Skocz do zawartości

Pytania i komentarze


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

Słuchy chodzą, że w związku z aferą bonusową w bet-at-home, zwycięzcy memowych konkursów mogą liczyć na gratulacje i wirtualny uścisk dłoni administracji forum. BePe szarpnął się i chce oddać kod rabatowy na jedną kiełbasę w pewniej sieci sklepów. Dziwnie to brzmi, ale informacje potwierdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wam Bepe obiecał to nie wiem %-) Ale niestety jest mi niemiło Was poinformować, iż firma Bet-at-home zablokowała możliwość realizowania przez Polaków bonów w innej walucie niż PLN, a posiadamy tylko i wyłącznie ojrasowe bony :( Dlatego osoby, które wygrały w konkursach bony(memy i jeden zaległy związany z finałem LM) nie otrzymają nagród, a na dodatek nie będzie nowych konkursów o bony.

 

Bardzo Was przepraszamy, ale nie mamy na to żadnego wpływu :(

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Witam

Czy jest możliwość dopisania jednego typów do mojego typowania gdyż nie wpisałem:

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 1 1:0

 

Jak jest taka możliwość to bardzo proszę o tą dopiskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
T-Mobile Ekstraklasa 10 Kolejka - Wygraj 30 € chodzi mi o ten konkurs.Co w przypadku gdy podałem same dokładne wyniki ,nie podając obok meczy typów na 1x2 ???

 

typowanie zostaje "niezaliczone"...

 

Możesz zdobyć maksymalnie 2pkt za trafienie DW w pojedynczym spotkaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Nie wiem gdzie to napisać, więc niech będzie tutaj. Pytanie dlaczego jestem na czarnej liście konkursowej za Hockey Cup, skoro podałem typy w eliminacjach jak i podałem typy w Fazie Grupowej, więc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


podałem typy w eliminacjach jak i podałem typy w Fazie Grupowej, więc?

 

W fazie zasadniczej każdy zobowiązany był do podania typów w 59 spotkaniach. Twoje typowanie zakończyło się na 6 meczach, co daje zaledwie ok 10% wymaganych typów. Czy to można nazwać udziałem zgodnie z zaakceptowanym Regulaminem?

W żadnym konkursie odpuszczanie typowania nie sprzyja dobrej zabawie a wręcz ją psuje i dlatego stosujemy czarną listę konkursową. Skoro ktoś nie potrafi się wywiązać z założeń Regulaminu,  to szkoda aby blokował miejsce innym uczestnikom. Ot całe wyjaśnienie.

 

P.S. Za absencję w Hockey Cup na Czarną Listę trafiły osoby, które nie przekroczyły 50% wymaganego typowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Witam,

 

Teoretycznie tak, osoby, które wygrają wysyłają login na który ma być przekazana wygrana. Ale należy pamiętać o tym:

 

 

 

Przed przystąpieniem do konkursu i podaniem typów należy posiadać konto gracza w Otobet.
Jeśli jeszcze nie masz konta załóż je z tego linku -> Otobet.
Firma Otobet będzie sprawdzała datę rejestracji osoby nagrodzonej.
Jeśli wygrasz, a zarejestrujesz konto w Otobet dopiero po oddaniu swoich typów - nie otrzymasz nagrody!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...