nie idzie po ich myśli. Tak czy inaczej Delecta wygrała 3:0 pierwszy mecz, a w drugim i trzecim prowadziła 2:0 by przegrać 2:3. Według mnie Delecta musi przełamać tę serię i wygrać. Zespół został znakomicie dobrany, mieszanka młodości i doświadczenia, a wszystkiemu przewodzi Antiga. Porażka eliminuje ich z walki o medale, a zespół ten na pewno zasługuje na medal, po tym co pokazał w sezonie zasadniczym. Mam nadzieję, że dzisiaj goście wyrównają stan pojedynku na 2:2, bo z pewnością na to zasługują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San Giustino - Padova

 

Dla gospodarzy jest do arcy ważne spotkanie. Porażka w tym meczu może narazić ich na spadek z Serii A. W ostatniej kolejce przyjdzie im się zmierzyć na wyjeździe z Coprą, a tam o punkty będzie bardzo ciężko, dlatego trzeba je zdobywać dzisiaj. Rywal zdecydowanie w ich zasięgu, spotkanie rozgrywane na własnym terenie, takiej szansy nie mogą zmarnować. San Giustino u siebie radzi sobie dość dobrze i dziś po raz kolejny muszą zaprezentować się z bardzo dobrej strony. Uważam, że Tine Urnaut i jego zespół przypieczętują dziś pozostanie w lidze, ponieważ są lepszym zespołem. W pierwszym spotkaniu San Giustino wygrało na wyjeździe 3-1 i myślę, że dziś może paść podobny wynik.

 

Typ: San Giustino @1.43 pinnaclesports

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkówka, ROSJA: Super Liga - Kobiety - Play Offy, 31.03.2012 11:00

Spotkanie:Omsk K - Dinamo Kazan K

Typ:1

Kurs: 3,69

Bukmacher:Pinnacle

Analiza:

 

 

Dziś o godzinie 11:00 a więc za kilka chwil rozpocznie się spotkanie Play Offów w Super Lidze Siatkarek w Rosji pomiędzy Omskiem a Dinamo Kazań. W rywalizacji prowadzi Dinamo który zwyciężył 3-1 przed własną publicznością. Dzisiaj na terenie Omsku sądzę że spotkanie będzie wyglądało nieco inaczej. W rundzie zasadniczej Dinamo zajęło 1 miejsce a Omsk 4 , w ten zaś sposób utworzyła się ta para półfinałowa. Mimo że jedna z drużyn zajęłąa 1 a druga 4 miejsce obie ekipy wygrały po 17 spotkań i przegrali zaledwie 5 z tym że Dinamo zakończyło runde z 49 pkt zas Omsk z 44 . Bukmacherzy stawiają w roli faworyta gości jednak ja uwazam że ten mecz będzie wyglądał zdecydowanie inaczej. Kazań końcówkę sezonu miał kiepska , 2 zycięstwa i 3 porażki , Omsk zaś gonił czołówkę i wygrał 5 ostatnich meczy . W fazie zasadniczej w meczcah bezpośrednich to Omsk zdobył 4 pkt zaś Dinamo tylko 2 , gdyż Dinamo wygrało 3-2 z Omskiem w jednym ze spotkań zas w drugim Omsk pokonał 3-1 Kazań. Co ciekawe w ostatnich latach drużyny wygrywały na przemian tak więc dzisiaj wypada na drużynę gospodarzy:) U siebie zespół Omsku spisuje się bardzo dobrze , zwycięzył 9 z 11 spotkań zaś Dinamo na wyjazdach przegrał 4 z 5 wszystkich porażek w tym sezonie. Kurs na to spotkanie świetny , forma Omsku w ostatnich meczach napawia optymizmem , myślę że na pradwę warto spróbowac gdyż druzyna z Kazania nie jest tak dobra gdy gra na obcym terenie . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Dyscyplina: Serie A- siatkówka mężczyzn

Data spotkania: 01.04.2012, 18:00

Spotkanie: Acqua Paradiso Monza Brianza - Tonno Callipo Vibo Valentia

Typ: Tonno Callipo Vibo Valentia

Kurs: 2,20

Bukmacher: Tobet

Analiza:

 

 

