Skocz do zawartości

Bez cenzury


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


jak ja nienawidzę czarnych

i tej szmaty Szpary ktora zjebala mi under 10.5 gemow w 3 secie, majac 2MP na rakiecie i popelniajac 5dfow w gemie, ja pier**e, to sie w chuju nie miesci jak niektorzy sa slabi i jebnieci a zarabiaja takie pieniadze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

je**ć pierdolony w dupe juventus turyn i jego zakompleksionych jebanych w dupe kibiców, stara kurwo niemyta włoska burdna pier****na szmato z turynu zeby jebali cie najbardziej brudni kolesie z palermo a potem wjechali po nich wyznawcy islamu ze swoja niemyta dupa po sraniu, jebane turynskie scierwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie pier****ne ścierwa zajebały ku**a ciekawy kuponik. je**ć was jebane ku**y sprzedajne, odebrać te wszystkie mistrzostwa, bo każdy wie, że to wszystko było na wałku zrobione. W sumie, to ten ścierwowaty klub i jego kibice zawsze kojarzyli mi się z pedałami i zakompleksionymi ciotami, dzisiaj jebane ścierwa to potwierdziły. Oby was wyjebało stado tureckich dzihadystów jebane cwele. Być kibicem tego żałosnego sprzedajnego klubiku, to jak być kibicem widzewa :fp:

 

[ Komentarz dodany przez: Technik84: 2014-09-14, 09:18 ]

przecież wygrali %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh i znowu Juve, to to jest ku**a patologiczny klub i to już od najmłodszych lat :fp:

Wszystkie drużyny u19 ładnie cisną to spedalone Juve ku**a nie ogarnia, że można strzelać... Pedały w pasiakach, stroje mają już dopasowane do miejsca gdzie wylądują za przekręty.. Tylko czekać na kolejna degradacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna kolejka i pierdolony juventus udowadnia moje poprzednie stwierdzenia. Można by dodać jeszcze nowe: włoska pier****na banda nieudacznikow i pierdolonego ścierwa, w turynie tylko AC TORINO a nie jakieś pier****ne chuje w dupe jebane kazdego dnia. Brudne chłopaki z sycylii czekaja już zeby was zajebane ku**y wypierdolic w dupsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od tego biednego Juventusu :p ? Przecież oni wygrywają mecz za meczem, goli nie tracą, a tak po nich jedziecie :mrgreen: . Może stawiacie jakieś handicapy typu -2,5 na nich albo jakieś wysokie overy? Juventus przecież od lat jest drużyną, której mecze kończą się zwykle wynikami 1:0 czy 2:0 ;) . Po prostu mają super obronę i nienajmocniejszy atak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier****ne ścierwa z Juventusu znowu zagrały jak zera :fp: Już nie mogę patrzeć na ten sprzedajny klubik. Wyjebać w pizdu te ścierwa do Serie Z. Głupie ku**y kupowały mistrzostwa a teraz po 1-0 wygrywają niedojebany klub :fp: Dlaczego Juve kurwą jest?: Dalczego Juve ku**a? jest? Ale co się dziwić jak tam grają jakieś kwiaty typu Pogba, co ładuja czarnucha w dupe, brudasy, zeby lepiej biegał. A po grupach LM, zgaga po kebabie, bo jebane ścierwa nie mają dojść żeby kupić mecze w LM :fp: Rozjebać ten najbardziej gówniany klub, a kibiców wysłać na Syberie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy pier****ne ku**y niemieckie zajebane szwajnsztajgery. Żeby was i tego pierdolonego smiecia guardiole rozpierdolilo w pol, a gasparika wyjebalo z pierdolonych niemieckich bawarskich skarpet gdy sie jara lewandowskim i resztą bandy tych pierdolonych lamusów. c**j wam, w krzyz wy pier****ne ścierwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gruby zamknął ten temat
  • Tonny unlocked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...