Skocz do zawartości

[Zamknięty] Premier League - Anglia


---perpan---

Rekomendowane odpowiedzi

ANGLIA: Premier League

QPR vs Tottenham

12.01.2013 13:45

Typ 2

kurs 1.8

buk William Hill

 

Analiza Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Tottenham.QPR w poprzednim swoim meczu z West Brom stracił bardzo dużo sił, dopiero pod koniec doliczonego czasu gospodarzą udało się doprowadzić do wyrównania.Tottenham ma bardzo dobrą formę udowodnił to zwycięstwem z Coventry, Sunderland,Reading i Aston Villa w ostatnim czasie. Uważam że styl gry Tottenhamu jest bardzo niewygodny dla QPR, zespół Tottenhamu jest świetnie przygotowany kondycyjnie i rzadko miewa słabsze momenty gry.Gospodarze w tym sezonie wygrali zaledwie dwa mecze goście aż dwanaście.Tottenham spisuje się świetnie na wyjeździe gdzie wygrał aż sześć spotkań, QPR natomiast jest najsłabiej grającą drużyną na własnym terenie tylko jedna wygrana.Koguty nie mają prawie żadnych problemów kadrowych w przeciwieństwie do QPR z w meczu na pewno nie wystąpią Johnson, Zamora. Traoré , Hoilett, Ephraim, Bosingwa, Diakite.W ostatnim pojedynku między tymi drużynami wygrał Tottenham 2-1.W tej sytuacji jakikolwiek inny rezultat jak wygrana gości byłaby dużą niespodzianką .Uważam że wygrana QPR z Chelsea była kwestia słabej gry Chelsea i szczęścia QPR w tym meczu nie spodziewam się podobnej niespodzianki.

 

Przewidywane składy:

 

QPR: Julio Cesar - Onuoha, Nelsen, Hill, Fabio - Derry - Mackie, Mbia, Granero, Wright-Phillips - Taraabt

Tottenham: Lloris - Walker, Dawson, Vertonghen, Naughton - Lennon, Sandro, Dembélé, Bale - Defoe, Adebayor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ANGLIA: Premier League

QPR vs Tottenham

12.01.2013 13:45

Typ 2

kurs 1.8

buk William Hill

 

Analiza Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Tottenham.QPR w poprzednim swoim meczu z West Brom stracił bardzo dużo sił, dopiero pod koniec doliczonego czasu gospodarzą udało się doprowadzić do wyrównania.Tottenham ma bardzo dobrą formę udowodnił to zwycięstwem z Coventry, Sunderland,Reading i Aston Villa w ostatnim czasie. Uważam że styl gry Tottenhamu jest bardzo niewygodny dla QPR, zespół Tottenhamu jest świetnie przygotowany kondycyjnie i rzadko miewa słabsze momenty gry.Gospodarze w tym sezonie wygrali zaledwie dwa mecze goście aż dwanaście.Tottenham spisuje się świetnie na wyjeździe gdzie wygrał aż sześć spotkań, QPR natomiast jest najsłabiej grającą drużyną na własnym terenie tylko jedna wygrana.Koguty nie mają prawie żadnych problemów kadrowych w przeciwieństwie do QPR z w meczu na pewno nie wystąpią Johnson, Zamora. Traoré , Hoilett, Ephraim, Bosingwa, Diakite.W ostatnim pojedynku między tymi drużynami wygrał Tottenham 2-1.W tej sytuacji jakikolwiek inny rezultat jak wygrana gości byłaby dużą niespodzianką .Uważam że wygrana QPR z Chelsea była kwestia słabej gry Chelsea i szczęścia QPR w tym meczu nie spodziewam się podobnej niespodzianki.

 

Przewidywane składy:

 

QPR: Julio Cesar - Onuoha, Nelsen, Hill, Fabio - Derry - Mackie, Mbia, Granero, Wright-Phillips - Taraabt

Tottenham: Lloris - Walker, Dawson, Vertonghen, Naughton - Lennon, Sandro, Dembélé, Bale - Defoe, Adebayor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, ANGLIA 12.01.12, 16.00

Spotkanie: Reading – West Brom

Typ: x

Kurs: 3.45

Bukmacher: Pinnacle

 

Reading, przedostatnie miejsce w lidze 13 ptk, 5 punktów straty do opuszczenai strefy spadkowej, mierzy się dziś z 7 drużyną ligi. Reading u siebie ma bilans 2 5 3 15-19, a West Brom na wyjeździe 3 2 5 12-18. Jak widać bilanse zbliżone, ostatnie 5 spotkań H2H to 3 remisy i jedno zwycięstwo Reading i 1 Wet Bromu. Goście już nie są taką rewelacją jak na początku sezonu, kiedy znaleźli się w pierwszej 4 ligi, ale wciąż utrzymuje pozytywny bilans, tj. po serii zwycięstw nie przyszła seria porażek, tylko gra w tzw. kratkę. Obie drużyny dzieli 20 ptk, Wygrywając ten mecze gospodarze przybliżyli by się do bezpiecznej strefy, natomiast myślę, że dobra postawa gości i przyzwoite występy na wyjeździe nie pozwolą na to. Obstawiam podział punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANGLIA: Premier League

QPR vs Tottenham

12.01.2013 13:45

Typ: ilość rzutów rożnych powyżej 14

kurs 3,1

buk Bet365

analiza:

 

zdecydowanym faworytem meczu jest tottenham. w zasadzie sam moglby uzyskac wymagana ilosc roznych. z przodu adebayor i defoe to gwarancja kilku roznych. jesli do tego doliczymy bale, lennon i dembele to jestem spokojny o wynik zdarzenia. cala gra powinna sie toczyc pod bramka QPR. gospodarze z rzadka beda kontrowac. jesli chodzi o statystyki to goscie w ostatnich 5 meczach zdobyli 56 kornerow, natomiast gospodarze 23. uwzam, ze napastnicy gosci beda aktywni i beda dostawac duzo pilek stad wzial sie moj typ. licze na sporo strzalow, wrzutek, duza liczbe rogow gosci i pare gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Premier League)

Mecz: Everton - Swansea

Typ: liczba bramek w meczu – over 3,5

Kurs: 2,85

Bukmacher: Expekt

Data:12.01.2013 godz: 16:00

 

Analiza:

 

Na Goodison Park spotkają się dzisiaj drużyny Evertonu i Swansea. Mecz zapowiada się interesująco, bowiem oba zespoły znajdują się w ostatnich tygodniach w dobrej dyspozycji i zdobywają wiele bramek. W pierwszym spotkaniu tych drużyn, rozgrywanym na ziemi walijskiej, Everton pewnie wygrał 3:0. Co ciekawe od tego czasu ekipa z niebieskiej części Liverpoolu zanotowała aż 18 kolejnych spotkań w których zarówno strzelała jak i traciła gola. Podopieczni Moyesa szczególnie upodobali sobie wynik 2:1 i 1:1.

