Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

Wkradła się mała pomyłka. Policzono mi -200 pkt za 5 nietrafionych z rzędu a nie mam 5 nietrafionych z rzędu, jest -100, -100, +100, -100 i -100 - Do poprawy, dzięki

 

#poprawione, będzie widoczne przy kolejnej aktualizacji tabeli

Edytowane przez Shadow89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam. Proszę usunąć mój typ pomyłkowo podany na 24 kwietnia, bo mecz Juventus - Napoli będzie dzisiaj o 20:45.

Już umieściłem tego typa w temacie na dziś 23 kwietnia.

 

#załatwione

Edytowane przez Shadow89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela do 25-tego kwietnia dodana w temacie "Statystyki". Gwiazdki przy nick'ach zawodników oznaczają ilość oddanych "pewniaków" w danym miesiącu. 


Na zamieszczonym screenie uwzględniono dodatkowe punkty za:

- trafione 4. typy z rzędu,

- nietrafionych 5. typów z rzędu,

- za skuteczność,

- użytkownicy, którzy nie mają już szans na oddanie 10 typów w miesiącu zostali usunięci z zestawienia.

W razie jakichkolwiek pomyłek przy podliczaniu typów proszę pisać w poniższym temacie lub można na priv gdy ktoś ma jakieś wątpliwości. 

 

Od maja drobna zmiana w regulaminie dotycząca "pewniaków". Tak jak do tej pory będzie można wstawić "pewniaka" dwa razy w miesiącu. Jednak jeśli ktoś wstawi więcej niż dwa "pewniaki" to za każdego bez względu na rozstrzygnięcie spotkania użytkownik otrzyma -100pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne wyniki za KWIECIEŃ 2023:

1. @Ubergod 200 PLN

2. @ŻYLETA130 PLN

3.  @rondo 70 PLN

 

Dodatkowa nagroda: PSC 50 PLN - za trafienie 4. pierwszych typów z najwyższym kursem -> @Nika 2001

 

Tabela końcowa w odpowiednim dziale. Użytkownicy, którzy nie oddali minimum 10 typów zostali usunięci z zestawienia.

 

Gratulacje dla zwycięzców  :wuwu::klask:  Czas na reklamacje do 4 maja do godz. 23:59. Po tym czasie proszę zwycięzców o przesłanie swoich loginów do Skrill wraz z informacją o zajętym miejscu do @bigbraine777 . 

 

PONADTO od maja dwie drobne zmiany w regulaminie:

1) dotycząca "pewniaków" -> tak jak do tej pory będzie można wstawić "pewniaka" dwa razy w miesiącu. Jednak jeśli ktoś wstawi więcej niż dwa "pewniaki" to za każdego bez względu na rozstrzygnięcie spotkania użytkownik otrzyma -100pkt;

2) dotycząca dodatkowej nagrody: PSC 50 PLN - za trafienie 4. pierwszych typów z najwyższym kursem -> aby otrzymać tą nagrodę trzeba być sklasyfikowanym w danym miesiącu, tzn. że trzeba podać minimum 10 typów.

Edytowane przez Shadow89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja tabeli Pewniak Dnia do 10-tego maja dodana w temacie "Statystyki". Gwiazdki przy nick'ach zawodników oznaczają ilość oddanych pewniaków w danym miesiącu.


Na zamieszczonym screenie uwzględniono dodatkowe punkty za:

- trafione 4. typy z rzędu,

- nietrafionych 5. typów z rzędu.

Punkty za skuteczność na tym etapie pominięto, gdyż wielu graczy nie oddało jeszcze wymaganych 10 typów w miesiącu i zaciemniłoby to obraz klasyfikacji.

 

W razie jakichkolwiek pomyłek przy podliczaniu typów proszę pisać w poniższym temacie lub można na priv gdy ktoś ma jakieś wątpliwości. 

 

Przypominam po raz kolejny iż w jednym miesiącu można podać tylko dwa "pewniaki". Jeśli za typ oznaczony "pewniakiem" otrzymujemy zwrot to również jest on liczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o poprawę bilansu w tabeli.

Typ wszedł:

Zawodnik miał 11 zbiórek. Więc +250 za ten typ.

Bilans do 10 maja: +387

 

 

#W danym dniu w drużynie gości wystąpił Walter Tavares. Typ będzie rozliczony na plus, lecz zwracamy na uwagę podawanie prawidłowych imion zawodników 😉 Aktualizacja będzie widoczna przy kolejnej tabeli.

Edytowane przez Shadow89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania 1

Godzina: 20:30

Spotkanie: Ademar - Morrazo  Cangas

Typ: Ademar wygra i suma goli powyżej 61.5

Kurs:  2.31

Bukmacher: TOTALbet

 

To mój typ z 12.05.2023.

Dyscyplina to oczywiście piłka ręczna. Widać to zresztą po ilości goli w typie. Z rozpędu się pomyliłem i napisałem "piłka nożna". Proszę o poprawienie.

