Skocz do zawartości

Nowy system na dokładne wyniki - 2-3 typy na mecz


Apocalyptiq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio opracowałem taki system: jest to połączenie piramidki na AKO2 + obstawianie kilku wyników na jeden mecz. Piramidka, czyli taki rozstaw stawek: 2-2-4-4-8-8-16... I stawki dobieram tak, aby za każdy z tych 2-3 wyników wygrać taką samą kwotę. Tak więc oto moja aktualna piramidka:

 

SYSTEMU NIE BĘDZIE, DOSTAŁ Z PÓŁOBRUTU :p

 

W rubryce TO% zamieszczone jest prawdopodobieństwo na wystąpienie danego wyniku. Ja wybieram mecze, których suma % pierwszych 2-3 wyników wynosi przynajmniej 40%. Dałem je na forum głównym tylko dziś, zainteresowani muszą zapłacić 100 zł (słownie: STO ZŁOTYCH) za dostęp do ukrytego forum, na którym daje typy na ten mój system. Powiem tylko, że się opłaca :D Zainteresowanych proszę o PW. Podam dane do wpłaty i tylko gdy kasa dojdzie, daje dostęp do tego podforum. Zapewnie teraz będziecie się pytali, dlaczego sprzedaje ten system, skoro mogę na nim sam dużo zarobić... Już wyjaśniam - po pierwsze potrzebuje kasy na deske, którą planuje kupić od kilku tygodni, a na tym systemie kilkuset złotych w tydzień nie zarobię, więc potrzebuje "szybkiej kasy", a po drugie danie komuś dostępu do tego ukrytego forum dużo mnie nie kosztuje - kilka kliknięć i już :D A każda kaska się przyda... Aha, jeżeli w jakiś sposób ten topic łamie regulamin lub któryś admin ma coś do niego - proszę go usunąć, lub lepiej przed tym mnie poinformować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na podstawie kilku trafnych wynikow mam sadzic ze "system" dziala ? Mecze od 21-23 marca mozna sobie bylo oczywiscie dopasowac pod system ;) Kolejny dzisiejszy mecz juz ci nie wszedl, na chwile obecna z angielskiej maja szanse jeszcze tylko zdaje sie 2 mecze wejsc. No zobaczymy jeszcze pozniej francuska lige, chociaz tam juz o wiele latwiej trafic wynik 0:0 czy 1:1 wiec wcale nei trzeba miec wielkiego systemu. Na podstawie tych kilku typow mialbym zaplacic ci 100 zl ? A gdzie jakies statystyki z dluzszego okresu ? Moze cos wiecej o systemie ? Nie musisz przeciez odrazu ujawniac calego, wystarczy ze napiszesz ogolnikow na jakiej zasadzie wybierasz mecz, wyniki itp.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, wyniki wybiera pewnien program do analizy meczów :D Podam może jeszcze mecze z jutra, ale i tak po dzisiejszym dniu jestem na plusie :D Jeszcze kilka tygodni i nie będę musiał sprzedawać tego systemu, bo już sam uzbieram z tego kasę na deske :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę jednym okiem tworzenie tworzenie tego systemu czekając na jakieś konkretne podsumowanie, a tu nagle od razu zaczynamy od 100zł czyżby jednak system nie przynosił spodziewanych zysków )). Zdaje mi się że jak przez przynajmniej 7 dni byś podawał typy w przód, to pozwoli na ocene oraz wycene Twojej pracy pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

APO wpłata przez NETeller pasuje? Jakbyś może wrzucił jeszcze przez tydzień takie "rozkładówki" to ja bym się pisał, bo narazie 72% to genialnie, tylko jeszcze, żeby to się potwierdziło później :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, z moich obliczeń wynika, że gdy utrzymam taką skuteczność, to po miesiącu gry będę miał około 13000 zł :D Więc już nie jestem zainteresowany sprzedarzą systemu :D Po tej połowie roku ciężkiej pracy, nareszcie opracowałem system, na którym naprawde się zarabia :D

I jeszcze mnie dobija to, że chcecie jakichś dowodów że działa system, screenów... Jak nie chcecie tego systemu - to nie! Nikt nie będzie mi robił jakiejś łaski :D Gdyby ktoś wziął ten system bez głupich pytań czy ultimatum, że da połowe ceny (50zł), i jak zadziała to da drugą połowę... Jeżeli Wy tak pogrywacie, to ja już tego systemu nie sprzedaje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18/25 trafionych typow = 72 %

