Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Skoro już został poruszony ten temat, to jeśli ktoś ma jeszcze jakieś propozycję to proszę podawać i komentować co o tym sądzicie. Jakieś zmiany od Nowego Roku są bardzo możliwe aby rozruszać troszkę to forum :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ŻYLETA napisał:

@kokosek1960 typ-ow tutaj nie brakuje czasy darmochy i łatwizny sie skończyły cos od siebie trzeba dac jak nie to...sa media społecznościowe 

Jest dobrze jak jest, analiz meczy nikt nikomu nie zabrania pisać w działach tematycznych, po co jeszcze to robić w typie dnia, i tak mało osób gra a przez analizy może być jeszcze mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę ze to Gruby musi sie określić w jaka stronę idziemy chłopaki wypłacają nagrody z swojej kasy i co z tego maja ? Do elity za 100zl nowych nie ma to fantasy typerka takze ciężko nie ktorym wplacic 50 zl i tak można w kolo wymieniać- Przynajmniej żeby wygrany wpłacić do buka sponsora i pograł a dobrze wiemy ze mamy tu parę osób na literę....które nic nie zrobią nic od siebie nie dają a za darmo by tylko brały, takie czasy i miejsca sie skończyły. .Ja tutaj nie licze na analizy felietony ale na parę logicznych zdań żeby byl ruch na forum ...konkursy powinny byc z wpisowym skromnym w zależności od... po to ze ktoś wpadnie na 2 minuty na forum pierdolnie pewniaka 3,5 mija sie z celem....masz 7 z fajna pula i tak po prawdzie to moze jedna z 8-10 osób oddających tam typy zasługuję według regulaminu na nagrodę ludzie nawet pod ten konkurs nie piszą nic w tematach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ŻYLETA napisał:

ja myślę ze to Gruby musi sie określić w jaka stronę idziemy chłopaki wypłacają nagrody z swojej kasy i co z tego maja ? Do elity za 100zl nowych nie ma to fantasy typerka takze ciężko nie ktorym wplacic 50 zl i tak można w kolo wymieniać- Przynajmniej żeby wygrany wpłacić do buka sponsora i pograł a dobrze wiemy ze mamy tu parę osób na literę....które nic nie zrobią nic od siebie nie dają a za darmo by tylko brały, takie czasy i miejsca sie skończyły. .Ja tutaj nie licze na analizy felietony ale na parę logicznych zdań żeby byl ruch na forum ...konkursy powinny byc z wpisowym skromnym w zależności od... po to ze ktoś wpadnie na 2 minuty na forum pierdolnie pewniaka 3,5 mija sie z celem....masz 7 z fajna pula i tak po prawdzie to moze jedna z 8-10 osób oddających tam typy zasługuję według regulaminu na nagrodę ludzie nawet pod ten konkurs nie piszą nic w tematach 

wpadnij pierdolnij pewniak i analizę :) i tyle w temacie.

Edytowane przez kokosek1960
kosmetyka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja tabeli Pewniak Dnia do 13-tego listopada dodana w temacie "Statystyki". Gwiazdki przy nick'ach zawodników oznaczają ilość oddanych pewniaków w danym miesiącu.


Na zamieszczonym screenie uwzględniono dodatkowe punkty za:

- trafione 4. typy z rzędu,

- nietrafionych 5. typów z rzędu.

Punkty za skuteczność na tym etapie pominięto, gdyż wielu graczy nie oddało jeszcze wymaganych 10 typów w miesiącu i zaciemniłoby to obraz klasyfikacji.

 

W razie jakichkolwiek pomyłek przy podliczaniu typów proszę pisać w poniższym temacie lub można na priv gdy ktoś ma jakieś wątpliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tabela do 22-giego listopada dodana w temacie "Statystyki". Gwiazdki przy nick'ach zawodników oznaczają ilość oddanych "pewniaków" w danym miesiącu. 


Na zamieszczonym screenie uwzględniono dodatkowe punkty za:

- trafione 4. typy z rzędu,

- nietrafionych 5. typów z rzędu,

- za skuteczność

- użytkownicy, którzy nie mają już szans na oddanie 10 typów w miesiącu zostali usunięci z zestawienia.

W razie jakichkolwiek pomyłek przy podliczaniu typów proszę pisać w poniższym temacie lub można na priv gdy ktoś ma jakieś wątpliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela do 26-tego listopada dodana w temacie "Statystyki". Gwiazdki przy nick'ach zawodników oznaczają ilość oddanych "pewniaków" w danym miesiącu. 


Na zamieszczonym screenie uwzględniono dodatkowe punkty za:

- trafione 4. typy z rzędu,

- nietrafionych 5. typów z rzędu,

- za skuteczność

- użytkownicy, którzy nie mają już szans na oddanie 10 typów w miesiącu zostali usunięci z zestawienia.

W razie jakichkolwiek pomyłek przy podliczaniu typów proszę pisać w poniższym temacie lub można na priv gdy ktoś ma jakieś wątpliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne wyniki za LISTOPAD 2023:

1. @pawros 200 PLN

2. @alwex33 130 PLN

3.  @tluczan 70 PLN

 

Dodatkowa nagroda: PSC 50 PLN - za trafienie 4. pierwszych typów z najwyższym kursem -> @HaPe

 

Tabela końcowa w odpowiednim dziale. Użytkownicy, którzy nie oddali minimum 10 typów zostali usunięci z zestawienia.

