Skocz do zawartości

[Zamknięty] Premier League - Anglia


---perpan---

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka Nożna – Premier League 2013/2014

Spotkanie: Manchester United – Southampton Football Club AHC (0:1) – jednobramkowe zwycięstwo = ZWROT

Typ: 2

Kurs: 1,88

Buk: Pinnacle

Data i godzina: 19.10.13 16:00

 

O godz. 16:00 na obiekcie przy Sir Matt Busby Way w Manchesterze drużyna gospodarzy podejmie Southampton Football Club. Będzie to starcie 9. ekipy Premier League z zajmującą czwarta pozycję rewelacją początku sezonu.

Spotkanie Manchesteru United z Southamptonem będzie hitem 8. kolejki angielskiej ekstraklasy. Niepokonany od 5 ligowych spotkań bramkarz reprezentacji Polski – Artur Boruc stanie naprzeciw Czerwonym Diabłom. Nie ukrywajmy – remis na Old Traford dla ekipy Świętych będzie wielkim sukcesem. Mimo, iż Czerwone Diabły są tylko cieniem samych siebie z ubiegłego sezonu to na własnym obiekcie po reprezentacyjnej przerwie mogą zaprezentować kawałek dobrego futbolu. Za Czerwonymi Diabłami przemawia kilka bardzo ważnych faktów.

 

Po pierwsze – musza gonić stawkę, dlatego na spotkanie ze Świętymi rzucą wszystkie siły. Mało tego, kibice nie wyobrażają sobie kolejnej porażki na własnym obiekcie – w 6. kolejce MU poległo w starciu z WBA przed własną publicznością. Kolejna klęska na OT byłaby tragedią zarówno dla kibiców, jak i dla klubu i menadżera. Fakt drugi – w XXI wieku Święci nigdy nie wyrwali na Old Trafford nawet punktu. Ostatnia zdobycz punktowa wyrwana Diabłom w Manchesterze to spotkanie z 1999 roku – wtedy to Święci zremisowali z MU 3:3. Fakt trzeci - piłkarze Moyesa bardzo dobrze zagrali w meczach eliminacyjnych MŚ – Robin van Persie skompletował hattricka w meczu z Węgrami, Wayne Rooney trafił do siatki Czarnogórców i Polaków w dwóch kluczowych dla Anglików meczach eliminacyjnych, Nani wpisał się na listę strzelców w spotkaniu z Luksemburgiem, a David De Gea zachował czyste konto w spotkaniu z Gruzją.

 

W żadnym wypadku nie można skreślać piłkarzy z Southampton – zajmują oni czwarte miejsce w Premier League i jest to pozycja w pełni zasłużona – zwycięstwa z WBA, Liverpoolem oraz Swansea potwierdzają, że Saints są w wielkiej formie. Artur Boruc co prawda został pokonany przez Jarmolenkę w meczu eliminacyjnym MŚ z Ukrainą, jednak przy tym golu nie mógł nic zrobić. Polak zagrał w reprezentacji solidny mecz, a z powodu lekkiej kontuzji nie mógł pokazać się na Wembley. Pochettino zapowiedział jednak, iż Holy Goalie zagra w hitowym spotkaniu 8. kolejki.

 

Święci w meczach reprezentacyjnych zaprezentowali się przeciętnie – tylko Steven Davis trafił do siatki rywali w spotkaniu Irlandii Północnej z Izraelem. Lovren oraz Yoshida rozegrali całe spotkania w przegranych meczach Chorwacji i Japonii, natomiast reszta reprezentantów z Southampton oglądała mecze z ławek rezerwowych.

 

Uważam, iż Święci urwą punkty MU na Old Trafford – nie jest to opinia odosobniona, podobnie to meczu podchodzą komentatorzy oraz zagraniczne portale. Serwis vitisport.cz daje ekipie Mauricio Pochettino aż 43% szans na zwycięstwo. Uważam jednak, że już remis będzie sensacją kolejki. Manchesterowi United można dużo zarzucić, ale jednej rzeczy nikt im nie odmówi – niesamowitego szczęścia. Dlatego też zabezpieczam wiarę w Świętych i Artura Boruca jednobramkowym handicapem. Nie wierze w to, że drużyna z Sir Matt Busby Way jest w stanie wygrać więcej niż jedną bramką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Nożna, PREMIERSHIP

Spotkanie: MU – Southampton

Typ: 1

Kurs: 1.60

Data i godzina: 19.10.13 16:00

Bukmacher: Unibet

 

Przed nami 8 kolejka ligi angielskiej i niebywałe emocje w meczu 4 drużyny z 9. O dziwo, czwartą drużyną nie jest faworyzowany Manchester United, tylko goście z Southampton, którzy do tej pory zgromadzili 14 punktów – wygrali cztery mecze, dwa zremisowali i tylko jeden przegrali. Do tej pory stracili najmniej bramek w lidze, bo tylko dwie pozostawiając w tyle takie defensywy jak Chelsea ( 4 gole ) czy Liverpool ( 5 bramek ). Uważam, że czas odwrócić proporcję, oczywiście goście świetne zaczęli sezon, ale z perspektywy całego sezonu nie sądzę aby utrzymali równą formą. Gospodarze w lekkim dołu ale już się odbijają, szeroka ławka i bramkostrzelni napastnicy powinni załatwić kwestię emocji w dzisiejszym meczu. W tabeli MU do tej pory uzbierał 10 punktów, wygrał 3 mecze, jedne remis i 3 porażki, jak na mistrza przystało, trochę za dużo porażek – czas na zmiany. Wydaje mi się, że warto wykorzystać wysoki kurs na gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, ANGLIA: Premier League

Spotkanie: Aston Villa - Tottenham

Typ: BTS - TAK

Kurs: 1.73

Godz: 20.10.2013 17:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Mecz trudny do obstawiania 1X2 więc pójdę w stronę tego, że obie drużyny strzelą gola co jest bardzo prawdopodobne. Mocna ofensywa po jednej i po drugiej stronie, więc czemu ma nie być bramek? W dodatku do ataku Aston Villi powraca ich zawodnik Benteke. Ten mecz to będzie przełamanie się dla obu ekip - AV zremisowało na wyjeździe bezbramkowo z Hull, a Tottenham przegrał 3-0 z WH na własnym stadionie. Na własnym stadionie Aston Villa potrafi walczyć z każdym, więc o ich gola się nie martwie skoro potrafili trzy bramki władować City. Martwi mnie tylko to, że w Tottenhamie nikt nie może się przełamać, ale w dzisiejszym meczu będzie to na pewno wyglądało inaczej. Jak myślą o walce na przyszły rok w pucharach to musi być spina i nie może być tak, że napastnik wyższej półki Soldado potrafi strzelić tylko gola z karnego. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIneXy73-rq1OUHjl.pngCrystal Palace - Fulhamdrr9Im7n-hzYSe390.png

ANGLIA: Premier League

21.10.2013 21:00

Typ: under 2,5

Kurs: 1,81

Buk: OddsRing

 

W kończącym 8 kolejki Premier League meczu Crystal Palace podejmie u siebie Fulham Londyn. Jest to mecz na szczycie jeśli odwrócimy tabele do góry nogami. Obecnie ekipa Crystalu zajmuje 19 miejsce w ligowej tabeli a goście z Londynu 17.

