Skocz do zawartości

Gra tzw. "surebets"


Kpt.Cobra

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio po wielu przemyśleniach zacząłem grać jedynie surebatami pomiędzy Betfair i Betandwin. I muszę powiedzieć że sam jestem zaskoczony. Średnio wcale nie przesadzając wyjdzie dzienny zarobek od sumy jaką gram w granicach kursu 1,01. Pewnie można się śmiać że mały kurs ale nic nie ryzykuję a jedynię mogę wygrać. Na początku myślałem że się nie opłaca w końcu co to jest 1,01 myślałem że nie będę miał żadnej motywacji i braknie mi cierpliwości. Ale usiadłem i przeliczyłem, że przez miesiąc jest to w sumie kurs 1,35. Czyli 35% większa kwota przez miesiąc - żaden bank nie ma tak wysoko oprocentowanej lokaty. Na giełdzie i wymianie walut cieszy ich zysk 100% w ciągu roku a tu 35% w ciągu miesiąca.

I jeszcze policzyłem ile z kapitałem rosło by co miesiąc

I miesiąc = 100 -> 135

II mies. = 135 -> 182

III mies. = 182 -> 245

IV mies. = 245 -> 330

V mies. = 330 -> 445

VI mies. = 445 -> 600

 

W ciągu pół roku początkowy kapitał urósł 6-krotnie. Czyli co miesiąc 100 zł. A przez następne pół roku co miesiąc średnio 600 zł.

 

Więc jeśli ktoś jest cierpliwy to przez rok ugra sobie sumkę i później będzie miał zyski ale problemem jest grając u bukmacherów o czym bukmacherzy bardzo dobrze wiedzą że u człowieka nie wystąpi konsekwencja tylko zachłanność i później zapragnie coś postawić i... przegrywa zamiast trzymać się konsekwencji.

Bo prawda jest taka, że gramy - jak wygramy to nie bierzemy wygranej i pożytkujemy (tylko wtedy bukmacherzy przegrywają) tylko zachęceni wygraną gramy dalej - gramy dopóki nie przegramy i znów zaczynamy dopóki nie przegramy i koło się zamyka.

 

CIERPLIWOŚĆ i KONSEKWENCJA tego obawiają się bukmacherzy ale te cechy grając u bukmacherów ma mało kto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gram już od jakiegoś czasu. Tu zaprezentuje jakie zagrałem dzisiaj.

 

Dziś np. znalazłem dwa. Szukam ich ręcznie. Na początku szukałem długo ale później zauważyłem gdzie można szukać. Średnio wychodzi 1 na dzień. Wczoraj nic nie znalazłem ale za to dzisiaj ten pierwszy trochę nadrobił (nawet jest to suma ok 6 dni)

 

Oto surebety które dziś zagrałem.

1. Sporty motorowe > Moto GP : Pierwsza Trójka

W Betfair wystawiłem: Lay po kursie 4,5 na S.Gibernau

W Betandwin postawiłem: Top 3 na S.Gibernau po kursie 6.00

Nie będę tu podawał dokładnie procesu wyliczania ale podaję od razu wynik.

Stawiając na tego surebeta 100 ma się zysku 5,95 (obliczona również prowizja 5% w Betfair) Czyli na czysto za darmo bez stresu bez ryzyka kurs 1,06.

 

2. Hokej na Lodzie / Karpat v Assat : Kursy meczu

W Betfair wystawiłem: Lay po kursie 5,00 na Assat

W Betandwin postawiłem: na Assat po kursie 5,40

Stawiając na tego surebeta 100 ma się zysku 0,82

Czyli czysty kurs 1,0082

 

Nie kolidowały te surebety czasowo ze sobą więc grałem całymi kwotami jakie miałem na koncie.

 

Dlatego: podsumowanie

1. 100 -> 105,95

2. 105,95 -> 106,82

 

Czyli spokojnie w ciągu miesiąca jak pisałem kurs 1,35 najbardziej realny.