 

#poprawiono

Edytowane przez Shadow89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Zedytowałem mój typ na dzisiaj po kilku godzinach od napisania, bo zapomniałem wykasować "Pewniaka" z typu. A byłby to niestety już trzeci w tym miesiącu. Zagapiłem się, a nie chciałbym dostać niepotrzebnie karnych punktów. Przepraszam bardzo i proszę o wyrozumiałość. :roll:

 

 

#OK, wszystko się zgadza 

Edytowane przez Shadow89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja tabeli Pewniak Dnia do 15-tego maja dodana w temacie "Statystyki". Gwiazdki przy nick'ach zawodników oznaczają ilość oddanych pewniaków w danym miesiącu.


Na zamieszczonym screenie uwzględniono dodatkowe punkty za:

- trafione 4. typy z rzędu,

- nietrafionych 5. typów z rzędu.

Punkty za skuteczność na tym etapie pominięto, gdyż wielu graczy nie oddało jeszcze wymaganych 10 typów w miesiącu i zaciemniłoby to obraz klasyfikacji.

 

W razie jakichkolwiek pomyłek przy podliczaniu typów proszę pisać w poniższym temacie lub można na priv gdy ktoś ma jakieś wątpliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela do 20-tego maja dodana w temacie "Statystyki". Gwiazdki przy nick'ach zawodników oznaczają ilość oddanych "pewniaków" w danym miesiącu. 


Na zamieszczonym screenie uwzględniono dodatkowe punkty za:

- trafione 4. typy z rzędu,

- nietrafionych 5. typów z rzędu,

- za skuteczność.

W razie jakichkolwiek pomyłek przy podliczaniu typów proszę pisać w poniższym temacie lub można na priv gdy ktoś ma jakieś wątpliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shadow89 u mnie w typach na 25.05 i 26.05 nie pojawił się bukmacher chociaż wpisywałem że z Fortuny, jest tylko taka piłeczka i jak na nią najedziesz to pisze Fortuna.

 

#poprawione

Edytowane przez Shadow89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela do 26-tego maja dodana w temacie "Statystyki". Gwiazdki przy nick'ach zawodników oznaczają ilość oddanych "pewniaków" w danym miesiącu. 


Na zamieszczonym screenie uwzględniono dodatkowe punkty za:

- trafione 4. typy z rzędu,

- nietrafionych 5. typów z rzędu,

- za skuteczność

- użytkownicy, którzy nie mają już szans na oddanie 10 typów w miesiącu zostali usunięci z zestawienia.

W razie jakichkolwiek pomyłek przy podliczaniu typów proszę pisać w poniższym temacie lub można na priv gdy ktoś ma jakieś wątpliwości. 

Edytowane przez Shadow89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela do 29-tego maja dodana w temacie "Statystyki". Gwiazdki przy nick'ach zawodników oznaczają ilość oddanych "pewniaków" w danym miesiącu. 


Na zamieszczonym screenie uwzględniono dodatkowe punkty za:

- trafione 4. typy z rzędu,

- nietrafionych 5. typów z rzędu,

- za skuteczność

- użytkownicy, którzy nie mają już szans na oddanie 10 typów w miesiącu zostali usunięci z zestawienia.

W razie jakichkolwiek pomyłek przy podliczaniu typów proszę pisać w poniższym temacie lub można na priv gdy ktoś ma jakieś wątpliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne wyniki za MAJ 2023:

1. @alwex33 200 PLN

2. @gregory1989130 PLN

3.  @Technik84 70 PLN

 

Dodatkowa nagroda: PSC 50 PLN - za trafienie 4. pierwszych typów z najwyższym kursem -> @zwyciezca

 

Tabela końcowa w odpowiednim dziale. Użytkownicy, którzy nie oddali minimum 10 typów zostali usunięci z zestawienia.

 

Gratulacje dla zwycięzców  :wuwu::klask:  Czas na reklamacje do 4 czerwca do godz. 23:59. Po tym czasie proszę zwycięzców o przesłanie swoich loginów do Skrill wraz z informacją o zajętym miejscu do @bigbraine777 . 

 

 

PONADTO doprecyzowanie w regulaminie:

- typy z kursami poniżej 1.45 będą traktowane jako typy nieważne, czyli takie które nie będą uwzględniane w klasyfikacji. Za taki typ nie można podać typu zastępczego, gdy zdarzenie zostanie odwołane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Aktualizacja tabeli Pewniak Dnia do 10-tego czerwca dodana w temacie "Statystyki". Gwiazdki przy nick'ach zawodników oznaczają ilość oddanych pewniaków w danym miesiącu.


Na zamieszczonym screenie uwzględniono dodatkowe punkty za:

- trafione 4. typy z rzędu,

- nietrafionych 5. typów z rzędu.

Punkty za skuteczność na tym etapie pominięto, gdyż wielu graczy nie oddało jeszcze wymaganych 10 typów w miesiącu i zaciemniłoby to obraz klasyfikacji.

 

W razie jakichkolwiek pomyłek przy podliczaniu typów proszę pisać w poniższym temacie lub można na priv gdy ktoś ma jakieś wątpliwości. 

