Skocz do zawartości

Kącik Polityczny


Mazur

Na jaką partię oddasz swój głos w przyszłych wyborach?  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaką partię oddasz swój głos w przyszłych wyborach?

    • PiS
      7
    • PO
      30
    • LiD
      10
    • Samoobrona
      0
    • LPR(UPR + PR + LPR)
      7
    • PSL
      1
    • Partia Kobiet %-)
      2
    • Inna
      2
    • Nie bede glosował/a
      6


Rekomendowane odpowiedzi


Największy lol z wyborami to jest moja praca na każdych... Z reguły urząd gminy zatrudnia mnie jako "obsługę informatyczną wyborów". Za 2 godzinki roboty mam więcej kasy niż ludzie z komisji, którzy tam przez pół dnia siedzą. %-) A cała moja praca, to wklepanie wyników do kompa, wydrukowanie, zgranie na dyskietkę i wysłanie na serwer. nawet głosów nie wolno mi liczyć %-)

Dla mnie to bomba, ale z drugiej strony jakie marnotrawstwo pieniędzy. A jest taki bezsensowny wymóg, że musi być osoba specjalnie od tego. Przecież równie dobrze mógłby to zrobić ktoś z komisji (sic!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LiD - bo nie mam na kogo innego a z zasady jestem antyprawicowy ,jakby nie wyszly te wybory to i tak bedzie cyrk dalej-jak nie goleń jakis komus nawali na ukrainie to za kartofla sie ktos na caly swiat obrazi a do tego Endrju cos doda w wywiadzie o prostytutkach a Romek .....to wesołek dopiero %-) -tak sie zastanawiam czy na świecie tez mają takie dziwy z klasą rządzącą... mam nadzieje ze tez sie tak męczą i że nei tylko polskę dopadły plagi w tej postaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO dlaczego? bo 1 kaczka rządząca wystarczy, a to co robili kaczkozordy w ostatniej kadencji to po prostu było żenujące trzeba dać spróbować komuś innemu mam nadzieje, że sie nie zawiodę

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO, zdecydowanie

 

Wczesniej symapatyzowalem z UW, pozniej PD, mimo ze nie mieli ,sondazowo szans przekrocznia progu wyborczego, glosowalem na nich wytrwale czy to wybory do PE, cze do sejmu, jednakze po ostatnim mariazu z SLD, i borowkami, zdecydowanie mi przeszlo , teraz nie ma alternatywy pozostalo glosowac na PO, ale watpie czy sa w stanie wygrac nadchodzace wybory,raz nie maja mentalnosci zwyciezcow, dwa machuna wyborcza PIS jest rozgrzana, a oni nie maja nic do stracenia wybory te musz wygrac, by utrzyamc dla nich korzystny stan rzeczy, jesli nie beda miec zdolnosci do utworzenia wiekszosi parlamentarnej to moga poplynac na komisjach sledczych jak SLd( oby tak sie skompromitowali), 3 cos wydaje mi sie ze dziadek z wermahtu tu byl pikus przy kwiatkach kotre wyplyna w obecnej kampanii, czysta walka na noze...

 

APEL do wszystkich idzcie glosowac.. nie wazne na kogo wazne zeb nie na PIS

 

i tym optymistycznym akcentem , chcialbym zakonczyc swoj przynudawy elaborat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak pewnie wygra PiS :zdegustowany: Bo niektórzy ludzie jeszcze nie przejrzeli na oczy i cały czas wierzą w te hasła z oczyszczonym państwem itp. a przecież to zwykła propaganda,która teraz podczas kampanii jeszcze się zwiększyła,zresztą wystarczy poczytać zagraniczne gazety,żeby dowiedzieć się jaka jest teraz polityczna Polska,tam piszą obiektywnie :)) . A i jeszcze jedno,bardzo wkurza mnie to,że kampania wyborcza PiS-u polega na obrażaniu innych partii :bz: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no masz racje lepiej zagłosować na LID i mieć to samo co było 5 lat temu %-)

 

A czy ja coś powiedziałem,że na nich głosuje? %-) Szypii czytaj ze zrozumieniem bo na maturkę to sie Nam przyda %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...