Skocz do zawartości

Kącik Polityczny


Mazur

Na jaką partię oddasz swój głos w przyszłych wyborach?  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaką partię oddasz swój głos w przyszłych wyborach?

    • PiS
      7
    • PO
      30
    • LiD
      10
    • Samoobrona
      0
    • LPR(UPR + PR + LPR)
      7
    • PSL
      1
    • Partia Kobiet %-)
      2
    • Inna
      2
    • Nie bede glosował/a
      6


Rekomendowane odpowiedzi

jesli tylko frekwencja bedzie wieksza niz w ostatnich wyborach,

 

czytaj ze zrozumieniem %-)

 

chodzi o to zeby mlodzi poszli na wybory, a nie na imprezy i aftery a na wybory to mi sie nie chce.. :wstyd:

 

elektorat pis pojdzie na wybory :)) pytanie ilu "naszych" pojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


fakt Donald wygrał debatę ale to nie znaczy,że wygra wybory...czeka go jeszcze bardzo ciężki ,,mecz'' z Olkiem a tam wszystko się może zdarzyć.Tusk był agresywny i atakował bo miał o co atakować ale jednak nie wiemy jak te rządy PO będą wyglądać.łatwiej atakować pozycję lidera niż jej bronić.Zobaczymy 21 ale jak dla czarnym koniem będzie lewica,która zamiast się kłócić robić swoje.Nie chodzi mi o LiD,ale o PSL,które jest w stanie 12-13% głosów zdobyć.Ja nie mogę ale wy ruszczcie tyłki i na wybory.Jak ktoś nie zagłosuje to według mnie nie ma prawa później krytykować tego czy tamtego.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja mówiłem że publiki tylko PO. To miała być debata miedzy dwoma ludźmi a nie wiec poparcia czy też zagrywki pod publikę %-), która w/g ustawiła obie "debaty". Jak by nie było normalny kaczor by pojechał ostrzej po tym człeku niż "spieprzaj dziadu" %-) a tak jakis taki spętany był i grzeczny.

 

Wczoraj Kaczyński ośmieszył się po prostu i tyle, a najbardziej stwierdzeniem, że za Samoobrona latalo caly czas CBA... ot i cala prawda o rzadach pisu :)

 

a donek, tak chyba kazał sie nazywać pan donald %-) stwierdzeniem że winą pisu są wyższe ceny podstawowych produktów (chleb etc. )i jak pan to wytłumaczy... to że te rzeczy zdrozeją po wejściu do unii to chyba nawet on wiedział i cala Polska... Sam zakwestionował w ten sposób to że popierał nasze wejscie do UE i wini PiS za podwyżki... podobnie jest z całym gadaniem o emigracji i strajkach lekarzy etc. chcieli UE a teraz niech sie pany olejniczaki, kwaśniewskie i tuskowskie zastanowią czy to czasem nie ich wina %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczyński ocenia historie tak:to co było złe przypisuje innym partiom a to co było dobre,tego zwyczajnie nie zauważa.Sory ale nie rozumiem takiego myślenia :/ Następna kwestia,Tusk pyta Go o konkretne problemy i przedstawia mu fakty(statystyki,ceny) a Kaczka cały czas o projektach,ustawach,wszystko będzie jak PiS wygra,a co robili przez te 2 lata?Wielkie NIC.Jak pójdzie mało młodych ludzi na wybory to PiS wygra :zdegustowany: Bo na nich głosują w większości ludzie starsi i małe miasteczka,wioski.Większe miasta i ludzie młodzi pójdą za PO.Teraz chodzi o to,żeby była jak największa frekwencja to i PO wygra :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o PSL,które jest w stanie 12-13% głosów zdobyć

 

Jak to zwykł mawiać Andrew Lepper, stuknij się pan tu (głowa) %-) Będą walczyć o wejście do Parlamentu, a Ty mówisz od dwucyfrówce :k:

 

przedstawia mu fakty(statystyki,ceny)

 