Dzisiaj o godzinie 18 rozegrane ostatnie spotkania rundy zasadniczej we włoskiej Serie A w siatkówkę mężczyzn. W spotkaniu pomiędzy Acqua Paradiso Monza Brianza - Tonno Callipo Vibo Valentia lekkim faworytem spotkania są gospodarze, jednak to gościom bardziej będzie zależeć na zwycięstwie w tym pojedynku. Monza przed ostatnią kolejką zajmuje 7 lokatę w ligowej tabeli, dającą awans do play-offów. Jednak ten zespół nawet w przypadku wygranej nie przesunie się wyżej w tabeli, gdyż strata do 6 zespołu Copra Piacenza jest zbyt duża. Jeśli chodzi o spadek z 7 lokaty, to również jest on niemożliwy, gdyż mają bezpieczne 4 pkt przewagi nad 8 w tabeli zespołem Latina. Jeśli chodzi natomiast o zespół gości, to zajmują oni obecnie 9 lokatę w ligowej tabeli, tracąc do 8 miejsca (czyli ostatniego premiowanego awansem do play-offów) zaledwie jedno oczko. Co ciekawsze 8 w tabeli Latina w ostatniej kolejce zmierzy się z najmocniejszym zespołem Włoskim Trentino i to na ich parkiecie, a więc to dobra wiadomość dla zespołu Tonno Callipo Vibo Valentia. Dlatego dzisiaj skłonny jestem postawić na zespół gości, tym bardziej, że ostatnie dwa pojedynki wyjazdowe zwyciężyli, natomiast zespół Monzy przegrał aż 6 kolejnych pojedynków ligowych. Jeśli dzisiaj dołożymy jeszcze, fakt, że gospodarze nie grają o nic w tym spotkaniu a dla gospodarzy jest to mecz, który może dać im walkę w play-offach, dla mnie typ na Tonno Callipo Vibo Valentia to bardzo fajny od firm bukmacherskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończyła się faza zasadnicza we włoskiej lidze. Rozpoczynamy play-off w odmiennej w tym roku formie.

 

Pierwsza część play-off zostanie rozegrana w dniach 7-9 kwietnia, w czasie których ekipy w każdej z grup zagrają ze sobą na zasadzie „każdy z każdym". Zwycięzcy grup zagrają w półfinałach (gr. A z gr. D, gr. B z gr. C), a teamy, które uplasują się na drugich pozycjach powalczą o udział w Pucharze Challenge.

 

Podział na grupy przedstawia się następująco:

Gr. A: Itas Diatec Trentino, M. Roma Volley, Energy Resources San Giustino

Gr. B: Lube Banca Marche Macerata, Acqua Paradiso Monza Brianza, Marmi Lanza Verona

Gr. C: Bre Banca Lannutti Cuneo, Copra Elior Piacenza, Tonno Callipo Vibo Valentia

Gr. D: Sisley Belluno, Casa Modena, Andreoli Latina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel

over 160.5 punktów

1.80

 

W pierwszym półfinałowym spotkaniu PlusLigi Mężczyzn Mistrz Polski z Bełchatowa zmierzy się z Jastrzębskim Węglem. Sezon wkroczył już w fazę medalową, a w walce o tytuł pozostały cztery najlepsze drużyny. Jastrzębski po kiepskim ostatnim sezonie odbudował swoją drużynę i znów jest groźny dla najlepszych. Pomimo swoich problemów z kontuzjami pokonał po ciężkim boju Delectę Bydgoszcz chociaż dwukrotnie przegrywał w meczach 0:2, pomimo wszystko drużyna Lorenzo Bernardiego potrafiła się wygrzebać z takich kłopotów i wygrać te spotkania. W dniu dzisiejszym czeka ich o wiele trudniejsze zadanie. Mecz ze Skrą Bełchatów tak naprawdę pokaże na ile stać Jastrzębski i czy rzeczywiście jest to drużyna godna czołówki PlusLigi. Do gry w końcu wrócili Bartman z Łasko, w dobrej formie są Kubiak z Holmsem. Przy dobrej grze w ataku całej czwórki moim zdaniem Jastrzębski jest w stanie walczyć na równi z PGE świadczy o tym chociażby fakt, że Michał Łasko jest najlepiej punktującym zawodnikiem PlusLigi. O gospodarzach nie ma co za dużo pisać bo każdy wie na co stać Skrę w dobrej formie. Po ostatnim sukcesie komercyjno-sportowym Final Four Ligi Mistrzów Trener Nawrocki poczuł się bardzo pewnie. Dla przypomnienia na początku sezony Jastrzębski osiągnął niebagatelny sukces na arenie międzynarodowej zostając Klubowym Wicemistrzem Świata czyli dokonał tego samego co zrobiła wcześniej Skra Bełchatów. Dla Jastrzębian jest to ostatnia okazja aby zagrać w prestiżowej Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie a zarząd klubu od początku mówił, że stawia za cel grę w europejskich pucharach. Zapowiada się bardzo wyrównane spotkanie i myślę, że wszystko zakończy się w tie breaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Asseco Resovia Rzeszow

