Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za odpowiedź. A jak to będzie liczone z pewniakiem? W poniedziałek ten mecz typowałem jako pewniak, a we wtorek już nie, bo zapomniałem wstawić. Czy mam dalej 2 pewniaki do wykorzystania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mecz się nie odbył więc masz dalej dwa pewniaki do wykorzystania. Gdyby to był zwrot (np. krecz w tenisie lub  over 2 gole (2gole=zwrot) a w meczu strzelono by 2 bramki) to wtedy pewniak by niejako przepadł, bo 0 pkt pomnożone razy 2 to dalej jest 0. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja tabeli Pewniak Dnia do 10-tego lipca dodana w temacie "Statystyki". Gwiazdki przy nick'ach zawodników oznaczają ilość oddanych pewniaków w danym miesiącu.


Na zamieszczonym screenie uwzględniono dodatkowe punkty za:

- trafione 4. typy z rzędu,

- nietrafionych 5. typów z rzędu.

Punkty za skuteczność na tym etapie pominięto, gdyż wielu graczy nie oddało jeszcze wymaganych 10 typów w miesiącu i zaciemniłoby to obraz klasyfikacji.

 

W razie jakichkolwiek pomyłek przy podliczaniu typów proszę pisać w poniższym temacie lub można na priv gdy ktoś ma jakieś wątpliwości. 

 

UWAGA: przy podliczaniu typów z tenisa jeśli mecz zakończył się dnia następnego to typ był brany pod uwagę i rozliczony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Międzynarodowe Klubowe - Liga Mistrzów

Godzina: 19:00

Spotkanie: S. Tiraspol - Farul Constanta

Typ:  suma kartek 9 czerwona = 2 ) / powyżej 6.5

Kurs: 3.20

Bukmacher: Betfan 

 

Wkradł mi się błąd zamiast nawiasu wyszła 9 , proszę o poprawę 

 

#poprawione

Edytowane przez Shadow89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela do 19-tego lipca dodana w temacie "Statystyki". Gwiazdki przy nick'ach zawodników oznaczają ilość oddanych "pewniaków" w danym miesiącu. 


Na zamieszczonym screenie uwzględniono dodatkowe punkty za:

- trafione 4. typy z rzędu,

- nietrafionych 5. typów z rzędu,

- za skuteczność.

W razie jakichkolwiek pomyłek przy podliczaniu typów proszę pisać w poniższym temacie lub można na priv gdy ktoś ma jakieś wątpliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o przeniesienie tego typu który umiescilem na dzień 25.07.2023 r. Na dzień jutrzejszy czyli 26.07.2023 r. ponieważ został przeniesiony. Nowy typ na dzisiaj dodalem. Post który trzeba przenieść na jutro a jednocześnie usunac z dzisiaj jest poniżej. 

 

Dyscyplina: Tenis ziemny - Challenger Verona
Godzina: 12:00
Spotkanie: Taberner - Vincent Ruggeri
Typ: (Dokładny wynik meczu 2:0 dla Taberner)
Kurs: 2.13
Bukmacher: Betclic

 

 

#poprawione

Edytowane przez Shadow89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela do 24-tego lipca dodana w temacie "Statystyki". Gwiazdki przy nick'ach zawodników oznaczają ilość oddanych "pewniaków" w danym miesiącu. 


Na zamieszczonym screenie uwzględniono dodatkowe punkty za:

- trafione 4. typy z rzędu,

- nietrafionych 5. typów z rzędu,

- za skuteczność

- użytkownicy, którzy nie mają już szans na oddanie 10 typów w miesiącu zostali usunięci z zestawienia.

W razie jakichkolwiek pomyłek przy podliczaniu typów proszę pisać w poniższym temacie lub można na priv gdy ktoś ma jakieś wątpliwości. 

 

P.S. kolejna tabela będzie już tabelą końcową, ponieważ wyjeżdżam i nie będę miał możliwości podliczania typów. Wszelkie prośby także będą rozpatrywane z opóźnieniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Oficjalne wyniki za LIPIEC 2023:

1. @gregory1989200 PLN

2. @tluczan 130 PLN

3. @foksik 70 PLN

 

Dodatkowa nagroda: PSC 50 PLN - za trafienie 4. pierwszych typów z najwyższym kursem -> @Nika 2001

 

Tabela końcowa w odpowiednim dziale. Użytkownicy, którzy nie oddali minimum 10 typów zostali usunięci z zestawienia.

