Skocz do zawartości

Kącik Polityczny


Mazur

Na jaką partię oddasz swój głos w przyszłych wyborach?  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaką partię oddasz swój głos w przyszłych wyborach?

    • PiS
      7
    • PO
      30
    • LiD
      10
    • Samoobrona
      0
    • LPR(UPR + PR + LPR)
      7
    • PSL
      1
    • Partia Kobiet %-)
      2
    • Inna
      2
    • Nie bede glosował/a
      6


Rekomendowane odpowiedzi


erbak,to co Bart napisał :)) Ale prawdą jest,że jak PiS ma jakiś problem z ludźmi to nie umieją go rozwiązać i co mnie to obchodzi,że problem wynika z wcześniejszych rządów.To co Kwaśniewski ma gadać teraz z lekarzami czy innymi?Skoro tak chcą rządzić to takie problemy powinni rozwiązywać ale niestety nie rozwiązują :zdegustowany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Kwaśniewski ma gadać teraz z lekarzami czy innymi?

 

niekoniecznie... ale dobrze by wyglądało jakby nie był w czołówce krytykujących :)

 

Zresztą jak rozwiązać problem, gdy duuuużo ludzi chce pieniędzy na podwyżki z budżetu? Macie jakieś propozycję bo ja nie %-) w kamasze i :wa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internauta trafi przed sąd za żart o kaczkach

"Kupię dubeltówkę i odstrzelę kaczki" - za takie słowa 36-letni mieszkaniec Konina trafi przed sąd grodzki - informuje radio RMF FM.

Zdanie napisał na forum internetowym. Policja potraktowała sprawę śmiertelnie poważnie, ponieważ w tym czasie prezydent Lech Kaczyński miał odwiedzić sanktuarium w Licheniu niedaleko Konina.

 

Funkcjonariuszy zawiadomił inny internauta, a policjanci szybko namierzyli dowcipnisia. Mężczyzna przyznał się do winy, wszystko tłumaczył poczuciem humoru.

 

Jak podaje RMF FM, policjanci mu uwierzyli i kazali napisać na kartce że to był żart. Notatka przez dwa tygodnie krążyła między policją i prokuraturą. W końcu mężczyźnie zarzucono wywołanie fałszywego alarmu – teraz odpowie tak samo, jakby powiadomił o podłożeniu nieistniejącej bomby.

 

 

Komuna wróciła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoj glos oddam na LiD.

 

Dlaczego?

 

Bo pasuja mi ich pomysly na Polske - moze rowniez dlatego, ze potrafia sie przyznac, ze duzo rzeczy zrobili zle (słowa Olejniczaka), moze rowniez dlatego ze potrafia przeprosic (slowa Kwasniewskiego). Na pewno jednak przede wszystkim ze wzgledu na program.

 

Kiedys na LiD bym nie zaglosowal - za mocno kojarzyla sie z PZPRem, a tamte wspomnienia byly zbyt swieze. W chwili obecnej jednak widac, ze Olejniczak robi porzadki - wyrzuca milerow i innych dzialaczy. Nie wszystkich, bo nie wszyscy sobie na to zasluzyli.

 

Kazdy zrobi jak uwaza - ja zrobie tak, aby miec czyste sumienie i nie zmuszac moich dzieci do wyjazdu za granice.

 

 

jak mało kto potrafisz rzeczowo uargumentować swój pogląd, a co za tym idzie, docelowo oddany głos.

większośc zdecyduje dopieor przy urnie, najczęściej zaraz po mszy w kościele parafialnym.

 

osobiście za lewicą nie jestem, ale świeżość i energiczność Olejniczaka mnie przyciąga.

W każdej partii potrzebni są młodzi, nie skażeni i nie zmanierowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagłosowałbym na UPR, gdyby nie to, że obecnie byłoby to jednocześnie przyznaniem punkcika LPR :(

 

Co ty chrzanisz ? UPR tylko zblokowała listy i prawdopodobnie po wyborach będzie działać w sejmie samodzielnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty chrzanisz ? UPR tylko zblokowała listy i prawdopodobnie po wyborach będzie działać w sejmie samodzielnie

