Skocz do zawartości

Czat - Polska Piłka


b@rto

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, bonusy napisał:

Wszystko fanie, tylko ciekawe ile razy ten stadion się zapełni. 

 

Jakby tak patrzeć na zapełnianie stadionów w Polsce to by żaden nie powstał.

 

Mam nadzieję że i w Płocku w końcu doczekamy nowego obiektu. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


;)

W dniu 26.01.2019 o 10:37, Grzybek napisał:

 

Jakby tak patrzeć na zapełnianie stadionów w Polsce to by żaden nie powstał.

 

 

O przepraszam Cię bardzo, a Widzew to co? :uwazaj:Srednie zapelnienie z ostatnich dwóch sezonów ok. 90%:zdziwiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek już strzela %-)

 

nZ5ktkpTURBXy8zNWE2NTY5YTM3ZWViZTA0ODVmY

Cytat

Udanym akcentem zakończyła się zima w Wiśle Kraków. W sparingu rozegranym w Myślenicach krakowianie ograli słowacki MSK Żylina. Jedynego gola strzelił dla zawodników Macieja Stolarczyka Sławomir Peszko, dla którego było to pierwsze trafienie w barwach Białej Gwiazdy. Kibice zgromadzeni na sparingu szybko dali nowemu nabytkowi klubu wyraz sympatii, skandując jego nazwisko. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Technik84 napisał:

Masz racje zobaczymy, ale puki co sprzedaz karnetów na runde wiosenną...ponad 15700...i bije dalej:zdziwiony:. A jak to widzi kalodop to przeciez trzecilogowec %-)

 

ale ceny tych karnetów są trzecioligowe ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że na II lige nie można rzucić cen z ekstraklasy.  Ale aż z ciekawości sobie sprawdziłem. Cena karnetu na Widzew wiosna, bez kontynuacji, ulgowych, rodzinnych, gold silver  itp. cena od 100-270zł.

 

I podobne kryteria w ekstraklasie:

 

Arka Gdynia 100-220zł

Cracovia 89-229zł

Zagłębie Lubin 80-160zł 

Korona 112-210zł

Pogoń Szczecin 65-190zł

 

pozostałe droższe.....lub nie wiem bo Miedź znikła z sieci %-)

 

więc :bz:

 

Edytowane przez Technik84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Technik84 napisał:

Wiadomo że na II lige nie można rzucić cen z ekstraklasy.  Ale aż z ciekawości sobie sprawdziłem. Cena karnetu na Widzew wiosna, bez kontynuacji, ulgowych, rodzinnych, gold silver  itp. cena od 100-270zł.

 

I podobne kryteria w ekstraklasie:

 

Arka Gdynia 100-220zł

Cracovia 89-229zł

Zagłębie Lubin 80-160zł 

Korona 112-210zł

Pogoń Szczecin 65-190zł

 

pozostałe droższe.... lub nie wiem bo Miedź znikła z sieci %-)

 

więc :bz:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu dla mnie Widzew to marka kibicowska , sportowo idzie w górę, nowy stadion, taniutkie karnety więc ten wynik mnie nie dziwi. Weryfikacja przyjdzie w ekstraklasie no chyba że się tam nie wybieracie %-) a jak u waszych sąsiadów rozbudowa stadionu idzie wiadomo coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2019 o 16:31, Technik84 napisał:

Masz racje zobaczymy, ale puki co sprzedaz karnetów na runde wiosenną...ponad 15700...i bije dalej:zdziwiony:. A jak to widzi kalodop to przeciez trzecilogowec %-)

Po raz drugi caly stadion wysprzedany w karnetach :k:  Ostatni etap sprzedaży 500szt. rozeszlo sie w 10min...:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibice sukcesu jak wszędzie, po awansie ludzie się rzucili na 3 poziom rozgrywkowy bo brakowało im poważnej piłki, o ile te rozgrywki można nazwać poważnymi %-)

Porównanie cen karnetów na wiosnę też trochę przekłamane bo np. dla Pogoni to 4 mecze i dogranie ligi przed meczami decydującymi w grupie mistrzowskiej lub spadkowej, a na Widzewie to 6 meczów decydujących o awansie.

No ale nie ma co śmieszkować, spoko wynik i tylko zazdrościć pełnego stadionu :5:
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kalodop trzeba się wreszcie zdecydować, z jednej strony piszesz że niepoważne rozgrywki, co to za liga itp. a jak porównujesz do karnetów z ekstraklasy  to znowu że tu 6 meczów jak o mistrzostwo,  a tam 4 na dogranie....przecież taka Pogoń ma 2 pkt. straty do podium i pucharów to jak nie teraz to kiedy mają kibice przychodzić i wspierać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Technik84

Porównywać do karnetów z ekstraklasy Ty zacząłeś :P tylko się do tego odniosłem.

3 poziom rozgrywkowy w polskiej kopanej to niepoważne rozgrywki %-) i nadal to podtrzymuję.