Gospodarze aktualnie mają 3 oczka po wygraniu meczu z Sunderlandem czyli ostatnią ekipą w lidze. Fulham ma 7 oczek. Postawa pierwszej z drużyn nie musi dziwić natomiast drugiej już bardziej. Moim faworytem jest Fulham, które już gra dosyć długo w PL i myślę, że doświadczenie pozwoli im na walkę o zwycięstwo na wyjeździe. Obie drużyny po 7 spotkaniach mają po 5 zdobytych bramek.

Uważam to za wyznacznik w tym meczu do pogrania undera bo jak widać obie drużyny kuleją kompletnie w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Premiership

Spotkanie: Southampton – Fulham

Typ: both team to score

Kurs: 1.98

Data i godzina: 26.10.13 18:30

Bukmacher: Unibet

 

Od razu chciałbym zaznaczyć, że nie życzę Arturowi Boruchowi czystego konta w tym meczu. MU w ostatnim meczu z Southampton stracił bramkę tuż przed końcem meczu, co spowodowało, że świetna passa Świętych trwa nadal. W lidze klub Artura Boruca zajmuje 6 miejsce i zgromadził do tej pory 15 punktów. Goście zajmują 14 lokatę i do tej pory zgromadzili 14 punktów. Obie drużyny mają zbliżony bilans jeśli chodzi o bramki, natomiast w obronie lepsi są gospodarze – dzięki Boruchowi rzecz jasna. Ostatnie dwa mecze w Southampton zakończyły się remisami 2-2 i 3-3 a w Fulham 1-1, więc myślę, że mój typ ma uzasadnienie przynajmniej jeśli chodzi o ostatnie mecze H2H pomiędzy tymi zespołami. Poza tym biorcą pod uwagę ostatnich 11 meczów H2H gospodarze wygrali tylko raz, w pozostałych meczach padały remisy i zwycięstwa gości. Myślę, że gospodarze są w gazie i bramki z ich strony padną ale historia przemawia z gośćmi wychodzi więc bramowy remis, co z tego wyjdzie, to się przekonamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Premiership

Spotkanie: Chelsea – Manchester City

Typ: draw no bet

Kurs: 1.68

Data i godzina: 27.10.13 17:00

Bukmacher: Unibet

 

 

Niewątpliwy hit tej kolejki ligi angielskiej, naprzeciw siebie gospodarze Chelsea kontra gości z Manchesteru. W tym sezonie liga angielska bardzo się wyrównała, nie ma już dominacji Chelsea czy Manchesteru United. W zasadzie każda z wielkich drużyn w Anglii może zostać mistrzem. Gospodarze są wiceliderem, zgromadzili do tej pory 17 punktów 5 2 1 , w bramkach wygląda to następująco: 14-5 z czego u siebie 10-2. Manchester City 4 miejsce 16 punktów w bramkach 20-9 z czego na wyjeździe 7-7. Jednak Chelsea do tej pory wygrała wszystkie mecze u siebie ( 4 spotkania ), natomiast goście tylko jedno.

Patrząc na statystki, zdziwił mnie również jeden fakt w meczach H2H. Otóż w ostatnich 7 meczach Chelsea nie zdołała pokonać Manchesteru City ( licząc wszystkie rozgrywki – 6 zwycięstw MAN CITY i tylko jeden remis). Jak na tak klasowa drużynę myślę, że to dość zawstydzająca seria. Natomiast wydaje mi się, że w tym meczu zmienia się to na korzyść gospodarzy, a człowiekiem, który podryguje piłkarzy do zwycięstwa będzie Jose Mourinho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna – Premier League 2013/2014

Spotkanie: Crystal Palace – Arsenal Londyn AHC (2,5:0)

Typ: 2

Kurs: 3,55

Buk: Bet365

Data i godzina: 26.10.13 13:45

 

W sobotę o godz. 13:45 drużyna Crystal Palace podejmie lidera Premier League Arsenal Londyn. Przed startem kolejki gospodarze zajmowali 19. pozycję w ligowej hierarchii.

 

Arsenal jest absolutnym faworytem w tym spotkaniu – pewnie prowadzi w angielskiej ekstraklasie (bilans: 6W-1R-1P), jest niepokonaną drużyną od siedmiu spotkań ligowych oraz dysponuje znacznie większą siłą ofensywną od rywala. Tylko duet Oliver Giroud – Aaron Ramsey zdobył dla The Gunners dziewięć bramek w tym sezonie Premier League, natomiast cała drużyna Crystal Palace „uciułała” ledwie 6 bramek w 8 meczach. Ostatni mecz Arsenalu to porażka na Emirates z Borussią Dortmund 1:2 – myślę jednak, że Derby Londynu będą doskonałą okazją do powetowania sobie strat. Arsenal jest rozpędzony dzięki wygranym meczom oraz dzięki Ozilowi, który wydaje się być lekiem na całe zło w drużynie Wengera.

 

Beniaminek wygrał tylko jedno ligowe spotkanie (z Sunderlandem), resztę konfrontacji przegrał z kretesem. Nawet w Pucharze Ligi Londyńczycy zaliczyli porażkę, odpadając z Bristol City z League One. Ostatnie spotkanie Crystal Palace to porażka 1:4 w Derbach Londynu z Fulham. Co ciekawe, przed tym meczem ekipa z Craven Cottage zdobyła w 7 pojedynkach ledwie 5 bramek, natomiast w tym spotkaniu wystarczyło 55 minut by niemalże podwoić swój stan posiadania.

 

W składzie gospodarzy ujrzymy takich graczy jak Chamakh, Dikgacoi czy Jedinak. Jednak w obliczu jedenastki gości beniaminek prezentuje się słabo. Mało tego, z posadą menagera Crystal Palace pożegnał się Ian Holloway. Brak trenera przed spotkaniem z liderem tabeli może przynieśc gospodarzom piłkarską katastrofę.

 

Ostatni dwumecz między tymi ekipami został rozegrany w sezonie 2004/2005 – na własnym stadionie Cristal Palace „wyrwało” jeden punkt w spotkaniu z Kanonierami, na Highbury padł wynik 5:1 dla Arsenalu.

 

Sądzę, że będziemy świadkami jednego z najbardziej spektakularnych pogromów tego sezonu ligowego. Brak menagera, słabość ofensywy, kompletna katastrofa w defensywie – to grzechy główne gospodarzy. Arsenal powinien bez problemu poradzić sobie z lokalnym rywalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crystal Palace - Arsenal Londyn

Typ 2

Kurs 1.35

 

Arsenal we wtorkowy wieczór został sprowadzony na ziemię przez Borussię. Może to i dobrze, bo zbytni samozachwyt chłopcom Wengera może zaszkodzić. Fakty są takie, że w Premier League grają naprawdę bardzo dobrze i przewodzą tabeli. Crystal Palace potwierdza z kolei przedsezonowe opinie, że jest to główny kandydat do spadku. Beniaminek przegrywa mecz za meczem i niewiele wskazuje, by w jego grze miał nastąpić jakiś przełom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, ANGLIA: Premier League

Spotkanie: Manchester City - Norwich

Typ: Manchester City (HA -1,5)

Kurs: 1.60

Godz: 02.11.2013 16:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Skrzywdzone to City przez ten swój głupi błąd, oj skrzywdzone. Po marnych pucharach przechodzimy w końcu do normalnych ligowych spotkań, a tam City po ostatniej głupiej ligowej porażce z Chelsea na własnym stadionie będzie podejmowało Norwich, które powinno bać się tego spotkania jak mało kto. Drużyna będzie chciała za wszelką cene wygrać to spotkania i to wysoko, bo w LM na własnym stadionie będą podejmowali CSKA, z którym ostatnio sobie poradzili na wyjeździe. O wygraną w tamtym meczu nie będzie trudno, ale przechodzimy do tego spotkania.

