Skocz do zawartości

Gra tzw. "surebets"


Kpt.Cobra

Rekomendowane odpowiedzi


raczej odradzam p2p na Gamebookers, chociaz to moj ulubiony buk.

Kiedys dawno temu wystawialem tam kursy i rzadko kiedy cos zostalo przyjete.

Chyba, ze cos sie zmienilo od tamtego czasu. Poza tym kursy sa podobne do tych co maja przy "normalnym" obstawianiu i tez pobieraja prowizje (ale tylko od wystawionych kursow z tego co pamietam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Przyznam ,ze temat ciekawy i sprwadzajac strony z surebetami spokojnie mozna znalezc jeden dziennie z zyskiem 10% na zakladzie tylko pozostaje sprawa logistyczna ,rozdysponowanie pieniedzy i mozliwe szybkie ch rozprowadzanie. Tak ,zeby napawde moc spokojnie grac to trzeba by miec kase u okolo 10-20 bukow ,ktorzy najczesciej statystycznie pojawiaja sie jako surebety na stronach internetowych.

 

Wlasnie chodzi o to by moc operowac swobodnie gotowka :niesmak:

A jak Netteller i tym podobne ??? Albo miec "plynne na aktywa" na serwisie typu Moneybookers ,tylko z jak najmniejsza prowizja ,a na poszczegolnych kontach tak rozdzielona kase ,zeby moc przynajmniej 2 razy bez doladowywania zagrac...

 

czekam na Wasze pomysly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Właśnie przyglądam się Gamebookers ale nie wiem jak z wypłatami na MB. Czy pobierają prowizję?"

 

Nie pobieraja zadnej prowizji

 

 

- Standardowa wypłata: EURO 1.00

- Po pierwszej wypłacie przelewem/Moneybooker w danym miesiącu kalendarzowym: EURO 5.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Czy ktoś może mi podać sposób na łatwe znalexienie Surebet.

Jakoś ręcznie tego robienie nie przyniosło mi oczekiwanych skutów.

 

Gdzieś, kiedyś spotkałem się z programem do wyszukiwania surebet-ów. Z tego co pamiętam autor troche sobie za niego liczył. Ale na temat skuteczności takich programów nie wiem nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FC Slovan Liberec vs FK Mladá Boleslav

Soccer :: Czech Republic :: Gambrinus Liga 13/05/2006 13:25

1. 6.00(Synot tip)

X. 3,75(Ladbrokers)

2. 2,50(TopSportWetten)

 

Sure bets 20%. Pozdrawiam :)

 

 

EDIT: Czy surebets 20% nie zrekompensuje tych wpłat i wypłat pieniędzy do mniej znanych buków? Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o napisanie wszystkich bukmacherów, któży nie pobierają prowizji za przelewy, albo jest ona minimalna. Bez różnicy czy jest to MB, czy przelew bankowy. Oczywiście dla tych, którzy zrobią to rzetelnie przygotowane są pochwały. Pozdrawiam serdecznie!

 

[ Komentarz dodany przez: FAN: 14-05-2006, 13:32 ]

A samemu się nie chce? ;)

Może po prostu załóż taki temat i każdy napisze o buku w którym gra, bo niektórzy napewno śmigają w jakichś "egzotycznych" bukach :D ale nie każdy we wszystkich :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak życie pokazuje. Nie wielu może trafiło typ meczu Trynidadu ze Szwecją. Dlatego większa ilość graczy przegrała trochę kasy. A można wygrywać kasę nawet na takich meczach. Jak? Zapraszam na moją stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...