Resovia po ciężkim spotkaniu w Moskwie. Nie było dużo czasu na odpoczynek w przeciwieństwie do zespołu z Kędzierzyna. Dodając do tego fakt, że w ataku niesamowicie jest eksploatowany Grozer, który już w końcówkach spotkań traci na skuteczności, będzie ciężko o punkty. Co prawda jest jeszcze dobrze grający Akhrem, ale Tichacek a to na niego konsekwentnie stawia trener Kowal zamiast zacząć rozgrywać, wystawia świece do Niemca. Z grą środkiem też to różnie bywa, a bez środka to dzisiaj Resovia dużo nie ugra. W Zaksie mieliśmy małe zamieszanie już w trakcie play-off, karierę zakończył Sebastian Świderski, i na ostatnie jak się później okazał spotkanie z Fartem był ich trenerem. To bardziej sprawy organizacyjne, zawirowania między zarządem a siatkarzami, nie mnie uważam, że aż takiego wpływa na grę mieć nie będą. Do składu wrócił Czarnowski, w tamtych spotkaniach nie prezentował się na takim poziomie jak przed kontuzją, ale nie ma już przynajmniej tego osłabienia na środku jakie było pod jego nieobecność, Gladyra niestety dalej zobaczymy w szóstce. Zagumny umiejętnie prowadzi grę zespołu, w przeciwieństwie do wspomnianego po drugiej stronie Czecha. Ogólnie Asseco ma ciekawy zespół z dobrymi zawodnikami, ale jeśli przychodzi co do czego to po prostu czegoś brakuję. Ciężko powiedzieć co jest przyczyną, bo jak się prowadzi 13-10 w tb w dodatku we własnej hali i przegrywa się 13-15 to coś jest nie tak, według mnie problem leży w trenerze. Nie uważam, że w tej parze rywalizacja jest przesądzona, ale pierwsze spotkanie powinno zostać wygrane przez gospodarzy.

 

ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - 1,52 Betsafe :n:

ZAKSA Kedzierzyn-Kozle -1s - 1,68 Pinnacle :n:

 

AZS Politechnika Warszawa - Delecta Bydgoszcz

Niestety "budynie" nie zdołali się zakwalifikować do najlepszej czwórki, szkoda bo szans była, ale chyba jeszcze za wcześnie. Nie mniej zespołu poczynił na przestrzeni dwóch lat progres i jeśli dojdzie jakiś solidny zawodnik na przyjęcie to już mogą powalczyć. Gra zespoły Delecty jest uporządkowana, trener Machowski umiejętnie poukładał wszystkie elementy i wykorzystuję 100% z tego składu co ma. Po drugiej stronie nie ma tak dobrze, zespół Politechniki gra poprawnie, ale zdarzają się przestoję w ich grze. Żeby daleko nie szukać zobaczmy ostatnie spotkanie w finale pucharu challenge, gdzie mieli rywala na łopatkach i nie potrafili tego wykorzystać, mało tego w złotym secie prowadzili 6-0 a mimo to przegrali, owszem w końcówce skandaliczny błąd sędziego, ale pretensje powinni mieć przed wszystkim do siebie. Szwankuję przyjęcie, Mikołajczak nie jest taki pewny w ataku, ostatnio trochę stracił na skuteczności, miałem wrażenie że tak w końcówce sezonu zasadniczego spisywał się lepiej, Żaliński gra pewniej i to do niego idą te cięższe piłki. Nie wiem czy zagra Wojtaszek w sobotnim spotkaniu nabawił się kontuzji i jeśli nie zagra to będzie jakby nie patrzeć osłabienie na libero. Środek zaryzykuję stwierdzenie, że dobry, ale to musi być przyjęcie do tego, a z tego co można zaobserwować nawet floty wyrządzają krzywdę. Bydgoszcz ma lepszych zawodników niemal na każdej pozycji, jedynie gra Dębca na libero mnie średnio przekonuję no i wspominany nie raz Wika, szczególnie w przyjęciu, ale tutaj można wpuścić Siltale.

 

Delecta Bydgoszcz - 1,42 Pinnacle :t:

Delecta Bydgoszcz -1.5s - 1,84 Pinnacle :t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel

Typ: under 135,5 pkt

Kurs: 3,55

Buk: Betsafe

 

W meczu półfinałowym Plus Ligi Skra Bełchatów podejmie Jastrzębski Węgiel. Bełchatowianie po rundzie zasadniczej byli pierwsi, natomiast Jastrzębianie piąci. Podopieczni Bernardiego w dość szczęśliwych okolicznościach wygrali w ćwierćfinale z Bydgoszczą. Gra gości opiera się na Michale Łasko. Jednak wystawy Violasa czy Vinhedo są bardzo "wolne" i coraz częściej Michał jest blokowany. Po kontuzji do formy nie wrócił Zbyszek Bartman. Bełchatowianie muszą uważać na mocną zagrywkę Kubiaka czy Łasko. Libero gości - Rusek bardzo przyjmuje niepewnie, co może skrzętnie wykorzystać na zagrywce. Bełchatowianie po pechowej porażce z LM z Zenitem, pewnie odprawili z kwitkiem warszawską Politechnikę. Trener Nawrocki ma dwie silne armaty w postaci Mariusza Wlazłego oraz Bartosza Kurka. Przyjęcie świetnie trzyma Michał Winiarski, który również jest skuteczny w ataku oraz libero Paweł Zatorski. Za Skrą przemawia bardzo dobry blok, duża skuteczność w ataku czy dobre przyjęcie zagrywki. Jastrzębianie często tracą punkty seriami, czego dowodem były mecze m.in ze wspomnianą Bydgoszczą. W dzisiejszym meczu spodziewam się jednostronnego widowiska i pewnego zwycięstwa Nawrockiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka Rosja Play Down 14:00