 

Gratulacje dla zwycięzców  :wuwu::klask:  Czas na reklamacje do 6 sierpnia do godz. 23:59. Po tym czasie proszę zwycięzców o przesłanie swoich loginów do Skrill wraz z informacją o zajętym miejscu do @bigbraine777 . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie złożyć chciałem reklamację co do błędu , który pojawił się w opisie moim. Mam tu na myśli ostatni mecz jaki dałem zaraz załaczę o co chodzi.

Dyscyplina: Piłka Nożna 1.Rumunia 
Godzina: 20:30
Spotkanie:  Dinamo Bucuresti - Sepsi
Typ: 2/+3,5
Kurs: 3.75
Bukmacher : Fortuna 

 

 Pomyliłem się i wpisałem 3,5 gola a miało być 2,5 i wygrana gości czyli 2/+2,5 nawet jak na kurs spojrzysz samo 3,5 gola kurs jest 3,70, więc pomyłka widoczna gołym okiem , ale dopiero wychwyciłem ją po tym jak podliczone zostało.  U bukmachera dobrze postawiło a tutaj bład w zapisie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z pojawioną się wyżej reklamacją przez @foksik nastąpiła aktualizacja tabeli. Typ był oddany jako jeden z ostatnich w danym dniu, nikt nie wniósł żadnego sprzeciwu a że nie było żadnych innych reklamacji, poniższe wyniki uznaje za ostateczne.

 

KOŃCOWE wyniki za LIPIEC 2023:

1. @foksik200 PLN

2. @gregory1989 130 PLN

3. @tluczan 70 PLN

 

Dodatkowa nagroda: PSC 50 PLN - za trafienie 4. pierwszych typów z najwyższym kursem -> @Nika 2001

 

Tabela końcowa w odpowiednim dziale. Użytkownicy, którzy nie oddali minimum 10 typów zostali usunięci z zestawienia.

 

Gratulacje dla wygranych jeszcze raz:wuwu::klask: Zwycięzców proszę o przesłanie swoich loginów do Skrill wraz z informacją o zajętym miejscu do @bigbraine777 . 

Edytowane przez Shadow89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ na dzień 07.08 2023 r. bardzo proszę o przeniesienie go na dzień jutrzejszy tj. 08.08.2023 r. chodzi mi o typ ten: 

 

Dyscyplina: Tenis ziemny - Banja Luka
Godzinna: 12:00
Spotkanie: Madaras - Cecchinato
Typ: Cecchinato
Kurs: 1.70
Bukmacher: ETOTO

 

(Jeszcze Godzina się zmieniła z 10:00 na 12:00 poniżej już typie zmienilem)

 

Natomiast na dzień dzisiejszy 07.08.2023 r. typ za chwile dodam. Pozdrawiam.

 

 

#poprawione

Edytowane przez Shadow89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja tabeli Pewniak Dnia do 10-tego sierpnia dodana w temacie "Statystyki". Gwiazdki przy nick'ach zawodników oznaczają ilość oddanych pewniaków w danym miesiącu.


Na zamieszczonym screenie uwzględniono dodatkowe punkty za:

- trafione 4. typy z rzędu,

- nietrafionych 5. typów z rzędu.

Punkty za skuteczność na tym etapie pominięto, gdyż wielu graczy nie oddało jeszcze wymaganych 10 typów w miesiącu i zaciemniłoby to obraz klasyfikacji.

 

W razie jakichkolwiek pomyłek przy podliczaniu typów proszę pisać w poniższym temacie lub można na priv gdy ktoś ma jakieś wątpliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale podałem pomyłkowo typ na mecz Braunschweig - Schalke w temacie na 12 sierpnia, a mecz odbędzie się dzisiaj, czyli 11 sierpnia. Proszę usunąć ten typ w temacie na 12 sierpnia. Dzięki.