 

City na u siebie w PL[4 mecze, 4 wygrane: bilans bramkowy 13:2], a City na wyjeździe to zupełnie inna ekipa[5 meczy: 1 wygrana, 1 remis, 3 przegrane, bilans bramkowy: 8:9. Na swoich śmieciach od początku narzucają swoje, szybkie tempo, którego po prostu niektóre ekipy nie wytrzymują psychnicznie. Aguero i Silva co oni dwóch tworzą na boisku to jest normalnie poezja dla oczu. Świetnie ze sobą współpracują, a już Argentyńczyk to zabójca jakich mało. Jak oglądałem spotkanie z Chelsea to w pewnych momentach obrońcy nie wiedzieli co się dzieje. Piłka nie chciała mu się momentami odkelić od stopy. Na prawdę byłem zdumiony jego grą. Cała ekipa gra inną grę niż w poprzednim sezonie gdzie po prostu taki handicap bałem się postawić, ale teraz nie... Teraz jestem zdumiony ich grą.

 

Norwich? Oni po prostu w tym meczu mają do wyboru przegrać mało albo przegrać dużo. Nie chcę mi się wierzyć w jakąś niespodziankę w tym spotkaniu, na prawdę... Na cztery mecze wyjazdowe wygrali 1 i przegrali 3. 4-1 z Arsenalem, 2-0 z Tottenhamem i 1-0 z Hull. Wygrana to ze Stoke 1-0. Jak już pisałem wyżej City u siebie to koty jakich mało tam lanie dostawały takie ekipy jak Everton, United, Hull, Newcastle. A Norwich chcę jechać tam po punkty? Z czym do ludzi moi drodzy.

 

City takie mecze musi wygrywać jak chcą gonić tych z przodu, bo grę w LM za ładne oczy nie dają. Kurs zachęca do grania, a dla odważniejszych wziąłbym nawet wyższy może jakiś (HA -2,5)? To już decyzja należy do was. Ja polecam z reką na sercu -1,5 i tak jak wspominałem nie chcę mi się wierzyć w niespodzianki. Norwich powinno dostać tam do zera, a teraz pytanie ile... Ofensywa City robi wrażenie i to wielkie. W sobotę wszystko będzie wiadomo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League

Spotkanie: Arsenal Londyn - FC Liverpool

Typ: 1

Kurs: 2,30

Data i godzina: 2.11.2013 18:30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

Mecze Arsenalu z Liverpoolem zawsze wzbudzają emocje, ale od dawna nie zdarzyło się, żeby było to starcie drużyn, które są u szczytu tabeli. The Gunners są przecież liderem, The Reds zajmują trzecią lokatę. Co ciekawe, mimo słabych poprzednich sezonów, The Reds dobrze wypadali w meczach przeciwko Arsenalowi. Na The Emirates w zeszłym sezonie zremisowali 2:2, a przed dwoma sezonami zwyciężyli w Londynie 2:0. Wytypowanie zwycięzcy najbliższej konfrontacji to naprawdę twardy orzech do zgryzienia. Patrząc jednak na całkiem uczciwą w tym przypadku wysokość kursów, myślę, że rozsądniej i bezpieczniej jest postawić na ekipę Arsene Wengera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( Premier League )

Spotkanie: West Ham - Aston Villa

Typ: 1

Kurs: 2.25

Data: 02.11.2013

Godz: 16.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na dziesiąta kolejkę angielskiej Premier League.

W meczu spotkają się West Ham oraz Aston Villa.

West Ham rozegrał w tym sezonie ligowym dziewięć meczy w których zdobył dziewięć punktów po dwóch wygranych, trzech remisach oraz czterech porażkach co daje piętnaste miejsce w tabeli, bilans bramek 8-8.

Aston Villa zdobyła dziesięć punktów w swoich dziewięciu meczach po trzech wygranych, jednym remisie oraz pięciu porażkach i zajmuje trzynaste miejsce w lidze, bilans bramek 9-12.

Gospodarze u siebie zagrali cztery mecze i zdobyli trzy punkty po jednej wygranej oraz trzech porażkach, bilans bramek u siebie 5-7.

Goście na wyjazdach zdobyli siedem punktów w czterech meczach po dwóch wygranych, jednym remisie oraz jednej porażce, bilans bramek na wyjazdach 5-3.

Mój typ w tym meczu to jedynka, West Ham owszem zdobył u siebie tylko trzy punkty w czterech meczach ale może być to mylące bo ostatnie dwa mecze u siebie grał z bardzo dobrymi drużynami Evertonem oraz Manchesterem City i z nimi podjął walkę a Aston Villa swoje siedem wyjazdowych punktów zdobyła z Arsenalem którego zaskoczyła w pierwszym meczu sezonu oraz ze słabszymi drużynami niż West Ham u siebie.

Jak już pisałem uważam że gospodarze meczu się odbiją i pokonają gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League

Spotkanie: Stoke – Southampton

Typ: over 2 azjan

Kurs: 1.85

Buk: Pinnacle

Godz. 16:00

Analiza:

Jak zobaczyłem te kursy na over to od razu stwierdziłem że to trzeba grać bo taki kurs w Anglii na bramki jest rzadkością.

Ekipa gospodarzy Stoke po dziewięciu kolejkach ma na swym koncie osiem punktów zdobytych co obecnie plasuje ich na pierwsze bezpiecznej pozycji, wygrywając pozycję z 18-stym Norwich zaledwie lepszym stosunkiem bramek. Początek sezonu podopieczni Hugesa mieli dobry, w inauguracyjnym spotkaniu przegrali z Liverpoolem 1:0 ale następnie zwyciężyli z Crystal Palace 2:1 i West Ham 0:1, nie dali się także u siebie pokonać City bezbramkowo remisując, ale od tego spotkania nie mogą wygrać meczu ale mieli na rozkładzie Arsenal 3:1 czy ostatnio Manchester United 3:2 – to spotkanie pokazało że zespół ma duży potencjał popełnili dwa głupie błędy w odstępie dwóch minut i z Old Trafford wrócili bez punktów. Szczególnie trzeba pochwalić ofensywę która potrafi stwarzać i wykorzystywać sytuację. W tygodniu grali mecz pucharowy i po 90 minutach było na tablicy wyników 3:3 i znowu z łatwością tracą bramki w tym na remis w 93 minucie. W jednym zdaniu tą ekipę można określić tak duży potencjał w ofensywie o której sile stanowią silni i wysocy gracze, a z drugiej strony wiele problemów w grze defensywnej. Kto interesuje się dokładnie angielską piłką ten wie że granie na tym stadionie jest bardzo ciężkim wyzwaniem.

