Skocz do zawartości

Bez cenzury


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

buahaha łeb mi zaras rozsadzi. Maccabi zydowska kurwo, 9 pkt w ostatnie kwarcie dziwki jebane, dosyc ze pewny over zajebany o 3 pkt to jeszcze handi na sam koniec o 2. Nie wierze co za je***y dzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cleveland wy jebane ku**y, beztalencia bez krzty honoru, oby wasz samolot spadł i się rozpierdolił, prowadzić ze szpitalem Hornets 9 do przerwy i przepierdolić z kretesem no przecież to jest kryminał, a żeby was poskręcało

e : w życiu nie widziałem takich dziwek, te czarne bezmyślne ku**y spierdoliły mi kupon na 27 koła,wypierdalać do buszu pier****ne bambusy, do klatek to kurestwo zagonic i od dostawy bananow odciac, sprzedajne szmaciarstwo, pensyjka to malo i na boku trzeba dorobic?! Ocztwiscie ku**a na pier****na w dupe jebana "podbitke", NIGDY nie grajcie na te pseidodruzyne, oni by w naszej lidze nie dali rady tak grajac, ku**y wypierdalac do rumunii albo innego ku**a mozambiku wy dziwki sprzedajne!! KURWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Edytowane przez Barti1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GGL ty kur...a cieniasie je...ny, wtopić kur...a z 19 letnim skosnookiim, to trzeba prezentowac niesamowity poziom zeby zje..ac, verdasco nadal ggl, cala smietanka hiszpanskiego sprzedajnego tenisa, nawet kur... olowek by was rozpier..il, wezcie kur.. zaorajcie te korty  i sie kur..a nawet nie pokazujcie na nich bo niechce na was juz patrzec, ....débiles hacia adelante!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja pier**ę chyba mnie posrało totalnie, jestem skończonym idiotą, że włączyłem i oglądałem DO KOŃCA ten antyfutbol w wykonaniu WBA i United %-) Po 20min żona mi zasnęła, ja walczyłem ze snem od 70 minuty.

 

Ponadto Mata jest największym debilem na świecie, dwie kartki w 3 minuty. Naprawdę oczekiwałem do tej pory od piłkarzy na tym poziomie minimum inteligencji, ciut więcej niż ameba, ale niektórzy zwyczajnie nie dają rady. W konsekwencji wtopiony zakład na rożne, zamykający kupon na 800 E. Mam nadzieję, że ten dekiel złamie nogę w kolejnym meczu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

wawrinka ty maly chinski kuurwa kutasie. ty huju blady, mozna przegrac kurwo ale nie jak ty na stojaco wszystkie pilki wypierdalac dwa metry za kort . spaslaku je***y niech cie stado murzynow rucha w dupe az ci sperma z ryja i nosa wyplynie, i ku**a z uszu obesrancu zajebany. kokkinakis ruchal ci dupe ale nie wiesz tego ze ruchal ja nawet twoj pies. zdychaj smieciu jebanyyy !!!!!!!!!!!!!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja  jebanym kurwom z Piasta Gliwce zycze aby nastepnym, razem jak beda leciec samolotem aby ku**a mieli awarie i  miala miejsce sytuacja pt. Smolensk II, co za jebane ku**y bez honoru, ku**y co remisuja w ostatnich minutach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

West Ham wy yebane sprzedawczyki kur.. 0-2 do przerwy z jakimis ogorkami co nie graja o nic, kur.. młoty pierd.. mozecie sobie pomarzyc o pucharach wy to sie nadajecie ale do gry kur.. w league one, rozyebac 3:0 na wyjezdzie west brom zeby stracic w 45 min dwiie bramki u siebie zenada po prostu poziom zenujacy dno.. juz nigdy na was nie postawie, nawet jak tam bedzie gral messi albo ronaldo

Edytowane przez superbastiano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gruby zamknął ten temat
  • Tonny unlocked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...