 

Tego sposobu się używa jeśli chce się wyciągnąć cały bonus z promocji jaki daje bukmacher bez konieczności obracania go. Po prostu już się go ma. Dlatego najlepiej szukać też promocji u bukmacherów a wyniki będą lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem ze sa programy do obliczania surbetow.... Tak by bylo chyba o wiele latwiej ???? Jaka kase trzeba miec na inwestycje ???? Miec 10 tysi to by bylo naprawde pieknie. Pozdrawiam

 

 

Moglbys napisac jak sie to dokladnie odbywa... bo powiem ci ze zysk 35% to jest naprawde mega zysk !!!!!!!!! Jestem bardzo zainteresowany Twoim sposobem grania. Moglbys mi przyblizyc jak to wyglada w praktyce ???? Mozemy sie ustawic na GG ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak naprawde to jakby się uparł to Kobra nie musiałby nic tłumaczyć - panowie jeżeli będziecie troche siedzieć przed Betfair i od czasu do czasu będziecie oglądać mecz to napewno zrobicie nawet większy %-owy zysk niż 35% w miesiącu :D taki zysk to w 1 dzień można mieć :D po dowód zapraszam do moich kuponów: http://obstawianie.com/tematy167/fantastyczne-kupony-vt6263.htm#122403

 

Oczywiście nie neguję tutaj systemu Cpt. :D ale jednak grając GB można bardzo dużo zarobić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpt.Cobra - jedno pytanie. Jak można grać codziennie za całą kasę? Interesuje mnie strona czysto praktyczna. Dajmy na to, że połowę kasy masz w Betfair a druga w B&W. Skoro obstawiasz u obu buków, to po wygraniu zakładu u jednego z nich u drugiego masz ZERO lub coś koło tego. Jak szybko przerzucić kasę, by znów można było grać? Oczywiście bez dodatkowych kosztów, by nie tracić zysku rzędu 1,0082...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj przedstawiam tok obliczeń. Oczywiście tylko wyjaśnienie skąd taki kurs. Wyjaśnie tylko jednego tego pierwszego.

 

JAK OBLICZAM CZY JEST SUREBETS.

W Betfair wpisuję kurs za jaki gram w Betandwin i daje stawkę 1.

Uwaga! Spotkanie które wybrałem jest jedynie do prezentacji.

Kurs na Giberneu w Betandwin był za 6. Więc wpisuje 6 i daje stawkę 1.

 

o9n1y7nbiisv8ncu.jpg

 

Betfair sam oblicza. Wtedy dodaję sumę czerwoną (ale nie minusową) do zielonej czyli 1+4,75 = 5,75. Stąd jest to najwyższy kurs za jaki mogę wystawić lay aby wogóle się to opłacało. Im niższy tym lepiej.

 

JAK STAWIAM

 

Wybieram zazwyczaj abym wygrywał w Betfair a przegrywał w Betandwin - chociaż zależy od typu jaki obstawiam. Tutaj w wyścigu większą szansę miałem na wygranie w Betfair, dlatego to ustawiałem tak aby w betandwin zysk był 0 czyli tylko pokrycie stawki a dodatkowy zysk w Betfair.

Mimo wszystko korzyści są w obu przypadkach (przynajmniej dla mnie) Jak wygram w Betfair to mam kasę a jak wygram w Betandwin to mam dużo punktów w Betfair które kumuluję na obniżenie stawki rabatu przez co później zysk będzie większy z każdego surbeta.

 

(Prościej już nie wytłumaczę)

Wpisuję w Betandwin całą stawkę jaką mam i patrzę ile jest na czysto zysku pokazuje to ile mogę zaryzykować w Betfair.

 

pufdxpsfpwaiq9yb.jpg

 

Wynika że przy tym kursie czyli 6 zysk jest 50.

 

Wystawiam wtedy po kursie w Betfair maksymalnie ryzykując 50

 

f3gjfwto233jw61e.jpg

 

Zysk jest 13,57 czyli na czysto 3,57 przy 60 Euro wkładu (50 w Betfair i 10 w Betandwin)

Następnie można podzielić przez 357 aby zysk na czysto wyszedł 0,01 i zobaczyć ile wyjdzie wkładu czyli 60 / 357 = 0,168. Czyli tyle trzeba ryzykować aby wygrać 0,01 Stąd każdy sobie oblicza ile z danej puli którą gra może wyciągnąć na czysto. Jak obliczyłem to ze 100. Podzielić 3,57 i 60 przez 6 a następnie pomnożyć przez 10 i = 5,95 i 100 Czyli grając stówą na czysto 5,95 jak pisałem.

 

Następnie całą swoją pulę dzielę na proporcję w stosunku (50 Betfair i 10 Betandwin) czyli 5:1. 5+1 = 6 czyli całą swoją sumę dzielimy na 6. np. Masz do dyspozycji 1734 Euro.

1734/6 = 289 i tą sumę wpłącam do Betandwin a resztę do betfair i wystawiam kurs. Jak przyjmą to wtedy stawiam w Betandwin i czekam wygodnie kibicując abym ze zdarzenia wyciągnął bezstresową kaskę.