Spotkanie: Lokomotiv Izumrud - Kemerovo

Typ: Lokomotiv Izumrud +2.5seta

Kurs: 1.70

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

 

Dzisiaj o godzinie 14:00 w ramach Rosyjskiej ligi siatkówki męzczyzn dojdzie do meczu Lokomotiv Izumrud z Kuzbass Kemerevo. Jest to dolna część tabeli, ja stawiam że siatkarze Izumruda wygrają minimum 1 set. Kuzbass dotychczas wygrali 11 meczy z 30. We własnej hali mają bilans 8-7. W ostatnich 5 meczach wygrali 2 razy, ale w obu dwóch meczach stracili seta. Na wyjeździe mają fatalny bilans 3-12 a bilans setowy 15-39. Co bardzo ciekawe dla Kuzbass jest to trzeci mecz, trzeci dzien pod rząd. Przedwczoraj wygrali po ciężkim meczu 3-2 z Novy Urengoi a wczoraj wygrali u Siebie z Jarosławiem 3-1. Myślę ze to może wpłynąć na ich dzisiejszą postawę bowiem 3 dni z rzedu grać to spory wysiłek a jeszcze na poziomie ligi Rosyjskiej. Jesli chodzi o wyniki Izumruda, to niestety nie mam wszystkich bowiem jest jakiś błąd na stronie ze statystykami ale wiem tyle że, dotychczas grali 7 spotkań. U Siebie wygrali 2 spotkania i jedno przegrali 2-3 z Jarosławiem. Na wyjeździe przegrali 4 rozegrane mecze ale w dwóch potrafili ugrać seta, w tym jednego z jedną z lepszych drużyn jakimi są siatkarze Lokomotivu Belgorod.Jeśli popatrzeć na H2H to równieź przemawiają za moim typem bowiem nie cały miesiąc temu Izumrud wygrał 3-1, z kolei nie tak dawno przegrał dwa razy na wyjeździe ale w oby dwóch meczach wygrał seta. Podsumowując Kemerevo ma napięty terminarz, gra 3 mecz w ciągu 3 dni. Do tego nawet jak wygrywa to zazwyczaj traci minimum seta a w bezpośrednich meczach dawno nie wygrali bez straty seta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka, PlusLiga

Spotkanie: PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel

Typ: Over 160.5 punkta

Kurs: 1.90

Bukmacher: Betsafe

Analiza:

 

Powtarzam swój typ z dnia wczorajszego i daję duże szanse prawdopodobieństwa, że dziś będzie podobnie. Kurs na zwycięstwo Bełchatowa wcale nie poszedł w górę w porównaniu do dnia wczorajszego. Dzisiaj spodziewam się podobnego przebiegu wydarzeń. Jastrzębski nie ma wiele do stracenia a wczoraj pokazał, że potrafi walczyć z gwiazdorami jak równy z równym. Przynajmniej jeden wygrany set przez gości jest zdecydowanie w zasięgu a być może osiągną coś więcej. We wczorajszym spotkaniu najlepiej spisał się ten na którego najbardziej liczyli w Jastrzębiu czyli Michał Lasko, który okazał się lepszy nawet od Mariusza Wlazłego, pomimo że tytuł MVP przyznano temu drugiemu. Na uwagę zasługuje bardzo dobra postawa Bartosza Gawryszewskiego i Russela Holmesa. Muszę przyznać, że dzisiejsze spotkanie będzie tak samo zacięte jak wczoraj a przy takich statystykach obu zespołów trudno się spodziewać innego rezultatu. Granica 160 punktów, nie wydaje się tak wysoka a szansę powodzenia oceniam na około 65 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka, PLS, Plus Liga, godz. 20.45

Spotkanie: PGE Skra Belchatow - KS Jastrzebski Wegiel SA [set hc 0:2,5]

