Skocz do zawartości

Bez cenzury


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

chudinho, jak obracasz bonus na bahu to ok, ale nie myslales o tym aby zmienic buka ??? Te 1.65 az razi po oczach. Jesli mialbys standardowe 1.85 na mecz (over/under) to potencjalna wygrana bylaby az o 107zl wieksza ... Bet-at-home ma swoje + (duze limity na siatkowke, niezbyt szybkie limitowanie-bo po co jak na kursach sobie odrobia, szybkie wyplaty, przysypianie z kursami) ale granie tam popularnych zakladow w longtermie jest zabojcze dla twojego budzetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


chudinho, jak obracasz bonus na bahu to ok, ale nie myslales o tym aby zmienic buka ??? Te 1.65 az razi po oczach. Jesli mialbys standardowe 1.85 na mecz (over/under) to potencjalna wygrana bylaby az o 107zl wieksza ... Bah ma swoje + (duze limity na siatkowke, niezbyt szybkie limitowanie-bo po co jak na kursach sobie odrobia, szybkie wyplaty, przysypianie z kursami) ale granie tam popularnych zakladow w longtermie jest zabojcze dla twojego budzetu.

 

Nie obracam bonusu. Gram na kilku bukach : rivalo(obracam bonus), Bet-at-home , efortuna/sts :p

 

Kurs 1.65 jest dlatego że grałem niższe pułapy punktowe;) Bo są do wyboru 3 pułapy i grałem te najniższe nie będąc zawsze pewnym. Tak samo dziś w nocy na over na niższe pułapy na Rivalo. Za 50 zł = 133 zł. Dużo nie ale byłem w miarę przekonany że wejdzie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczaj bliźniemu niedoskonałości i błędy, gdyż każdy bliźni je popełnia :)

22 godziny później...

je*** skurwysyna kudłatego buste, ułoma pier***

%-) %-) %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenit wy ruskie pier****ne ku**y. Zebyscie zdechlie jebne dziwki na tyfusa w męczarniach. c**j wam w te sprzedajme dupy pedały .

 

 

Berlinskie ku**y z tego smiesznego sportu zrobili to samo. pier****ne lachociągi :fp:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrywac 5:2 w trzecim secie, miec wlasne podanie w 8 gemie i przejebac set 5:7 i caly mecz 1:2...takie rzeczy tylko z ta wloską kurwą Vinci ! Zeby ci wszyscy w rodzinie zdechli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gruby zamknął ten temat
  • Tonny unlocked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...