 

Jak ktoś nie zrozumiał to prościej już nie dam rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawia się jeszcze jeden problem. Pierwsze znaleźć bukmacherów którzy za wpłaty i wypłaty do portfela elektroniczenego którego używasz nie biorą prowizji. A następnie w Moneybookers są limity na ilość kasy wypłacanej i wpłacanej w przeciągu 90 dni. Mam pewne pomysły jak sobie z tym poradzić ale jeszcze nic pewnego. Jak ktoś zna bukmacherów którzy nie pobierają prowizji niech dadzą znać którzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś np. postawiłem między innymi na: Benfica Lizbona - Maritimo Funchal

Zakład na gole (regularny czas gry) - Typ: 2:0

W Betfair wystawiłem kurs 6,4

W Betandwin postawiłem po kursie 7,0

 

Do rozpoczęcia meczu (19.30) możecie i wy wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he. Niestety nie. Kiedyś wstawiłem a później nie zmieniałem przez dłuższy czas aż prawie zapomniałem o tym. Jest to kilka systemów niektórych tu nie publikowałem wogóle. Ale teraz kiedy podałem za darmo surbetsy to z tamtego zrezygnuję. Szczerze mówiąc to nieliczyłem na to że wogóle się ktos zainteresuje.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gamebookers

 

Wpłata kartą kredytową/debetową

 

# Akceptujemy: VISA, VISA ELECTRON, SOLO, SWITCH, DELTA, EURO/MASTER CARD oraz DINERS CLUB.

# Wymagania: musisz użyć swojej własnej karty kredytowej/debetowej.

# Czas oczekiwania: wpłata jest realizowana w przeciągu kilku sekund, Twoje konto zostanie zasilone jak tylko otrzymamy autoryzację.

# Opłaty: 0 or 1% zależnie od kraju zamieszkania

# Jak to zrobić: użyj formularza online - wprowadź numer karty, datą ważności oraz kwotę wpłaty w celu zasilenia swojego konta zakładów.

 

 

 

Nie wiem jak jest na Expekt bo nie moge znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Ci sie tematy pojebaly...

 

Chyba nie.... szukamy buka ktory za tranzakcje karta nie bierze prowizji !!!!!!!!!!

 

 

Z SURBETEM jest bol gdy buk ci odrzuci zaklad bez podawania przyczyny.... takie rzeczy sie zdarzaja... co wtedy ????? Nie mowie tutaj o BF ale np o BAW... ten buk jest zaczarowany, rozne rzeczy o nim slyszalem.

 

 

Ale powiem Ci ze temat surbetow jest na maxa ciekawy... BF stalo sie wybawieniem :) Naprawde zysk 35 % jest mega zajebisty :) Nie widzialem typera ktory robi 35 % yieldu :) Mowi sie ze 10% yield to juz zajeb... ty typer a tu 35 % :) Naprade ostro...

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Ci sie tematy pojebaly...

 

Chyba nie.... szukamy buka ktory za tranzakcje karta nie bierze prowizji !!!!!!!!!!

 

 

Z SURBETEM jest bol gdy buk ci odrzuci zaklad bez podawania przyczyny.... takie rzeczy sie zdarzaja... co wtedy ????? Nie mowie tutaj o BF ale np o BAW... ten buk jest zaczarowany, rozne rzeczy o nim slyszalem.

 

 

Ale powiem Ci ze temat surbetow jest na maxa ciekawy... BF stalo sie wybawieniem :) Naprawde zysk 35 % jest mega zajebisty :) Nie widzialem typera ktory robi 35 % yieldu :) Mowi sie ze 10% yield to juz zajeb... ty typer a tu 35 % :) Naprade ostro...

 

 

Pozdro

 

Tu się nie zgodzę. Jego Yield będzie wynosił w grranicach 2%, ,bo obraca zawsze stawką x i dostaje z tego 102% x , czyli wychodzi z każdego typu przykładowo 2% zysku. Yield to zysk od obrotu, czyli mając np. 100 zł na koncie możesz obrócić w ciągu miesiąca na kuponach mp. 3000 zł i yield będzie liczony nie od 100 zł, ale od obrotu, czyli 3000 zł. Mam nadzieję, że Ci nie pommieszałem pojęć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Ci sie tematy pojebaly...

 

Chyba nie.... szukamy buka ktory za tranzakcje karta nie bierze prowizji !!!!!!!!!!

 

 

Z SURBETEM jest bol gdy buk ci odrzuci zaklad bez podawania przyczyny.... takie rzeczy sie zdarzaja... co wtedy ????? Nie mowie tutaj o BF ale np o BAW... ten buk jest zaczarowany, rozne rzeczy o nim slyszalem.