Southampton to prawdziwa rewelacja ligi, zespół w którym występuje nasz reprezentacyjny bramkarz Boruc plasuje się na wysokiej piątej pozycji z zaledwie jedną porażką na koncie. To co jednak zaskakuje wszystkich na wyspach to kapitalna postawa defensywy i Boruca zaledwie trzy bramki stracone w lidze Angielskiej jest świetnym rezultatem. Przyznam że nie wiem co spowodowało taką metamorfozę tym bardziej jak sobie przypomnę poprzedni sezon gdzie defensywa była najsłabszym punktem. Teraz tylko trzeba się zastanowić kiedy wreszcie stracą dwie bramki i myślę że może to się stać dzisiaj, bo wiecznie tak świetnie w defensywie nie będą grać . Na pewno problemy będą w górnych piłka bo tym to zdecydowanie gospodarze przewyższają i zapewne będą grali wysoką piłką w pole karne i przyznam że Boruc który gra świetnie nigdy nie brylował właśnie w górnych piłkach. Wracając do tego że nie tracą bramek wiąże się to z tym jako jedyni w lidze są bez spotkania overowego z dziewięcioma underami na koncie w Anglia taka statystyka no bez jaj. Jak ciężko się tutaj gra pokazał pojedynek z zeszłego sezonu zakończony remisem 3:3 mimo iż „Święci” prowadzili do przerwy 1:3. Jakbym jeszcze miał poszukać w historii to w 2008 roku było 3:2, jeszcze rok wcześniej 2:1. Tak więc szczerze nie rozumiem tych kursów, biorąc te wszystkie rzeczy które napisałem wyżej trzeba po prostu tutaj pograć na bramki i się nie zastanawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.11.13 / 16:00

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League

Spotkanie: Manchester City - Norwich

Typ: Manchester City (HA -2,5)

Kurs: 2.35

Buk: Bet365

 

W sobote o 16:00 na Etihad Stadium, Citizens zasypie Kanarki bramkami. W ostatnich czterech meczach pomiędzy Manchester City i Norwich padło aż 25 goli. Manchester zajmuje obecnie 7 miejsce w tabeli - 5 zwyciestw 1 remis 3 porazki. Strzelili po 9 kolejkach najwiecej goli w lidze - 21, takze napad spisuje sie znakomicie, czego nie mozna powiedziec o defensywie. Warto wspomniec o dobrej passie Sergio Aguero, który po raz pierwszy w karierze zdobył gola w czterech kolejnych meczach w Premier League.

 

Kanarki nie radza sobie zupelnie, zajmuja 18 miejsce - 2 zwyciestwa 2 remisy i 5 porazek. W tych 9 spotkaniach strzelili zaledwie 6 bramek. Na domiar złego Houghton nie będzie mógł skorzystać z usług tak kluczowych graczy jak Robert Snodgrass, Elliott Bennet, Alexander Tettey i Ricky van Wolfswinkel.

 

Norwich przegrał na wyjeździe aż 10 z 14 meczów, Manchester City przegrało u siebie tylko dwa z 38 meczów. Licze na wysokie zwyciestwo Citizens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Anglia, Premier League

Spotkanie: Newcastle - Chelsea

Typ: 2

Kurs: 1,62

Godz: 13:45

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Przed nami kolejna, 10 kolejka Angielskiej Premier League. Meczem inauguracyjnym jest spotkanie pomiędzy Newcastle United, a Chelsea Londyn. Gospodarze zajmują 11 miejsce z dorobkiem 11 pkt, ich forma w ostatnich 5 spotkaniach wynosi P-R-Z-P-P. Natomiast drużyna z Londynu zajmuję fotel wicelidera z dorobkiem 20 pkt, forma The Blues przedstawia się następująco Z-Z-Z-R-Z. W Chelsea zabraknie kontuzjowanego Van Gingela, natomiast w drużynie Srok zabraknie Taylora, obaj zawodnicy borykają się z tą samą kontuzja (zerwanie więzadła krzyżowego). Ostatnie 5 bezpośrednich meczy kończyło się wynikami:

02.02.13 PRE Newcastle Chelsea 3 : 2

25.08.12 PRE Chelsea Newcastle 2 : 0

02.05.12 PRE Chelsea Newcastle 0 : 2

03.12.11 PRE Newcastle Chelsea 0 : 3

15.05.11 PRE Chelsea Newcastle 2 : 2

 

Mój typ na dziś to czysta 2. Wynik 1:3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League

Spotkanie: Man. City - Norwich

Typ: Man. City wygra a liczba strzelonych goli wyniesie powyżej 3,5

Kurs: 2,3

Godz: 16:00

Bukmacher: Gamebookers

Analiza:

Dziś popołudniu dojdzie do spotkania, w którym bogata ekipa The Citizens zmierzy się na własnym boisku z kopciuszkiem - Norwich City.

Gościom nie wiedzie się w lidze zbyt dobrze. Z dorobkiem 8 pkt. zajmują dopiero 18. miejsce. W ostatnich 5 spotkaniach ponieśli 3 porażki, raz zremisowali ze słabym Cardiff (0:0) oraz wygrali ze Stoke (1:0). Jeśli chodzi o mecze z silnymi zespołami to wygląda to fatalnie. Kolejno - 1:3 z Chelsea, 1:4 z Arsenalem oraz 0:4 z Manchesterem United który nie grzeszy w tym sezonie najlepsza formą. Nie widzę dla nich najmniejszych szans w starciu z gigantem z Manchesteru.

Gospodarze są na 7. miejscu w tabeli ale tylko dlatego, że nie potrafią grać na wyjazdach tak samo dobrze jak przed własną publicznością. U siebie na 4 spotkania wszystkie wygrali z Newcastle (4:0 , z Hull (2:0), z odwiecznym rywalem (Man. United) w derbach (4:1) oraz z Evertonem (4:1) . Należy dodać, że po drodze było tez wysokie zwycięstwo z Wigan w Capital One Cup (5:0) .

Należy spojrzeć również na historię meczów City z Norwich. Od 2011 roku w meczach obu ekip padało mnóstwo bramek :

 

02.12.2011 City - Norwich 5:1

14.04.2012 Norwich - City 1:6

29.12.2012 Norwich - City 3:4

19.05.2013 City - Norwich 2:3

 

Mam nadzieje, że ta seria zostanie podtrzymana i dziś Citizens rozbiją na własnym boisku tę ekipę po raz kolejny. Czekam zatem na grad goli i kolejne 3 punkty Manchesteru City , które mogą dac im awans na 5. a może i nawet 4. lokate w ligowej tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna: Anglia – Premier League

Data i godzina: 02.11.2013, 13:45

Spotkanie: Newcastle - Chelsea

Typ: 2 (handicap europejski 1:0)

Kurs: 2,4

Bukmacher: Betsson

 