Swansea przyjedzie dziś do Liverpoolu opromienione nieoczekiwanym zwycięstwem nad Chelsea w półfinale Pucharu Ligi. Mecz ten może spowodować lekkie zmęczenie, choć w Anglii zapewne nikt nie będzie o tym głośno mówił. Tak czy inaczej Swansea, również jest zespołem, w którego meczach pada sporo goli, może nie ma jakichś wyników z sześcioma, siedmioma bramkami, ale dwie-trzy na mecz stanowią normę. Przed wspomnianym meczem na Stamford Bridge przytrafiły się dwa remisy 2:2.

Mam jeszcze w pamięci mecz obu drużyn z jesieni, który grałem na over 2,5 i nie byłem rozczarowany. Nikt nie kalkulował, akcje przenosiły się spod jednej bramki pod drugą i tylko skuteczność mocno zawodziła. Gdyby nie to, wynik mógł być w granicach 5:3 dla gości. Dokładając do tego dobrą ostatnio formę strzelecką obu drużyn uważam że warto dzisiaj zaryzykować over 3,5. To jest Premier League, bramki padają aż miło, uważam że dzisiaj na Goodison Park też zobaczymy co najmniej cztery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13.01.2013 14:30

Piłka nożna/ANGLIA: Premier League

Manchester Utd - Liverpool

Typ: Manchester Utd

Kurs: 1,93 (Pinnacle Sports)

Analiza:

 

Mecz od lat uznawany za wielki szlagier Premier League. Pojedynek lidera z drużyną która zajmuje 8 miejsce. Manchester w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze, mimo, że często nie zachwyca stylem, to punkty zdobywa. W 21 meczach wygrali 17, tylko 3 razy przegrali. Świetnie spisują się na Old Trafford, gdzie wygrali 9 spotkań, przegrali tylko jedno ( z Tottenhamem, 2:3). Liverpool zaś na 21 spotkań, odniósł 8 zwycięstw, 7 remisów i 6 porażek. Ich bilans meczów wyjazdowych jest dosyć wyrównany, 3 zwycięstwa (QPR,West Ham,Norwich), 4 remisy i 3 porażki (Stoke,Tottenham,West Brom). Oba zespoły znajdują się obecnie w niezłej formie. Jeśli chodzi o kontuzje to w Manchesterze na pewno nie zagrają: Anderson, Rooney i Nani, w Liverpoolu zaś, na pewno nie zagrają: Borini i Kelly. W pojedynkach H2H, w ostatnich 10 spotkaniach, można było zaobserwować: 4 zwycięstwa Liverpoolu, 5 zwycięstw Manchesteru i 1 remis, jednak jeśli chodzi o mecze na Old Trafford, to sytuacja nie jest już tak dobra dla Liverpoolu. W 10 ostatnich spotkaniach, Manchester triumfował 8-krotnie, a tylko 2 razy lepszy okazywał się Liverpool. Smaczku spotkaniu dodaje fakt, że mecz poprowadzi jeden z najlepszych sędziów świata - Howard Webb, uznany przez sympatyków innych angielskich ekip za wielkiego fana Man-U. Mam nadzieje, na dobre widowisko (bez błędów sędziowskich..no chyba, że na korzyść Man-U :piwo1: ) i wygraną czerwonych diabłów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Ligi Angielskiej, godz 14:30

Manchester United - Liverpool

TYP: 1

KURS: 1,61

BUK: Pinnacle Sports

 

Analiza:

 

Jutro o godzinie 14.40 rozpocznie się hitowe starcie pomiędzy zespołem Manchesteru United a zespołem Liverpoolu. Ale również w ten dzień jeszcze jeden mecz bardzo ciekawy zostanie rozegrany a mówię tutaj o spotkaniu Arsenalu z zespołem Manchesteru City. Ale ja jednak wybrałem mecz pomiędzy Czerwonymi Diabłami a zespołem The Reds. Faworytem oczywiście bukmacherzy wyznaczają gospodarzy tego meczu ale nie można zapominać że goście ostatnio zaczęli grać bardzo dobrze i w tym meczu mogą troszkę na brudzić. Gospodarze w lidze znajdują się na pierwszej pozycji z dorobkiem 52 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 10 meczy w których to 9 meczy wygrali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 28 goli i stracili 13 bramek. Na wyjeździe natomiast rozegrali w tym sezonie 11 meczy w których to osiem meczy wygrali, jeden mecz zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 26 goli i stracili 15 bramek. A więc jak widać w tym sezonie bardzo dobrze się wprowadzili i grają naprawdę bardzo dobrze. Natomiast goście w lidze znajdują się na ósmej pozycji z dorobkiem 31 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni 11 meczy w których to pięć meczy wygrali, trzy mecze zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 17 goli i stracili oni 10 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 10 meczy w których to trzy mecze wygrali, cztery mecze zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 17 goli i stracili 16 bramek. A więc jak widać w tym sezonie spisują się źle bo powinni znajdować się wyżej w tabeli. Ostatnie mecze w lidze oba zespoły wygrały Manchester wygrał z Wigan 4:0 a Liverpool wygrał 3:0 z zespołem Sunderlandu. Moim zdanie w tym sezonie oba zespoły mają inne cele i sądzę że over 2.5 goli powinno spokojnie wpaść bo oba zespoły strzelają dosyć dużo goli a i uważam że jednak gospodarze wygrają po zaciętej walce 2:1 lub nawet mogą wygrać 3:2. Powiem szczerze że się waham co postawić czy na Manchester czy over 2.5 gola sądzę że oba typy powinny spokojnie wejść a powiedzmy szczerze większy kurs jest na zwycięstwo gospodarzy bo około 1,90 zł. Przekonuje mnie to że jednak Liverpool nie grał z dobrymi zespołami a Manchester poradził sobie z City i dlatego też stawiam że gospodarze tego meczu odniosą zwycięstwo ale również zachęcam do postawienia over 2.5 gola bo także powinien ten typ wpaść. Kolega wyżej mnie uprzedził a więc ja postawię w tym meczu over 2.5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska, godz 14:30

Manchester United - Liverpool

TYP: Liverpool strzeli powyżej 1.5 gola

KURS: 2.65

BUK: Bwin

Analiza:

 

Obrona United w tym meczu jest dziurawa jak ser szwarcarski. Traca bramki i u siebie i nawyjeździe. Kiedyś mieli mega onbrone, bo mieli 2 ściany środku obrony. Takiej paryjak Vidic - Ferdinand par lat temu, to u nich pewnie jakiś cżas nie bedie. W środku Carrick zapewnia jakość, ale sam nie powstrzyma świetnego Gerrada. W mojej ocenie Liverpool ma spore szanse na wygranie walki w środku. swietny Lucas nie jeden raz przechwyci piłkę. To może dać szanse,na sproą ilość kotr. W ataku świetny Suarez, on potrafi i lub i grac przeciwko United. Ro temu strzlił gola, tutaj. 2 sezonu temu zagrał jeden z najlepszych meczu w życiu na Anfield, kiedy Liverpool wygrał 3-1. Ostatnio w dobrej formie nawest Downing, Nie liczę zbyt wiele na Sterlinga, ale te 2, 3 akcje powinien wytworzyć. W mojej ocenie szykuje się świetny o ofenwyny mecz. United ma wilką moc w przodzie, ale braknie Rooney`a, a bez niego moc spada o połowę. Myślę, ze Liverpool ma tytaj spore szanse na zwycięstwo i na ostrzelanie bramki United.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska, godz 14:30

