Skocz do zawartości

Bez cenzury


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


mnie tez uje*** te pier*** niebieskie cweluchy

mi też zjebały kupon jeden a za drugiego sędzia mi przekręcił na jednym jebanym rożnym którego nieuznał po dotknięciu ręką szczęsnego niech straci pedał licencje za takie sędziowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oklahoma co za jebane skurwysyny. Do przerwu linia prawie 240 potem wstaje rano żeby przejrzeć oferte i co ku**a - wjebali over 213.5 o jeden pkt. Bez pierdolonej przesady jak można było to spierdolić czarne zjadacze kału :fp:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oklahoma wy jebane skurwysyn czarne zbyscie ku**y wyzdychały co do sztuki, łestbruk sciero czarna za to jebane pudło w ostatniej akcji mam nadzieje ze kurwo wpierdolicie w 1 rundzie PO zebys zdech :))

 

Ps: pozdrowienie dla Jokera :) za bana za ostrzenie od Tutiego :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier****ne katalońskie skurywsyny, jebane pier****ne pedały, stado skurwiałych karłow, pedryli i argentynśkich cpunów żeby was ku**a zabrali na corride przywiązali do słupów i najwieksze byki wjeżdzały wam w pizde. Wasz trener to ku**a Tata Martino bo potrzebowaliście kogoś na wzór trynkiewicza, zeby was przytulał, głaskał po głowie a na koniec rżnał w dupe. Ścierwo i nic więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cska wy jebane ku**y prostytuki czarne. Amatorzy jebani bez ambicji 11 pkt w ostatniej kwarcie rzucic... Mogliscie ku**y nie wychodzic na ostatnia kwarte, albo dac szanse mlodym o jasnej skórze . Tylko filipiny i australia wchodzi :fp:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gasol ty pierdolony hiszpanski skurwielu, twoja stara sie puscila z najbrudniejszym ścierwem w hiszpanii potem jebało ja stada arabów a na koniec dorwali murzyni, jestes jebanym zlepkiem tych wszystkich chujow w jej w dupie przez co powstała taka ku**a jebana jak ty, cwelu je***y zeby cie dorwał jakiś głodny grizzli i wjebał ci te skurwiałe łapy ktore nie potrafia zrobic 16 pkt w meczu :fp:

 

vvvc77.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadzieje niedojeby australijskie skuteczność 20% wypierdlac kurwiszony . Jebane czarnucha wpuscili na ostatnie 2 minuty zdązył stracic dwie pilki, spierdolic 2 wolne i ujebac 2 rzuty w ostatniej akcji ktore dawaly over. Co to cwela wzieli do zespolu jebanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie mecze siejeszcze nie skonczyly ale ciezko przypuszczać by w drugich połowach strzelili po 4 bramki w obu meczach a wiec:

 

barcelona i atletico wy pier****ne jebane ku**y hiszpanskie xzebyscie ku**y wjebały mistrzostwo na rzecz kurweskich z realu i zeby sie ku**y polamały nogi

 

mnczester i szwaby scierki gebleski i angielskie mam nadzieje ze menczester przez nastepne 10 lat nie załapie sie do Ligi mistrzaów a ku**y gebleskie odpadna w tym sezonie z nastepnym przeciwnikiem.

 

 

ps. erakowic obys kurwo sie zjebała samolotem do oceanu dziwko nowozelandzka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

je**ć biednych żuczków, elitarnych kutasów i innych pseudochujów siejących ferment :wuwu:

 

ps wy skurwysyny pier****ne monachijskie zajebane ku**y, zebyscie ku**a z rtym waszym swinskim sztajgerem zdychali w meczarniach, tiki taka pier****na monachijska sraka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

je**ć kobiecy kurewski amatorski sport. Do domów publicznych i do garów kurwiszony .

 

 

Stephens prostytutka pier****na

 

 

Ilhan ty je***y islamski skurwysynu. Upierdole ci leb siekiera, tylko przyjedz do Polski na jakis je***y smieszny turniej ITF bo tylko w takich pizdusiu powinienes grac.

 

 

To już ku**a nie jest śmieszne. Jakiś je***y skośny w snookera 9-7, mecz do 10 a upierdolił przy kursach 1.02 - 15.00. W poszczególnych frejmach kurs na skurwysyny było po 1.10 ale skurwiel sprzedawał drugiemu pedałowi końcówki. Śmieć kurewski. Przerwa ku**a bo jakaś klątwa dopadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miły weekend i fajnie że można podzielić się opinią z resztą użytkowników :

 

1. Dziękujemy AC Milanowi za to że nie potrafi strzelić dwóch bramek. Balochujoteli czarnuch nie umie podać to gościa który byłby sam na sam tylko musi napierdalać z daleka?

2. Dziękujemy Chelsea za to że nie potrafią strzelić dwóch bramek GRAJĄC ku**a JEGO MAĆ 70 MINUT W PRZEWADZE? Kolejny czarnuch Eto który nie potrafi przyjąć piłki a jak minie bramkarza to strzela jakby na bramce stało jego małe dziecko a nie ku**a zawodowi piłkarze.

3. Dziękujemy LA Lakers za to że nie potrafią albo przejebać więcej albo chociaż rzucić kilka pkt więcej w meczu...

4. Dziękujemy Trentino które przejebało 1:3 z ZESPOŁEM Z KTÓRYM NIGDY NIE PRZEGRALI. Serio?

5. Dziękujemy Southampton za to że nie potrafi chociaż zremisować z dołem tabeli...

 

To jest 5 kuponów po jednym błędzie. Zajebiście.

 

A jeszcze taki jeden kupon...totalny luz i zero stresu. W jednym o 1 się udało w jednym 1 zabrakło.

 

 

kuponxyx.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gruby zamknął ten temat
  • Tonny unlocked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...