Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalne wyniki za KWIECIEŃ 2024:

1. @kokosek1960 200 PLN

2. @Piotrex82 130 PLN

3. @marcin11021995 70 PLN

 

Dodatkowa nagroda: PSC 50 PLN - za trafienie 4. pierwszych typów z najwyższym kursem -> @mariusz133

 

Tabela końcowa w odpowiednim dziale. Użytkownicy, którzy nie oddali minimum 10 typów zostali usunięci z zestawienia.

 

Gratulacje dla zwycięzców  :wuwu::klask:  Czas na reklamacje do 5 maja do godz. 23:59. Po tym czasie proszę zwycięzców o przesłanie swoich loginów do Skrill wraz z informacją o zajętym miejscu do @bigbraine777 . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A dlaczego mój typ z 30.04.2024 rozliczony jest na minus ?  Przecież napisane jest, że suma punktów z dogrywką (+OT) ... Typ na duży plus, choć trochę z fartem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak sobie teraz w pamięci przeliczyłem, to gdyby Lewandowski w  poniedziałek nie strzelił w doliczonym czasie tego swojego "cudownego" gola z wolnego na 4:2 dla Barcy, normalnie wygrałbym w całym miesiącu,, w dodatku o 1 punkt z kokoskiem1960...:zaskoczony:  :k: Ja pier.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2024 o 17:58, alwex33 napisał:

A dlaczego mój typ z 30.04.2024 rozliczony jest na minus ?  Przecież napisane jest, że suma punktów z dogrywką (+OT) ... Typ na duży plus, choć trochę z fartem...

 

Zgadza się. Typ powinien być rozliczony na plus. Jednak nie zmieni to nic w klasyfikacji w pierwszej trójce dlatego nie będę już wrzucał korekty 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. W pierwszej trójce nic to nie zmieni, nawet niewiele przesunie mnie w klasyfikacji, bo tylko na 7-me miejsce. To Lewandowski mi wszystko w tym miesiącu popier....ł tym strzałem z wolnego :(:/ Ten jego gol był wart dla mnie 550 punktów. Lewy oddawaj mi 2 stówy ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, alwex33 napisał:

Ok. W pierwszej trójce nic to nie zmieni, nawet niewiele przesunie mnie w klasyfikacji, bo tylko na 7-me miejsce. To Lewandowski mi wszystko w tym miesiącu popier....ł tym strzałem z wolnego :(:/ Ten jego gol był wart dla mnie 550 punktów. Lewy oddawaj mi 2 stówy ! :D

 Co tak przeżywasz .IIu tu by wygrało gdyby to gdyby tamto, gdyby sędzia nie doliczył minut , albo nie uznał karnego itp. to zabawa tylko .Ile razy mi jakiś typ w ostatniej chwili napier...:bz:

Edytowane przez Torpeda1968
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to można miec minusy na poczatku grania i jak sie trafi potem 4 x pod rząd z najwyzszym kursem i nagrode sie dostaje>? bo ja myślalem że pierwsze 4 dni pod rząd od startu w miesiącu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Torpeda1968 napisał:

to można miec minusy na poczatku grania i jak sie trafi potem 4 x pod rząd z najwyzszym kursem i nagrode sie dostaje>? bo ja myślalem że pierwsze 4 dni pod rząd od startu w miesiącu 

 

Tak, można 🙂 Nigdzie w regulaminie nie pisze, że to są tylko pierwsze cztery dni miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja tabeli Pewniak Dnia do 11-tego maja dodana w temacie "Statystyki". Gwiazdki przy nick'ach zawodników oznaczają ilość oddanych pewniaków w danym miesiącu.


Na zamieszczonym screenie uwzględniono dodatkowe punkty za:

- trafione 4. typy z rzędu,

- nietrafionych 5. typów z rzędu.

Punkty za skuteczność na tym etapie pominięto, gdyż wielu graczy nie oddało jeszcze wymaganych 10 typów w miesiącu i zaciemniłoby to obraz klasyfikacji.

 

W razie jakichkolwiek pomyłek przy podliczaniu typów proszę pisać w poniższym temacie lub można na priv gdy ktoś ma jakieś wątpliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...