Manchester United - Liverpool

Typ: Manchester wygra, a w meczu wpadnie powyżej 2,5 bramki

KURS: 2.55

BUK: Bwin

 

Dzisiaj w angielskiej pierwszej lidze dwa ciekawe spotkania z udziałem drużyn z Manchesteru. Na Old Trafford Manchester United zmierzy się z Liverpoolem, a w Londynie Arsenal podejmuje Manchester City. Ja wybrałem na dzisiaj spotkanie czerwonych diabłów, a konkretnie typ że ManUtd wygra i w meczu wpadnie powyżej 2,5 bramki. Nie będę się powtarzał, powyżej są już 3 analizy do tego spotkania ( tak przy okazji, marcin985 kursów nie podaje się w złotówkach). Od siebie tylko dodam że z stadionu Manchesteru ciężko wywieźć choćby punkt, na 100 ostatnich meczów ligowych United przegrał tylko 7 i 6 zremisował wygrywając 87 spotkań. A za overkiem przemawia fakt że dużo spotkań obie druzyny kończą z wynikiem powyżej 2,5 bramki, w przypadku Manchesteru 16 na 21 z czego 8 na własnym stadionie, a Liverpool 13 na 21 z czego 7 na wyjeździe. Ostatnie pięć spotkań pomiędzy drużynami również skłania do zagrania mojego typu.

11/02-12 Premier League Man Utd vs. Liverpool 2:1

09/01-11 Puchar FA Man Utd vs. Liverpool 1:0

19/09-10 Premier League Man Utd vs. Liverpool 3:2

21/03-10 Premier League Man Utd vs. Liverpool 2:1

14/03-09 Premier League Man Utd vs. Liverpool 1:4

Mam nadzieję że Manchester nie powtórzy wyczynu PSG i Realu i typ siądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska, godz 20.45

Chelsea - Southampton

Typ: Over 1.5 gola w 1. połowie

KURS: 2.15

BUK: WilliamHill

 

Dzisiaj bardzo ciekawe spotkanie w Premier League i myślę, że może tutaj paść sporo goli. Ostatnio Cgelsea 2 porażki na własnym stadionie, do tego bez gola strzelonego przez The Blues, a nie grali z nikim wielkim, bo z QPR i Swansea. Dzisiaj beniaminek, który ostatnio źle się nie spisuje, ale myślę, ze nie sa w stanie dzisiaj się poważniej przeciwstawić sile Chelsea. Chelsea w końcu ma porządnego napadziora w ataku, na początku chciałem typować, że właśnie Ba strzeli gola w tym meczu, ale kurs niziutki. Ostatnio wygrana pewna ze Stoke 4-0. W pierwszej połowie sporo się meczyli The Blues, ale koniecd konców dali ra.e Odblokował się Hazard, dobry mecz Maty, Ba był mocno kryty, ale tutaj myślę, że Soton nie będzie w stanie wszystkich upilnować.

 

Oto skłąd Chelsea:

Cech; Azpili, Cahill, D Luiz, Cole; Ram, Lamps ©; Oscar, Mata, Hazard; Ba

 

Moc jest wielka, myślę, że rzucą się do ataku. Myślałem też aby zagrać na handi -1.5 w puerwszej połowie na Chelsea, ale ubezpieczam sie na wypadek gdyby Soton coś ustrzelił w pierwszej połowie. W zeszłą sobtę obie ekipy grały w FA CUP, i Chelsea wygrała spokojnie 5-1, a przypomne, że grali na wyjeździe. dzisiaj wynik może byc podobny, a ja stawiam, że strzelanie rozpocznie się już w pierwszej połowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska, godz 16.00

Liverpool - Norwich

Typ: Liverpool strzeli powyżej 2.5 gola

KURS: 2.10

BUK: Bet365

 

Norwich dalej w kryzysie i nie zmienia tego remis ze słabym i mocno osłabionym Necwastle na swoim terenie. Okres kiedy grali rewelacyjną piłką już dawno za nimi i myslę,m że do takiej gry juz nie wrócą. Siła ich tkwiła w zgraniu i dobrej postwie w defensywie. Największy problem w mojej ocenie to krótka ławka rezerwowych. Oni niemal w kazdym meczu grali w tym samym składzie, a a Angli jako że nie ma przerwy to musi sie odbic na zespole. Teraz przyjeżdzają do coraz lepiej radzących sobie The reds i ciężko widzę ich w tym meczu. Liverpool ostatnio fatalnie pierwszą połowę z ManU, ale w drugiej juz wyraźnie dominowali.Świetnie spisał sie Sturridge, widać że z Suarezem bedą się świetnie rozumieli. Ostatnio u siebie łatwe wygrane z Fulham i Sunderlandem, kolejno 4-0 i 3-0. Większych osłabień oprócz Enrique i Kelly`ego nie ma więc myslę, że The Reds zanotują pewne zwyciestwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna: Anglia Premier League

Data i godzina: 19.01.2013, 16:00

Spotkanie: Manchester City - Fulham

Typ: Manchester wygra a w meczu padnie więcej niż 2,5 bramki

Kurs: 1,70

Bukmacher:Sportingbet

 

 

Manchester po kilku słabszych występach w grudniu w końcu wraca na właściwe tory. Gospodarze w 3 ostatnich meczach zdobyli komplet punktów pokonując bardzo niewygodnych rywali tj. Norwich 4-3, Stoke 3-0 oraz w ostatniej kolejce Kanonierów 2-0. Mimo dobrej formy City wciąż do prowadzącego Manchesteru United traci 7 punktów. Ta kolejka jest doskonałą okazją do odrobienia punktów do lidera, którego czeka trudne spotkanie z Tottenhamem w Londynie. Manchester tymczasem jest zdecydowanym faworytem pojedynku z Fulham. Kibice Obywateli liczą na powrót na boisko Kuna Aguero, ale trzeba przyznać, że i bez niego Manchester ma kim straszyć w ataku. Do składu City wraca pauzujący za czerwoną kartkę z Norwich Nasi. Fulham zajmuje 13 miejsce w tabeli i do dzisiejszego rywala traci aż 23 punkty. Fulham w tym sezonie zdecydowanie zawodzi, choć w ostatnich 2 meczach zdobyli 4 punkty i w tym roku jeszcze są niepokonani. Jednakże jak popatrzymy na rywali z jakimi grali to wcale wrażenia tym nie robią m.in. Wigan 2-2 i West Bromwich 2-1. Poza tym Fulham w Pucharze Anglii męczyło się niemiłosiernie z Blackpool, z którymi to wygrali dopiero po dogrywce. W dzisiejszym meczu goście zagrają bardzo osłabieni, gdyż będą musieli sobie radzić bez: Diarry, Freia, Senderosa oraz Petrica. Manchester nie ma takich problemów z kadrą choć Mamcini nie będzie miał do dyspozycji kontuzjowanych: Maicona oraz Richarda oraz przede wszystkim przebywających na Pucharze Narodów Afryki braci Toure. Manchester jest zdecydowanym faworytem tego starcia i powinien dziś wysoko wygrać. Fulham ma składzie m.in. Berbatova dlatego liczę też, że gościom uda się dziś również coś strzelić – stąd mój typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20.01.2013 17:00

