Skocz do zawartości

Kpt.Cobra

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  582
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Szczecin
 • Zainteresowania
  golf, bilard,

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Kpt.Cobra

  2000 zł w 2 miesiące bez żadnego ryzyka

  Widzę że temat wprost rozpalił się. Myśl która jest tutaj podejmowana była już podejmowana na tym forum nie raz. Pisałem również o tym ale nie umieściłem tego w jednym i dlatego przy okazji tego tematu myślę, że będzie to dobrym posunięciem. Dlaczego Betfair? Ponieważ jest możliwość obstawiania "lay" czyli o wiele łatwiej znaleźć surebeta oraz dlatego że minimalną stawką jest 0,01 czym można maksymalizować zyski z surebetów. Grając surebetami wyciągamy bonusy bez konieczności robienia obrotu nawet jednego. I pisałem również o tym jak wypłacać pieniądze od razu do rączki omijając księgowani
 2. Kpt.Cobra

  Manipulacja kursami na BetFair.

  Xavier27 Chodzi tutaj o ilość wszystkich kartek w meczu. 2 pkt za żółtą 5 pkt za czerwoną Jak będą np. 3 żółte kartki w meczu czyli 6 pkt wygrywa.
 3. Kpt.Cobra

  BlackJack+progresja=ciekawa gra

  Chyba że jest sam właścicielem tego kasyna [ Komentarz dodany przez: FAN: 16-06-2006, 18:07 ] Aaaa, to fakt
 4. Kpt.Cobra

  Manipulacja kursami na BetFair.

  Wcale nie. Jest przecież prowizja od wygranych netto a nie od postawionych kuponów. Jeśli jest to jedno zdarzenie to przy 103% stawiając 100 wygrasz 3 Euro i od 3 Euro obliczą prowizję. Jak będzie 100,01 to wygrasz 0,01 i od tego obliczą ci prowizję. Co innego jak obstawiasz inny rynek.
 5. Kpt.Cobra

  Manipulacja kursami na BetFair.

  Czasem się pojawiają ale jeśli duże jest zainteresowanie danym spotkaniem to powyżej 100% jest przez 2 lub 3 sekundy. Znaleźć takie jest więc bardzo trudno bo kto takie znajdzie od razu wykorzystuje.
 6. Kpt.Cobra

  Progresjom Mówimy NIE !

  Zgadzam się z przedmówcami. Jeśli już samą skutecznością wychodzisz na plus to dobrze ale do tego stosując progresję będziesz miał jeszcze większe przychody z tego samego obstawiania.
 7. Kpt.Cobra

  Manipulacja kursami na BetFair.

  Widzę że każdy utrudnia sobie jak może aby tylko cięzęj było. Napisałem wyżej że Betfair od razu pokazuje czy jest surebet czy nie. Zobacz na procenty które ci pokazałem. Znaczą one że jeśli przyjmiesz te dwa zdarzenia tak jak ty chcesz to jak postawisz 100 to wygrasz 98,2. Od razu wszystko wyliczone, nic nie trzeba obliczać po jaką cholerę sobie utrudniać jakimiś wyliczeniami.
 8. Kpt.Cobra

  Manipulacja kursami na BetFair.

  To nie jest surebet. Nie musisz sam obliczać czy takie sytuacje to jest surebet. Spójrz na procenty na górze tabelki. Na różowym żeby był surebet musi być 100% lub więcej (teraz jest 98,2%) a na niebieskim poniżej 100%.
 9. Kpt.Cobra

  Ulepszona Progresja

  Tak tam został skasowany. Administrator skontaktował się ze mną i napisałem oddzielny artykuł, który znajdzie się na głównej stronie. Ale załatwione było kulturalnie i Administrator po prostu włożył minimum starania o to aby "Ulepszona progresja" znalazła się na stronie i można było komentować. Ja zawdzięczam co nieco niektórym użytkownikom tego forum dlatego podzieliłem się z wami i chciałem abyście wy (użytkownicy tego forum) najwięcej skorzystali robiąc tym samym reklamę temu forum, że powstają tutaj na prawdę dobre rzeczy i że znajdują się tutaj ludzie na prawdę znający się na obstawia
 10. Kpt.Cobra

  Manipulacja kursami na BetFair.

  Wczoraj zrobiłem też małą symulację na meczu Portugalia - Angola Na lay przed meczem "postawiłem" po kursie 5,6 na lay 50E czyli 230E zobowiązania Po strzelonej bramce kurs na X był 20 i "postawiłem" 14E na back i wyszedł surebet na wszystkie 3 zdarzenia równy po 34,20 Euro. Ale jak wiadomo jest to tylko pewien sposób nie dający zysku w 100%. Istotnym czynnikiem jest aby wybierać takie mecze w których prawdopodobieństwo strzelenia jednej bramki jest duże. Pisząc właśnie tego posta zauważyłem jedną zależność, że jest to, to samo co obstawienie w Betfair 1 gol lub więcej po kursie 1.10
 11. Kpt.Cobra

  Ulepszona Progresja

  Właśnie przeglądałem twój temat Bielanek na innym forum i ... po prostu brak słów. Czekam na odpowiedni rozwój wydarzeń aby w tej sprawie zadziałać. Prosiłem już administratorów drugiego forum o zachowanie napisanego przez ciebie tematu aby było dowodem.
 12. Kpt.Cobra

  Manipulacja kursami na BetFair.

  Skoro takie jest mniemanie o mnie to jakoś trzeba się wywiązać i coś powiedzieć Jednym z najprostszych sposób jakie do tej pory poznałem na manipulacje kursami dla tych co nie mają żadnego doświadczenia jest: - wybrać mecz który będzie można obstawiać na żywo - wybrać raczej mecz w którym najprawdopodobniej padnie bramka (minimum jedna) Postawić wtedy najlepiej przed meczem lay na remis. Kiedy padnie bramka kursy na remis idą dość w górę i wtedy obstawić na back taką stawką aby osiągnąć większy zysk albo z X lub 12. Jeśli się nie będzie miało pecha (co się wybierze mecz to 0:0) moż
 13. Kpt.Cobra

  Gra tzw. "surebets"

  Jak życie pokazuje. Nie wielu może trafiło typ meczu Trynidadu ze Szwecją. Dlatego większa ilość graczy przegrała trochę kasy. A można wygrywać kasę nawet na takich meczach. Jak? Zapraszam na moją stronę.
 14. Kiedyś już były takie możliwości i okazje i pamiętam że buki wiedzą o tym sposobie i wycwaniły się w ten sposób, że np. ktoś podchodzi do wykonania karnego nr 3. To ty możesz obstawić karnego nr. 5. Bo nr 4 jest już zamknięty. Musisz obstawić dwa karne do przodu. Musisz obstawić karny nr. 4 bez wiedzy o nr. 3.
 15. Kpt.Cobra

  Manipulacja kursami na BetFair.

  Widzę że pytania trochę są ... i do obstawiania nic nie wnoszą. Myślę iż chodziło by o to aby ten kto gra w ten sposób manipulując kursami żeby napisał jakie zebrał doświadczenie czyli gdzie i w jaki sposób jest łatwiej zrobić Green Book'a a gdzie jest trudniej?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...