Gospodarze zajmują obecnie 11 miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punktów. W ostatnich 5 meczach Sroki zanotowały 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. W ostatniej kolejce gospodarze przegrali z Sunderlandem, czyli z jeszcze wtedy ostatnia drużyną ligi. Newcastle przed własną publicznością wygrały w tym sezonie tylko jeden mecz i to z dość przeciętnym Fulham. Chelsea natomiast po słabym starcie sezonu w ostatnim czasie spisuje się rewelacyjnie. Podopieczni Mourinho zajmują bowiem obecnie 2 miejsce w tabeli i do prowadzącego Arsenalu tracą tylko 2 punkty. The Blues wygrali 6 kolejnych meczy, łącznie z pucharami. Na tygodniu pokonali m.in. Arsenal w pucharze i awansowali do kolejnej rundy. Newcastle do tego spotkania przystąpi bez Fabricio Colocciniego i Ryana Taylora. Chelsea natomiast wystąpi dziś w najsilniejszym zestawianiu. Goście podbudowani ostatnim zwycięstwem ligowym z Manchesterem City oraz pucharową wygraną z Kanonierami dziś z łatwością powinna sięgnąć po komplet punktów, choć do tej pory w 4 wyjazdowych meczach The Blues wygrali tylko raz. Jednakże mieli w tym czasie wymagających rywali, m.in. Manchester United 0-0, Everton 1-0, oraz Tottenham 1-1. Porażka Srok w ostatnim meczu z Sunderlandem pokazuje, iż gospodarze mają bardzo niestabilną formę. Chelsea natomiast jest na fali co pokazują ostatnie wyniki. W końcu odblokował się Torres a pod okiem Mourinho do formy wraca Eto. Chelsea w poprzednim sezonie przegrała na wyjeździe ze Srokami. Dziś czas na rewanż. Stawiam na zdecydowane zwycięstwo Chelsea.

 

 

Przewidywane składy:

 

Newcastle: Krul - Debuchy, Willamson, Yanga-Mbiwa, Santon - Tiote, Cabaye - Ben Arfa, Sissoko, Remy - Cisse

 

Chelsea: Cech - Ivanović, Cahill, Terry, Cole - Lampard, Ramires - Schurrle, Oscar, Hazard - Torres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League

Spotkanie: Fulham - Manchester United

Typ: 2

Kurs: 1,57

Data i godzina: 2.11.2013 16:00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

Manchester United grał ostatnio słabo pod wodzą nowego trenera Davida Moyesa, który zaczął być mocno krytykowany: za formę zespołu i za przespany okres transferowy, podczas którego Arsenal zdołał w końcówce wyciągnąć z Realu Madryt prawdziwego reżysera gry w postaci Niemca Mesuta Ozila, który bardzo przydałby się również na Old Trafford. Porażka z West Bromwich Albion była sensacją, ale później United męczyli się również z Szachtarem w LM i Sunderlandem, bo dopiero dwie bramki młodego Januzaja dały im zwycięstwo 2:1. Od pewnego czasu jednak nastroje w drużynie są lepsze i przełomowym można tu nazwać mecz ze Stoke gdzie gospodarze przegrywali 0:1, 1:2 i wydawało się, że będzie to kolejna niemiła niespodzianka dla kibiców United. Piłkarze Moyesa najpierw jednak wyrównali, a następnie strzelili zwycięskiego gola i gra przypominała już bardziej ten dawny charakterny styl United. W tygodniu piłkarze Moyesa łatwo ograli w Pucharze Norwich i można zaryzykować stwierdzenie, że wracają na właściwe tory. W meczu z Norwich nie grali Rooney i van Persie, który zagrają dzisiaj, ale z kolei duet obrońców Ferdinand - Vidic, kiedyś uważany za nie do przejścia, dziś trochę słabszy powinien również zagrać. Fulham obecnie zajmuje w tabeli dopiero 14 miejsce, a o ich grze w tym sezonie ciężko powiedzieć cokolwiek dobrego. Teoretycznie wydawało się, że po pewnych zmianach drużyna powinna być blisko środka tabeli, ale na razie nie widać by Londyńczycy tam zmierzali. Ostatnio podopieczni Martina Jola zagrali właściwie tylko jeden dobry mecz ogrywając na wyjeździe słabiutkie Crystal Palace 4:1, wcześniej u siebie wygrali 2:1 z Evertonem. Sam Jol po pucharowej porażce z Leicester może się obawiać o pracę, bo drużyna wyraźnie nie zmierza w dobrym kierunku. Oczywiście Holender dokonał kilku zmian w składzie i dziś na boisku pojawią się Berbatov, Kasami, Parker i Riether. Nie zagrają z pewnością Rodallega i Hengeland. Fulham jak na razie prezentuje się kiepsko i jeśli rzeczywiście United grają obecnie lepiej powinni się uporać z nimi na Craven Cottage. Dla nich będzie to ważny mecz, bo po ostatnich dobrych meczach powinni iść za ciosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Premiership

Spotkanie: West Ham – Aston Villa

Typ: draw no bet 2

Kurs: 2.65

Data i godzina: 02.11.13 16:00

Bukmacher: Unibet

 

 

Przed nami mecz 10 kolejki ekstraklasy ligi angielskiej, w którym zmierzą się West Ham z Aston Villa. Faworytem w tym meczu są gospodarze, kursy wyglądają następująco: 2.1 3.35 3.7, według mnie są one przesadzone, jest bowiem wiele czynników, które wskazują za wygrana gości. Obie drużyny są sąsiadami w tabeli, gospodarze mają 9 punktów, a goście 10. Obie drużyny realtywnie mało strzelają, ale też mało tracą – gospodarze 8 -8, u siebie 5-7, goście 9-12, na wyjeździe 5-3. U gospodarzy zaskakuje przede wszystkim duża liczba strzelonych bramek na siebie, a u goście relatywnie niska liczba straconych na wyjeździe. Goście są po 2 ligowych porażkach u siebie z Tottenhamem i Evertbnem, więc teraz powinni zapunktować. U siebie, ostatnio West ham gra w kratkę, 2 mecze wygrał, a 3 przegrał. Z kolei ASton na wyjeździe przegrało tylko z Chelsea 2-1. Bilans meczów H2H przemawia raczej na korzyści gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( Premier League )

Spotkanie: West Ham - Aston Villa

Typ: 1

Kurs: 2.25

Data: 02.11.2013

Godz: 16.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na dziesiąta kolejkę angielskiej Premier League.

W meczu spotkają się West Ham oraz Aston Villa.

West Ham rozegrał w tym sezonie ligowym dziewięć meczy w których zdobył dziewięć punktów po dwóch wygranych, trzech remisach oraz czterech porażkach co daje piętnaste miejsce w tabeli, bilans bramek 8-8.

Aston Villa zdobyła dziesięć punktów w swoich dziewięciu meczach po trzech wygranych, jednym remisie oraz pięciu porażkach i zajmuje trzynaste miejsce w lidze, bilans bramek 9-12.

Gospodarze u siebie zagrali cztery mecze i zdobyli trzy punkty po jednej wygranej oraz trzech porażkach, bilans bramek u siebie 5-7.

Goście na wyjazdach zdobyli siedem punktów w czterech meczach po dwóch wygranych, jednym remisie oraz jednej porażce, bilans bramek na wyjazdach 5-3.

Mój typ w tym meczu to jedynka, West Ham owszem zdobył u siebie tylko trzy punkty w czterech meczach ale może być to mylące bo ostatnie dwa mecze u siebie grał z bardzo dobrymi drużynami Evertonem oraz Manchesterem City i z nimi podjął walkę a Aston Villa swoje siedem wyjazdowych punktów zdobyła z Arsenalem którego zaskoczyła w pierwszym meczu sezonu oraz ze słabszymi drużynami niż West Ham u siebie.

Jak już pisałem uważam że gospodarze meczu się odbiją i pokonają gości.