ANGLIA: Premier League

Tottenham - Manchester Utd

Typ: Manchester Utd -1

Kurs: 3,70 (Bet365)

 

Szlagierowy pojedynek Premier League. Tottenham spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze. Zajmuje obecnie 4 miejsce, po 22 spotkaniach mają 40 punktów. Nieźle spisują się na własnym boisku, na 11 spotkań, przegrali jedynie 2 razy. Przegrali z Cheslea 2:4 i Wigan 0:1. Od tej porażki wygrali na własnym boisku 7 spotkań, 1 zremisowali. Pokonywali oni jednak zespoły dużo słabsze od ManU. Ostatni ligowy mecz Tottenhamu, to bezbramkowy remis z QPR na wyjeździe. Manu natomiast, są liderami tabeli.W 22 spotkaniach zdobyli 55 punktów. Na wyjazdach spisują się bardzo dobrze, na 11 spotkań przegrali jedynie 2. Ostatnie 2 mecze Manu rozegrało na własnym boisku. Pokonali w lidze Liverpool 2:1 i West Ham 1:0 w pucharze. W meczu pucharowym po kontuzji do zespołu Czerwonych diabłów wrócił Rooney i sądzę że i jutro dostanie swoją szanse i będzie chciał udowodnić, że mimo kontuzji jest w dobrej formie. Oprócz tego w ataku zagra zapewne RVP, który jest w niesamowitej formie i myślę że i jutro spróbuje ukąsić. Jeśli chodzi o braki kadrowe, to w Manu nie zagra Flatcher, a w Tottenhamie Gallas. W pojedynkach H2H między tymi drużynami zdecydowanie lepiej wypada Manu. Na 10 ostatnich spotkań wygrali 8, jedno zremisowali i jedno przegrali. Ostatnie 5 spotkań na stadionie Tottenhamu, to 3 remisy i 2 zwyciestwa Manu 1:3. Sądzę, że i jutro wygrają, zwłaszcza znając dzisiejszy wynik City. Myślę, że wygrają wyżej niż jedną bramką (ma kto strzelać), oby tylko defensywa spisała się lepiej niż w ostatnich meczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna: Anglia Premier League

Data i godzina: 20.01.2013, 17:00

Spotkanie: Tottenham – Manchester United

Typ: 2

Kurs: 2,47

Bukmacher: Pinnacle

 

 

Na deser w dniu dzisiejszym kolejny szlagier, czyli pojedynek pomiędzy czwartym w tabeli Tottenhamem a Czerwonymi Diabłami, którzy z kilkupunktową przewagą nad City prowadzą w tabeli. Tottenham w ostatniej kolejce tylko zremisował na wyjeździe z QPR 0-0, ale w poprzednich 3 meczach zdobył komplet punktów pokonując na wyjeździe Aston Villę 4-0 i Sunderland 2-1 oraz zwyciężając z Reading przed własną publicznością 3-1. Tottenham u siebie ma bilans 6-3-2 i bramki 17-11. Przed gospodarzami jednak najtrudniejszy mecz w tej rundzie, gdyż nie dość, że grają z liderem to w dodatku United prezentuje ostatnio w lidze znakomita formę wygrywając 4 ostatnie pojedynki ligowe z takimi drużynami jak: Newcastle 4-3, West Bromwich 2-0, Wigan 4-0 oraz Liverpool 2-1. Mimo, że obie ekipy dzielą tylko 3 miejsca w tabeli to różnica punktowa wynosząca 15 oczek jest ogromna. Czerwone Diabły na wyjazdach radzą sobie najlepiej z całej ligi. Ich bilans to 8-1-2 i bramki 26-15. Także sytuacja kadrowa w Manchesterze wygląda całkiem nieźle. Alex Ferguson nie będzie mógł skorzystać w dzisiejszym meczu z kontuzjowanych Flechera i Younga a występ Vidica jest niepewny. W pełni sił jest już natomiast Rooney, który dziś wybiegnie w podstawowym składzie. W ekipie gości są większe braki, gdyż na Pucharze Narodów Afryki przebywa Adebayor, a Sandro, Kaboul oraz Gallas wciąż leczą kontuzje. Ławka rezerwowych gości również jest mocna. Wspomniec należy wracającego do wielkiej formy Naniego, Hernadeza czy Dannego Welbecka. W pierwszym na Old Trafford niespodziewanie górą byli piłkarze Tottenhamu, którzy wygrali 3-2. Manchester więc, jedzie do Londynu nie tylko po punkty, ale też rehabilitację za ową porażkę. Z 5 ostatnich pojedynków na White Hart Lane United 3 wygrali. Forma, historia oraz sytuacja kadrowa przemawia za zwycięstwem gości. Stawiam na zwycięstwo Czerwonych Diabłów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: ANGLIA: Premier League

Spotkanie:Chelsea - Arsenal

20.01.2013 14:30

Typ: handicap 0:1 typ: CHELSEA

Kurs: 3.20

Bukmacher: Bwin

Analiza: Dzisiaj o godzinie 14:30 w Premier League odbędą się derby Londynu.

DO będącej w falującej formie przyjeźdźa groźny rywal zza miedzy - Arsenal.

Dla Chelsea jest to bardzo ważne spotkanie, z racji tego że mają ogromne problemy

z grą na własnym terenie. Trzy mecze z rzędu na Stamford bez zwycięstwa są na prawdę

niechlubną statystyką. Chelsea musi pokazać dzisiaj charakter, a tacy zawodnicy jak

Torres, są już w tak beznadiejnej sytuacji, że nawet ustrzelenie hat tricka nic nie zmieni

Osobiścię liczę, że Rafa wystawi dzisiaj Dembe BA i senegalczyk pokaże na co go stać strzelając

minimum jedno gola. Typ na chelsea z handicapem dość ryzykowny, jednak Chelsea to aktualnie

najlepsza drużyna w europie i wypada aby w takich meczach wygyrwali. Mój typ 2;0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20.01.2013

Piłka nożna, Anglia - Premier league, godzina 17:00

 

Tottenham - Manchester United

over 3 gole (azjatycka suma goli)

2,28

Pinnacle

 

analiza:

 