Z tymi cenami to Tusk sam nie wie co mówi. Przecież rząd nie ustala cen, poza tym on sam za liberalizmem, który zakłada, że ceny kształtuje rynek, czyli tak jak jest teraz. Więc z czym do pana Jarka, Donku? %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi cenami to Tusk sam nie wie co mówi. Przecież rząd nie ustala cen, poza tym on sam za liberalizmem, który zakłada, że ceny kształtuje rynek, czyli tak jak jest teraz. Więc z czym do pana Jarka, Donku? %-)

poczytaj trochę w wielkim skrócie ceny kształuje rynek, ale państwo dysponuje instrumentami wpływania na niego-PIS jest jak najbardziej partią która z interwencjonizmem jest na ty. Liberałowie natomiast tak jak napisałes im mniej panstwa na rynku tym lepiej.

Choc argument Dorna pod publikę, ale tak właśnie nalezy zachowywac sie w debacie. Zreszta jak miałbym wymieniac argumenty pod publike rzucane przez PIS to łooooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam był Dorn to ja jestem Saba.

 

:k:

 

Czepiasz się, wiadomo przecież, że o Donka mu chodziło %-)

 

jestem Saba.

 

Jeżeli już się przyznałeś, to może wyjaśnisz nam w końcu, jak to było z tymi meblami, co? %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to zeby mlodzi poszli na wybory, a nie na imprezy i aftery a na wybory to mi sie nie chce.. :wstyd:

no mi to chyba wyjdzie w drodze z jednej imprezy na drugą %-)

 

 

a jak tam Wasze opinie na temat dzisiejszej debaty? bo te sondaże przeprowadzone m.in. przez portale są delikatnie mówiąc śmieszne.

 

Moim zdaniem debata zdecydowanie na korzyść Kwaśniewskiego. Szczerze tego polityka nie lubię, ale przy nim dzisiaj Tusk nie istniał, wydawał się "politycznym dzieciakiem", niczym Olejniczak. Pan "wielki liberał" spalił się przede wszystkim w tematyce, w której miał być najmocniejszy, czyli gospodarce. No nie wiem, po co np. pytał Kwacha o zakładanie firmy, trzeba temu drugiemu przyznać, że riposta z podatkami w Irlandii była bardzo słuszna. Dalej Tusk wielokrotnie się motał, widać było, że mówi ewidentnie pod publiczkę, nie martwiąc się specjalnie merytoryką wypowiedzi. Brak przygotowania merytorycznego właśnie, czego nie mogłem zarzucić przy debacie z Kaczyńskim, tym razem był jego sporym mankamentem. Chociażby sprawa Sikory, który ułaskawiony był właśnie przez Kwaśniewskiego w grudniu 2005. Pod względem proszenia się o dany elektorat to wypadł nawet korzystnie, widać to w sondażach chociażby. Nie no sorry, ale jeśli to ma być przywódca rządu to ja dziękuję. Zagłosowałbym nawet na PO, ale po dzisiejszej debacie ta ochota mi chyba definitywnie przeszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debata była wyrownana... Początek zdecydowanie dla Olka, im dalej w debatę tym Tusk lepszy.

 

No i mega ważne stwierdzenie Tuska na koniec:

 

LiD nie wygra tych wyborow... jesli ma sie cos zmienic, musi wygrać PO. Bo jesli wygra PIS, stracimy kolejne lata. Głosujcie na PO bo ich zwycięstwo w wyborach to jedyna szansa na odsuniecie Kaczynskiego od wladzy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polscy delegaci na czele z Ministrem Sportu próbują wymusić na władzach UEFA,żeby Ci przesunęli termin oddania polskich stadionów do EURO 2012.Polskie władze chcą dodatkowego roku...Nosz ku**a parodia :wsciekly: Niech PO szybko wygra te wybory to zaraz wywalą tą pożal się boże Minister Sportu,panią Elżbietę Jakubiak :leze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Tusk to pewnie w 2 dni to wybuduje :lol:

 

:zdziwiony:

 

no nie w 2 dni, ale jak sie 7 km autostrady buduje w roku w ktorym dostaje sie Euro to jest lekka kpina :lol:

 

a co Ty taki anty? jak caly pis zreszta obsesyjne szukanie dziury w calym a samemu 0 inicjatywy... Tylko klapki na oczy i ..