 

Jakbyś może wrzucił jeszcze przez tydzień takie "rozkładówki" to ja bym się pisał, bo narazie 72% to genialnie, tylko jeszcze, żeby to się potwierdziło później

 

Musze przyznać że ciekawe gdybyś mógł udostępnić powiedzmy jeszcze przez pare dni te swoje typy i skuteczność by nie malała to ja też chetnie kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System oceniac sie powinno po kilku sezonach albo po duzej ilosci zakladow. Jedna kolejka to moze byc czysty fart. Gwarantujesz skutecznosc swojego systemu na poziomie chociaz 50 % przez najblizsze zalozmy 5 kolejek ? W innym przypadku to kupowanie kota w worku :niesmak:

 

Dopiero teraz zauwazylem..czemu zmienilis screena swoich typow ? Wczesniej bylo 25 typow z czego weszlo 18. Teraz brakuje conajmniej 7 nietrafionych. Cos mi tu kretactwem zajezdza .. :nie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo teraz dodałem kilka filtrów, według których wybieram mecze do typowania. Odpadło kilka trafionych i kilka nietrafionych typów. A system ten testuje już od jakiegoś czasu, lecz testowałem to na sucho - nie zapisywałem nigdzie wyników, tylko tuż przed meczem robiłem analizę danego meczu i świetnie wypadał w tym program :D No ale mówię - jak nie chcecie programu, to nie! Za tydzień już na koncie myślę że około 1000 zł będę miał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kombynuj dziewczyno nim twe wdzieki przemina.....

 

stary ty to juz sobie daj spokoj z tymi systemami, bo w ogole ci to nie wychodzi i tylko probujesz ludzi naciagnac. Co chwile masz jakis nowy superprogramik i supersystem za jedyna 100, a po chwili sie okazuje, ze jak zwykle dupa zbita.

 

dobze godom ludziska???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie wiem czy dobrze... ale wiem APO, że to już jest chyba trzeci Twój program, który jest genialny a jednak nie jest bo nadal tutaj jesteś... i oczywiście mimo, że zbijasz taki hajs to mógłbyś np. udowadniać nam, że naprawde masz świetny program podając np. 3 typy na dany dzień... i to by wystarczyło :]

Na marketingu to TY się napewno nie znasz :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy nie zastanowilo was dlaczego setki bukow szacuja prawdopodobienstwa tych samych zdarzen na bardzo podobnym poziomie???? A w przekroju jednego lub kilku sezonow okazuje sie, ze maja racje. Chyba nie wierzycie w to, ze oni wszyscy sie myla, a APO jako jedyny ma extraprogram, ktory przechytrzy bukow.

Ja uwazam, ze bukow mozna pokonac tylko w trendzie dlugoterminowym przy odpowiednim stawkowaniu. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
dobze godom ludziska???

 

DobRZe gada, polac mu ;)

A to nie musiał być błąd... może nie chciał napisać "dobże" tylko "dobze" to też po polskiemu, tylko troche inaczej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze... ale wiem APO, że to już jest chyba trzeci Twój program, który jest genialny a jednak nie jest bo nadal tutaj jesteś... i oczywiście mimo, że zbijasz taki hajs to mógłbyś np. udowadniać nam, że naprawde masz świetny program podając np. 3 typy na dany dzień... i to by wystarczyło :]

Na marketingu to TY się napewno nie znasz :p

Dałem na ten weekend przed meczami typy, ale nikt chyba z nich nie skorzystał :D A akurat np. na niedziele trafione były wszystkie. Dobra, jak tak na mnie bluzgacie, że cały czas naciągam ludzi, to zbieram się z tego forum :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobze godom ludziska???

 

DobRZe gada, polac mu ;)

A to nie musiał być błąd... może nie chciał napisać "dobże" tylko "dobze" to też po polskiemu, tylko troche inaczej ;)

 

heheheh nawet nie pomyslalem, zeby napisac przez "z" z kropka. hahahah

musze chyba wlaczyc polska klawiature jak tu pisze, ale nie chce mi sie caly czas przelaczac z angielskiej.