Przed nami drugie niedzielne spotkanie w Premier League, na przeciwko siebie staną Tottenham z Manchesterem United. jest to drugi hitowy mecz tego dnia bowiem o godzinie 14:30 rozpoczął się mecz derbowy pomiędzy Chelsea a Arsenalem. Przyjrzyjmy sie najpierw ogólnym statystykom, otóż gospodarze po 22 kolejkach mają na koncie 40 punktów z bilansem: 12 wygranych, 4 remisy i 6 porazek. Taki bilans daje Tottenhamowi aktualnie 4 miejsce w tabeli. Jeśli chodzi o Manchester United to ten sezon rozgrywa jak narazie fenomenalnie..18 wygranych, 1 remis i 3 porażki, taki bilans na pewno budzi respekt u rywali podopiecznych Fergusona. W tym spotkani zatem faworytem wydają się być goscię jednak trzeba pamiętać, że w pierwszym meczu pomiędzy tymi druzynami w rundzie jesiennej na stadionie "czerwonych diablow" Tottenham wygrał 3-2. Była to jedna z trzech dotychczasowych porażek Manu. Dziś nie wytypuje zwycięzcy, natomiast skupie się na golach a konkretnie na zakładzie over 3, przy czym gdy wpadną 3 bramki to zwrot. Kurs na ten typ wynosi 2,28 i zdecydowanie mnie satysfakcjonuje. Na wysoki wynik wskazują 2 ostatnie bezposrednie mecze pomiędzy tymi ekipami, wspomniane zwyciestwo Tottenhamu 3-2 i zwycięstwo Manu 3-1. Obydwie ekipy posiadaja w swoich zespolach bardzo dobrych ofensywnych pilkarzy więc na pewno można spodziewac sie wielu akcji. Wiele bedzie zalezało od skutecznosci napastników a z tą ostatnio nie jest źle, zwłaszcza jesli chodzi o napastników Manchesteru bowiem Hernandez Welbeck i oczywiscie Van Persie sa w dobrej dyspozycji. Ten ostatni prowadzi w klasyfikacji strzelcow i na pewno ma chrapke na ustrzelenie dziś kolejnych goli do swego dorobku. Gospodarze w tym sezonie na 22 spotkanie aż 15 razy mieli w swoich meczach minimum 3 bramki, natomiast Manu aż 17, więc minimum co mnie czeka to moim zdaniem zwrot. Jednak liczę na Wielki mecz z wieloma sytuacjami podbramkowymi a co za tym idzie bramkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina - Piłka nożna: Premiership, Anglia 20.01.2013 17:00

Spotkanie - Totenham - Man Utd

Typ - Pierwszy strzelec Kagawa

Kurs - 9,5

Bet365

Analiza :

 

Dzis o godzinie 17-stej zmierzy sie lider ligii angielskiej Mu z 4 druzyną ligii Tottenhamem.Druzyna Spurs obecnie spisuje sie bardzo dobrze ostatnio jednak niespodziewanie zremisowali z QPR 0-0 .United po ostatnich wygranych w pucharze z West Ham 1-0 i wygranej u siebie 2-1 są rządni rewanzu ,po upokorzeniu w tamtej rundzie z Tottenhamem na wlasnym boisku 2-3.W druzynie gospodarzy trzeba uwazac na reprezentanta Anglii Defoe ktory zdobył w tym sezonie 10goli ,a takze na szybkiego Bala ktory ma 9 trafień.W druzynie Manchesteru króluje Van Persi ktory ma na swoim koncie 17-scie goli.Dzis mysle ze jednak nie on otworzy wynik spotkania ,a wszedobylski Kagawa ktory ma dryg na bramke i bardzo dobry strzał jak znajduje sie w polu karnym.United dzis wystapi w nastepuącym zestawieniu:

De Gea - Rafael, Vidić, Ferdinand, Evra - Carrick, Jones, Cleverley, Kagawa - Van Persie, Welbeck.

zaś gospodarze:

Lloris - Walker, Caulker, Dawson, Naughton - Parker, Dembele, Lennon, Bale - Dempsey, Defoe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska, godz 17.00

Tottenham - Manchester United

Typ: Manchester United wygra 2. połowę

KURS: 2.75

BUK: WilliamHill

 

Dzisiaj tak trochę nietypowo, ponieważ pierwszy raz gram na wynik drugiej połowy. Uważam jednak, że ma spore szanse powodzenia. Zaczneod przedstawienia składu obu ekip:

 

Tottenham Hotspur: Lloris - Walker, Caulker, Dawson, Naughton - Parker, Dembele, Lennon, Bale - Dempsey, Defoe.

Rezerwa: Friedel, Vertonghen, Assou-Ekotto, Huddlestone, Sigurdsson, Livermore, Townsend.

 

Manchester United: De Gea - Rafael, Vidić, Ferdinand, Evra - Carrick, Jones, Cleverley, Kagawa - Van Persie, Welbeck.

Rezerwa: Lindegaard, Valencia, Anderson, Rooney, Giggs, Smalling, Hernandez.

 

Na pierwszy rzut oka widać, ze Ferguson wychodzi bez wilkiego szłu w ataku. Brak Rooney`a, który wraca po kontuzji, do tego trzech środkowych Jones, Carrick i Cleverley. ten trzeci może w sumie grac na skrzydle, ale myślę, że Ferguson zageści tutaj środek w pierwszje połowie. Tottenham bardzo mocna 11. NIc lepszego w tym momencie Boas nie wymysli. Silne skrzydła, Dempsey wspierający Defoe, za nimi operujący piłką Dembele, a to wszystko ubezpiecza Parker. Myslę, że pierwszej połowy Tottenham nie przegra. Za mało jakości po stronie United. Ferguson to szczwany lis i moim zdaniem ma plan ma ten mecz.

 

W mojej ocenie tym planem jest bardzo silna ławka rezerwowych. Ronney, Chicharito, VCalencia. Wszyscy menedżerowie ligi daliby się pokroić, aby mieć taką jakość na łąwce. Rooney jest pierwszym do wejścia, pamiętajmy jak zaczął grać Manchester kiedy 29 wrzesnia przegrywając 2-0 u siebie własnie z KOgutami Ferguson posłał swoejgo lidera. Tottenham niemal cały czas nie mógł wyjść na połowę United. Za to Totenham na ławce nie ma czym strszyć. Sigurdsson nie pokazuje niczego nadzwyczajnego reszta to defensywni gracze. Tottenham wyszalejej się w pierwsze połowie, United odczeka swoje, a po przerwie, a najpewniej po 60 minucie Ferguson pośle do boju to co ma najlepsze i United pokażą wyższość. Ważne oczywiście jest to jak zakończy się pierwsza połowa. Jeśli Koguty nie będą przegrywac to moj typ bedzie miał spore szanse powodzenia. Jak United bedą wygrywać to bedzie ciężej, ale i tak United będą mieli sporą szansę na to, aby ich dobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21.01.2013 (21:00)

Southampton - Everton

under 2.5

Kurs: 2.05

Expekt

 

Ostatnie spotkanie 23 kolejki Premier League.

Patrząc na tabelę widać, że Southampton będzie walczył o utrzymanie w lidze, a że jest ciasno w dolnej części tabeli to każde spotkanie im bliżej końca sezonu bedzie co raz bardziej trzymany przysłowiowy "nóż na gardle".

Jak widać, 15 Southampton ma 3 pkt przewagi do strefy spadkowej i kilka meczów może poprzewracać tamtą część tabeli.

Everton który od kilku już sezonów co najmniej jest mocnym średniakiem w tym sezonie pretenduje do europejskich pucharów a nawet eliminacji do Ligi Mistrzów.

W ostatnich kilku sezonach też by skutecznie walczyli, jednak zawsze przeszkadzały im słabe mecze na początku sezonu.

W tym jednak jest inaczej, zespół zaczął bardzo dobrze i nadal się przyzwoicie prezentuje.