 

warunkiem koniecznym jest przekroczenie, progu wyborczego, a to raczej scenariusz nie wykonalny dla tych formacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje osobiste odczucia po dzisiejszej debacie liderów PiS i PO.Wg. mnie wygrał Donek,był bardziej rozluźniony i rzucał konkrety Kaczyńskiemu w przeciwności do pana Jarka,który wszystko uogólniał.Kaczyński był jakiś taki zamotany,zaprzeczał własnym poglądom i oczywista oczywistość :mrgreen: dla Niego:Tylko on ma rację,tylko on mówi prawdę,reszta się nie liczy i nic nie wie :] .Tusk zadawał mu konkretne pytania a on uciekał od nich,Tusk podawał liczby,które są faktami a Pan Kaczyński uciekał od faktów i mówił o czym innym.Przykro mi panie premierze ale tak postępując to wyborów nie wygracie :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale też go zmiótł, zobaczymy 21 pazdziernika kto wygra.. Niczym mnie Donald nie zaskoczył, za to publika in minus, jakiś burak ciągle krzyczał : koalicja z Samoobrona, to buczenie, te krzyki, ble... Głosujta na PiS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale też go zmiótł, zobaczymy 21 pazdziernika kto wygra.. Niczym mnie Donald nie zaskoczył, za to publika in minus, jakiś burak ciągle krzyczał : koalicja z Samoobrona, to buczenie, te krzyki, ble... Głosujta na PiS

 

Swoim zachowaniem przypominasz Jarka :lol: Wszyscy wokół mówią,że przegrał i to wyraźnie a on swoje,że wygrał :leze: A koleś z publiki wykrzykiwał prawdę,może to nie było kulturalne ale prawdziwe.Donek rozluźniony,bardziej konkretny,otwarty na rozmowę ze społeczeństwem :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że należy się wstrzymać z ocenami aż do wyborów, przyszły tydzień może wiele zmienić. Pamiętajmy że Kaczynski ma za soba ciezki mecz z Kwasniewskim, podczas gdy Tusk gral na swiezosci. Na onecie patrzę, że znacznie wzrasta poparcie dla PSL, może to będzie czarny koń %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może porozmawiamy o wczorajszej debacie, bo pewnie większość oglądała. Dla mnie w 1. rundzie (ekonomia) Tusk zmiażdżył premiera. Rozluźniony, uśmiechający się szef PO wypadł dużo lepiej od prezesa PiSu, który wyraźnie nie umiejąc znaleźć trafnych argumentów na konkretne pytania Tuska (3 mln mieszkań), bardzo się denerwował (trzęsące się ręce przy otwieraniu futerału z okularami). Pozostałe rundy już bardziej wyrównane, druga jeszcze jako taka, ale trzecia to już nuda. I to pytanie Skowrońskiego: "Za co kochacie panowie Polskę?" %-) Polali trochę wody i tyle :D Ogólnie wygrał Tusk, bo ja osobiście spodziewałem się, że charyzmatyczny premier zmiażdży niewyraźnego Tuska, a spotkało mnie spore zaskoczenie. Czyli jak wczoraj powiedział Semka w TVN24, Tusk ma bonus za zaskoczenie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale też go zmiótł, zobaczymy 21 pazdziernika kto wygra.. Niczym mnie Donald nie zaskoczył, za to publika in minus, jakiś burak ciągle krzyczał : koalicja z Samoobrona, to buczenie, te krzyki, ble... Głosujta na PiS

 

Swoim zachowaniem przypominasz Jarka :lol: Wszyscy wokół mówią,że przegrał i to wyraźnie a on swoje,że wygrał :leze: A koleś z publiki wykrzykiwał prawdę,może to nie było kulturalne ale prawdziwe.Donek rozluźniony,bardziej konkretny,otwarty na rozmowę ze społeczeństwem :piwo1:

 

hmm... jarek nei przegrał bo nei podszedł do tego i mu w mordę nie dał... ja bym nie wytrzymał, jesli koleś taki mądry to czemu siedzi na widowni a nie na fotelach :] żenada w wykonaniu publiki :/ albo debata albo talk show majewskiego %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zenada w wykonaniu publiki :/

 

ale przeciez nie tylko publiki PO... pier***nie za przeproszeniem... Wczoraj Kaczyński ośmieszył się po prostu i tyle, a najbardziej stwierdzeniem, że za Samoobrona latalo caly czas CBA... ot i cala prawda o rzadach pisu :)

 

a takie gadanie ze to publika to cos innego..jesli tylko frekwencja bedzie wieksza niz w ostatnich wyborach, gdzie "miliony Polakow wybralo PIS" ( cale 3 :leze: ) to PO wygra te wybory... jak to Tusk w swietnym momencie powiedzial... "Panie Kaczynski, Pana czas się skończył" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...