Skocz do zawartości

Nowy system na dokładne wyniki - 2-3 typy na mecz


Apocalyptiq

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bedziecie tak na Niego najeżdzac to myśle ze On niedlugo opuści nasze Forum .... Gdybyście zachowywali sie normalnie %-) to pewnie by wam podawał typy ( choc dawał na forum przed rozpoczeciem spotkań ) , a Myśle że jeżeli zmienicie nastawienie do Niego to bedzie podawał .. Inną sprawą jest , że dużo nad tym systemem sie napracował ! a wy chcecie wszystko za darmo!:/

.... szkoda gadac ....

a wiec wszyscy na kolana :rotfl:

 

a tak powaznie to moze powinnismy go poproscic?? albo najlepiej niech kazdy z forum wplaci mu po 100zl i zobaczymy co z tego wyjdzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak bedziecie tak na Niego najeżdzac to myśle ze On niedlugo opuści nasze Forum .... Gdybyście zachowywali sie normalnie %-) to pewnie by wam podawał typy ( choc dawał na forum przed rozpoczeciem spotkań ) , a Myśle że jeżeli zmienicie nastawienie do Niego to bedzie podawał .. Inną sprawą jest , że dużo nad tym systemem sie napracował ! a wy chcecie wszystko za darmo!:/

.... szkoda gadac ....

a wiec wszyscy na kolana :rotfl:

 

a tak powaznie to moze powinnismy go poproscic?? albo najlepiej niech kazdy z forum wplaci mu po 100zl i zobaczymy co z tego wyjdzie:)

 

%-) Zabawne ale niektorzy maja racje , jesli za cos mamy zaplacic to chyba chcemy widziec co kupujemy a tu narazie pierwsza super passa i od razu stawka 200zl , a pozniej swego rodzaju łaska ze odejde i mnie juz nie zobaczycie :/ Apo masz extra system pokaz nam w ciagu tygodnia ze np na 3 spotkania zawsze trafisz jedno 33% skutecznosci ale zyski patrzac po kursach dosyc wyrazne . Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA DAWAŁEM TYPY PRZED MECZAMI!! Ale przedtem jakoś nikt nie był zainteresowany... A nie ma dowodów, bo podawałem to na screenie - odświeżałem po prostu screen na serwerze. A co do testów - testuje i podaje jego wyniki na tym forum, lecz na ukrytym podforum do którego mają dostęp tylko członkowie mojej grupy - Conquerors i ci, którzy zapłacili mi to 200 zł (a kilka takich osób jest). A jeżeli nie wierzycie we mnie albo nie chcecie tego systemu - to po co tu jeszcze siedzicie :D Ale już chyba nie będę sprzedawał tego systemu, bo jak tak każdemu go sprzedam, to buki w końcu zbankrutują i z czego później będą mi płacić... Na ten weekend widzę, że są bardzo ładne typy i mam nadzieję, że po tym weekendzie baaardzo się obłowie :D Niech Wam będzie - podam jeszcze te typy na jutro - ale już nigdy więcej! Oto one:

 

Tranmere - Port Vale: 1-0, 0-0 i 1-1

Braga - Nacional: 1-0, 2-0 i 0-0

 

Posłałem te mecze w sumie za 80 zł, a do wyjęcia mam 200 zł :D Na pewno wejdą... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale już chyba nie będę sprzedawał tego systemu, bo jak tak każdemu go sprzedam, to buki w końcu zbankrutują i z czego później będą mi płacić...

 

:rotfl:

 

Nie moglem sie powstrzymac..

 

:k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apocalyptiq mam pytanie do Ciebie.

 

W jakim celu zalozyles ten temat ??

 

Gdzies kiedys napisales ze iq na koncu Twojej ksywki oznacza wysoki iloraz inteligencji. Dlatego domyslam sie ze nie zalozyles tego tematu tylko po to zeby pochwalic sie jakiego to nie masz systemu bez dolaczenia jakis dowodow - bo to by bylo na poziomie przedszkolaka chwalacego sie nowym resorakiem ktorego nikt nie widzial.

 

Wiec w jakim celu zalozyles ten temat ?? Albo chcesz poddac swoj system ocenie, albo chcesz go zareklamowac potencjalnym nabywca. A i jednego i drugiego nie mozna osiagnac nie podajac typow.

 

Jesli chcesz byc traktowany powaznie - traktuj innych powaznie.

Podajac typy np. przez tydzien czy dwa - bukmacherow do bankructwa nie doprowadzisz, nawet gdyby wszyscy czytajacy to forum stawiali wedlug Twoich typow. Udowodnij nam ze naprawde stworzyles rewelacyjny system i nie traktuj glosow niedowierzajacych jako jakas osobista uwage do Twojej osoby - kazdy chyba moze wyrazic swoja watpliwosc. A przekonac nas o skutecznosci systemu mozesz bardzo prosto - tyle ze nie chodzi o gorace zapewnianie ze wygrales juz tyle ze pakujesz sie na karaiby.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w Expekcie - najlepszym buku według mnie w necie :D I poza tym dodałem nowy filrt - biorę mecze tylko z pierwszych lig. Bo zauważyłem, że dużo meczów z 2, 3 i 4 ligi angielskiej mi nie wchodzi. Po dodaniu tego filrta myślę, że już system będzie dobrze działał :D Ale zauważcie, że nie wszedł jeden mecz, a i tak jestem na plusie :D A ten topic na początku założyłem aby sprzedać ten system (bo na początku nie miałem kasy na gre nim), a później (jak już kilkoro kupiło ten system i już nie potrzebowałem kasy od Was) opisywałem go, bo się pytaliście co do niego :D Lecz teraz koniec - zamykam topic :cwaniak: Jeżeli macie jeszcze jakieś uwagi, to zapraszam na GG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale śledziłem ich oferte. I według moich obliczeń Expekt ma najwyżesze kursy. Tylko Bet-at-home prześciga go w ilości lig, ale po co mi ligi typu: singapurska? :p Więc pozostaje przy stwierdzeniu, że Expekt to najlepszy buk w sieci :D I jaki mają support...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe te Twoje wyliczenia...ale cóż, graj gdzie lubisz. Nic mi do tego. Moim zdaniem, to już Unibet jest dużo lepszy – szersza oferta i lepsze kursy. No i więcej meczy Live. A jeśli chodzi o wysokość stawek (singli) to Betfair nikt nie przebije, tym bardziej Expekt. Mam nadzieję, że ten swój system obliczałeś lepiej niż kursy u buków... :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...