 

#poprawione

Edytowane przez Shadow89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka 

Spotkanie: Bułgaria - Turcja handicap [24,5 -0 ]

Typ: Bułgaria +24,5 pkt

Kurs:  1,69

Godzina: 19:45Bukmacher : Fortuna

Proszę skasować ten typ z tematu na poniedziałek ,bo mecz był dzisiaj. Mam pytanie czy na
poniedziałek mogę dodać nowy typ.

 

#ok

Edytowane przez Shadow89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę w.poscie konkursowym na dzień 19.08.2023 r.

 

Jest tak:

Dyscyplina: Tenis ziemny - Cincinnati 
Godzinna: 21:45
Spotkanie: Alcaraz - Hurkacz
Typ: Hurkacx
Kurs: 3.40
Bukmacher: LV BET

 

A zmienić na tak:

Dyscyplina: Tenis ziemny - Cincinnati 
Godzinna: 21:45
Spotkanie: Alcaraz - Hurkacz
Typ: Hurkacz
Kurs: 3.40
Bukmacher: LV BET

 

Chodzi mi o literówkę z góry dzięki.

 

#poprawione

Edytowane przez Shadow89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela do 21-tego sierpnia dodana w temacie "Statystyki". Gwiazdki przy nick'ach zawodników oznaczają ilość oddanych "pewniaków" w danym miesiącu. 


Na zamieszczonym screenie uwzględniono dodatkowe punkty za:

- trafione 4. typy z rzędu,

- nietrafionych 5. typów z rzędu,

- za skuteczność.

W razie jakichkolwiek pomyłek przy podliczaniu typów proszę pisać w poniższym temacie lub można na priv gdy ktoś ma jakieś wątpliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela do 25-tego sierpnia dodana w temacie "Statystyki". Gwiazdki przy nick'ach zawodników oznaczają ilość oddanych "pewniaków" w danym miesiącu. 


Na zamieszczonym screenie uwzględniono dodatkowe punkty za:

- trafione 4. typy z rzędu,

- nietrafionych 5. typów z rzędu,

- za skuteczność

- użytkownicy, którzy nie mają już szans na oddanie 10 typów w miesiącu zostali usunięci z zestawienia.

W razie jakichkolwiek pomyłek przy podliczaniu typów proszę pisać w poniższym temacie lub można na priv gdy ktoś ma jakieś wątpliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne wyniki za SIERPIEŃ 2023:

1. @huge 200 PLN

2. @Sztabson93 130 PLN

3. @alwex33 70 PLN

 

Dodatkowa nagroda: PSC 50 PLN - za trafienie 4. pierwszych typów z najwyższym kursem -> @tluczan

 

Tabela końcowa w odpowiednim dziale. Użytkownicy, którzy nie oddali minimum 10 typów zostali usunięci z zestawienia.

 

Gratulacje dla zwycięzców  :wuwu::klask:  Czas na reklamacje do 5 września do godz. 23:59. Po tym czasie proszę zwycięzców o przesłanie swoich loginów do Skrill wraz z informacją o zajętym miejscu do @bigbraine777 . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Aktualizacja tabeli Pewniak Dnia do 10-tego września dodana w temacie "Statystyki". Gwiazdki przy nick'ach zawodników oznaczają ilość oddanych pewniaków w danym miesiącu.


Na zamieszczonym screenie uwzględniono dodatkowe punkty za:

- trafione 4. typy z rzędu,

- nietrafionych 5. typów z rzędu.

Punkty za skuteczność na tym etapie pominięto, gdyż wielu graczy nie oddało jeszcze wymaganych 10 typów w miesiącu i zaciemniłoby to obraz klasyfikacji.

 

W razie jakichkolwiek pomyłek przy podliczaniu typów proszę pisać w poniższym temacie lub można na priv gdy ktoś ma jakieś wątpliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela do 20-tego września dodana w temacie "Statystyki". Gwiazdki przy nick'ach zawodników oznaczają ilość oddanych "pewniaków" w danym miesiącu. 


Na zamieszczonym screenie uwzględniono dodatkowe punkty za:

- trafione 4. typy z rzędu,

- nietrafionych 5. typów z rzędu,

- za skuteczność.

W razie jakichkolwiek pomyłek przy podliczaniu typów proszę pisać w poniższym temacie lub można na priv gdy ktoś ma jakieś wątpliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...