 

INFO przypominające:

- typy z kursami poniżej 1.45 będą traktowane jako typy nieważne, czyli takie które nie będą uwzględniane w klasyfikacji. Za taki typ nie można podać typu zastępczego, gdy zdarzenie zostanie odwołane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był to Twój trzeci pewniak w tym miesiącu a wtedy bez względu na rozstrzygnięcie jest -100pkt. Pewniaki oddałeś 5tego i 7ego czerwca. Pierwszy pewniak był rozliczony jako zwrot, więc pewnie stąd to zamieszanie, dlatego rozlicze Twój typ z 10tego na 0 i będzie to widocznie przy kolejnej aktualizacji. Myślę, że tak będzie sprawiedliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak  byl zwrot dlatego zagralem  pewniaka ...  a co  zwrot sie liczy jako uzyty pewniak  ? jesli tak  to  niech bedzie policzone chociaz  jako normalna stawka   czyli  156 pkt  tak mysle bedzie sprawiedliwie  przynajmniej z mojej perspektywy . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, supcio napisał:

no tak  byl zwrot dlatego zagralem  pewniaka ...  a co  zwrot sie liczy jako uzyty pewniak  ? jesli tak  to  niech bedzie policzone chociaz  jako normalna stawka   czyli  156 pkt  tak mysle bedzie sprawiedliwie  przynajmniej z mojej perspektywy . 

 

Zwrot jest to ważny typ, za który dostaje się 0 pkt. Więc mnożymy to razy dwa za pewniaka i mamy wynik = 0 pkt. Jest to pierwsza taka sytuacja więc zrobię mały wyjątek i rozliczę go po normalnej stawce. Aktualizacja będzie widoczna w kolejnej tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela do 20-tego czerwca dodana w temacie "Statystyki". Gwiazdki przy nick'ach zawodników oznaczają ilość oddanych "pewniaków" w danym miesiącu. 


Na zamieszczonym screenie uwzględniono dodatkowe punkty za:

- trafione 4. typy z rzędu,

- nietrafionych 5. typów z rzędu,

- za skuteczność.

W razie jakichkolwiek pomyłek przy podliczaniu typów proszę pisać w poniższym temacie lub można na priv gdy ktoś ma jakieś wątpliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój typ z 14-go na mecz Holandia - Chorwacja powinien być na  plus.  W regulaminowym czasie było 4 gole i 9 rzutów rożnych. A w piłce nożnej buki biorą przecież pod uwagę czas regulaminowy.  Widzę, że innym rozliczałeś ten sam mecz tak jak było po 90-u minutach.

 

 

#poprawione, będzie widoczne przy kolejnej aktualizacji tabeli

Edytowane przez Shadow89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela do 26-tego czerwca dodana w temacie "Statystyki". Gwiazdki przy nick'ach zawodników oznaczają ilość oddanych "pewniaków" w danym miesiącu. 


Na zamieszczonym screenie uwzględniono dodatkowe punkty za:

- trafione 4. typy z rzędu,

- nietrafionych 5. typów z rzędu,

- za skuteczność

- użytkownicy, którzy nie mają już szans na oddanie 10 typów w miesiącu zostali usunięci z zestawienia.

W razie jakichkolwiek pomyłek przy podliczaniu typów proszę pisać w poniższym temacie lub można na priv gdy ktoś ma jakieś wątpliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne wyniki za CZERWIEC 2023:

1. @ŻYLETA 200 PLN

2. @Shadow89130 PLN

3. @Sztabson93 70 PLN

 

Dodatkowa nagroda: PSC 50 PLN - za trafienie 4. pierwszych typów z najwyższym kursem -> @pawros

 

Tabela końcowa w odpowiednim dziale. Użytkownicy, którzy nie oddali minimum 10 typów zostali usunięci z zestawienia.

 

Gratulacje dla zwycięzców  :wuwu::klask:  Czas na reklamacje do 6 lipca do godz. 23:59. Po tym czasie proszę zwycięzców o przesłanie swoich loginów do Skrill wraz z informacją o zajętym miejscu do @bigbraine777 . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak wytypowałem w poniedziałek mecz Osorio - Cocciaretto kobiet ale nie odbył się. We wtorek wybrałem to samo spotkanie , ale padał deszcz na wibledonie i nie został rozegrany żaden punkt. Mecz dopiero odbył się w środe, ale nie podałem w tym dniu żadnego typa. czy zaliczy się ten mecz jako wtorkowe spotkanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Why Duck? napisał:

mam pytanie jak wytypowałem w poniedziałek mecz Osorio - Cocciaretto kobiet ale nie odbył się. We wtorek wybrałem to samo spotkanie , ale padał deszcz na wibledonie i nie został rozegrany żaden punkt. Mecz dopiero odbył się w środe, ale nie podałem w tym dniu żadnego typa. czy zaliczy się ten mecz jako wtorkowe spotkanie?

 

Tak, mecz będzie rozliczony jako wtorkowe spotkanie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...