A za zapełnienie stadionu, szacun co zresztą napisałem :5:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propos Legii co ściąga tylko szrot z zagranicy :okular:

 

Procentowy udział wychowanków w wyjściowych składach w rundzie jesiennej:

Legia 20,49

Zagłębie L. 20,08

Lech 15,07

Górnik 12,15

Śląsk 9,46

Arka 8,51

Cracovia 8,13

Pogoń 7,66

Piast 7,55

Jagiellonia 5,60

Lechia 5,48

Korona 5,09

Wisła K. 3,89

Wisła P. 1,48

Zagłębie S. 0,14

Miedź 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

13 minut temu, kalodop napisał:

Propos Legii co ściąga tylko szrot z zagranicy :okular:

 

 

Niby 1 w rankingu ale jedynie Szymanski robi roznice w grze zespolu , Majecki "zrobil" 1 miejsce w rankingu Legii + kontuzje obroncow (Wieteska musial grac) wiec zbytnio nie ma sie z czego cieszyc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, GdzieKoza? napisał:

 

 

Niby 1 w rankingu ale jedynie Szymanski robi roznice w grze zespolu , Majecki "zrobil" 1 miejsce w rankingu Legii + kontuzje obroncow (Wieteska musial grac) wiec zbytnio nie ma sie z czego cieszyc 

 

Chodzi mi o to, że przekaz medialny kolejny raz bardzo odbiega od rzeczywistości.

A z gry wychowanków cieszyć się trzeba.

Podobnie jak z jednej z niższych średnich wieku w ostatnich kolejkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w stolicy nie stawiano na wychowanków najlepszym przykładem jest Lewandowski takich strckte wychowanków to możemy policzyć,,,, bracia Zyrko Wietes ale ile chłopaków?  zmarnowali talent przepiło przegrało  nie dostało szansy   traktowano ich po macoszemu. U nas brakuje planu zarządzania Leśny byl blisko ale...co z tego ze dominujemy na krajowym podwórku słabym który na nas sie będzie spinał czy to rach ciach ciach paniówki czy Widzew Lodź  byla dominacja Wisły za Cupiała i uj w europie jest nasza dominacja z troszke wiekszym wkladem w europe bo LM lata gry w lidze europy pucharowej ale i kompromitacja tamtej edycji co wcześniej nigdy nam sie nie zdarzala mogliśmy pewnego poziomu nie przekraczać ale słowaków  Luksow to klepaliśmy po kilu browarach....ja wiem świat piłka sie wyrównała ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, GdzieKoza? napisał:

tylko ile "wplywu" maja ci wychowankowie na gre zespolu ??? oprocz Szymanskiego to sa statysci niestety ;)

 

Majecki jako bramkarz nic szczególnego nie zawalił, Wieteska strategiczna pozycja i też katastrofy nie było, a coś tam nawet strzelił.
Jakoś tych statystów mniej w innych zespołach, a w Legii mają ciężej się przebić do pierwszego składu. Przykładem niech będzie Hołownia, który w Legii grał niewiele, a w Śląsku pewnie będzie pierwszy skład. Tym bardziej cieszy liderowanie w rankingu i pokazuje jak zakłamują rzeczywistość media nieprzychylne Mioduskiemu, Sa Pinto- przekaz w Świat idzie zupełnie inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ŻYLETA

Zgadza się, że ze stawianiem na wychowanków było ciężej, ale to wynika z tego, że w Legii trudniej się przebić do pierwszego składu niż w innych klubach. Zobacz na czołówkę w topowych ligach, stosunkowo mało wychowanków w Realu, Juve, City, PSG, czy Bayernie. Po prostu jak chcesz wygrywać to nie masz czasu na ogrywanie zawodników tylko musisz mieć najlepszych na danych pozycjach, a bycie najlepszym na danej pozycji to również bycie ogranym i tu koło się zamyka.

Wyjątkami potwierdzającymi regułę są jednosezonowe przypadki typu Górnik ale na dłuższą metę nie masz szans grać taką ilością młodzieży i wychowanków. Jedynym klubem, który potrafi to robić to Ajax ale więcej sobie nie przypominam.

Edytowane przez kalodop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uściślając, Wieteska nic u nas nie strzelił ;) Takie wrażenie może sprawiać bo właściwie w każdym meczu dochodzi do sytuacji po sfg ale liczba bramek w Legii 0 ( teraz w sparingu coś strzelił). Co do stawiania w Legii na młodych wychowanków, a raczej jego braku (od czasów Skorży/Urbana) ze względów które podał  kalodop to jeszcze cytat Nikolica z wczorajszego wywiadu dla PS "Legia to taki klub, że nie ma czasu, by wszystko spokojnie ułożyć. Tam presja jest non stop." i wszystko w tym temacie. Niektórzy by chcieli żeby Legia kupowała ogranych graczy na zachodzie za parę baniek euro jednocześnie miała w składzie wielu wychowanków z Mokotowa, ściągała poprzez genialny scauting trzynastoletnie perełki prosto z faweli i jeszcze kupowała wyróżniających się polaków z innych klubów ekstraklasy %-) 

Edytowane przez bumbumbam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...