Typ: 2

Kurs: 1.85

Bukmacher: Betsafe

Analiza: Wczoraj niby zgodnie z planem, wygrana Skry, ale tylko 3:2. Jastrzębski Węgiel w pierwszym meczu półfinałowym był niezwykle blisko wygranej w Bełchatowie, prowadził ze Skrą najpierw 1:0, potem 2:1. Mimo to jastrzębianie przegrali to spotkanie w tie-breaku i nie wykorzystali ogromnej szansy na wygraną. Dzisiaj też wielkie faworyzowanie Skry, a według mnie Jastrzębski ma mocne argumenty i może ponownie pokusić się o nawet wygraną, a jeśli nie to nie sądzę, aby skończyło się na 3:0 dla Skry. Wiele osób potwierdza, że gdyby nie proste błędy w ataku, to Jastrzębski mogłby wczorajszy mecz wygrać. Dzisiaj też uważam, że gości stać na wygranie conajmniej 1 seta. Patrząc na statystyki to oba zespoły bardzo równo, 46% ataku Skry i 48% Węgla, w zagrywce 5-6, w bloku 12-12, w przyjęciu lepsza Skra. Znakomity mecz zagrał Lasko, który uzyskał 28 pkt. Tak czy inaczej mam nadzieję, że goście zregenerowali siły, a w ataku bardziej włączą się i Bartman i Kubiak, co pozwoli na pokrycie handicapu setowego tego zakładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkowka Super Liga Rosja

Spotkanie: Yaroslav - St. Petersburg

Typ: St. Petersburg +2.5seta

Kurs: 1.80

Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:

 

Dzisiaj w południe czasu Polskiego kolejny mecz Rosyjskiej ligi siatkówki o utrzymanie. Yaroslav podejmuje St. Petersburg. Patrząc na możliwości obu druzyn oraz H2H stawiam iż goście z Petersburga wygrają minimum 1 seta. Gospodarze dotychczas rozegrali 32 mecze, wygrali z tego tylko 14. We własnej hali mają bilans 8-8. W ostatnich 5 meczach u Siebie wygrali tylko 2 razy i to ani razu bez straty seta, bowiem 3-1 z słabym Izumrudem i 3-2 z Novgorod. Obie drużyny to raczej dolna część tabeli o utrzymanie. Yaroslav ostatnio wygrali 3-0 z Novgorod na wyjeździe ale wcześniej ciężko znaleźć u nich 3-0. Zresztą to nie było takie zdecydowane zwycięstwo bowiem 1 seta wygrali na przewagi a ostatniego do 23. A więc minimalne te sety. Siatkarze z Petersburga grali mało ( tak wynika z moich stron ze statystykami ). Zagrali tylko 9 meczy i wygrali z tego 2 ( oba na wyjeździe ). Wygrali 3-1 z Kemerevo oraz 3-0 z ... Yaroslav a więc ostatni mecz między tymi zespołami wygrali goście i to wyraźnie. W pozostałych dwóch meczach na wyjeździe przegrali 3-2 z Izumrud i 3-0 z Novgorod ale byli blisko zwycięstwa seta, bowiem w 3 prowadzili 20-17 ale przegrali 23-25 ( miałem w tym meczu Petersburg +2.5 ). Ponad to w meczu u Siebie Petersburg wygrał z Yaroslaviem 3-2. Widać leży im ten przeciwinik. Wiadomo, St. Petersburg to najsłabsza drużyna ligi, ostatnio często przegrywa ale Yaroslav to nie jest Belgorod czy Novyi Urengoi i seta powinni im urwać. Podsumowując Yaroslav jest przeciętniakiem ligi, wygrywają ale bardzo żadko w stosunku 3-0 i lepsze wyniki mają na wyjeździe niż u Siebie. Petersburg ma dobre H2H ( wygrali dwa ostatnie mecze z Yaroslaviem w stosunku (6-2) do tego lepiej im się gra na wyjeździe niż u Siebie bilans away 2-4. A ja stawiam że wygrają minimum i tylko 1 seta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuneo - Piacenza

Krótko w kilku zdaniach... Drużyny wygrały swoje pierwsze mecze i jest to decydujące starcie o awans do 1/4. Cuneo jest faworytem w tym spotkaniu, grają we własnej hali i mieli dzień odpoczynku. Ja jednak nie skreślał bym tak szybko Piacenzy. Ten zespół gra ostatnio bardzo dobre mecze. W tabeli wspięli się bardzo wysoko po tragicznej pierwszej części sezonu i widać, że chcą walczyć o najwyższe cele. Forma teraz bardzo dobra, więc dlaczego nie awansować dalej... Uważam, że Cuneo będzie miało ciężko w tym pojedynku i myślę, że będzie to długi mecz. Liczę po cichu nawet, że zwycięży go Piacenza ;) Zakład jaki zaoferował pinnaclesports w tym meczu bardzo przyciągnął moją uwagę. Over 3.5 jak dla mnie w tym spotkaniu jest świetnym typem. Mocne zespoły, dlatego nie wydaje mi się aby mecz zakończył sie 3-0 w którąś stronę. Tym bardziej, że w sezonie dwa razy grali ze sobą i w meczach było 4 i 5 setów.