 

Gratulacje dla zwycięzców  :wuwu::klask:  Czas na reklamacje do 4 grudnia do godz. 23:59. Po tym czasie proszę zwycięzców o przesłanie swoich loginów do Skrill wraz z informacją o zajętym miejscu do @bigbraine777 . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2023 o 03:52, HaPe napisał:

Nic to nie zmienia z tego co widzę w tabeli, ale to powinno być na plus policzone chyba

 

#w tabeli - tak jak mówisz - nic to nie zmieni a skoro nie ma więcej reklamacji to wyniki o północy będzie można uznać za ostateczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja tabeli Pewniak Dnia do 10-tego grudnia dodana w temacie "Statystyki". Gwiazdki przy nick'ach zawodników oznaczają ilość oddanych pewniaków w danym miesiącu.


Na zamieszczonym screenie uwzględniono dodatkowe punkty za:

- trafione 4. typy z rzędu,

- nietrafionych 5. typów z rzędu.

Punkty za skuteczność na tym etapie pominięto, gdyż wielu graczy nie oddało jeszcze wymaganych 10 typów w miesiącu i zaciemniłoby to obraz klasyfikacji.

 

W razie jakichkolwiek pomyłek przy podliczaniu typów proszę pisać w poniższym temacie lub można na priv gdy ktoś ma jakieś wątpliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój typ na 6 grudnia był trafiony St. Gallen wygrał 4:0  pokrywając handi -1,5 gola

Proszę  o poprawienie. Dzięki.

 

#poprawione, będzie widoczne przy kolejnej aktualizacji tabeli

Edytowane przez Shadow89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o usunięcie mojego typu na 19 grudnia, bo to jest właściwie mój typ na 18 grudnia, przepraszam, przeoczyłem i najpierw podałem w temacie na 19 grudnia.

 

#zrobione

Edytowane przez Shadow89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja tabeli Pewniak Dnia do 20-tego grudnia dodana w temacie "Statystyki". Gwiazdki przy nick'ach zawodników oznaczają ilość oddanych pewniaków w danym miesiącu.


Na zamieszczonym screenie uwzględniono dodatkowe punkty za:

- trafione 4. typy z rzędu,

- nietrafionych 5. typów z rzędu.

Punkty za skuteczność na tym etapie pominięto, gdyż wielu graczy nie oddało jeszcze wymaganych 10 typów w miesiącu i zaciemniłoby to obraz klasyfikacji.

 

W razie jakichkolwiek pomyłek przy podliczaniu typów proszę pisać w poniższym temacie lub można na priv gdy ktoś ma jakieś wątpliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój typ na 19 grudnia to był zwrot.

Getafe otrzymało 3 kartki.

Celowo napisałem powyżej 3,0 żółtej kartki, a nie powyżej 3,5.

Proszę o poprawienie. Dzięki

 

#poprawione, będzie widoczne przy kolejnej aktualizacji tabeli

Edytowane przez Shadow89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pytam: mój typ na jutro 26.12 to Manchester United - Aston Villa: Remis i poniżej 4.5 goli, a kolega huge podał wcześniej typ na tenże mecz i na remis. Czy mój typ koliduje, czy może zostać?

 

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt :-)

 

#typ może zostać, bo dodałeś dodatkowe zdarzenie :) Pozdrawiam i również życzę spokojnych i zdrowych Świąt :)

Edytowane przez Shadow89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela do 26-tego grudnia dodana w temacie "Statystyki". Gwiazdki przy nick'ach zawodników oznaczają ilość oddanych "pewniaków" w danym miesiącu. 


Na zamieszczonym screenie uwzględniono dodatkowe punkty za:

- trafione 4. typy z rzędu,

- nietrafionych 5. typów z rzędu,

- za skuteczność

- użytkownicy, którzy nie mają już szans na oddanie 10 typów w miesiącu zostali usunięci z zestawienia.

W razie jakichkolwiek pomyłek przy podliczaniu typów proszę pisać w poniższym temacie lub można na priv gdy ktoś ma jakieś wątpliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Torpeda1968 napisał:

Krótkie pytanko do prowadzącego konkurs za co sie dostaje punkty za skuteczność ? bukmacherzy  tego chyba nie mają w ofercie ,jak to liczysz?

 

Tak jak napisał powyżej @ŻYLETA określa to regulamin a dokładnie jego 18.pkt, który brzmi:

Dodatkowe punkty: Skuteczność: poniżej 50% -> -50pkt; od 65% do 72% -> +75pkt; od 72,1% do 79,9% -> +125pkt;  od 80% wzwyż -> +175pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żyleta; pytanie było do prowadzącego, a ty nim nie jestes tym bardziej Warszawa o ile jesteś fanatykiem stolicy , burdy i nie tylko, obyś tym nie był jeden z tych s...w. a punkty za co są pytam shadow niech to wyjasni skąd np plus 50 lub 125 a skąd np -50 itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...