Jedynie co można im zarzucić to to, że początki spotkań zawsze są nerwowe oraz liczba remisów.

Na 22 spotkania rozegrane, 9 wygrali ale również aż 10 razy remisowali i tylko 3 spotkania przegrali.

Wracając do Southampton trzeba dopowiedzieć, że dotychczasowy trener został zwolniony po remisie z Chelsea.

Całe środowisko angielskie oraz kibice są zbulwersowani działaniami działaczy So'ton, bo oststnio pod wodzą Nigela Atkinsona drużyna zaczęła grać przyzwoicie.

Nowy trener który jest włochem, może do bramki znowu wstawić rodaka Gazzagine kosztem naszego Artura Boruca który wreszcie zaczął grać w klubie.

Everton potrzebuje zwycięstaw, So'ton też ale ostatnie zminay mogą sprawić, że na boisku możę być nerwowo, dlatego myśle iż under bedzie dobrym typem.

Absencje w obu ekipach:

Everton - Darron Gibson, Tony Hibbert, Kevin Mirallas

So'ton - Jose Fonte, Adam Llallana,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21.01.2013 (21:00)

Southampton - Everton

Southampton strzeli powyżej 1.5 gola

Kurs: 3.00

Bet365

 

Dzisiaj Everton czeka ciezka przeprawa z Sotonem, który o dziwo zmienił ostatnio dobrze spisującego sie Atkinsa na Pachettino, o którym mało kto słyszał. Ja jednak uważam, że nie będzie on w stanie zmienić stylu gry Sotonu w najblizszym czasie, bo w sumie co tu zmieniać skoro druzyna całkiem dobrze się spisywała. Dzisiaj przyjeźdza Everton, który traci bramki niemal w każdym spotkanie, ale głównie po jednej. Obrona Evertonu cały sezon nie spisuje się najlepiej jednak nie stracili przy tym wielu goli. Dzisiaj myślę, ze szczescia będa mieli mniej i te dwie sztuki wpadną. Ostatnio Soton zrobił namnie wielke wrażenie przegrywając do przerwy2-0, a wyciagając wynik na 2-2. Juz w pierwszej połowie grali całkiem dobrze, ale bramki strzelała Chelsea. W drugiej to oni przeważali na boisku i za to zostali wynagrodzeni. Wczesniej dobry mecz roegrali z Arsenalem, a jeszcze wczesniej strzelili az 3 gole ze Stoke na wyjeździe, co jest bardzo dobrym wynikiem. Everton prezentuje dobry poziom, grają szybka piłkę, ale często zapominają o obronie. Ostatnio dwa zwycięstwa na wyjeździe, ale z West Hamem sędzie skrzywdził gospodarzy dają Cole`owi czerwo, a w meczu z Newcastle mieli sporo szcześcia, ponieważ Sroki miały sporo okazji do strzelenia. Dzisiaj moim zdaniem szybki i otwarty mecz dlatego gram po sporym kursie na bramki po stronie Sotonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska, godz 20:45

Arsenal (-1 hand azjatycki) – West Ham

TYP: 1

KURS: 1,80

BUK: Pinnacle Sports

 

Analiza:

 

Jutro o godzinie 20.45 rozpocznie się zaległe spotkanie w lidze angielskiej pomiędzy zespołem Arsenalu Londyn z zespołem West Ham. Zdecydowany faworytem według bukmacherów są gospodarze ale kursy cały czas rosną. Ja również uważam że gospodarze powinni ten mecz wygrać chociaż można mieć obawy po ostatnich meczach. Gospodarze tego meczu w lidze są na szóstej pozycji z dorobkiem 34 oczek. Mają oni siedem punktów straty do zespołu czwartego który gwarantuje udział w kwalifikacjach do ligi mistrzów. Arsenal w tym sezonie liczył na coś więcej ale po tym co prezentują liczą obecnie że zajmie miejsce które będzie umożliwiało grę w lidze mistrzów to jest ich priorytet i trener tego ma się trzymać. Gospodarze tego meczu na własnym stadionie rozegrali w tym sezonie 10 meczy w których to pięć meczy wygrali, dwa mecze zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 25 goli i stracili 15 bramek. Na wyjeździe wiedzie im się gorzej ponieważ rozegrali oni 12 meczy w których to cztery mecze wygrali, pięć meczy zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 16 goli i stracili 11 bramek. A więc jak widać aż tak źle nie grają ale powiedzmy sobie szczerze na taki zespół oczekuje się dużo więcej i w tym meczu muszą udowodnić kibicom żeby nadal w nich wierzyli. Natomiast goście tego meczu w lidze są na 12 pozycji z dorobkiem 27 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni 12 meczy w których to pięć meczy wygrali, cztery mecze zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 20 goli i stracili 14 bramek. Na wyjeździe wiedzie im się gorzej ponieważ rozegrali 10 meczy w których to dwa mecze wygrali, dwa mecze zremisowali i aż sześć meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach pięć goli i stracili 14 bramek. A więc jak widać grają słabo na wyjeździe. Moim zdaniem Arsenal pomimo ostatniej porażki z Chelsea powinien ten mecz wygrać bo przemawia za nimi atut własnego boiska, w ostatnich pięciu meczach pomiędzy oboma ekipami Arsenal wygrał wszystkie te mecze a do tego West Ham przegrywa zdecydowanie mecze z takimi zespołami jak Sunderland więc Arsenal powinien sobie poradzić z nimi. Ja zachęcam do zagrania z handicapem oraz do zagrania over 2.5 gola bo w tym meczu może paść rezultat 3:1 albo 3:0 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska, godz 20:45

QPR – Manchester City (-1.5 handicap azjatycki)

TYP: 2

KURS: 2,40

BUK: Pinnacle Sports

 

Analiza:

 

Jutro o godzinie 20.45 rozpoczną się spotkania w lidze angielskiej a ja wybrałem mecz pomiędzy zespołami które znajdują się w dwóch końcach tabel a mianowicie pomiędzy QPR a zespołe Manchesteru City. Zdecydowanym faworytem są goście ale i tak kurs na poziomie 1,44 to wydaje mi się przesadzony a jeśli dodać handicap to już naprawdę jest o co grać bo kurs jest na poziomie 2,20 zł. Będzie to mecz 24 kolejki ligi angielskie. Gospodarze tego meczu w tym sezonie grają fatalnie ponieważ znajdują się na ostatnim miejscu z dorobkiem 15 oczek i do strefy bezpiecznej mają pięć punktów straty. Na własnym boisku rozegrali oni w tym sezonie 11 meczy w których to jeden mecz wygrali, pięć meczów zremisowali i pięć meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach osiem goli i stracili oni aż 19 bramek. A więc jak widać na własnym stadionie za dobrze się nie prezentują. Na wyjeździe również nie mają się czym pochwalić ponieważ rozegrali oni 12 meczy w których to jeden mecz wygrali, cztery mecze zremisowali i siedem meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 10 goli i stracili 18 bramek. Natomiast Manchester City w tabeli znajdują się na drugiej pozycji ze stratą do lidera pięciu oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 12 meczy w których to 9 meczy wygrali, dwa mecze zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 27 goli i stracili 9 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 11 meczy w których to sześć meczy wygrali, cztery mecze zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 18 goli i stracili 10 bramek. A więc jak widać między oboma klubami jest przepaść. W ostatniej kolejce QPR zagrało z West Ham i zremisowali tamten mecz 1:1. Natomiast Manchester zagrali z Fulham i wygrali tamten mecz pewnie 2:0. W ostatnich pięciu meczach pomiędzy oboma zespołami lepszymi okazali się być goście którzy to cztery razy wygrywali i raz wygrało QPR a było to w 2000 roku. Ja wam zaproponuje abyście postawili na Manchester zarówno z handicapem jak i bez bo kursy są bardzo wysokie i naprawdę warto postawić ten handicap bo QPR gra po prostu fatalnie i przegrywa nawet z Milton na własnym boisku 4:2 więc coś musi o tym zespole świadczyć że są w złej formie a Manchester złapał rytm i ostatnie sześć meczów pod rząd wygrali i w większości tych meczów zakończyli z handicapem a więc warto zagrać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Premier League / 29.01.2013 / 20:45