 

over 3.5 @1.44 pinaclesports

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka Serie A Men 18:00

Spotkanie: Cuneo - Piacenza

Typ: Cuneo -1.5seta

Kurs: 2.00

Bukmacher: Pinnacle Sports

 

Już za kilkanaście minut kolejny mecz w walce o play offy serie a mężczyzn w siatkówce. Cuneo podejmować będzie Piacenze, ja stawiam że gospodarze wygrają minimum 2 setami. Cuneo ma bardzo mocny skład, wraz z Maceratą i Trentino wydaje się że powinni bić się o mistrz Włoch. Z kolei Picenza chce wejść do cwierćfinałów. Wydaje się że obie druzyny do Play off wejdą bez większych problemów bo w grupie mają Vibo Valentie i już w 1 meczach ją ograły a przypomnę że do Play Off wchodzą 2 najlepsze druzyny z 4 grup. Cuneo w fazie zasadniczej grali bardzo dobrze, przegrali tylko 6 meczy w 26 rozegranych. Jeśli chodzi o własną hale to jeszcze bardziej imponujące wyniki bo tylko 2 porażki i to w 2 ostatnich kolejkach. Ale to nie jest słabsza forma tylko chyba mniejsza mobilizacja. Skład Cuneo to np. Grbić, Mastrangelo, Ngapeth, Vissotto czy Wijsmans. Porównując go z gościm to jest imponujący. Dla Piacenzy główne skrzypce grają Zlatanov czy Sidibe. Piacenza w fazie zasadniczej zajęła6 pozycję. Jeśli chodzi o mecze wyjazdowe to bilans 5-8 a sety 23-28. Patrząc na H2H to na ostatnie 10 meczy Cuneo wygrywało 7 razy a Piacenza tylko 3. W poprzednim sezonie Cuneo przegrały w play off tylko z Trentino i bronią srebrnego medalu z kolei przed dwoma laty zdobyli mistrza. Co zonacza że zapotrzebowanie na siatkówke u nich jest, zresztą kibiców mają bardzo dużo i hala pewnie jak zwykle będzie wypełniona.Piacenza przed rokiem dopiero 10 miejsce. Jak dla mnie obie druzyny dzieli spora różnica pod względem jakości składy, doświadczenia oraz oczekiwań. Cuneo żadko wygrywało w tym sezonie 3-2 zazwyczaj 3-1 lub 3-0 u Siebie, stracili na własnym parkiecie tylko 15 setów a zdobyli 37. Kurs 2.00 to duża przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka, League One, Anglia, 20:00

Resovia - ZAKSA Kędzierzyn Kozle

Typ: 2

Kurs: 3.08

Bukmacher: Pinnacle

 

Jutro zostanie rozegrany 3 mecz półfinału play off Plus Ligi, w Kędzierzynie pierwszym mecz 3:0 wygrała Resovia, w 2 meczu ZAKSA zagrałą już o wiele lepiej i wygrała 3:1. Faworytem do finału moim zdaniem jest ZAKSA, posiada ona lepszy skład, przede wszystkim pierwszą szóstkę, ponieważ Resovia ma dosyć szeroki, wyrównany skład. ZAKSA w pierwszych meczach pokazała że napewne posiada lepsze przyjęcie w ataku w pierwszym meczu lepsza była Resovia,w drgim było już wyrównanie. ZAKSA napewno ma lepszeo rozgrywająceo w postaci Zagumneo, Tichacek w Resovii moim zdaniem jest przeciętnym rozgrywającym. Resovia silna na swojej hali, jest tam rewelacyjny dopin, ale doświadczenie i przede wszystkim możliwości po stronie ZAKSY. Polecam granie jak najszybciej na ZAKSĘ bo kursy raczej spadną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jastrzębie - Skra

Jastrzębie +2,5 seta

@1,25 :plus:

 

Kurs słaby, ale wydaje się być bardzo pewny. Faworytem całego spotkania jest Skra, ale nie sądze by wygrali to spotkanie 3-0. W meczach rozgrywanych w Bełchatowie JW grał całkiem dobrze i mógł wygrać przynajmniej jedno spotkanie. Atutem z pewnością będzie własna hala i doping kibiców. Dokładając do tego dobrą formę Łaski i Bartmana wydaję się, że minimum seta w tym spotkaniu Jastrzębski wygra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resovia zarała lepiej w pierwszym meczu, bo Zaksa nie była w rytmie meczowym, drugi mecz pokazał prawdziwe oblicze Zaksy. Resovia może i silna u siebie, ale Zaksie za to lepiej się ra na wyjazdach, zwycięstwo 3:0 ze Skrą 3:2 z Trentino.