 

0:0

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Premiership

Spotkanie: Everton - Tottenham

Typ: under 1,5

Kurs: 3.40

Data i godzina: 03.11.13 14:30

Bukmacher: William Hill

 

Dziś bardzo interesujące spotkanie czeka nas na Wyspach Brytyjskich. Dwie drużyny z dużymi aspiracjami i podobną formą zmierzą się już za kilka minut, zatem przejdę od razu do sedna mojej analizy. Tottenham to najbardziej underowy zespół Premiership. W 9 kolejkach zdołali strzelić 9 bramek, jednocześnie tracąc tylko 5. Defensywa jest ich mocną stroną, o czym wierzę że dziś przekona się drużyna Evertonu, a jeśli chodzi o atak, to po odejściu Bale'a siła rażenia znacząco spadła. Bilans bramkowy Evertonu to 14:10, ale te wszystkie bramki w większości strzelali drużynom z dołu tabeli. To będzie mecz walki, mecz przez dłuższą część czasu rozgrywany w środku pola. Uważam, iż to będzie mecz, który rozstrzygnie się w jednej bramce, a kto ją strzeli? To nie sposób przewidzieć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

Dyscyplina - piłka nożna,Anglia, Premier League

2013.11.09, godz. 16-00

Spotkanie: Chelsea - WBA

Typ: Chelsea -1,5

Kurs: 1,95

Buk: bet36

 

Analiza:

Podoba mi się gra Chelsea pod wodza Mourinho. Co prawda niegdy nie byłem jego fanem, ale zawsze podchodziłem z szacunkiem do gry jego zespołów, jakie prowadził (poza Realem, bo tam sie tylko skompromitował). Już teraz widać jego wpływ grę Londyńczyków, która jest bardziej uporządkowana niez ta za czasów Rafy Beniteza, a co za tym idzie są wyniki. Co prawda w lidze ponieśli juz dwie porażki, ale w tabeli plasują sie tylko za liderujacymi Kanonierami. W Lidze Mistrzów choc zaliczyli falstart z Basel wygrali trzy kolejne mecze i są juz bardzo blisko wyjscia z grupy z pierwszego miejsca. W sobotnie popołudnie the blues tylko powinni potwierdzić swoją pozycje w lidze. Ty bardziej ze beda chcieli zmazać plamę po nieudanym ostatnim meczu w Newcastle, gdzie nie dali rady Srokom ulegając 0-2. Jeśli zagraja tak jak w środę z Schalke to jestem spokojny o wynik z WBA. Goście bowiem w tym sezonie wogóle nie zachwyca. Po niezłym zeszłym sezonie uwazałem, ze w tym roku beda walczyc o conajmniej tę samą, ósmą pozycje. Poczatek sezonu jednak w ich wykonaniu jest jednak bardzo przeciętny. Zawodzi przede wszystkim skuteczność, bo dziesięć goli w dziesięciu meczach to wynik kiepski. Lepiej za to prezentuje sie defensywa, która dała się zaskoczyć również dziesięciokrotnie, a to akurat można pochwalić. Na uwagę zasługują dwa dobre mecze West Bromu w tym sezonie. W szóstej kolejce zdobyli Old Trafford, a tydzien później przerwali świetną serię zwycięstw Arsenalu. Ale również zdarzały im sie porażki u siebie ze Swansea i Southampton, a ostatnio dostali lanie na Anfield Road aż 4-1. Jak spojrzymy na ostatnie wizyty na Stamford Bridge to też nie wróżę im nic dobrego:

02.03.13 PRE Chelsea West Brom 1 : 0

20.08.11 PRE Chelsea West Brom 2 : 1

14.08.10 PRE Chelsea West Brom 6 : 0

26.12.08 PRE Chelsea West Brom 2 : 0

24.08.05 PRE Chelsea West Brom 4 : 0

15.03.05 PRE Chelsea West Brom 1 : 0

26.10.02 PRE Chelsea West Brom 2 : 0

Jak Widać strzelenie jednego gola na siedem wizyt to był szczyt możliwości WBA. A Chelsea nie tylko umie grać u siebie z WBA. W tym sezonie poza porażką z Basel w Lidze Mistrzów wygrali pozostałe sześć meczy przy bilansie bramkowym 15-3. Czy goście będą wstanie przerwać świetną passe podopiecznych Mourinho na własnym boisku?? Wydaje się to zadaniem bardzo trudnym. Tym bardziej ze gospodarze wystapią w najmocniejszym składzie z powracającym do składu Edenem Hazardem (nie grał w meczu z Schalke, bo opuścił trening i Mou go nie zabrał na mecz LM, więc bedzie miał dodatkową motywację by udowodnić swoją wartość). Komplet punktów dla Chelsea wydaję się oczywistością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League

Spotkanie: Aston Villa - Cardiff

Typ: over 3 azjan

Kurs: 3.65

Buk: Marathonbet

Godz. 16:00

Analiza:

Jedenasta kolejka Premier League przed jutrzejszym szlagierem dziś tez kilka fajnych pojedynków a pierwszy który rzucił mi się w oczy już parę dni temu to spotkanie Aston Villi z beniaminkiem z Cardiff. W zespole gospodarzy od poprzedniego sezonu za wiele się nie zmieniło a pamiętam ich głównie z overowych spotkań, bardzo dobra ofensywa z Benteke na czele (cztery trafienia w tym sezonie ) oraz sprowadzonym w tym sezonie z Lazio Kozakiem, z drugiej strony jedna z najsłabszych defensyw która musie się dziś zmagać z brakiem Bennetta, Okory i Luny. To co zwróciło moją szczególną uwagę to fakt że zespól od czterech spotkań ligowych nie zdobył bramki co na Anglię jest bardzo długą serię, a gdzie nie najlepiej się przełamać jak przed własną publicznością gdzie nie tak dawno pokonali City 3:2. W ostatnim spotkaniu u siebie przegrali z Evertonem 0:2 ale mieli mnóstwo sytuacji bramkowych bo z ich tworzeniem nie mają problemu niestety zmarnowali karnego oraz dwie sytuację sam na sam. Cardiff to tegoroczny beniaminek który za główny cel ma zadomowienie się na najwyższym szczeblu jak na razie idzie im poprawnie, dwunasta pozycja z taką samą ilością punktów zdobytych. Do dzisiejszego starcia przystępują bardzo podbudowani ostatnim zwycięstwem w derbach z Swansea. Jak na beniaminka na wyjazdach przystało głównie będą grać z kontry a mają do tego stylu gry stworzonych graczy doświadczeni i szybcy Odemwinige i Bellamy. Nie wiem dlaczego dziś tak kursy na overy niemal w całej lidze idą w górę ale jak dla mnie patrząc na styl gry obu zespołów dziś to nie może zakończyć się na mniej niż trzech bramkach a widzę nawet więcej. Dla mnie osobiście typ tygodnia dlatego stawka trochę większa niż dotychczas a pewnie na live pójdzie jeszcze więcej gdy zobaczę pierwsze minuty i linia będzie na over 2 azjan. Kto chce może czekać jak gram już teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League

Spotkanie: Norwich City - West Ham United

Typ: 1

Kurs: 2,50

Data i godzina: 09.11.2013 18:30

Bukmacher: PaddyPower

Analiza:

 