 

Zreszta z kontekstu wynika, ze chodzi o "z" z kropka hehehehe

 

dobre :krzeslo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro grałeś tych kuponów powyżej 10 dlaczego dokumentujesz tylko jeden czyżby tylko tenjeden był trafiony??? Obserwuję już kilka twoich tematów i w żadnym nie widać jakiejś dłuższej kosekwencji w pisaniu bo szybko ci się odechciewa. I czekałem jak tutaj też to rozwiążesz i już widzę. Tyle tych cudownych systemów już masz że dziwię się czemu nie jesteś na Karaibach na jakiejś plaży tylko próbujesz za tak marne dla ciebie pieniądze sprzedawać te "super" systemy. No cóż ale życie nauczyło mnie niczemu już się nie dziwić. Pozdrawiam Apocalyptiq i życzę dalszych sukcesów w opracowywaniu systemów równie wielkich jak te o których opisujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dodam cos od siebie.. ten dział przeczytałem cały od A do Z i nie raz sie natknąłem na posty autora tego tematu. I zgadzam się z Kpt.Cobra ze masz chyba slomiany zapal. Twoich cudownych systemow juz sie kilka przewinelo na tym forum. Wszystkie bez echa wiec raczej nie byly az tak cudowne.

 

Zycze wielu sukcesow marketingowych.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech .. a ja Obserwuje tematy Apo.... czesto z nim gadam na GG i wiem ze On poprstu gra te mecze i jest juz sporo do przodu .... nie raz mi doradzał co zagrac na DW i to wchodziło ( ale oczywiście ja nie gralem :krzeslo::c: ) Jak bedziecie tak na Niego najeżdzac to myśle ze On niedlugo opuści nasze Forum .... Gdybyście zachowywali sie normalnie %-) to pewnie by wam podawał typy ( choc dawał na forum przed rozpoczeciem spotkań ) , a Myśle że jeżeli zmienicie nastawienie do Niego to bedzie podawał .. Inną sprawą jest , że dużo nad tym systemem sie napracował ! a wy chcecie wszystko za darmo!:/

.... szkoda gadac ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomal, to niech da jakies konkretne dowody ze to wszystko dziala, bo pierdolic ze wygralem 100 000 PLN w lotka to i ja potrafie (taki przyklad)...Poki co to zadnych konkretnych dowodow to nie dal moim, i nie tylko moim zdaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest tyle do przodu to niech porządnie weźmie się za jeden temat przez tydzień lub dwa niech podaje swoje typy. Jak bedą wchodzić to przecież nie ma się on co obawiać bo zapotrzebowanie na typy będzie cały czas ponieważ nikomu się wtedy nie przydadzą stare. I niech konsekwentnie prowadzi temat, niech ci którzy korzystają wtedy z jego typów w temacie się wypowiadają i wtedy jest sprawa normalna. A nie że Apocalyptiq żąda bezgranicznego zaufania do jego systemów bez sprawdzenia bo jak ktoś tylko napisze aby podał parę typów bo chce się przekonać czy to rzeczywiście działa to on zaraz się obraża że chcą wszystko za darmo, że nikt mu nie ufa itd. Jeśli liczy na to że po tylu jego tematach w których nie szło najlepiej ktoś od razu zaufa i wyda 100zł to ktoś tu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłop sie napracował nad tworzeniem systemu, a wy odrazu byscie chcieli od niego typy to jest własnie polska mentalność. JA na jego miejscu grałbym sobie wygrywał i siedział cicho. Panowie w tym kraju nic za darmo pamietajcie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech siedzi cicho a nie tak sie oglasza ze jest taki swietny, bo jak mowia wszyscy to do tej pory Jego systemy to byl jeden wielki niewypal...Nie mowie ze teraz bedzie podobnie, tylko jesli chce zeby to ludzie kupowali to niech da jakas probke, bo kota w worku nikt nie kupi...Ale jak chce, jego sprawa, przeciez i tak tyle zarabia na tym ze po co mu jakies marne 100zl ze sprzedawania tego :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie.. "nic" za darmo. A moje krytyczne uwagi sa po to aby pokazac ze nikt nie zaplaci za "nic" 200 zl. Bo puki co to ten system to zwykle "nic" jak dla mnie. Jestem sceptykiem. Naczytalem sie juz o tysiacach takich systemow. Malo ktory dzialal. Jesli jakas dzialaly to byly bardzo ryzykowne. Ale byly za darmo.. A tutaj nagle pokazuje sie nowy system za 200 zl. Ja poprostu chce tylko zobaczyc jakies dowody, test na wiekszej ilosci meczy a nie jeden weekend. Tak jak pisali wczesniej. Niech zalozy nowy temat i testuje go przez dluzszy czas. Jak utrzyma taka skutecznosc to na pewno chetnych nie zabraknie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...