 

:arrow: Platforma nie !!!

:arrow: Korupcja nie!!!

:arrow: Jest zajebiscie !!!

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ktoś podniesie argument, że wcześniej nikt nie wybudował też to mój jebne %-) wcześniej nikomu Unia nie dawał worka pieniędzy :)) przez urzędnicze opieszalstwo i głupotę spora część pozostaje niewykorzystana :/ jak ku**a urzędasy PISowskie nie potrafią przetargu prawidłowo rozpisać, żeby był zgodny z prawem to o czym mówimy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chwilę i już nie będzie PiS-u ;) Ciekawe co zrobią jak przegrają?Pewnie ich zachowanie będzie porównywalne do malutkiego dziecka,które straciło swoją ulubioną zabawkę :k:

 

Kolejny sms krąży :))

 

Założenie butów 30 sekund,spacer do lokalu wyborczego 600 sekund,oddanie głosu 120 sekund.Ujrzenie miny Kaczora po wyborach BEZCENNE! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie idźcie w niedziele na wybory i zagłosujcie,nadszedł czas żeby dać odpocząć PiS-owi.To będzie wybór na kilka najbliższych lat,między Polską proeuropejską i otwartą na świat,a Polską zaściankową i walczącą z całą Europą.To będzie wybór między nowoczesnym rozwojem gospodarczym,a stagnacją i autostradami po 500m.Nie ma partii idealnych w każdej są jakieś czarne owce,chodzi o to żeby eliminować je ze swoich szeregów.Jedni to robią,a drudzy tylko przesuwają po stanowiskach.Trzeba postawić na ludzi którzy naprawde mają coś do zaproponowania,a nie jedynie paranoicznie brędzą o układzie.Idźcie i zagłosujcie,bo inaczej będziemy tkwić w tym bagnie przez kilka następnych lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie idźcie w niedziele na wybory i zagłosujcie,nadszedł czas żeby dać odpocząć PiS-owi.To będzie wybór na kilka najbliższych lat,między Polską proeuropejską i otwartą na świat,a Polską zaściankową i walczącą z całą Europą.To będzie wybór między nowoczesnym rozwojem gospodarczym,a stagnacją i autostradami po 500m.Nie ma partii idealnych w każdej są jakieś czarne owce,chodzi o to żeby eliminować je ze swoich szeregów.Jedni to robią,a drudzy tylko przesuwają po stanowiskach.Trzeba postawić na ludzi którzy naprawde mają coś do zaproponowania,a nie jedynie paranoicznie brędzą o układzie.Idźcie i zagłosujcie,bo inaczej będziemy tkwić w tym bagnie przez kilka następnych lat.

 

przecież jak PO wygra to i tak będzie chujnia więc wole już PIS :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież jak PO wygra to i tak będzie chujnia więc wole już PIS :p

 

Jakby ludzie za komuny tak myśleli:przecież jak Solidarność wygra to i tak będzie chujnia więc wole już PZPR.

 

To do tej pory by była komuna :)) Ot takie twoje myślenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA powiem tyle kazdy jest madry i wie jak rzadzic jak jest w opozycji a jak przychodzi do rzadzenia to jakos pusta glowa . Politycy w wiekszosci klamia i tyle zwlaszcza przed wyborami to potrafia obiecac bardzo duzo a potem jakos traca pamiec. Myslicie ze jakby PO rzadzilo to by nie wykorzystywalo CBA? smiesza mnie hasla wyborcze np. ludzie wyjechali z kraju bo PIS doszedl do wladzy, taaa jakby nie doszedl to by nie wyjechali co z tego ze akurat wtedy weszlismy do UE i mozna bylo legalnie wyjechac. Rzady PIS nie odbiegaja od normy a uwazam ze sa lepsze od SLD tylko ludzie maja krotka pamiec.

Ja na wybory ide ale chyba oddam glos niewazny bo nie znam dobrych kandydatow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...