Zaksa 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jastrzebski Wegiel - Skra Belchatow

Rzadko można złapać taki kurs na Skrę w +lidze i dzisiaj jak najbardziej warto. JW stawiło opór, co prawda większy niż się spodziewałem, ale w drugim spotkaniu już wyglądało to tak jak wyglądać ma. Gospodarze mają atut w postaci Łaski, Bartman wcale nie jest w jakiejś nadzwyczajnej dyspozycji, gra poprawnie ot co, bardzo fajnie na środku spisuję się Holmes do tego ten Vinhedo, który o dziwo się troszeczkę ostatnio dokładnie gra. O pszczółkach już zostało wiele powiedziane i nie ma co tutaj dodawać, przydarzyło się jedno słabsze spotkanie a mimo to je wyciągnęli z pomoc przeciwnika. Tak na prawdę powinno być 1-1, ale nie potrafili postawić kropki nad i w pierwszym spotkaniu, szczególnie mówię tu o drugim secie, i po zakończeniu spotkania byłem niemal pewny, że się skończy to w trzech spotkaniach. Jak najbardziej się na to zanosi.

 

Skra Belchatow - 1,35 Betsafe :t:

Skra Belchatow -1.5s - 1,70 Betsafe :n:

 

Delecta Bydgoszcz - AZS Politechnika Warszawa

Delecta z drużyn walczących o miejsce 5 zdecydowanie najlepiej się prezentuję. Poza jednym czy dwoma słabszymi zawodnikami mają solidny wyjściowy skład, który przez cały sezon grał na miarę swoich możliwości. Pierwsze mecz wygrany pewnie, ale nie należy zapominać, że AZS był po ciężkim boju w pucharze challenge i nie miał zbyt wiele czasu na regenerację, jak ten mecz został przegrany też pewnie w głowach siedział. AZS ma w składzie ciekawych zawodników, Steuerwald umiejętnie prowadzi grę i takiego lania jak w Warszawie bym się nie spodziewał, aczkolwiek o seta może być ciężko.

 

AZS Politechnika Warszawa +12,5 - 1,85 Betsafe :n:

 

Asseco Resovia Rzeszow - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle

Można powiedzieć, że dość zdecydowanie nakreślony faworyt dzisiejszego pojedynku. Pewnie wpływ ma na to wynik pierwszego spotkania, które ZAKSA zagrała bardzo słabo. Przyczynę słabszej dyspozycji upatruję się w tym, ze nie byli w rytmie meczowym. Coś może być na rzeczy, bo zespoły, które nie grał w tym czasie meczów o stawkę grały sparingi a siatkarze z Kędzierzyna po prostu trenowali. Obydwa zespoły są porównywalne pod względem personalnym, jednak większą skłonność do "luserstwa" mają siatkarze z Rzeszowa, za dużo gorącej głowy i drużyna potrafi się posypać w sytuacji kiedy grają nie najgorzej. Spotkanie powinno być zacięte, Resovia nie jest aż o tyle lepsza, żeby wygrać to trzech partiach, a sama do zera przegrać też nie powinna.

 

Over 185,5 - 1,85 Betsafe :t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka Plus Liga; Play-offy

Spotkanie: Jastrzebski - Belchatow

10.04.2012 17:30

Typ: under 185.5

Kurs: 1.75

Bukmacher: Bwin

Analiza: Dzisiaj o godzinie 17.30 odbędzie się trzecie spotkanie półfinału Plus Ligi pomiędzy zespołami Jastrzębskiego Węgla i PGE Skry Bełchatów. Ekipa dzisiejszego gospodarza - Jastrzębie miało niesamowitą szansę na zwycięstwo w pierwszym spotkaniu tego półfinału w Bełchatowie. Jednak zawodnicy Skry wykaraskali się z tarapatów i wygrali ostatecznie 3:2. W drugim spotkaniu już takich emocji nie mieliśmy, wygrana Skry pewna i niezaprzeczalna. Dzisiejsze spotkanie jest ostatnią szansą dla Jastrzębian, w przypadku porażki marzenie o awansie do finału i sprawienia sensacji pryśnie. Jednak moim zdaniem Skra to na tyle mocny zespół, że poradzą sobię w dzisiejszym meczu i to właśnie oni po raz enty z rzędu zagrają w finale. Ugranie tutaj seta przez gospodarzy tu może być maksimum. Niewątpliwie Jastrzębie posiada potencjał jakim są zawodnicy tacy jak Michał Łasko, Zbigniew Barman i Michał Kubiak, jednak brak kalsowego rozgrywającego prowadzi do tego że z taką ekipą jak Skra ciężkoo wygraną, Mój typ to 1:3 dla Skry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka

Spotkanie: Resovia Rzeszów vs Zaksa Kędzierzyn Koźle

Typ: -1,5 seta Zaksa

Kurs: 5,50

Buk: Betsafe

Data/godzina rozpoczęcia: 10-04-2012/20-00

Analiza:

Toczy się zażarta walka o udział w finale PlusLigi. W pozostałym spotkaniu bardzo prawdopodobne jest to, że Skra zagra w finale. W spotkaniu, które postanowiłem zaanalizować z pewnością będzie ciekawie. Obecnie jest remis 1-1 po dwóch spotkaniach rozegranych w Kędzierzynie. Pierwszy mecz wygrała Resovia bez straty seta, natomiast następnego dnia zwyciężyła ZAKSA 3-1. Maciej Dobrowolski po porażce swojej drużyny to jest Resovii mówił, że zagrali nerwowo. Podkreślił, że zrealizowali plan minimum. Wojciech Kaźmierczak mówił, że on i jego drużyna jedzie do Rzeszowa z założeniem zwycięstwa w dwóch spotkaniach, ale zdaje sobie z tego sprawę, że nie będzie łatwo. Krzysztof Stelmach liczy na to, że szczęście będzie po stronie jego drużyny. Z pewnością powstrzymanie Grozera może być kluczem do zwycięstwa przyjezdnych. Warto dodać, że w 10 ostatnich bezpośrednich spotkaniach Zaksa prowadzi 6-4, a więc dziś dobrze by było, aby jeszcze poprawili ten korzystny bilans-powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Dyscyplina: Plus Liga mężczyzn w siatkówkę

Data spotkania: 11.04.2012/ 20:00

Spotkanie: Resovia Rzeszów- ZAKSA Kędzierzyn Koźle

Typ: ZAKSA Kędzierzyn Koźle

Kurs: 2,90

Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

 

Dzisiaj o godzinie 20 rozegrane zostanie czwarte spotkanie półfinałowe pomiędzy Resovią Rzeszów i Zaską Kędzierzyn Koźle. Stan rywalizacji to 2-1 dla Rzeszowian i dzisiaj gospodarze mogą zakończyć ten pojedynek awansując do finału. Ale czy tak będzie? Wątpię. Zaksa to zespół obdarzony naprawdę dużą ilością świetnych awodników jak choćby Ruciak, Rouzier, Zagumny czy Samica. W półfinale kompletnie im nie wyszedł pierwszy mecz u siebie, gdzie Resovia zwyciężyła bez straty seta. W kolejnym pojedynku, pokazali, że pierwszy pojedynek to był tylko wypadek przy pracy i dosyć pewnie pokonali Rzeszowian w czterech setach. Wczoraj również udowodnili, że nie są zespołem gorszym od Resovii ulegając po tie breaku, jednak to Resovia musiała gonić, gdyż przegrywała już 1-2. Dlatego jak dla mnie błędem jest wystawianie tak wysokiego kursu na gości, gdyż oba zespoły nie dzieli nie wiadomo jaka przepaść, tylko do drużyny naprawdę wyrównane jeśli chodzi o skład, i o zwycięstwie decyduje jedynie dyspozycja danego dnia poszczególnych zawodników. Dlatego jak dla mnie warto zagrać na ZAKSę po tak atrakcyjnym kursie. Sądzę, że dzisiaj drużyna z Kędzierzyna Koźla wyrówna stan półfinału i decydujący pojedynek o finał, w którym czeka już Skra Bełchatów, zostanie rozegrany właśnie w mieście w którym przyjechała drużyna gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resovia-Zaksa 1 1,4 10/10 3-2

 

Stan rywalizacji po 1-1 ! Resovia pokazala ze jest w lepszej formie do tego dochodzi gra we wlasnej hali. Nie od dzis wiadomo ze Resovia jest druzyna wlasnego boiska.

 

izi nie bylo

 

Resovia-Zaksa 1 1,4

 

 

Dzis konczymy rywalizacje. Wczoraj Zaksa nie wykorzystala swojej szansy na zwyciestwo i dzis nie wierze ze sie podniosa. Zaksa potrafi grac w siatkowke ale psychicznie to bardzo slaby zespol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resovia-Zaksa 1 1,4

 

 

Dzis konczymy rywalizacje. Wczoraj Zaksa nie wykorzystala swojej szansy na zwyciestwo i dzis nie wierze ze sie podniosa. Zaksa potrafi grac w siatkowke ale psychicznie to bardzo slaby zespol.

 

Że niby Rzeszowianie pod względem psychiki są zespołem lepszym? :zdziwiony: Skoro ZAKSA jest bardzo słaba psychicznie to ciekaw jestem jak nazwiesz psychikę Rzeszowian. Żeby za bardzo się nie pastwić i przywoływać spotkań ze Skrą to radzę sobie przypomnieć mecz z Fenerbahce czy Dynamem. No ale z ruskimi ostatnio permanentnie frajerzymy spotkania więc to można wybaczyć. Dzisiaj może aż tak zacięte nie będzie, ale punkcików znowu powinni trochę na trzaskać.

 

Over 185,5 - 1,95 Betsafe :n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...