Aston Villa vs Newcastle United

Typ - Newcastle United

Kurs - 2.70

William Hill

 

Mecz o 6 punktow dzis na Villa Park.

Tragedia tragedia i jeszcze raz tragedia...

To co prezentuja obie ekipy w tym sezonie to wielka lipa.

Co do Aston Villi to nigdy jakos nie uwazalem ich za specjalnie wybitny klub,to jednak to co wyprawia w tym sezonie Newcastle wola o pomste do nieba.

23 kolejki juz za nami a gdzie sa "sroki"...?

Na chwile obecna okupuja ogromnie slaba 16 pozycje i nad spadkiem maja zaledwie 2 punkty przewagi...cos nieprawdopodobnego.

 

Aston Villa

W przeciagu ostatnich 10 meczy klub z Birmingham byl w stanie pokonac jedynie Bradford 2:1 w meczu pucharowym oraz Ipswich rowniez 2:1 rowniez w meczu pucharowym ( zespoly z nizszych lig ).

Udalo im sie remisowac z WBA i Swansea,oprocz tego przegrali pozostale mecze w tym ten ostatni pucharowy z Millwall 1:2.

Druzyna ma spore problemy ze skutecznoscia,strzelili w lidze tylko 19 bramek,mniej ma tylko ostatni w tabeli QPR - 18.

Na wlasnym stadionie rozegrali 11 spotkan,wygrali tylko 2,4 remisowali a przegrali 5,w bramkach 8:16.

 

Newcastle

Na wyjazdach bilans 0-5-6,gole 14:25.

W przeciagu ostatnich 18 spotkan zespol wygral...2 mecze.

Tragicznie prezentuja sie wyjazdy...liczac wszystkie rozgrywki Newcastle nie wygralo na boisku rywala od 21 meczy...

Ostatni mecz dajacy nadzieje..

W meczu z Reading zdecydowanie lepiej gralo Newcastle,mieli zdecydowana przewage,wszystko bylo ok do 71 minuty,Newcastle prowadzilo 1:0 po golu Cabaye z pierwszej polowy,w 70 minucie meczu na boisko wszedl Le Fondre w druzynie gosci i juz minute pozniej wyrownal na 1:1,6 minut pozniej ten sam zawodnik strzelil gola na 2:1 i bylo pozamiatane.

Jak sie okazalo byly to jedyne 2 celne strzaly gosci w calym meczu...

 

Newcastle dla mnie mimo obecnej formy jest zespolem lepszym od Aston Villi i na pewno stac ich dzisiaj na wygrana,zwlaszcza ze juz w nastepnych kolejkach czekaja Chelsea,Tottenham oraz Metallist w Lidze Europy wiec jak nie dzis to kiedy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premiership 29.01.2013 20:45

Spotkanie: Stoke City - Wigan Athletic

Typ: Stoke City wygra 1 polowe

Kurs: 2,88

Bet365

 

Typ na przełamanie gospodarzy po bardzo fajny kursie.Na Britania Stadium gra sie bardzo trudno- Stoke ma dobry bilans u siebie 11 ( 5 - 5 - 1 ) 14 : 11 - 20 pkt zdecydowanie drużyna własnego stadionu.Jak na razie Stoke to typowy średniak ligi, środek tabeli ostatnio leki dołek formy 3 porażki z rzędu w tym bardzo bolesna z Chelsea London 0-4 u siebie po bardzo dziwnym meczu do przerwy 0-0 potem 2 bramki samobójcze Walters -niestrzelony karny przez niego w ostatniej minucie.Gospodarze czekają na zwycięstwo ponad miesiąc, okazja na przełamanie wyborna przyjeżdża ekipa Wigan Athletic, która walczy o utrzymanie. Na razie miejsce 19 z przeciętnym bilansem 5 -4 -14 25:43. Liga na dole tabeli w tym sezonie bardzo ciekawa, sporo zespołów z rożnymi problemami na pewno będziemy oglądać walkę do końca o utrzymanie.Goście graja bardzo słabo w obronie i tutaj liczę na to ze podopieczni Pulisa od początku rusza na rywala- zdominują go i wygrają bardzo pewnie(tak jak z Liverpool).Pilkarsko Stoke prezentuje sie bardzo dobrze, maja kilku bardzo ciekawych doświadczonych zawodników w pierwszym meczu byl remis 2-2.Mobilizacji chłopakom nie powinno zabraknąć sa głodni wygrania- przełamania zlej passy wiec rywala raczej nie zlekceważą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QPR - Manchester City 2 1.50 PaddyPower

 

Rozpoczyna się 24 kolejka Premiership. Na dziś wybrałem spotkanie zajmującego 20 miejsce w tabeli Queens Park Rangers z wiceliderem Manchesterem City. Nie wyobrażam sobie by The Citizens mógli dziś stracić punkty w pojedynku z najsłabszym zespołem w lidze. Oczywiście goście osłabieni są wyjazdem braci Toure i Razaka na Puchar Narodów Afryki, nie zagrają też kontuzjowani: Kompany, Maicon i Richards, jednak gdy spojrzymy na kadrę tego zespołu widać że i tak jest spokojnie kim grać i nie powinno być problemów z wygraną. Absencje są także w ekipie gospodarzy, nie zagrają dziś: Bosingwa, Johnson i Diakite. Manchester City od miesiąca prezentuje wyborną formę wygrywając mecz za meczem, nie inaczej powinno być i dzisiaj, zwłaszcza że rywal jest naprawdę jednym z najłatwiejszych w lidze, pomimo tego że grają na wyjeździe liczę na pewne trzy punkty gości, bardzo ważne w walce o mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premiership 29.01.2013 20:45

Spotkanie: Stoke City - Wigan Athletic

Typ: Stoke City wygra 1 polowe :plus:

Kurs: 2,88

Bet365

 