Na dzisiejszy pewniak dnia wybrał mecz z ligii angielskiej, w którym zagrają Norwich City oraz West Ham United. Obie drużyny prezentując bardzo słabą formą w tym sezonie. Jeśli chodzi o mojego faworyta, w Premier League do tej pory wygrali tylko dwa spotkania na dziesięć rozegranych. Były to dwa skromne zwycięstwa 1:0 ze Stoke City oraz Southampton. Oprócz tego trafiły im się w lidze dwa remisy oraz aż sześć porażek, z czego ostatnie było bardzo dotkliwe bo aż 7:0 z Manchesterem City, a wcześniej 4:0 z Manchesterem United. Jeśli chodzi o West Ham, w lidze zaliczyli cztery remisy i tyle samo porażek oraz tylko dwie wygrane. Co ciekawe ich dwa ostatnia spotkania zakończyły się bezbramkowym remisem 0:0 z Aston Villa oraz Swansea. Uważam, że zespołowi Norwich City ostatnie bardzo dotkliwe porażki dały wiele do myślenia. W dzisiejszym spotkaniu postawią na bardzo agresywną grę, więc możemy się spodziewać co najmniej trzech, czterech bramek. Natomiast West Ham United stawia na grę defensywną, co jak widać po ich dotychczasowych rezultatach, nie prowadzi do osiągania zamierzonych celów. Dlatego też uważam mój typ za jak najbardziej uzasadniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchester Utd - Arsenal godz. 17:10

typ:2

kurs: 3,30

Buk: WH

 

Mecz na szczycie w angielskiej Premier League,w poprzednich sezonach faworytem było by MU dziś jednak stawiam zdecydowanie na Kanonierów. Arsenal pewnie prowadzi w tabeli z dorobkiem 8-1-1 bramki 22-9,dodajmy że jedyna porażka przytrafiła się w pierwszej kolejce. Na obecną chwilę jest to dla mnie zespół,który wygra ligę ,Arsenal w końcu wydał "trochę" na transfery a przyjście Ozila to strzał w dziesiątkę. Dziś to piłkarze z Londynu rozdają karty a nie jak to było zazwyczaj MU.

Gospodarze tego spotkania jak na nich spisują się bardzo słabo zajmują dopiero ósme miejsce z bilansem 5-2-3,choć wygrali dwa ostatnie spotkania,w których pokonali Stoke 3-2 oraz Fulham 3-1 nie przekonywują mnie by na nich postawić, w ostatnim meczu LM tylko remis z Sociedad 0-0, Arsenal natomiast wygrał trudne spotkanie w Dortmundzie 1-0.

Arsenal nie wygrał w Manchesterze od siedmiu lat po drodze zbierał bęcki m.in. 8-2,jednak teraz uważam ich za lepszych i stawiam na drużynę Wojtka Szczęsnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.11.13 / 13:00

Piłka nożna, Premier League

Tottenham - Newcastle

Typ: Powyżej 45 pkt za kartki w meczu

Kurs: 3,10

Buk: WilliamHill

 

11 kolejka Premier League i ciekawie zapowiadający się mecz Tottenhamu z Newcastle. Gospodarze z 20 punktami na koncie są na razie na 6 miejscu i najlepiej by było żeby dzisiaj wygrali bo to pozwoli im utrzymać kontakt z czołówką. Problem w tym, że pomimo dość skutecznej gry - 6 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki w 10 meczach Koguty mają spory kłopot ze zdobywaniem bramek. Ledwie 9 strzelonych oznacza mniejszą średnią niż 1 na mecz, sytuacje ratuje świetna defensywa (5 bramek straconych), która powoduje, że Tottenham póki co traci bramkę średnio w co drugim meczu. Newcastle z 14 punktami jest 11 w tabeli, opromienieni zwycięstwem z Chelsea w ostatniej kolejce u siebie mogą i w Londynie powalczyć o dobry wynik. Ofensywę póki co mają lepszą - 14 bramek, ale znów defensywę dużo gorszą (16 straconych), jednak to nie bramki mnie dzisiaj interesują choć wspominam o nich bo styl gry obu zespołów i aktualna sytuacja na boisku mogą moim zdaniem do kartek prokurować. Tottenham musi ten mecz wygrać. Z przodu na razie gra marnie i jeśli taki trend będzie się w tym spotkaniu dłużej utrzymywał to z biegiem czasu będzie też rosła frustracja, a stąd już niedługa droga do fauli i jakże potrzebnych dla tego typu kartek. Skuteczność Tottenhamu jest słaba, więc żeby strzelać bramki potrzeba jak najwięcej okazji do ich zdobycia, czyli trzeba atakować. Wzmożone ataki gospodarzy to większa szansa na łapanie fauli i kartek po stronie próbujących rozbijać te szarże gości. Wiele zatem zależy od sytuacji jaka się wykształci na boisku. Jeśli któraś z drużyn zdobędzie szybko bramkę to mecz nabierze rumieńców a wtedy jak wiadomo o kartki jeszcze łatwiej. Kilka żółtek powinno tutaj polecieć bez problemu, jak atmosfera będzie gęsta, wynik (zwłaszcza dla gospodarzy) niekorzystny to kto wie, może i jakaś czerwień po drodze wpadnie. Ogólnie mecz zapowiada się niezwykle ciekawie i mam nadzieję, że będzie równie emocjonujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.11.13 / 17:10

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League

Spotkanie: Swansea - Stoke

Typ: Azjatycja suma goli - Ponizej 2 (W przypadku 2 bramek zwrot)

Kurs: 2.20

Buk: Bet365

Analiza:

 

Dzis Swansea podejmie na wlasnym stadionie Stoke Citiy, Swansea wyjdzie dzis do meczu bez Michu z powodu kontuzji kostki, bramkarz Vorm ktory zostal zawieszony za czerwona kartke w meczu z Cardiff oraz Pablo Hernandeza ktory narzeka na uraz uda. Po miedzy slupkami stanie dzis Gerhard Tremmel. Trzeba przyznac ze łabedzie nie spisuja sie najlepiej. Po 10 kolejkach znajduja sie na 14 pozycji z trzema zwyciestwami, dwoma remisami i piecioma porazkami. Tydzien temu przegrali w Cardiff 1:0, natomiast 2 tygodnie temu zremisowali u siebie z Mlotami 0:0. Takze nie wyglada to ciekawie, napad Swansea po czesci leczy rany i po czesci jakby zapadl w zimowy sen, a glownie Bony jest nieskuteczny. Takze nie liczylbym na to by dzis Łabedzie strzelili choc 1 bramke.

Stoke spisuje sie jeszcze gorzej jak Swansea. 7 ostatnich meczow bez zwyciestwa, to musi irytowac. Stoke znajduje sie w strefie spadkowej, a mianowicie sa na 18 miejscu z dwoma zwyciestwami, trzema remisami i piecioma porazkami strzelajac zaledwie 7 goli. Pod znakiem zapytania stoi występ trzech piłkarzy Stoke – Glenn Whelan, Jon Walters i Erik Pieters, który narzeka na ból w plecach. Sadze ze Stoke zagra dzis defensywnie.