 

 

Ale powiem Ci ze temat surbetow jest na maxa ciekawy... BF stalo sie wybawieniem :) Naprawde zysk 35 % jest mega zajebisty :) Nie widzialem typera ktory robi 35 % yieldu :) Mowi sie ze 10% yield to juz zajeb... ty typer a tu 35 % :) Naprade ostro...

 

 

Pozdro

 

Tu się nie zgodzę. Jego Yield będzie wynosił w grranicach 2%, ,bo obraca zawsze stawką x i dostaje z tego 102% x , czyli wychodzi z każdego typu przykładowo 2% zysku. Yield to zysk od obrotu, czyli mając np. 100 zł na koncie możesz obrócić w ciągu miesiąca na kuponach mp. 3000 zł i yield będzie liczony nie od 100 zł, ale od obrotu, czyli 3000 zł. Mam nadzieję, że Ci nie pommieszałem pojęć :)

 

Sorka ... za zamieszanie... w pelni sie z Toba zgadzam. On ma 35 % zysku od calej sumy jaka ma na koncie liczone co miesiac. Ale np . grajac na kupon 100zl majac yield 9.3% przy 266 typach to jest zarobek rzedu 2500zl ( zakladajac kurs na typ ok 1.90 - 2.00 ) a wiec tez bez rewelacji. Fakt ze nie trzeba tu tak duzych nakladow finansowych.....

 

Boje sie tylko tego ze bedzie trzeba postawic np na BAW 10 tys a oni mu powiedza - dziekuje i nie obstawia tego spotkania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boje sie tylko tego ze bedzie trzeba postawic np na BAW 10 tys a oni mu powiedza - dziekuje i nie obstawia tego spotkania....

 

Dopiero teraz to zauważyłem, Kpt.Cobra, lepiej nie graj w BetAndWin, bo tam jak za dużo wygrywasz to nakładają limity :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam wczesniej glupoty pisalem... sorka :)

 

Troche za fajnie mi to wyglada... wydaje mi sie ze buk da nam limity na gre surbetami, albo zawiesi nam konto. Jesli chodzi o limity na BAW to moj kolega dostal taki ze z kuponu mogl wyciagnac max 160zl !!!!!!!!!!! A najgorzej bedzie wtedy gdzy po obstawieniu spotkania za gruba kase , buk nam je cofnie bez podania powodu.

 

 

No i nie mamy jeszcze rozwiazanego problemu jak bez prowizji obracac pieniedzmi z kont bukmacherow aby nie czekac 1 - 2 dni na przelanie pieniedzy ???? Moneybookers odpada m- limity, Karta kredytowa - prowizja rzedu 2 %...... Szukamy buka ktory ma wysokie kursy, i nie pobiera takich prowizji....

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LADNY SURBET

 

Mantova - Bologna - Dokładny Wynik 1 : 0

 

Gram w Baw za np 15 euro

Wystawiam BF po kursie 6,6 za 20.09 euro

 

Jak bedzie wynik 1 : 0 to 112.5( wygrana BAW ) - 112,5( zobowiazania BF ) = 0

 

Jak bedzie inny - 15 ( stan konta na BAW ) + 19,09( wygrana BF ) = 4 Euro na plusie :)

 

Tyle ze wystawic moge tylko za 23 Euro ... a wiec zarobek 16 zl na dzien ???? Grajac 1 spotkanie dziennie ????

 

 

Chyba o to chodzi ???? Kobra ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LADNY SURBET

 

Mantova - Bologna - Dokładny Wynik 1 : 0

 

Gram w Baw za np 15 euro

Wystawiam BF po kursie 6,6 za 20.09 euro

 

Jak bedzie wynik 1 : 0 to 112.5( wygrana BAW ) - 112,5( zobowiazania BF ) = 0

 

Jak bedzie inny - 15 ( stan konta na BAW ) + 19,09( wygrana BF ) = 4 Euro na plusie :)

 

Tyle ze wystawic moge tylko za 23 Euro ... a wiec zarobek 16 zl na dzien ???? Grajac 1 spotkanie dziennie ????

 

 

Chyba o to chodzi ???? Kobra ????

 

Tak, tylko nie wiem, po jakim kursie zagrałeś w BAW (bomyślam się, że po kursie 7.5 , ale powiedz, czy się nie mylę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LADNY SURBET

 

Tyle ze wystawic moge tylko za 23 Euro ... a wiec zarobek 16 zl na dzien ???? Grajac 1 spotkanie dziennie ????

 

Tak sie mówi 16 zł na dzień a policzmy sobie przez 10 dni 160 a przez 30 dni równa sie 480 zł na miesiąc a przecież w weekendy można więcej wyciągnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...