Typ na przełamanie gospodarzy po bardzo fajny kursie.Na Britania Stadium gra sie bardzo trudno- Stoke ma dobry bilans u siebie 11 ( 5 - 5 - 1 ) 14 : 11 - 20 pkt zdecydowanie drużyna własnego stadionu.Jak na razie Stoke to typowy średniak ligi, środek tabeli ostatnio leki dołek formy 3 porażki z rzędu w tym bardzo bolesna z Chelsea London 0-4 u siebie po bardzo dziwnym meczu do przerwy 0-0 potem 2 bramki samobójcze Walters -niestrzelony karny przez niego w ostatniej minucie.Gospodarze czekają na zwycięstwo ponad miesiąc, okazja na przełamanie wyborna przyjeżdża ekipa Wigan Athletic, która walczy o utrzymanie. Na razie miejsce 19 z przeciętnym bilansem 5 -4 -14 25:43. Liga na dole tabeli w tym sezonie bardzo ciekawa, sporo zespołów z rożnymi problemami na pewno będziemy oglądać walkę do końca o utrzymanie.Goście graja bardzo słabo w obronie i tutaj liczę na to ze podopieczni Pulisa od początku rusza na rywala- zdominują go i wygrają bardzo pewnie(tak jak z Liverpool).Pilkarsko Stoke prezentuje sie bardzo dobrze, maja kilku bardzo ciekawych doświadczonych zawodników w pierwszym meczu byl remis 2-2.Mobilizacji chłopakom nie powinno zabraknąć sa głodni wygrania- przełamania zlej passy wiec rywala raczej nie zlekceważą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska, godz 21

Manchester United - Southampton

TYP: under 2.5

KURS: 3,00

BUK: Bwin

 

Analiza:

 

Kolejny mecz gdzie kursy są moim zdaniem przesadzone a dokładniej chodzi o mecz pomiędzy zespołem Manchesteru United z zespołem Southampton. Na Manchester kursy z handicapem 1.5 cały czas rosną a teras jest to w granicy 1,70 i sadzę że bardzo przesadzony kurs. Gospodarze tego meczu w lidze są na pierwszej pozycji z dorobkiem 56 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 11 meczy w których to 10 meczy wygrali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 30 goli i stracili 14 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 12 meczy w których to osiem meczy wygrali, dwa mecze zremisowali i również dwa mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 27 goli i stracili 16 bramek. A więc jak widać w tym sezonie grają bardzo dobrze. Natomiast goście tego meczu w lidze znajdują się na 15 pozycji z dorobkiem 23 oczek. Na własnym boisku rozegrali oni w tym sezonie 12 meczy w których to trzy mecze wygrali, pięć meczów zremisowali i cztery mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 15 goli i stracili oni aż 14 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 11 meczy w których to dwa mecze wygrali, trzy mecze zremisowali i sześć meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 15 goli i stracili oni aż 26 bramek. A więc jak widać oba zespoły są w dwóch różnych miejscach tabel więc mecz powinien być łatwy dla Manchesteru. W ostatniej kolejce Manchester zremisował z Tottenhamem 1:1 a zespół gości również zremisował z Evertonem. W ostatnich pięciu meczach pomiędzy oboma zespołami Manchester wygrał wszystkie starcia i w tym meczu powinno tak zostać. Manchester w Pucharze wygrał ostatnio na własnym boisku z Fulham 4:1 i uważam że w tym meczu już taki wynik nie padnie daje zwycięstwo gospodarzy 2:0 i w ten sposób under 2.5 gola ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Man.Utd- Southampton

 

TYP 1

 

kurs 1,25 (2-0)

 

W teatrze marzeń dziś Artur Boruc postara powstrzymać Van Persiego i spółkę,co będzie niezwykle trudno,ponieważ Mu rzadko traci punkty na własnym obiekcie,na 11 meczów wygrali 10,tym bardziej że we wtorkowy wieczór zespół zza miedzy zremisował tylko z QPR i sprawa mistrzostwa może rozstrzygnąć się w takich meczach,ostatnio zespół z Southamtopn prezentuje dobrą formę,nie przegrał w lidze zespół od 22 grudnia,ale każda seria musi mieć swój kres.

 

ARSENAL-LIVERPOOL

 

TYP-X ( 2-2)

KURS 3,35

 

Z całą pewnością ten mecz będzie hitem dzisiejszych spotkań,mecz o 6 punktów,obydwa zespoły tym sezonie nie grają w miarę oczekiwań,kibice obydwu zespołów chcieliby,aby ich drużyny były w TOP4,a tu raptem zespoły zajmują miejsca nie dających nawet gry w europejskich pucharach,uważam że będzie to mecz z wieloma bramkami,ponieważ obydwa zespoły grają bardzo ofensywnie,Liverpool ze swoim asem Suarezem i świetnie uzupełniającym się Sturidgem,będzie to idealny duet to wykonywania szybkich kontr,natomiast kanonierzy będą starannie przygotować sobie akcję,krótkimi podaniami,typuje duży remis.

 

FULHAM-WEST HAM

 

TYP-X (1-1)

KURS 3,10

 

Mecz drużyn,które w ostatnich meczach grają poniżej oczekiwań,zespół z Craven Cottage na ostatnich 7 spotkań wygrał tylko 1( z WBA 2-1),a zwycięstwo na własnym stadionie odnotowali 10 grudnia,kiedy tp pokonali zespół Newcastle,jeżeli chodzi o drużynę młotów to wynikami nie rozpieszczają swoich kibiców,na 8 meczów wygrali tylko jedno spotkanie,mimo kilku znaczących transferów do drużyny Sama Allardyc'a.

 

NORWICH- TOTTENHAM

 

TYP-2 (0-2)

KURS-1,83

 

Zdecydowanym faworytem w ym meczu jest zespół z White Hart Line,zespoł prowadzony przez Andre Villasa-Boasa nie przegrał od 9.12,ne licząc ostatniego meczu w Pucharze Angli,gdzie koguty ulegli Leeds,natomiast jeżeli chodzi o formę kanarków,to nic dobrego o niej napisać nie można z tego względu,że zespół na 7 meczów zdobył tylko 1 punkt i sytuacja zespoły w barwach kanarkowych nie jest już taka stabilna.Typuje łatwe zwycięstwo gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, ANGLIA: Premier League

Spotkanie: Queens Park Rangers - Norwich City

Typ:under 2,5

Kurs: 1,82

Godz: 02.02.2013 13:45

 

Analiza:

 

Dziś o 13:45 na murawę wyjdą dwa angielskie zespoły, które nie prezentują wysokiej formy w tym sezonie, ani nawet dobrej. Bardzo prawdopodobny jest remis w tym spotkaniu, oba teamy mało strzelają, wykazują defensywną postawę. Ja jednak zdecydowałem się na ostrożniejszy typ under 2,5. Tymbardziej, że kurs jest dosyć wysoki. QPR obecnie plasuje się w tabeli na 13 miejscu z 3 remisami, dwoma porażkami i tylko jednym skromnym zwycięstwem nad drużyną West Bromwich 1:0. Drużyna Norwich natomiast plasuje się w tabeli na przedostatnim, 19 miejscu z aż czterema porażkami i dwoma remisami. Warto dodać, że dawno nie zaliczyli żadnego zwycięstwa. Nie oczekiwałbym tutaj wielkiego widowiska, dlatego mój typ uważam za jak najbardziej uzasadniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...