Holenderski szkoleniowiec zapowiada, że jego piłkarze będą chcieli powtórzyć wynik z ubiegłego sezonu, kiedy to pokonali u siebie Stoke 3:1. Nie sadze jednak by z takimi ubytkami w skladzie udalo im sie wygrac w takich rozmiarach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

Dyscyplina - piłka nożna,Anglia, Premier League

2013.11.10, godz. 17-10

Spotkanie: Manchester United - Arsenal Londyn

Typ: under 2,5

Kurs: 2,05

Buk: bet36

 

Analiza:

Szlagierowe spotkanie tej kolejki to na pewno spotkanie na Old Trafford, gdzie Czerwone Diabły podejmą liderujących w lidze Kanonierów. Ciężko wskazać faworytów w tym meczu. Po odejściu Fergusona jego następca, David Moyes ma narazie nie poukładał drużyny według swojej wizji i puki co obrońcy tytułu nie zachwycają. W lidze ponieśli juz trzy porażki ( w całym zeszłym sezonie tylko pięć), w Lidze Mistrzów co prawda nie przegrali, ale ich gra pozostawia wiele do życzenia. Inna sprawa dotyczy się Kanonierów. Przed sezonem meało kto na nich stawiał, a ci, po ligowym falstarcie z Aston Villa wygrali osiem z dziewieciu ligowych meczy. W zespole z Londynu nie doszło do zmian personalnych, nikt nie ubył, a Ozil, ktory został nadroższym piłkarzem kupionym przez Arsenal szybko wkomponował sie w filozofię Wengera. Tak więc po kilku latach The Gunners znów mogą coś wygrać. Tak więc po formie obu zespołów większe szanse należałyby dać gościom, którzy są w gazie. I prawdę mówiąc opinie ze Arsenal ma szanse dzis wygrać wcale nie są wyssane z palca, bo to idealna okazja by przełamać serię dziewięciu meczy bez zwyciestwa w Manchesterze (i tylko jeden remis). Ja osobiscie postawiłbym na remis, ale tylko wtedy gdybym musiał. Jednak obojętnie obok tego meczu nie da się przejść. Moim zdaniem bedzie to zacięty mecz i wcale nie spodziewam się jakiegos ostrego strzelania. I choć obie ekipy maja rewelacyjne strzelby z przodu - Rooney i van Persie kontra skutczny Giroud i Ramsey, o uważam ze na pierwszy plan wyjda dzis defensorzy i bramkarze. Każdy chyba widział ostatni popis Szczęsnego w Lidze Mistrzów, natomiast De Gea to również nie ułomek, a w defensywie wkońcu razem grają Vidic i Ferdinand, którzy moim zdaniem najlepiej prezentują sie gdy stanowią parę stoperów. Celem obu ekip na pewno bedzie nie przegranie dzisiejszego meczu i od początku każdy bedzie uważał na tyły. Jeśli szybko nie padnie bramka to mozliwe ze skonczy sie na skromnym 1-0 dla którejś ekipy. Ja osobiscie stawiam na 1-1, ale under to moim zdaniem najciekawszy typ na to spotkanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchester Utd - Arsenal godz. 17:10

typ:2

kurs: 3,30

Buk: WH

 

Mecz na szczycie w angielskiej Premier League,w poprzednich sezonach faworytem było by MU dziś jednak stawiam zdecydowanie na Kanonierów. Arsenal pewnie prowadzi w tabeli z dorobkiem 8-1-1 bramki 22-9,dodajmy że jedyna porażka przytrafiła się w pierwszej kolejce. Na obecną chwilę jest to dla mnie zespół,który wygra ligę ,Arsenal w końcu wydał "trochę" na transfery a przyjście Ozila to strzał w dziesiątkę. Dziś to piłkarze z Londynu rozdają karty a nie jak to było zazwyczaj MU.

Gospodarze tego spotkania jak na nich spisują się bardzo słabo zajmują dopiero ósme miejsce z bilansem 5-2-3,choć wygrali dwa ostatnie spotkania,w których pokonali Stoke 3-2 oraz Fulham 3-1 nie przekonywują mnie by na nich postawić, w ostatnim meczu LM tylko remis z Sociedad 0-0, Arsenal natomiast wygrał trudne spotkanie w Dortmundzie 1-0.

Arsenal nie wygrał w Manchesterze od siedmiu lat po drodze zbierał bęcki m.in. 8-2,jednak teraz uważam ich za lepszych i stawiam na drużynę Wojtka Szczęsnego.

:n: 1-0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina - piłka nożna,Anglia, Premier League

2013.11.23, godz. 13-45

Spotkanie: Everton - Liverpool

Typ: ilość rzutów rożnych powyżej 13

Kurs: 2,75

Buk: bet36

 

Mecze w których występuje liverpool to gwarancja sporej ilości kornerów. czy akurat powyżej 13 tego nie wiem, ale w moim mniemaniu sa na spore szanse. dzis derby w których, zwlaszcza w angli, gra sie na noże. obie druzyny sa w tabeli bardzo wysoko. dzieki temu goscie moga objac prowadzenie w rozgrywkach. wystarczy, ze arsenal przegra z southampton, który ostatnio prezentuje sie znakomicie. u bukmacherów faworytem sa "przyjezdni". mam nadzieje, ze to oni beda prowadzic gre i uda im sie narzucic swoj styl gry. W tym sezonie liverpool gra bardzo ofensywnie (trzeci wynik strzelonych goli). stwarzaja bardzo duzo sytuacji z czego biora sie rozne o ktore najbardziej mi chodzi. W w kilku meczach goscie zdobyli taka ilosc rogów, ze niemal sami pokryli by tego overa. everton w ostatnich trzech meczach zdobywal rowniez sporo rogow: kolejno 7, 7, 8. licze dzis na szybki i ofensywny mecz, sporo akcji i strzalow jak na taki klasyk przystalo. wowczas co najmniej 14 rogow jest jak najbardziej mozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League

Spotkanie: Stoke City - Sunderland AFC

Typ: X2

Kurs: 1,77

Bukmacher:Unibet

Data i Godz: 23.11.2013 16:00

 

Analiza:

 

Na sobotni pewniak dnia wybralem ligę angielską. Do starcia między Stoke City a Sunderland AFC dojdzie o godzinie 16. Zdecydowałem się na taki typ, gdyż kurs jest całkiem przyzwoity, a moje notowania mają dużą szansę na powodzenie. Obie drużyny plasują się na dole tabeli premier league, Stoke City na 17 miejscu (dwa zwycięstwa, cztery remisy, pięć porażek), Sunderland natomiast na przedostatnim 19 miejscu (dwa zwycięstwa, jeden remis, osiem porażek). Jednakże statystyki to nie wszystko. Stoke City w ciągu ostatnich trzech miesięcy zaliczyli cztery remisy, cztery porazki oraz pięć zwycięstw. Ostatnio remisowali 3:3 ze Swanseą, 1:1 z Southampton. Mój faworyt w ciągu ostatnich trzech miesięcy wygrał pięć pojedynków, zaliczył siedem wpadek i jeden remis. W listopadzie wygrywali z Manchesterem City 1:0, 2:1 z Southampton. Sunderland kiepsko rozpoczął sezon i głównie z tego powodu ich notowania u bukmacherów drastycznie spadły. Dzięki temu mamy całkiem niezły kurs na zdarzenie, które ma duże szanse na powodzenie, bezpiecznie remis bądź zwycięstwo Sunderland AFC. Obie drużyny stawiają na ofensywny styl gry, dlatego też w tym meczu spodziewam się co najmniej trzech strzelonych goli. Myślę, że Gardner albo Fletcher zapunktują dla Sunderlandu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...